Keturi dalykai, kuriuos reikia žinoti gaminant savo nugalėtojo antraštę

Visada perskaitėte monstrą, kurį praleidote valandas baigę studijas, ir pagalvojote sau „Tai bus nuostabus šaltinis, kuriuo žmonės norės dalintis“?


Praėjus šešiems mėnesiams ir po daugelio mokamų kampanijų, pastebėsite, kad jūsų tinklaraščio įrašas nebuvo įvykdytas net arti lūkesčių.

Šiame etape yra visiškai natūralu, kai žmonės stebisi, ar jų auditorijai nepatinka turinys, ir pamiršta, kokį reikšmingą vaidmenį vaidina nuostabi antraštė..

Antraštės kartais yra tas dalykas, kuriuo skaitytojai linkę dalintis, o ne straipsnis. Turint tai omenyje, gana sunku perdėti, koks vaidmuo tenka antraštėms.

Sėkmingos antraštės esmė emocija.

Jei galvojate „Kodėl emocijos? Ar ne antraštė, kuri dera su turiniu, kad darytų teigiamą poveikį skaitytojui? “

Turėti antraštę, suderintą su turiniu, yra pozityvu, tačiau frazėms, kurios sulaukia skaitytojų atsiliepimų, yra tik daug geriau.

Gana lengva galvoti, kad kalbame apie spragtelėjimą, bet ne!

Remiantis Išplėstinės rinkodaros instituto emocinės rinkodaros tyrimais, kurie datuojami 60–70-aisiais, „emocinė kalba sukuria nuspėjamą atsaką, o tai gali būti naudinga rinkodaros specialistams“.

Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą emocijų, kurias kelia tinklaraštininkai, ir tų, kurių jie turėtų bet kokia kaina vengti.

Rašyti sensacingos antraštės, Štai keletas dalykų, kuriuos galite padaryti:

Suderinkite savo frazes su platformomis

Socialinė žiniasklaida yra esminė priemonė, padedanti bet kuriam virusui tapti virusiniu. Svarbu atminti, kad frazės, veikiančios „Facebook“, gali neveikti „Twitter“ ir atvirkščiai.

Frazės, sukeliančios smalsumą ar priklausymo jausmą, veikia gerai. (Atsižvelgiant į nišą)

Remiantis „Buzzsumo“ tyrimu kur jie peržiūrėjo 100 mln. straipsnių „Facebook“, kai kuriose labiausiai paplitusiose antraštėse buvo šios frazės

 • Padarys tave
 • Štai kodėl
 • Ar galime atspėti
 • Tik # in
 • Priežastis yra

Viršutinis sakinys „privers tave“ daugiau nei dvigubai pralenkti kitus. Kodėl jie tokie sėkmingi? Na, tai daugiau susiję su tuo, kad jie sukelia skaitytojo emocinę reakciją. Būtent to mums reikia tokiems rinkodaros specialistams kaip mes.

Panašiai tame pačiame tyrime buvo nustatyta, kad frazės patinka

 • Štai kas
 • Pirmą kartą
 • Ką reikia žinoti
 • Padarys tave
 • Ar naujoji

Linkę nepaprastai gerai veikti „Twitter“. Taigi ar yra skirtumas?

Mechanika gali būti skirtinga, tačiau pagrindinis principas yra tas pats. Nepaisant frazės „padarys tave“, atrodo, vienintelis bendrumas, visa tai, kas pasakyta, gali sukelti emocinę reakciją.

Štai kodėl, kai bendrinate ar radote tai, kas veikia keliose platformose, būtina skirtis antraštėmis.

Būkite teigiamas, o ne neigiamas

Neigiamos antraštės dažniausiai nedaromos gerai. Tai emocija, kurios jums reikia susilaikyti nuo žadinimų, nepriklausomai nuo platformos.

Kaip sako Neilas Patelas „Moksliniai eksperimentai rodo, kad dauguma žmonių, priešingai nei neigiami įvykiai ateityje, numato teigiamus įvykius.“

Jei norite gauti daugiau įrodymų apie tai, galite tyrinėti „Buzzfeed“ ir kitų turinio svetainių puslapius ir bendrinti jų puslapius. Labai retai pasitaiko neigiamų emocinių jausmų.

Analizuodami antraštes, kurias naudoja jūsų konkurentai, galite išmokti daug pamokų. Jei jų antraštės jums atrodo emociškai plokščios, tai yra galimybė jūsų verslui.

Jei jie gerai dirba, tai yra strategija, kurią galite nukopijuoti.

