Kaip įdiegti tiesioginius pranešimus, kad klientai labiau įsitrauktų?

Visi mes kasdien susiduriame su tiesioginiais pranešimais. Programos ir svetainės jas naudoja mums svarbiems dalykams pasakyti – dažniausiai dalykams, apie kuriuos mes sutikome būti informuoti. Tai yra vienas iš pagrindinių tiesioginių pranešimų pranašumų, palyginti su tekstiniais ar el. Laiškais: vartotojai negali skųstis, kad nesutiko jų gauti, ir jie turi lengvą ir paprastą būdą nutildyti juos kada panorėję.


Bet tai nėra vienintelis tiesioginių pranešimų pranašumas. Jie taip pat yra priemonė paskatinti daugiau konversijų ir labiau įsitraukti į vartotoją, jei jie naudojami tinkamai. Jei ne, vartotojai gali jų ignoruoti, ir visi jų pranašumai bus prarasti. Štai kodėl labai svarbu turėti gerą tiesioginių pranešimų strategiją ir tinkamą įrankį, kuris padėtų kampanijai pasiekti sėkmės..

Skirtingi stūmimo būdai

Mes visi turime perpildytus gautuosius ir visi mėgstame šlamšto filtrus, kurie kaupia šiukšles, palikdami tik žinutes, kurias turime perskaityti. Jei esate rinkodaros specialistas, turite išsiaiškinti, kaip pasiekti, kad pranešimas efektyviai pasiektų didelę auditoriją, ir jau dabar turėtumėte žinoti, kad el. Laiškų siuntimas nėra tas būdas..

Įveskite tiesioginius pranešimus, tuos spustelėtinus iššokančius pranešimus, kurie rodomi jūsų įrenginio ekrane, nesvarbu, kurioje programoje ar svetainėje esate. Stumiamąjį pranešimą daugiausia galima suskirstyti į šias dvi kategorijas:

  • Pranešimai programoje
  • Įspėjimai naršyklėje

Pranešimai programoje rodomi tik tada, kai juos suaktyvina esama programa jūsų mobiliajame įrenginyje, o naršyklės pranešimus galima suaktyvinti bet kuriame įrenginyje, jei vartotojas sutinka juos gauti..

Visus tiesioginius pranešimus paprastai sudaro pavadinimas, pranešimas, vaizdas ir URL.

Principas „mažiau yra daugiau“ visiškai taikomas tiesioginiams pranešimams: tekstas turi būti glaustas, kad atitiktų įrenginio simbolių apribojimą ir leistų vartotojui jį nugriebti; vaizdas turi būti suprantamas ir tiesus, be abejo, visas turinys turi būti aktualus vartotojui. Taip pat yra turtingų tiesioginių pranešimų, prie kurių gali būti pridėta vaizdo įrašų ir iki trijų nuorodų, kurias galima spustelėti.

Norėdami išlaikyti teksto ribas ir pridėti žavesio bei patrauklumo žinutei, žodžius galėtumėte pakeisti emocijomis, kurios sintezuoja jausmą, kurį ketinate bendrinti.

Pranešimus taip pat galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį. Pvz., Yra priminimų pranešimų, pavyzdžiui, pranešimų apie apleistus krepšelius, kurie siunčiami elektroninės komercijos vartotojams, norint jiems priminti, kad jie įdėjo daiktus į krepšelį, bet jų nepatikrino. Yra FYI (jūsų informacijai) pranešimai, naudojami siunčiant svarbias naujienas vartotojams, sutikusiems juos gauti, pvz., Naujas darbo vietas, produktų pranešimus ir pan. Yra suaktyvinti pranešimai: automatizuoti pranešimai, pagrįsti iš anksto nustatytomis taisyklėmis, ir duomenys realiu laiku, surinkti po to, kai abonentas patenka į kampanijos kanalą.

Jei nenorite visą dieną praleisti pranešimų siuntimo patys, jums reikės įrankio, kuris automatizuotų kuo didesnį pranešimų siuntimo procesą. Laimei, yra keletas įrankių, kurie labai palengvina jūsų pranešimų siuntimo strategijų nustatymą ir patikslinimą. Žemiau galite perskaityti apie aktualiausius iš jų.

„OneSignal“

Kūrėjai gali integruotis „OneSignal“ stumti pranešimų įrankius su mažiau nei dešimties kodo eilučių, naudodamiesi bet kuria kūrimo aplinka ir pasirinkta kalba. Pranešama, kad paslaugos nustatymas užtruks ne ilgiau kaip 15 minučių.

Kai jis veikia, jūs galite beveik pamiršti apie tai, nes pranešimai bus suaktyvinti atsižvelgiant į vartotojo elgesį. Bet prieš tai pamiršdami, galbūt norėsite sukurti optimalų segmentą: „OneSignal“ leidžia kurti suasmenintus pranešimus ir siųsti juos tinkamoms auditorijoms. Pranešimai taip pat bus protingai pristatyti optimaliu laiku, pasitelkiant mašininio mokymosi algoritmus, kurie nusprendžia, kada siųsti kiekvieną pranešimą..

