Kaip optimizuoti savo svetainę paieškai balsu?

Kasdien tobulėjant balso atpažinimo programinei įrangai, balsu grįstų paieškų padaugėja.


„ComScore“ tai prognozuoja iki 2020 m. 50% paieškų bus atlikta balsu

Tai ne tik reiškia, kad bus daugiau galimybių ieškoti balso, bet – ne mažiau svarbu – mažiau bus ir rašytinių ieškotojų. Ne tik tai, bet ir paieškos varikliai vis labiau orientuojasi į tai.

Iš tikrųjų „Google“ nuo 2013 m., Kai įdiegė savo „Hummingbird“ atnaujinimą, stengėsi ieškoti balsu.

Ir dar daugiau pokyčių laukia, kad tokios paieškos geriau suprastų žmogaus kalbą ir suprastų, ką turime omenyje, o ne tik tai, ką sakome.

Visa tai prisidės prie to, kad jis taptų greitesnė ir lengvesnė paieška balsu. O tai reiškia, kad gyvybiškai svarbu pradėti pereiti nuo šiol ir optimizuoti svetaines paieškai balsu.

Galų gale, jums reikės šiek tiek laiko, kad išsiaiškintumėte, kaip visa tai veikia ir kas yra svarbiausia – taigi, jūs tikrai norite tai padaryti, prieš pradėdami praleisti liūto dalį ieško ten.

Balso paieškos palyginti su įvestais asmenimis

Vienas iš reikšmingų skirtumų yra tas, kad kai dauguma žmonių rašo užklausas, jie nenaudoja pilnų sakinių (nors, žinoma, iki šiol jie gali), o kalbėdami jie naudosis natūralia kalba.

Tai reiškia, kad jei norite, kad žmonės ateitų į jūsų svetainę, galite dar kartą grįžti prie įprastos kalbos, o ne dėti keistai įrėmintas konstrukcijas..

Matyt, tai daro kalbą suprantamesnę. Tačiau tuo viskas nesibaigia. Tai taip pat reiškia, kad dabar verta pateikti straipsnių antraštes, kurios yra panašios į natūralios kalbos užklausą, kurios žmonės paprašys.

Taigi, jei turėtumėte parduoti sportinius batelius Nigerijoje, tada antraštėje galėtų būti „Kur galima rasti pigių sportinių batelių Nigerijoje“ (ei, kažkas turi).

Tokiu būdu iškraunamas visas eismas, kuris užduoda tokius klausimus, kaip „Kur galima rasti pigių sportinių batelių Nigerijoje?“ Arba „Koks yra geriausias būdas pigių sportinių batelių rasti Nigerijoje??

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai

Tai rodo kitą pagrindinį modelį, kuris yra žinomas kaip ilgo uodegos raktinis žodis paieškas. Ar esate susipažinęs su ta fraze?

Tai reiškia „ieškokite frazių, o ne ieškos žodžių“. Bet manau, kad tai neatrodė taip šauniai. Abu pirmiau minėti klausimai apie sportinę avalynę būtų apibrėžti kaip raktiniai žodžiai, į kuriuos atkreipiama ilgainiui.

Jūsų svetainės orientavimo į ilgus raktinius žodžius pranašumas yra tas, kad jų yra daug daugiau ir daugelis iš jų dar turi būti įvertinti jūsų konkurentų. Kitas pranašumas yra tas, kad ilgesni uodegos raktiniai žodžiai yra specifiškesni.

Pvz., Raktinis žodis „batai“ gali reikšti daug dalykų. Galbūt noriu ką nors nusipirkti. O galbūt noriu tik pataisyti tuos, kuriuos turiu, pažiūrėti į juos nešiojančius kilimo ir tūpimo takų modelius ar net turėti seksualinį fetišą..

Jei parduodate batus, visas srautas, ieškantis tų alternatyvių raktinių žodžių, netaps klientais. Naudodamiesi „longtail“ raktiniais žodžiais, galite sulaukti mažiau srauto, tačiau konvertuojančių procentas greičiausiai bus daug didesnis.

Tokiu būdu, jei jūsų svetainė bus nukreipta į ilgalaikius raktinius žodžius, daugiausia nukreipiant puslapius į tas konkrečias užklausas, bus naudinga, nesvarbu, ar jūs ieškote balso, ar ne.
Žinoma, tada turėsite sukurti daug daugiau puslapių ir įsitikinti, kad jie atitinka natūralius kalbėjimo įpročius.

Tai daug darbo. Laimei, geriausios pagalbos rašymo svetainės atpigo, todėl galite apsvarstyti galimybę kreiptis į juos, jei visų tų individualių užklausų krūvis yra per didelis.

Kur kas ir kaip?

Dažniau ieškoma balsu pagal vietą nei įvestos užklausos. Kitaip tariant, jie nori ką nors rasti toje vietoje, kurioje yra asmuo.

Šios užklausos taip pat žinomos kaip „kur kas ir kaip“ paieškos. Kur yra artimiausias prekybos centras, kokia yra geriausia vieta atsigerti kavos, kaip nuvykti į traukinių stotį?

Norėdami kuo geriau tuo pasinaudoti, įsitikinkite, kad savo antraštes ir tekstą savo puslapiuose struktūrate taip, kad būtų atsakyta, kokie klausimai jums gali kilti..

Vėlgi, norint naudoti aukščiau paminėtą antraštę, „kur rasti pigių sportinių batelių Nigerijoje“ yra puikus pavyzdys.

Bet nesustokite. Taip pat pateikite žemėlapį pavadinimu „kaip nuvykti į mano pigių batų parduotuvę“ ir galbūt net „kokį viešąjį transportą nuvažiuoti į pigią batų parduotuvę“.

Jei norite gauti patrauklią antraštę, galite apsvarstyti galimybę naudoti tinklaraščio temų idėjų generatoriaus įrankį.

Tokiu būdu kiekvieną kartą, kai kas nors paklaus „google“ pagal šias eilutes, greičiausiai bus paminėta jūsų parduotuvė.

Patikrinkite statistiką

Kita dalis yra pamatyti, kaip viskas klostosi gerai. Naudodami „Google Analytics“ galite ieškoti norėdami pamatyti, kokie raktiniai žodžiai pritraukia žmones į jūsų puslapį.

Kai tai žinai, žinai, ką gali išsiaiškinti, ką daryti, kad į savo svetainę pritrauktų daugiau žmonių. Atminkite, kad jei turite puslapį, kuris pritraukia žmones į jūsų svetainę, nepagailėkite savęs ant nugaros ir judėkite toliau.

Vietoj to, padarykite tą puslapį dar geresnį. Matote, dažnai yra daug lengviau perkelti puslapį, kurio reitingas yra aukštesnis, nei gauti puslapį, kurio reitingas išvis yra naujas.

Ne mažiau svarbu, jei pereisite iš antros pakopos į vieną, uždirbsite daug daugiau srauto nei eidami iš 54 į 53 pozicijas.

Taigi tai ir turėtų būti siekiama.

ŽENKLAI:

  • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map