Kaip balso technologijos turės įtakos rinkodarai ateityje?

„Vienintelė gyvenimo konstanta yra pokyčiai“. – Heraklitas


Nuo tada, kai internetas tapo vaizdine laikmena, balso technologija tapo labiausiai trikdančia jėga, užklupančia pasaulį. Kaip šiandien, daugiau nei 20% visų paieškų yra vadovaujami balso. Iki 2020 m. Daugiau nei 50% vartotojų kasdien naudosis balso aktyvinamomis technologijomis, sako „BrightEdge“.

Kai galvoji apie balsą, sunku negalvoti apie „Microsoft Cortana“, „Amazon Alexa“, „Google“ padėjėją, „Apple Siri“ ir „Samsung“ „Bixby“. Šie „intelektualieji padėjėjai“ pirmauja, sudarydami pirkinių sąrašus ir muzikos grojaraščius, rezervuodami susitikimus, tvarkydami asmeninius žurnalus ir perjungdami miegamojo apšvietimą savo vartotojams.

Markas Zuckerbergas yra per daug susijaudinęs kalbėdamas apie balso technologijas. A dar būti pavadintas „Facebook“ padėjėju yra darbuose. Ir jis asmeniškai testuojamas „Jarvis AI“ savo namuose. Įdomus faktas: Morganas Freemanas pateikia Jarviso balsą Zuckerbergui. Skamba šauniai, ar ne??

Įsivaizduokite, kad po kelerių metų esate toks šaunus kaip Tonis Starkas? Ši svajonė nėra toli nuo realybės, kuri šiandien virsta. Štai kaip mes žinome, kad atėjome į pasaulį po mobiliojo ryšio!

Bet kaip balso garsinimas yra rinkodaros pasaulyje? Pažiūrėkime:

 • Kai kurie prekės ženklai jau anksti pradėjo naudotis balso erdve, norėdami užmegzti ryšius su vartotojais per interaktyvią patirtį. [„Business2Community“]
 • 24% interneto vartotojų, norėdami bendrauti su įmone, renkasi asmeninį asistentą, o ne lankosi svetainėje. [Kapgemini]
 • 2017 m. 3,1% rinkodaros specialistų integravo balso paiešką į savo turinio rinkodaros strategiją. [„BrightEdge“]
 • 43% įmonių jau investavo į technologijas, leidžiančias įgalinti balso rinkodarą. [Digiday]

Ateitis tikrai atrodo šviesi!

Jei planuojate naudoti balso technologiją savo rinkodarai, pateikiame keturias įžvalgas, kurios jus gali sudominti:

Skaitmeninių padėjėjų apsipirkimas vyksta iš tikrųjų

Žvilgsnis į skaitmeninio apsipirkimo būdus, an „Adobe Analytics“ ataskaita pareiškė, kad nors nedaug išmaniųjų garsiakalbių savininkų įsipareigoja pateikti užsakymus per savo įrenginį, jie labai juos naudoja priimdami pagrįstą pirkimo sprendimą (47 proc.), palygindami produktų kainas (32 proc.) arba pridėdami prekių į pirkinių krepšelį (43 proc.).

Šiandien, Pirkiniai balsu vertinami 2 milijardais dolerių, ir iki 2022 m. ji sieks 40 milijardų dolerių. Pasauliniai prekių ženklai, tokie kaip „Domino“, Johnnie Walker ir „Nestlé“, jau pradėjo integruoti balso technologijas į savo rinkodaros strategijas, kad užmegztų geresnį ryšį su klientais.

balso technologijos-rinkodara-kaip-tai-paskatins-rodys-ateity-2

Paimkime, pavyzdžiui, Johnnie Walker. Buvo įdomu suasmeninti apsipirkimo patirtį klientams naudojant „Alexa“. „Amazon“ virtualus asistentas pirmiausia užduoda vartotojams klausimus apie jų pageidavimus ir tada rekomenduoja jiems tinkamiausią Johnnie Walker produktą..

Komercinė patirtis, pagrįsta balsu, vis dar auga.

Įmonės naudoja skaitmeninius padėjėjus vidiniam naudojimui

Žinoma, jie yra. Iniciatyvūs B2B prekės ženklai, tokie kaip „Salesforce“, jau garsina visą skaitmeninio asistento pokalbį. Debesų programinės įrangos įmonė išleido „Einstein Voice“, kuri yra jos „Einstein AI“ platformos plėtinys.

