Nemokamų transakcinių, priglobtų ir rinkodaros el. Pašto paslaugų teikėjų sąrašas

Jei esate tinklaraštininkas, vadovaujate smulkiajam ir vidutiniam verslui, galbūt norėsite sutaupyti išlaidų, kur tik įmanoma. El. Paštas būtų vienas iš elementų, kur galite sutaupykite kelis šimtus dolerių per metus.


Yra trys el. Pašto paslaugų rūšys, kurių jums reikia kaip tinklaraštininkui / svetainės savininkui.

 1. Sandoris – siųsti el. Laiškus apie įvykius, operacijas, pranešimus apie užsakymą, skaitmeninį turtą ir kt.
 2. Rinkodaros el – informacinis biuletenis, reklama, dienoraščio įrašas ir kt.
 3. Patalpinti el – siųsti ir gauti el. Laiškus. (jums to reikia, jei naudojate VPS arba „Cloud“.

NEMOKAMA operacijų el. Pašto paslaugų teikėja

El. Pašto operacijų patikimumas yra labai svarbus, nes norite užtikrinti savo lankytojui, kad klientas prioritetine tvarka gauna numatytus el. Laiškus. Tai gali būti bet kas, įskaitant šiuos dalykus.

 • Skaitmeninis turtas – jei siūlytumėte PDF, el. Knygas, dokumentus ar bet kuriuos failus el. Paštu, kaip aš naudojuosi Klestėti veda.
 • Svetainės veikla – jei norėtumėte pranešti vartotojams, kai jie pakeis slaptažodį, užregistruos abonementą arba praneš apie komentarus.
 • Įsakymas – pranešti apie užsakymo įvykdymą, sąskaitą faktūrą, padėkos laišką.

Dabar jums gali kilti mintis, kodėl jums to reikia, todėl pažiūrėkime NEMOKAMĄ elektroninių operacijų el. Pašto paslaugų teikėjo sąrašą.

Pašto pistoletas

Gaukite 10000 el. laiškus kiekvieną mėnesį NEMOKAMAI nepateikdami kreditinės kortelės. Galite integruotis Pašto pistoletas naudodami mėgstamą programą / sistemą, tokią kaip PHP, Java, Net, Python, Node.js, Ruby ir kt.

Prieš pradėdami siųsti el. Laišką, turite patvirtinti domeno nuosavybę, o visa sąranka man užtruko mažiau nei 15 minučių.

Jis turi visas šias jums būtinas funkcijas ir puikias ataskaitas.

 • El. Pašto patvirtinimas
 • Siuntos siuntimas
 • Personalizavimas su gavėjų kintamaisiais
 • Suplanuotas pristatymas
 • SMTP arba API
 • Skundų dėl šlamšto tvarkymas
 • Atšokimų tvarkymas
 • Išsamūs žurnalai & analitika

pašto pistoletas-ataskaita-grafikas

„SendGrid“

„SendGrid“ yra viena iš populiariausių el. pašto platformų, naudojamų tokių milžinių kaip UBER, „Spotify“, „Yelp“ ir kt. Nemokamame plane jūs gaunate 12 000 el. laiškų per mėnesį.

Galite integruoti ir pristatyti savo el. Laiškus naudodami SMTP arba API. Tai palaiko visas pirmines programavimo platformas, tokias kaip curl, node.js, ruby, python, go, PHP, Java & c #.

sendgrid

„Mailjet“

„Mailjet“ yra vienas iš sandorių sprendimo būdų & rinkodaros el. laiškus, ir jie teikia 6000 el. laiškų per mėnesį. Kaip standartą, „Mailjet“ galite integruoti su SMTP ar API, jame yra gausios stebėjimo ataskaitos, kuriose galite analizuoti, kaip veikia jūsų el. Paštas, įskaitant pristatymo būseną ir atidarymo / paspaudimų rodiklį..

„Sendinblue“

Gaukite 9000 el. laiškus nemokamai kiekvieną mėnesį, tačiau atminkite „Sendinblue“ logotipas rodomas po laisvu planu. „Sendinblue“ teikia realiojo laiko statistiką, skirtą analizuoti jūsų el. Pašto našumą, įskaitant pristatytą, atleistą, atidarytą, spustelėtą.

Taip pat galite integruoti „Sendinblue“ su „WordPress“, „PrestaShop“, „Magento“ & Drupalis.

sendinblue

Tikiuosi, kad vienas iš aukščiau nurodytų operacijų el. Laiškų patenkins jūsų reikalavimus.