Jei jūsų svetainėje bus eksperimentuojama su dideliu abonentų skaičiumi arba jūsų programa taps tikrai populiari, „OneSignal“ atitinkamai padidins savo mastelį – prireikus kasdien siųs milijardus pranešimų..

Į kainų nustatymo planus įtraukta nemokama parinktis, leidžianti prenumeruoti iki 30 000 žiniatinklio abonentų, ir visos pagrindinės funkcijos, kurių gali reikėti norint pradėti siųsti pranešimus. Jei jums reikia aukščiausios kokybės funkcijų, tokių kaip pažangi analizė, intelektualus pristatymas, paslaugų lygio sutartis ar specialus paskyros valdytojas, turėsite pasirinkti pradedančiojo planą (nuo 99 USD / mėn.) Arba „Pro“ planą (nuo 500 USD / mo).

„OneSignal“ taip pat turi „WordPress“ papildinį, kuris leidžia lengvai integruotis su WP svetainėmis.

„SendPulse“

Pridėję tik vieną eilutę prie savo svetainės kodo, galėsite integruotis „SendPulse“ paslaugą ir nedelsdami pradėkite siųsti momentinius žiniatinklio pranešimus visoms populiarioms naršyklėms, net išmaniuosiuose telefonuose.

„SendPulse“ rūpinasi naujų abonentų automatizavimu ir automatinių pranešimų, pagrįstų RSS teikiniais, sukūrimu. Tai leidžia jums sukurti pasirinktines prenumeratos užklausas, pakeisdami jos išvaizdą arba pasirinkdami optimaliausią momentą, kad jas parodytumėte: iškart po to, kai lankytojas įeina į jūsų svetainę, po kurio laiko joje praleido, arba po pirmojo spustelėjimo ant nuorodos ar mygtuką.

Profesionalių įrankių rinkinys leidžia naudoti papildomus vartotojo duomenis asmeniniams pranešimams kurti ir segmentuoti savo abonentus pagal vietą ar kitą informaciją. Naudodamiesi A / B testavimo įrankiais, galite išbandyti skirtingas pranešimo versijas ir pamatyti, kuri iš jų auditorijai suteikia geresnių rezultatų.

„SendPulse“ paslauga yra nemokama, jei jūsų abonento duomenų bazėje yra mažiau nei 10 000 įrašų. Jūs netgi galite užsidirbti pinigų, leidę reklamuotojams siųsti jūsų abonentams tikslines žiniatinklio tiesiogines reklamas. Jei jūsų auditorija išaugs virš 10 000 abonentų, galite pasirinkti mokamą planą, kuriame taip pat yra daugiau funkcijų nei nemokamame plane. Kaina priklausys nuo abonentų skaičiaus.

Abonentai

Abonentai yra lengvai naudojamas pranešimų sprendimas, specialiai sukurtas rinkodaros specialistams. Jis siūlo suplanuojamus, dinamiškus, automatizuotus ir pasirinktinius „push“ pranešimus, kurie leis lankytojams sugrįžti, net jei jie nėra prisijungę, kol jūsų pranešimas bus išsiųstas. Pranešimuose pateikiamas turtingas turinys, kuris padeda parodyti jūsų produktus ar paslaugas unikaliais vaizdais ir pasirinktinių veiksmų mygtukais.

Sprendimas apima aktyviklius, skirtus pranešti apie konkrečias situacijas el. Prekybos programose ar svetainėse, pavyzdžiui, apleistus vežimėlius, atsargų pakeitimus ar tendencingus produktus. Prenumeratorių programoje taip pat pridedamos tam tikros rinkodaros priemonės, tokios kaip klientų atgavimas, kuponų kūrimas, pirkimų stebėjimas ir kita kanalo veikla, lemianti vertės priskyrimą. Dienos analizė papildo sprendimą lengvai suprantama diagrama, kurioje visi duomenys sujungiami vienoje vietoje.

Diegimą ir sąranką galima atlikti naudojant papildinius ir vadovus, specialiai pritaikytus „WordPress“, „Wix“, „Shopify“, „Google Tag Manager“ ir kt. Paslauga nemokama iki 200 abonentų. Mokami planai leidžia pasiekti didesnį abonentų kiekį ir kai kurias papildomas funkcijas, pvz., Galimybę iš anksto suplanuoti pranešimus, gauti pažangų klientų palaikymą ir įgyvendinti pasveikinimo lašinimo kampanijas..

„VWO Engage“

„VWO Engage“ siūlo sugrąžinti prarastus lankytojus, keturis kartus viršijančius el. pašto kampanijų konversijos koeficientą. „VWO Engage“ ne tik siūlo pranešimus žiniatinklyje, bet ir leidžia pasiekti klientus per mobiliuosius pranešimus – net nesukuriant programos – arba per „Facebook Messenger“, įtraukiant juos per jų patikimiausią tinklą ir padedant išlaikyti jūsų mintis..

