Kaip pridėti socialinį įrodymą svetainėje, kad padidintumėte konversijų skaičių?

Pridėjus socialinį įrodymą jūsų konversijos gali žymiai išaugti.


Tai potencialiems klientams suteikia jausmą, kad jie nėra vieniši. Tai jiems sako, kad yra daugybė žmonių, kurie pasitiki prekės ženklu ir naudoja jį savo naudai. Taigi, tai neduoda daugybės priežasčių, kodėl jie taip pat nenaudoja savęs.

„Socialinį įrodymą“ apibrėžti lengviausiai – tai reiškia parodyti savo potencialiems klientams, kad yra daugybė žmonių, kurie pasitiki jūsų prekės ženklu, ir jie taip pat turėtų. Tai žaidžia jų protą (geras būdas), kad sukeltų jūsų produktų / paslaugų poreikio jausmą.

Štai vienas „Netflix“ naudojamų socialinių įrodymų pavyzdys:

Nukritę į filmo / serijos puslapį, pamatysite apžvalgas. Matydami šias apžvalgas žinote, kad daugybė žmonių ją žiūrėjo ir (tikriausiai) LOVE, todėl dabar norite žiūrėti.

Štai dar vienas „Buzzsumo“ pavyzdys:

Savo pagrindiniame puslapyje jie demonstravo keletą didžiausių prekės ženklų, naudojančių jų paslaugas. Tai pastebėję, klientai gali lengvai įsitikinti, koks geras jų aptarnavimas, jei šie didieji prekės ženklai tai naudoja.

Kaip ir šie du pavyzdžiai, yra ir dar daugiau būdų, kaip įgyvendinti socialinį įrodymą. Galite arba patys juos išmėginti, arba, dar geriau, naudokite toliau nurodytus sprendimus, kad palengvintumėte procesą. Šie sprendimai padės įvairiais būdais integruoti socialinius įrodymus ir sudomins daugumą potencialių klientų.

Jei tai atrodo įdomu, eikime tiesiai į priekį. ��

„ProveSource“

Puikiai padidina pasitikėjimą, konversijas ir patikimumą, „ProveSource“ turi keletą būdų integruoti socialinį įrodymą į savo verslą. Galite pateikti pranešimus apie pirkimą, klientų apžvalgas, lankytojų skaičių gyvai, bendrą klientų skaičių ir dar daugiau.

Jie išlieka ištikimi savo tarnybai, todėl pastebėsite, kad jų pagrindinis puslapis yra pilnas socialinių įrodymų, ir jis visiškai veikia. „ProveSource“ turi daugiau nei 18 000 laimingų klientų integruojamas su daugybe skirtingų platformų, įskaitant „WordPress“, „Shopify“ ir „Clickfunnels“.

Notifija

Atitinka 100% BVPB, Notifija yra daugiau nei 30 valdiklių ir papildinių pakuotė, leidžianti greitai padidinti jūsų rinkodaros žaidimą. Tai užtrunka tik keletą minučių, ir jūs galite pamatyti eksponentinį augimą. Jame yra įrankiai pasitikėjimui įgyti, konversijų skaičiui didinti, elgsenai sekti ir dar daugiau.

Galite jas suasmeninti ir pasirinkti iš daugiau nei 180 kalbų. Įdomus dalykas yra tai, kad valdikliai niekaip nepablogina jūsų svetainės. Jie yra optimizuoti našumui.

„Notifia“ integruota su daugybe programų ir platformų, tokių kaip „WordPress“, „Slack“, „Stripe“ ir „Shopify“.

„TrustPulse“

Paprasta, bet labai funkcionalu, „TrustPulse“ yra beveik kaip „viskas viename“ rinkodaros (naudojant socialinį įrodymą) platforma. Galite nustatyti jį per 5 minutes ir pritaikyti pagal savo skonį. Tai leidžia parodyti realiojo laiko klientų veiklą, nesvarbu, ar tai pirkimai, ar prisiregistravimai.

Nereikia jokių žinių apie kodavimą, todėl kiekvienas gali pradėti tai naudoti. Puiku yra tai, kad jį sukūrė „OptinMonster“ komanda, todėl jis būtinai bus geras. „TrustPulse“ galima integruoti į įvairias platformas, įskaitant „Blogger“ ir „Weebly“.

