Kaip pradėti iš naujo paleisti savo svetainę nepakenkiant SEO?

Šiais laikais buvo įprasta pereiti prie reaguojančios, į UX orientuotos svetainės, nes svetainės nuolat keičiasi, kad atitiktų vartotojų reikalavimus..


Tinklalapio atnaujinimas iš naujo apima ne tik projektavimo komandą, bet jūs turėtumėte atsižvelgti į tai svetainės architektūra taip pat.

Eidami iš naujo, atminkite, kad reikia atsižvelgti į daugelį savo svetainės aspektų – kitu atveju rizikuojate prarasti visas pastangas, kurias jau investavote į svetainę prieš pertvarkydami dizainą..

Būdama didžiausia paieškos sistema pasaulyje, „Google“ nuolat atnaujina savo algoritmus, kad susiaurintų paieškos rezultatus, kad vartotojams būtų pateikiami tik geriausi..

Nebuvo senų laikų, kai dėl manipuliavimo jūsų svetainė gali būti įvertinta; šiais laikais „Google“ sudarė griežtą reitingo veiksnių, kurių turite laikytis, sąrašą, kad galėtumėte reitinguoti savo svetainę tarp milijonų kitų svetainių, kurios varžosi dėl aukščiausio puslapio taško.

Šiame straipsnyje mes jums padėsime, kaip turėti sėkmingai atnaujinsite savo svetainę nesupainiodami dabartinių reitingų.

Mažiausiai to, ko norime, yra tai, kad jūsų svetainėje nerodomos natūralios paieškos arba prarandami visi autoritetai, kuriuos įgijote praeityje.

Štai šie veiksmai, kuriuos turite atlikti, kad užtikrintumėte savo svetainės atnaujinimą be sąsajų nepakenkdami savo svetainės SEO:

Atlikite svetainės auditą ir suplanuokite savo 301 peradresavimą

Patartina atlikti teritorijos auditą prieš nukreipdami vieną puslapį į kitą. Tai neturėtų būti skubėta ir turėtų būti kruopščiai suplanuota.

 • Supraskite savo prioritetus ir atlikite svetainės auditą, kokia yra tinkamiausia tame puslapyje technika. Kartais pakaks kanonikos, o ne 301.
 • Tikrindami savo svetainę, galite patikrinti kiekvieną savo svetainės užuolaidą ir įkyrumą įsitikindami, kad nepraleidžiate nė vieno puslapio, kuris pritraukia srautą, ar nuorodos į jūsų svetainę. Mes nenorime kurti pakartojimų, kurie sujauktų svetainės architektūrą.
 • Atlikdami auditą, galite ištaisyti ankstesnes klaidas, pridėti turinį puslapiuose, kurių turinys yra nedidelis, kad išvengtumėte kitų nuobaudų, ir netgi sumažintumėte darbo krūvį, einantį iš naujo, vėl ir vėl..
 • Įsitikinkite, kad įsigijote patikimą įrankį nuskaitymas svetainę, kad ji galėtų aprėpti visus puslapius ir netgi išdėstyti svetainės architektūrą į logiškesnę hierarchiją.
 • Saugokis puslapių su daugybe nuorodų – norėsite išsaugoti atgalinės nuorodos teisingumą, tiksliai nurodydami peradresavimą į atitinkamą puslapį.
 • Pagrindiniuose nukreipimo puslapiuose turėtumėte įsitikinti, kad tie puslapiai turi naujus puslapius ir yra tinkamai nukreipti.
 • Tvarkydami peradresavimus, patariame paruošti skaičiuoklę, kurioje nurodoma, kuris URL peradresuoja į kitą.

Venkite bausmių su meta robotais

Nauja svetainė gali būti linkusi į dubliuojamą turinį. Jei planuojate iš esmės pertvarkyti, nenorite, kad jūsų turinys būtų pažymėtas kaip jo turinio kopija..

Ką galite padaryti, kad išvengtumėte bausmės? Atkreipkite dėmesį į šiuos veiksmus:

 • Naudokite „noindex“ žymą kūrimo svetainėje, kad nebūtų pažymėti kaip dublikatas. Metažyma „noindex“ nurodys paieškos sistemos robotams, kad šie puslapiai nėra skirti nuskaityti ir kad paieškos varikliai jų neturėtų indeksuoti. Tai užtikrins, kad jūsų turinys nebus pažymėtas kaip kopija.
 • Kita vertus, „WordPress“ vartotojams galite eiti į administratoriaus skydą ir tiesiog paskelbti visą „dev“ svetainę „noindex“.