Versle ne viskas yra juodai balta. Gali būti neutralių frazių, kurios neturi teigiamo poveikio sužadėtuvėms. Kai kurie terminai, tokie kaip:

 • Į ateitį
 • Paprastas būdas
 • Kas naujo
 • Prigimtis
 • Kaip judėti

Įrodyta, kad mažiausiai įtraukia vartotojus į socialinę terpę.

„Kodėl jums reikia sukurti bendruomenę prieš pradedant“ – tokią antraštę mes naudojome įraše „Setapp“ tinklaraštis. Kaip matote, mes stengėmės sulaukti emocinio atsiliepimo iš savo skaitytojų, ir mums reikėjo, kad tai būtų lyčių neutralumas.

Tokie stiprūs žodžiai kaip „kaip“ ir „esmė“ ypač gerai skatina skaitytojų emocinę reakciją. Galite rasti keletą čia.

Neseniai „Facebook“ paskelbė jų ketinimas nušalinti postus, kuriuose naudojama tokia taktika, kaip, pavyzdžiui, spragtelėjimas spustelėjus, taigi tai dar viena priežastis rinkodaros specialistams įsitikinti, kad jų išprovokuojama emocinė reakcija atitinka jų turinį be perdėto perdėto.

Sverto internetiniai įrankiai

Iš pradžių galite tuo pasinaudoti EMV įrankiai įvertinti savo antraštės emocinę vertę. Svarbu visiškai nepasikliauti EMV balais.

Nors tai gali padėti, jūsų straipsnio ketinimas, jūsų niša yra labai svarbūs nustatant, kuri emocijų rūšis suteikia jums geresnį atsaką.

Štai antraštės, kurioje užimama aukščiausia vieta kelionių nišoje, pavyzdys: „Oro linijos praranda mažiau lagaminų. Štai kodėl “.

Ši antraštė yra įtikinama, nes ji kreipiasi į žmogaus intelekto sritį, kuri savo ruožtu žadina skaitytojo smalsumą.

Prieš peržiūrėdami antraštę, jei jums buvo pasakyta, kad ruošiatės pamatyti straipsnį apie oro linijas ir lagaminus. Jūs tikrai nepadarysite klaidos manydami, kad straipsnyje yra statistikos.

Aukščiau pateiktas pavyzdys yra geras, nes ir turinys, ir antraštė atspindi intelekto žmogaus emocijas.

Šis nuoseklumas taip pat užtikrins, kad jie turės pozityvios patirties, o ne jausmą, kad yra spraginio masalo aukos.

Neignoruokite kitų elementų

Žodžio balanso aspektai, simbolių ilgis taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant antraštės sėkmę. Tai gali skirtis įvairiose platformose, tokiose kaip „Google“ paieška, „Facebook“, „Twitter“ ir pan.

Taigi, turėdami atskiras antraštes, kai sindikuojate, o ne naudojate pagrindinę sąranką, kuri turi vieną antraštę visose jūsų socialinės žiniasklaidos platformose, gali nuveikti ilgą kelią užtikrinant geriausius rezultatus..

SEO, ypač puslapyje esantis SEO didėja svarba tarp daugelio vartotojų. A / B jūsų pavadinimo žymų ir H1 patikrinimas padeda vartotojams ir „Google“ pasakyti, kokia yra jūsų turinio tema.

Yra Antraštės optimizavimo priemonės papildinys tai leidžia padalyti testuoti antraštes (ir įvairius kitus elementus), kurie gali suteikti konkrečių duomenų apie tai, kuri antraštė pritraukia daugiau paspaudimų.

Galite pasirinkti nuolat naudoti geriau veikiančią antraštę ir dirbti toliau. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad skirtingi antraštės variantai turi būti pagrįsti tam tikru kiekiu parodymų, prieš pradedant daryti išvadas apie jo efektyvumą.

Gana įprasta, kad rašytojams liepiama kalbėti su savo skaitytojais, kai jie rašo. Tai gali būti gera praktika ir rašant antraštes.

Taip, šie punktai gali būti įvairūs, tačiau standartinis elementas yra jūsų noras išbandyti. Išbandykite skirtingas antraštes, perrašykite kelis senus straipsnius „Twitter“ ar „Facebook“ ir vykdykite naujas kampanijas su skirtingomis antraštėmis, kad pamatytumėte, kuri labiau įtraukia.

Tikrai nėra jokios stebuklingos formulės, leidžiančios paversti virusą virusu. Yra daugybė frazių, kurias galime naudoti, ir emocijos, kurias galime sukelti, o tai pagerina mūsų galimybes pasiekti prasmingesnį įsitraukimą..

Pabandykite įtraukti A / B testus į savo praktiką, kad galėtumėte rasti geriausias frazes ir emocijas, veikiančias jūsų nišoje.

ŽENKLAI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map