„VocalVideo“

Su „VocalVideo“, galite lengvai sukurti socialinį įrodymą vaizdo įrašų forma. Tai gali būti atsiliepimai, apžvalgos ir kitos ekspertų kampanijos, kuriose naudojami stulbinantys, paruošti šablonai.

Bendrovė, vadinama „Respond Software“, pasinaudojo šiuo sprendimu ir pateikė šį gatavą atsiliepimo vaizdo įrašą:

Naudodamiesi šiuo sprendimu, jūs gaunate nurodymus nuo pradžios iki pabaigos, todėl jums nereikia daug daryti pačiam. Pvz., Jūs gaunate iš anksto paruoštus šablonus, kad susisiektų su žmonėmis, kuriems jums reikia vaizdo įrašo, ir tada taip pat scenarijus paraginsite sukurti geriausią vartotojo sugeneruotą vaizdo įrašą..

Įterpimas ir publikavimas bet kurioje platformoje yra viena iš paprastų „VocalVideo“ užduočių, nes tai užtrunka tik keletą paspaudimų. Paskelbę vaizdo įrašą galite išanalizuoti našumą ir patobulinti sritis, kur to reikia.

Galite užsiregistruoti ir pradėti nemokamai.

FOMO

Labai intelektuali ir patogi vartotojui, FOMO taiko kompiuterinį mokymąsi, norėdamas rasti tinkamiausius savo svetainės konvertavimo parametrus. Galite rodyti pasirinktinius pranešimus apie pardavimus, prisiregistravimus, pristatymus ir kitus įrodymus, kurie privalo konvertuoti lankytojus.

Galite greitai tai nustatyti ir integruoti su daugiau nei 80 programų, įskaitant „Zapier“, „MailChimp“ ir „Instagram“. Tai daugybė gausių atsiliepimų, ir kai kurie iš jų net nori, kad niekas kitas neturėtų atrasti šio įrankio, nes tai maža jų sėkmės paslaptis. Tai yra tas geras!

Be to, jis atitinka GDPR.

Socialinio įrodymo signalai

Galite pasirinkti iš daugiau nei 200 paruoštų šablonų, kad lankytojams būtų rodomi skirtingi pranešimai Socialinio įrodymo signalai. Šie šablonai gali padėti sugeneruoti abonentus, padidinti pardavimus, padidinti įsitraukimą ir net sukurti skubumą dėl visų teisingų priežasčių.

Tai patogu naudoti mobiliesiems telefonams, ir jūs galite tai pritaikyti dideliam laipsniui. Tai galite integruoti tokiose platformose kaip „WordPress“, „Shopify“ ir „MailChimp“.

Pradėkite nemokamai ir nustatykite per 60 sekundžių.

Nextsale

Nextsale leidžia pridėti pardavimo pranešimą, išėjimo iššokantįjį langą, nuolaidų viršutinėje juostoje ir reklamines dėžutes. Jis naudojasi visais socialiniais įrodymais ir išnaudoja geriausią įmanomą perskaičiavimo kursą. Taip pat galite kurti kanalus ir sumažinti įsigijimo išlaidas.

Jį lengvai ir greitai galima nustatyti. Nepriklausomai nuo to, kurią integracijos platformą pasirinksite, tai užtrunka ne daugiau kaip kelias minutes. Jį galima integruoti į:

 • „WordPress“
 • Shopify
 • „BigCommerce“
 • „WooCommerce“
 • Individualizuotos svetainės

Viskas, ko jums reikia, yra stebėjimo pikselis, kurį norite įtraukti į savo svetainę, ir jūs galite pradėti jį naudoti.

Pulsas

Naudojant Pulsas, galite rodyti pranešimus apie lankytojo atliekamus veiksmus. Jį pasitiki vieni didžiausių prekės ženklų, tokių kaip „Speedo“, „Harry‘s“ ir „KlientBoost“. (Sužinokite, koks tai socialinis įrodymas!)

Po daugybės bandymų jie pasiūlė šį sprendimą, todėl galite būti tikri, kad matysite puikų konversijos koeficientą iškart po šikšnosparnio. Apskritai, jis yra greitas, lengvas nustatyti ir leidžia peržiūrėti išsamią analizę.