Darykite dalimis – dirbkite su kiekvienu antriniu puslapiu

Atnaujinkite, visų pirma, jei dirbate didelėje svetainėje, kurioje yra daugiau turinio ar el. Prekybos svetainėje, tai bus nemažas uždavinys.

Dažniausiai galite praleisti kai kurias svetainės dalis, todėl rekomenduojame sudaryti skaičiuoklę, padalinti svetainę pagal padomenį ar puslapio kategorijas.

Tokiu būdu nebus jokių konfliktų, kai reikia nukreipti URL iš senų į naujus. Baigę nustatyti peradresavimus, prieš pradėdami kitą paketą leiskite „Google“ nuskaityti jūsų svetainę.

Dabar, kai jau nusistatėte peradresavimus, atlikite kitos svetainės tikrinimą ir patikrinkite, ar rezultatai sutampa su jūsų vykdymo planu.

Nepamirškite atnaujinti savo svetainės schemos

Dabar, kai teisingai atlikote peradresavimus, nepamirškite atnaujinti savo svetainės žemėlapio. Mes patariame jums sukurti įvairių tipų turinio tipų svetainės schemą. Tai padės išlaikyti jūsų svetainės struktūrą tinkamai.

Pridėję naujus URL ir pašalinę senus URL iš svetainės schemos, įsitikinkite, kad tinkamai nustatėte savo svetainės schemą naudodami robots.txt, „Google Search Console“ ar kitus žiniatinklio valdytojo įrankius, kuriuos naudojate savo svetainei tvarkyti..

Nepamirškite pašalinti senos svetainės schemos, kurią turite, naudodamiesi „Search Console“ ar pagrindine programa.

Jei pašalinsite svetainės schemą iš „Search Console“, „Google“ jos nebus galima „nuskleisti“ – turėtumėte redaguoti robots.txt ir įtraukti atnaujintą savo svetainės žemėlapio versiją.

Pasinaudokite el. Pašto prenumerata

Kita vertus, prieš pradėdami mesti savo svetainę dėl „Under-Construction“ ženklo, turėtumėte pasinaudoti proga rinkti el. Laiškus, kad pasiektumėte savo potencialius klientus, net jei jūs ir uždarėte savo svetainę.

Kai atidarysite savo svetainę, laikas tai padaryti sprogdinti el. laišką esamiems ir naujiems abonentams, kad jie praneštų apie jūsų svetainės atnaujinimą.

El. Komercija gali gauti naudos iš elektroninio pašto informavimo, nes tai gali atnaujinti pirkėjų susidomėjimą. Jei turite kokių nors privilegijuotų pasiūlymų, pavyzdžiui, pasveikinimo atgalinį nuolaidų kuponą, dabar pats laikas išnaudoti visas jo galimybes.

Kita vertus, geriau sukurti naują pasiūlymą, kuriame žmonės galėtų pasinaudoti. Apsvarstykite galimybę siųsti išskirtinę prieigą ar privilegijuoti tam tikrą savo aukščiausios kokybės turinį, kad pritrauktumėte savo tikslinę rinką.

Turinio elementai, tokie kaip tapetai, brošiūros, apgaulingi lapai ir vaizdo įrašai, gali suvilioti ir senus, ir naujus jūsų svetainės klientus.

Prijunkite savo socialinės žiniasklaidos paskyras

Kai atnaujinsite savo svetainę, naudokitės visais socialinės žiniasklaidos kanalais, kuriuos turite pranešti apie savo atnaujinimą. Be to, pasinaudokite proga prireikus atnaujinti savo svetainės adresą.

Grįžkite prie savo įrašų ir patikrinkite, kurie įrašai labiausiai sudomina. Įsitikinkite, kad tie įrašai bus suredaguoti ir įdėkite naują nuorodą, kad išvengtumėte 404 sek. Tai yra jūsų galimybė panaudoti savo naują svetainę per socialinę žiniasklaidą.

Tai ne tik padeda pagerinti srautą į jūsų svetainę, bet ir nustato jūsų prekės ženklą internete.

Tinklalapio atnaujinimas padeda pagerinti jūsų vartotojo patirtį. Taigi galima tikėtis prekės ženklo žinomumo ir išlaikymo.

Tačiau svetainės atnaujinimas neturėtų būti traktuojamas kaip jūsų pastangų atnaujinimas, o turėtų būti traktuojamas kaip tęsinys ir didelis žingsnis siekiant padidinti jūsų pasirinktos auditorijos susidomėjimą..

Užtikrinkite, kad visos jūsų rinkodaros pastangos – nesvarbu, ar SEO, ar socialinės – nebus iššvaistytos dėl nepavykusio ir nevaldomo paleidimo.

ŽENKLAI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map