Kaip konvertuoti straipsnį į vaizdo įrašą?

Pakartotinis turinio pakeitimas yra puikus būdas padidinti srautą ir pardavimus.


Kai paversite savo tinklaraščio įrašą vaizdo įrašu ir įkelsite jį tokioje platformoje kaip „YouTube“, padvigubinsite galimybę jį pamatyti. Kai daugiau žmonių mato jūsų turinį, tai reiškia didesnį srautą, ir mes visi žinome, ką galbūt gali atnešti srautas – PARDAVIMAS.

Be to, gerai žinomas faktas, kad vaizdo įrašų rinkodara yra didžiulė ir labai efektyvi bet kokiam verslui. Tačiau taip pat yra galimybių, kad daugybė žmonių negali padaryti gerų vaizdo įrašų dėl įvairių priežasčių. Kūrybiškumas ir kartais biudžetas yra du iš jų.

Tokiais atvejais straipsnio konvertavimas į vaizdo įrašą yra puikus būdas pereiti prie vaizdo rinkodaros ir sušlapti. Be to, tai yra labai lengva ir reikalauja labai mažai pastangų.

Jei tai atrodo įdomu, jums patiks šie galimi būdai ir ištekliai, kad galėtumėte atlikti darbą.

Straipsnio konvertavimas į vaizdo įrašą rankiniu būdu

Pirmasis būdas yra viską padaryti rankiniu būdu. Galite atidaryti savo ekrano įrašymo programinė įranga ir pradėkite įrašyti savo tinklaraščio įrašo turinį nuo pradžios iki pabaigos, o viršuje balsu balsu. Arba galite nukopijuoti visą turinį ir sudėti jį į skirtingas skaidres naudodami „Microsoft PowerPoint“ ir pridėti šiek tiek grafikos, diagramų, lentelių ir kitų elementų, kad jį pagyvintumėte..

Arba, ką galite padaryti, išsirinkite pagrindinius ir svarbiausius turinio punktus ir paruoškite mažą scenarijų, kuris sukasi apie tai. Po to, naudodami mėgstamą vaizdo įrašų rengyklę, galite pridėti filmuotos medžiagos ar vaizdų. Galiausiai pridėsite pagrindinius taškus kaip teksto perdangas vaizdo įrašo viršuje.

Šie neautomatiniai metodai gali būti veiksmingi iki tam tikro momento, tačiau reikalauja daug pastangų ir laiko.

Samdomas laisvai samdomas darbuotojas

Antrasis variantas yra pasamdyti laisvai samdomą darbuotoją ir leisti jiems atlikti darbą už jus. Ši parinktis tinka žmonėms, kurie neturi daug laiko ant rankų ir nori greito sprendimo. Tai gali būti nenuspėjama, nes sunku išsiaiškinti, ar samdomasis freelanceris bus geras, ar ne.

Taip pat svarbu nepamiršti, kad laisvai samdomi darbuotojai imasi mokesčių už projektą. Tai reiškia, kad turite mokėti už kiekvieną vaizdo įrašą. Manau, kad tai taps gana brangiu sandoriu.

Jei vis tiek norėtumėte eiti į priekį, tada Fiverr yra gera vieta pradėti ieškoti. Tiesiog eikite į jų svetainę ir įveskite ką nors panašaus „Dienoraščio įrašas vaizdo įraše“ arba „Straipsnis vaizdo įrašui“.

Kaip matote, jūs gausite daugybę pasirinkimo galimybių, pradedant vos 5 USD.

Prieš pirkdami bet kurį pasirodymą, būtinai peržvelkite įvertinimus ir apžvalgas, kad įsitikintumėte, jog laisvai samdomas vertėjas gerai dirba. Gerai „Fiverr“ yra tai, kad net jei jūs perkate koncertą ir jums nepatinka jų darbas, tuomet galite paprašyti taisymo, kol būsite visiškai patenkinti.

Naudojimasis įrankiais

Paskutinis ir paskutinis būdas yra naudoti žemiau pateiktus įrankius. Turiu pasakyti, kad tai yra mano mėgstamiausias ir labiausiai mėgstamas būdas paversti tinklaraščio įrašus vaizdo įrašais. Tiesą sakant, jis yra efektyvus, ekonomiškas ir daug greitesnis. Nereikia daug ką padaryti, išskyrus tai, kad įkeliate / įklijuojate savo tinklaraščio įrašą į jų sistemą.

Šios priemonės identifikuos pagrindinius straipsnio taškus ir pateiks profesionalų ir nuostabiai atrodantį vaizdo įrašą, kurį galėsite naudoti bet kur, kur norite.