„VWO Engage“ daugiausia dėmesio skiria pakartotiniam prarastų klientų įtraukimui, jų sugrąžinimui per personalizuotas krepšelio atsisakymo kampanijas ir nebaigtų pirkinių stebėjimui. Ja taip pat siekiama padėti jums maksimaliai išnaudoti reklamos ir rinkodaros biudžetą, realiu laiku informuojant klientus apie naujausias akcijas ir naujus atvežimus, reklamuojant laiko atžvilgiu svarbius sandorius ir taupant mokamus skelbimus, nukreipiant lankytojus į internetinius pranešimus ir „Facebook“. greitosios žinutės.

„VWO Engage“ yra dalis didesnio dalyko, vadinamo „VWO platforma“, kurį taip pat sudaro „VWO Testing“, „VWO Insights“ ir „VWO Plan“. Kartu šie priemonių rinkiniai yra skirti rinkti žinias apie lankytojų elgesį, o tai savo ruožtu yra pagalba atliekant apklausas, vykdant eksperimentus ir įtraukiant lankytojus..

Stumiamos sijos

Kūrėjai, kuriems nuolat reikalinga kritinė informacija apie operacijas, galėtų naudoti Sijos, priglobtų tiesioginių pranešimų API, sukurta specialiai jiems. Sijos leidžia lanksčiai pristatyti pranešimus, automatiškai suaktyvindamos juos kiekvienu jūsų programos įvykiu, naudodamos vieną funkciją.

Turint tik vieną užklausą, pranešimus galima aiškiai perduoti „iOS“ ar „Android“ įrenginiams. Visą įrenginio prieigos rakto gyvavimo ciklą prižiūri ir tvarko „Pusher Beams“.

Sijos siūlo didelės apimties pralaidumą ir paketinį palaikymą, taip pat automatinį mastelio keitimą ir palaikymą įprastiems kraštams. API yra suderinama su serverio SDK PHP, Node, Java ir kitomis kalbomis. Derinimo pultas leidžia stebėti diegimą, o įžvalgų informacijos suvestinė leidžia stebėti savo pristatymo būklę. Tarp šių įžvalgų galite gauti pranešimus, kuriuos atpažins įrenginiai, ir pranešimus, kuriuos atidarė vartotojai.

Keturiuose kainų planavimo planuose yra įvairių poreikių variantų, pradedant nemokamu, su neribotais „push“ pranešimais ir ne daugiau kaip 2 000 aktyvių įrenginių per mėnesį, iki „Enterprise“ pritaikyto sprendimo su daugiau nei 50 000 mėnesinių aktyvių įrenginių, pažangių atvirų ir pristatymo įžvalgų bei atskirtų palaikymas.

„WonderPush“

Pilnavertė, su GDPR suderinta, žiniatinklio, „iOS“ ir „Android“ stumimo paslauga, turinti vieną kainų nustatymo schemą, apimančią visas funkcijas, nepriklausomai nuo jūsų piniginės dydžio: pradinė kaina 1 € per mėnesį, plius 1 € už kiekvieną papildomą 1000 abonentų.

„WonderPush“ Paprasta sąrankos procedūra padės jums pasiruošti ir veikti ne ilgiau kaip per 15 minučių. Norėdami gauti maksimalų jūsų pranešimų kiekį, „WonderPush“ siūlo įdomų funkcijų rinkinį, įskaitant realaus laiko analizę, stebinčią jūsų konversijas, elgseną ir laiką grįstą automatizavimą, kad būtų lengviau pritraukti vartotojus į savo programą, segmentus, užtikrinančius, kad tinkamas pranešimas pasiekia reikiamą auditoriją ir draugišką, visiškai dokumentais patvirtintą RESTful API, kuris padės kūrėjams mažomis pastangomis pasirūpinti tobulinimu..

„WonderPush“ duomenų centras yra „Google Cloud“, kuriame saugomi Europos duomenys Europos žemyne, o tai padeda laikytis GDPR. SDK yra atvirojo kodo, garantuojantys, kad įmonė nerenka nereikalingų vartotojų duomenų. Naudodamiesi „WonderPush“ API galite nustatyti, kiek laiko jūsų duomenys išliks jų serveriuose.

Naudokitės jais protingai

Buvo laikas, kai žmonės skaitė kiekvieną gautą el. Laišką. Kol rinkodaros specialistai nepradėjo siųsti el. Laiškų, be reikalo, o šlamšto filtrai tapo įprasti. Dabar stumkite pranešimus, kad būtų moderni ir daug efektyvesnė rinkodaros priemonė, ypač todėl, kad vartotojai gali greitai jas nutildyti ir jų nepaisyti. Štai kodėl jie turi būti naudojami atsargiai.

Čia paminėti tiesioginio pranešimo įrankiai leidžia lengvai leisti jūsų pranešimams pasiekti auditoriją. Bet tai tik viena darbo dalis. Jūsų užduotis – panaudoti žinias, kurias turite savo auditorijai, kad protingai naudotumėte šiuos įrankius, kad maksimaliai padidintumėte įsitraukimą ir gautumėte aukščiausius įmanomus konversijų rodiklius..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map