Kaip konvertuoti straipsnį į garso įrašo transliaciją?

Augkite ir domėkitės savo auditorija konvertuodami esamus tinklaraščių įrašus į internetinius transliacijas.


Turėdami tinklaraštį, galbūt norėsite išplėsti savo auditoriją ir pasiekti kuo daugiau interneto vartotojų, kurie pasikliauja garso ir kitomis komunikacijos priemonėmis, išskyrus parašytą tekstą ir grafiką..

Tam jūs turėsite žinoti, kaip konvertuoti savo tinklaraščio įrašus į atsisiunčiamus mp3 garso formatus.

Tai ne tik padidins jūsų tinklaraštį, bet ir suteiks jums daugiau galimybių reklamuoti savo turinį, nes vis daugiau vartotojų įgis galimybę su jumis bendrauti, suteikdami daugiau įžvalgos, kaip sukurti tinklaraštį, kad būtų patenkinti jų poreikiai..

Kiti tinklaraščio konvertavimo į internetinį transliaciją pranašumai yra tai, kad jūs galite gauti pasyvias pajamas iš to paties, kaip galite reklamuoti kitus prekės ženklus ir gauti filialų komisinius prie podcast’o ar išsamiau įtraukti savo auditoriją, sukurdami šiuos dalykus:.

Tam padės internetiniai įrankiai.

žaisti

žaisti padeda pasakoti „Medium“, „Pocket“, „WordPress“ ar bet kurios svetainės straipsnius, pateikiant daugiau nei 30 rūšių balsus, nepriekaištingą kokybę. Ne tik anglų, bet ir prancūzų, olandų, japonų, ispanų ir portugalų kalbomis.

„WordPress“ vartotojams yra Prijunkite tam „Play“.

Jį galite pradėti NEMOKAMAI, nepateikdami kreditinės kortelės.

Jei naudojate „WordPress“, įdiekite papildinį, eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį norėdami pasirinkti norimą tinklaraščio įrašą, pasirinkite norimą balsą ir kalbą, tada spustelėkite konvertuoti į garso įrašą.

Po garso konvertavimo …

Atnaujinkite atitinkamą įrašą ir turėtumėte rasti grojamus įterptus garso failus.

Kaip matote, garso grotuvas reaguoja ir siūlo gražų prietaisų skydelį, kuriame galite pamatyti analizę.

„Amazon AI“

Neseniai „Amazon“ paskelbė teksto pavertimą kalbos tarnyba, naudodamasi giliu mokymu. Galite konvertuoti bet ką, kad sukurtumėte produktą, kuriame naudojama kalba.

„Amazon Polly“ palaiko daugiau nei 50 kalbų.

 • Anglų
 • Danų kalba
 • Ispanų kalba
 • Korėjiečių
 • Japonų kalba
 • Portugalų kalba
 • Rusų kalba
 • Vokiečių kalba
 • Prancūzų kalba

ir daug daugiau…

Įsivaizduokite, kad jūsų parašytas straipsnis anglų kalba paverčiamas japonų kalba. Nuostabi!

Geros naujienos „WordPress“ vartotojui …

„Amazon Labs“ su „WP Engine“ išleido „WordPress“ papildinį, kad turinį būtų galima klausytis.

Tai nebrangus sprendimas. Pabandykite pamatyti, kaip tai veikia.

„Blogcast“

„Blogcast“ yra paprasčiausias sprendimas, kai reikia kurti garso įrašą straipsniams. Tiesiog pridėkite nuorodą į savo straipsnius, pridėkite įdėjimą į savo dienoraštį ir jūs jau dirbate!

Trejybės garsas

Puikus „WordPress“ papildinys, kuris jūsų esamus tinklaraščio įrašus gali paversti garso transliacijomis, Trejybės garsas perkelia turinio įvairinimą į kitą lygį. Tai leidžia jums pasirinkti iš įvairių skirtingų „Amazon Polly“ balsų ir jūsų pasirinkta kalba.

Šis papildinys gali padaryti didelę įtaką jūsų auditorijai, nes vis daugiau žmonių kreipiasi į garso įrašų klausymąsi; Nesvarbu, ar jie yra sporto salėje, ar neužstrigę eisme, internetiniai tinklai užima podcast’us. Be to, ne visiems patinka sėdėti priešais kompiuterį ir skaityti visą teksto dalį.

„Trinity Audio“ suteikia jums galimybę:

 • Vienu spustelėjimu konvertuokite ir pridėkite grotuvą prie visų savo tinklaraščio įrašų
 • Pasirinkite vietą, kur norite įdėti grotuvą
 • Pasirinkite numatytąjį lyties balsą
 • Pasirinkite norimą kalbą
 • Pridėkite įrašo ištrauką į garso grotuvą

Turėdami visas šias puikias savybes, jūs galite gauti prieigą prie šio nuostabaus papildinio visiškai nemokamai.

„SpeechKit“

Skirta naujienų straipsniams, „SpeechKit“ akimirksniu pavers jūsų tekstą garsu, naudodamas tikroviškų balsų, kurie padidins susižavėjimą, biblioteką. Galite išbandyti tiesioginį jų demonstracinį demonstravimą jų svetainėje. Tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite naujienų straipsnio URL ir stebėkite stebuklingą informaciją.

Ši paslauga naudoja „NewsNet“ kaip savo garso technologiją, kuri yra gana nauja, tačiau greitai žydi visoje teksto į kalbą erdvėje. Jie turi puikų vaizdo grotuvą ir siūlo vertimo pinigais parinktis, įskaitant skelbimų paskirties vietas.

Dėl jų nuodugnios analizės galite sekti ir analizuoti kiekvieną našumo statistiką. Baigdamas norėčiau pasakyti, kad „SpeechKit“ gali žymiai padidinti jūsų skaitytojų įsitraukimą, prenumeratas ir pajamas.

Svetainės balsas

Veikiau tinka visų tipų tinklaraštininkams ir leidėjams, Svetainės balsas yra nuostabi galimybė apsvarstyti. Jūsų straipsnių pavertimas profesionaliais garso įrašais užtrunka ne daugiau kaip 5 minutes, kad turinys būtų geriau pasiekiamas.

Norėdami pradėti naudoti šį sprendimą, jums tereikia:

 • Registruotis
 • Tinkinkite mygtuką, kad jis atitiktų jūsų prekės ženklo stilių
 • Įdiekite savo svetainėje naudodami tik scenarijaus eilutę

Įdiegę galite leisti automatiškai paleisti kiekvieną kartą skelbdami naują turinį. Be to, jų balso technologijos skamba labai natūraliai ir žmogiškai. Jei norite, kad garso įrašai būtų skirtingomis kalbomis, galite tai padaryti ir jūs. Tai palaiko daugiau nei 15 skirtingų kalbų, įskaitant korėjiečių, danų ir rumunų kalbas.

Išvada

Manau, kad straipsnių pavertimas garso įrašais, kad žmonės galėtų jų klausytis, yra puikus būdas padidinti susižavėjimą ir praleisti visą laiką svetainėje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map