Nesu tikras, ar tai bus vadinama „tinginiu keliu“, tačiau tai neabejotinai yra geriausias pasirinkimas. Jūs įdėsite daug mažiau pastangų ir galbūt gausite geriau atrodantį vaizdo įrašą nei bet kuris kitas metodas.

Pažvelkime į įrankius.

Lumen5

https://storage.googleapis.com/lumen5-site-images/website-assets/product-tour-header.mp4

Naudojamos tokios įmonės kaip „Mitsubishi“ ir „The Economist“, Lumen5 gali padėti jums sukurti profesionalius vaizdo įrašus iš esamo turinio. Jis turi įspūdingą AI technologiją, leidžiančią siužetinėms linijoms pateikti savo idėjas, pridėti geriausią išdėstymą ir rasti tinkamiausią muziką, kurią galite pridėti prie vaizdo įrašo.

Taip pat galite pridėti kitų elementų, tokių kaip nuotraukos, vaizdo įrašai, garso įrašai ir įvairi grafika. Integruoti savo spalvą, temą ir prekės ženklą yra taip paprasta, kaip vilkti ir mesti. Kad jis išsiskirtų dar labiau, taip pat galite pasiekti ir naudoti daugybę skirtingų šriftų.

Nesvarbu, ar norite sukurti vaizdo įrašą „YouTube“ ar bet kuriai socialinės žiniasklaidos platformai, kiekviename iš jų yra matmenys.

„InVideo“

„InVideo“ siūlo daugybę galimybių pasirinkti iš konversijos rezultatų. Savo straipsnius galite paversti:

 • „YouTube“ vaizdo įrašas
 • „Instagram“ istorija
 • „Facebook“ istorija
 • IGTV vaizdo įrašas
 • „Twitter“ laiko juosta
 • „LinkedIn“ naujienų kanalas

Yra tiek daug kitų variantų, iš kurių verta rinktis, todėl verta peržiūrėti visą sąrašą. Galite kurti vaizdo įrašus bet kuriai pramonei ir bet kokiai dimensijai. Pridėkite muzikos, kaupkite vaizdo klipus ir teksto perdangas, kad ji taptų jūsų pačių sukurta.

Jau neminint to, kad galite pasirinkti iš daugybės šablonų ir sulaukti 50% darbo. Prisiregistruokite ir pradėkite dirbti visiškai nemokamai.

Rawshorts

Galite sėdėti ir žiūrėti Rawshorts paruoškite savo vaizdo įrašą per kelias minutes. Įdėję savo straipsnį ar bet kokį tekstą į jų sistemą, PG automatiškai jį nuskaito ir randa pagrindinius dalykus. Po to jis ieško atitinkamos žiniasklaidos priemonės ir įdeda jas į vaizdo įrašą.

Kur kas įspūdingesnis yra tai, kad jis sukuria ne tik atsitiktinės muzikos, bet ir balso pasakojimą. Baigę vaizdo įrašą galėsite peržiūrėti, redaguoti pagal skonį ir pasidalinti tarp skirtingų auditorijų.

„Rawshorts“ turi daugiau nei 300 tūkst. Nemokamų turtų, kuriuos galite naudoti savo vaizdo įrašuose.

Rocketium

Labai lanksti ir pritaikoma, Rocketium leidžia ne tik konvertuoti savo tinklaraščio įrašus, bet ir tiesiogiai importuoti vaizdo įrašų scenarijus iš el. pašto, „Slack“, „Trello“ ir kitų šaltinių. Iškart nuo šikšnosparnių galite gauti prieigą prie žemo sąrašo, kurį galite pasirinkti, šablonų, kurie leidžia toliau kurti vaizdo įrašus „YouTube“, „Instagram“, „Facebook“ ir kitoms platformoms..

Kita nuostabi savybė yra tai, kad „Rocketium“ leidžia iš viso importuoti daugybę straipsnių, naudojant RSS tiekimą arba tiesiog įklijuojant kelis URL.

Galite išbandyti nemokamai ir per kelias minutes pradėti kurti įtraukiančius vaizdo įrašus.

Išvada

Straipsnių konvertavimas į patrauklius vaizdo įrašus yra puikus būdas panaudoti vaizdo įrašų rinkodarą ir padidinti savo pasiekiamumą. Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti įrankiai padės jums tai lengvai padaryti ir, tikiuosi, sutaupys laiko ir pinigų.

Puiku, kad dauguma šių įrankių yra tai, kad tik su viena prenumerata galite sukurti tiek vaizdo įrašų, kiek norite. Atsisveikinkite, kad vėl ir vėl mokėsite už kiekvieną vaizdo įrašą. ��

Šoninėje pastaboje taip pat norėtumėte sužinoti, kaip konvertuoti straipsnį į garso įrašo transliaciją.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map