Taip pat galite atlikti A / B testą, kad galėtumėte išnaudoti visas jo galimybes ir pakeisti įvairius kiekvienos kampanijos nustatymus. Būkite tikri, „Pulse“ integruotas su mėgstamomis platformomis ir programomis.

Įtaka

Su neribotais tinkinimais ir daugiau nei 50 integravimo platformų, Įtaka norint pradėti konversijas ir pardavimus, reikia tik vienos eilutės kodo. Galite rodyti:

 • Naujausia individuali vartotojo veikla
 • Naujausia masinio vartotojo veikla
 • Gyvų lankytojų skaičius
 • Klientų atsiliepimai

Jį lengva nustatyti ir jis palaiko daugiau nei 100 skirtingų kalbų. Galite pradėti naudotis nemokama jų bandomąja versija.

„WPfomify“

Visiškai atsakingas su pasaulinės klasės palaikymu, „WPfomify“ yra puikus „WordPress“ papildinys, skirtas socialiniam įrodymui. Galite integruoti jį su kitais populiariais papildiniais ir el. Pašto rinkodaros paslaugomis, tokiomis kaip „WooCommerce“, „MailChimp“ ir „EasyDigitalDownloads“..

Joje yra daugybė dizaino variantų, ir jūs galite naudoti UTM laukus, kad galėtumėte stebėti konversijas naudodami „Google Analytics“. Be to, jis reaguoja ir suteikia jums visišką kontrolę, kas mato jūsų socialinio įrodymo pranešimus, nes tai yra granuliuotas taikymas..

Svarbu nepamiršti, kad šis papildinys veiks tik savarankiškoje „WordPress“ svetainėje.

„SocialProve“

„SocialProve“ gali padėti sumažinti įsigijimo sąnaudas parodydami vartotojui patogius socialinius reikalavimus atitinkančius iššokančius langus. Geras šio sprendimo dalykas yra tas, kad pranešimai nepadengia didelės ekrano dalies. Tai užima mažą vietą, bet išnaudoja maksimalią naudą.

Įvairūs iššokančių langų tipai yra šie:

 • Gyvosios veiklos skaičius
 • Gyvų lankytojų skaičius
 • Lankytojų skaičius per pastarąsias 24 valandas
 • Veiklos skaičius per pastarąsias 24 valandas

Galite išbandyti šį sprendimą septynias dienas nemokamai, naudodami jų bandomąją parinktį.

Beketingas

Naudojama AI technologija, Beketingas yra skirtas jūsų elektroninės komercijos konversijoms atnaujinti. Iš esmės tai yra internetinių parduotuvių „viskas viename“ rinkodaros platformos, leidžiančios jums:

 • Stebėkite klientų elgesį
 • Išsiaiškinkite klientų susidomėjimą jūsų parduotuve
 • Pasinaudokite įvairiomis programomis socialiniam įrodymui, skubumui ir klientų palaikymui

Jo viduje gausu funkcijų, leidžiančių įsitikinti, kad parduotuvė veikia sklandžiai ir kiekviename kampe yra pateikiami geriausi konversijų rodikliai, net ir kasų puslapiuose. Galite integruoti „Beeketing“ su „WooCommerce“, „BigCommerce“ ir „ Weebly.

Apgaubti

Galite rodyti realiojo laiko pirkimus ir lankytojų veiklą naudodami Apgaubti. Jame yra „drag and drop“ darbo vieta ir didžiulė paruoštų šablonų kolekcija, kurią galite pasirinkti. Galite juos suasmeninti, pridėti spustelėjamus elementus ir integruoti su kitais įrankiais, kad dar labiau padidintumėte funkcionalumą.

Nesvarbu, ar turite el. Prekybos parduotuvę, „SaaS“ produktą ar beveik bet kurią svetainę, „Nudgify“ gali padėti jums maksimaliai išnaudoti kiekvieno lankytojo galimybes..

Išvada

Socialiniai įrodymai yra būtini norint priminti naujiems lankytojams ir potencialiems klientams apie jūsų verslo patikimumą. Šie aukščiau pateikti sprendimai gali padėti jums tai padaryti nepaprastai lengvai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map