Skaitmeninis asistentas leidžia pardavimų vadybininkams naudoti debesies paslaugas ir diktuoti atmintines neliesdami ekrano ar nieko įvesdami. „Einstein Voice“ taip pat gali būti integruotas su panašiomis technologijomis, kad padėtų efektyviai pristatyti komandos naujinius, kalendoriaus paskyras ir kitus svarbiausius komandos prioritetus..

balso technologijos-rinkodara-kaip-tai-paskatins-rodys-ateity-4

Kitas jaudinantis produktas, vadinamas „Einstein Voice Bots“ iš „Salesforce“, suteikia klientams galimybę ne tik sukurti savo balsu aktyvuotą asistentą, bet ir atitinkamai jį ženklinti bei sudominti galutinį vartotoją naudojant bet kurį išmanųjį garsiakalbį..

Balso technologiją integruoti į savo rinkodarą nėra lengva

Jūsų turinio rinkodara ir redakcinė strategija turėtų atspindėti tai, kaip verslo planai paskatina technologiją ir kiek jūs į ją investavote turinio požiūriu. Prieš pradėdami pasinerti, užduokite sau šiuos klausimus:

 • Ar jūsų tikslinius klientus sudaro intelektualiųjų namų entuziastai, ankstyvieji vartotojai, kuriems taikoma FOMO, ar vartotojai iš kitų demografinių rodiklių, kurie labiau linkę balsuoti nei kitos platformos?
 • Ar galite padaryti savo turinį naudingu balsu naudodami tikslinius klientus??
 • Kokia tikimybė, kad pavyks įgyvendinti rinkodaros pastangas balsu?

balso technologijos-rinkodara-kaip-tai-paskatins-rodys-ateity-3

Jei nesate tikri dėl nė vieno iš savo atsakymų, tuomet geriausia palaukti, kol pasinaudosite šia technologija, o ne eikvoti resursus, kai nesate tinkamai pasirengę. Išstudijuokite, kaip kiti verslai ir net jūsų konkurentai naudojasi balsu norėdami sukurti geresnę klientų patirtį.

Balso revoliucija prasidės nuo „paieškos“.

Daugiau nei milijardas balso paieškų yra atliekami per mėnesį, ir 40% suaugusiųjų ir 55% paauglių kasdien naudokitės balso paieška. Norėdami sudominti vartotojus, turinio rinkodaros specialistams būtina pabrėžti trumpo formato turinio produktus, kurie vartotojams siūlo greitus ir aiškius atsakymus..

Kalbant apie SEO, rinkodaros specialistai turėtų pripažinti SEO gaires, susijusias su šnekos žodžių paieškos elgesiu ir informacijos poreikiais. Gaukite turinį, kad jis būtų rodomas kaip matomas fragmentas „Google“. Štai kaip ją sulauks „Siri“, „Cortana“ ir kiti.

Kai pagrindinis dėmesys skiriamas paieškos balsu optimizavimui, būtina atsiminti, kad virtualus asistentas gali pateikti tik vieną paieškos rezultatą pagal vieną užklausą. Taip pat nurodo „Moz“ įkūrėjas Randas Fishkinas tradicinių SERP rezultatų paklausa, ir įvesti rezultatai toliau augs, nes padaugėjo paieškos rezultatų.

balso technologijos-rinkodara-kaip-tai-paskatins-rodys-ateity-1

Kaip mes suvoksime SEO, keisis atsižvelgiant į tai, kaip balso technologijos naudojamos rinkodaros tikslams.

Apvyniokite

Atminkite: balsas greitai taps papildoma sąsaja rinkodaros tikslais ir egzistuos kartu su kitomis laikmenomis, tokiomis kaip skaitmeninė, spausdinta, televizija ir radijas. Tai suteikia visiškai naują būdą bendrauti su klientais ir suteikti didesnę vertę jų gyvenimui.

Ką manote apie balso technologiją?

Ar esame pasirengę tai padaryti tokia didele savo gyvenimo dalimi, asmeniškai ir profesionaliai?

ŽENKLAI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map