NEMOKAMA rinkodaros el. Paslaugų teikėja

Ar ketinate nusiųsti informacinį biuletenį savo auditorijai? El. Paštas yra vienas iš geriausių būdų nuosekliam srautui į savo svetainę, o jei nerenkate el. Laiškų, turėtumėte apie tai pagalvoti..

Jei norite pažaisti su rinkodaros el. Pašto platforma ar turite mažiau abonentų, tai sekimas būtų geras NEMOKAMAI.

„MailChimp“

Viena iš populiariausių platformų, leidžianti išsiųsti gražų el. Laišką iki 2000 abonentų ir 12 000 el. laiškus per mėnesį nemokamai. „MailChimp“ siūlo visas funkcijas, kurių jums gali prireikti, pradedant kurti savo el. paštą, sekti veikimą ir integruoti su savo mėgstama parduotuve, pavyzdžiui, „Shopify“, „woo commerce“, „Magento“ ir kt..

mailchimp-email-editor

El. Pašto redagavimo priemonė yra „nuneškite“, taigi jums nereikia paliesti kodo.

Mailerlite

Siųsti neribotas el. laiškus iki 1000 prenumeratorių su Mailerlite laisvame plane. Sukurkite savo el. Laišką per kelias minutes naudodami „drag-n-drop“ rengyklę arba rinkitės iš esamų šablonų. Nemokamas planas suteikia visas funkcijas, įskaitant stebėjimo ataskaitas, paspaudimų žemėlapius, automatinius atsakiklius, RSS kampanijas, A / B padalijimo testus ir kt..

mailerlite

Kampainas

Kampainas siūlo išsiųsti el. laišką 500 kontaktų su 20 000 siuntimo apribojimų nemokamame plane. Nemokamas planas gavo pagrindines ataskaitas, bet pradėti nebuvo blogai. Galite importuoti sąrašą iš kitų internetinių adresų sąrašo ir reaguojančius el. Laiškus per kelias minutes.

„TinyLetter“

„TinyLetter“ yra asmeninė informacinių biuletenių platforma tiems, kuriems nereikia visų verslo funkcijų, tokių kaip „MailChimp“. Tai visiškai nemokama „MailChimp“ paslauga, ir jums tai patiks, jei ieškote paprastos el. Pašto informacinio biuletenio paslaugos.

„Sendinblue“

„Sendinblue“ būtų puiki „MailChimp“ alternatyva, kur galite laikyti neribotą kiekį kontaktų ir siųsti 9000 el. laiškų per mėnesį nemokamai. Galite sukurti mobiliesiems patogų el. Paštą ir gauti realiojo laiko ataskaitas apie tai, kas atidaro, paspaudžia, atšoka ir pan.

Omnisend

Siųsti 15 000 el. laiškus nemokamai kiekvieną mėnesį su Omnisend.

Pradėti kampaniją lengva, nes lengvai rasite redaktorių, reaguojančius el. Laiškus, įbrėžimų kortelę & personalizavimas. Galite integruoti „Soundest“ su „Privy“, „Justuno“, „OptiMonk“, „Nosto“, „Shopify“, „Magento“, „Prestashop“ ir kt..

„Mailjet“

„Mailjet“ būtų gera „Sendin Blue“ alternatyva, leidžianti siųsti 6000 el. laiškų per mėnesį nemokamai. „Mailjet“ yra viskas viename sprendimas, kai kuriate gražius el. Laiškus, siunčiate auditorijai ir optimizuojate naudodami ataskaitą & analitika.

paštas

„FreshMail“

„FreshMail“ kas mėnesį nemokamai teikia iki 2000 el. laiškų maždaug 500 abonentų. „FreshMail“ leidžia jums sukurti įvairių tipų kampanijas pagal jūsų poreikius. Kai kurios funkcijos apima:

 • Automatiniai atsakikliai
 • A / B testas
 • Teksto žinutės
 • Vienkartinis
 • URL pagrįstas
 • Suplanuota
 • Paruošti šablonai
 • „Analytics“

NEMOKAMAI priglobtų el. Pašto paslaugų teikėjas

To gali neprireikti, jei naudojatės bendro naudojimo priegloba „SiteGround“ nes jie tvarko el. Tačiau, jei naudojatės VPS kaip Linodas, DARYKITE, tada jums reikia asmens, kuris galėtų talpinti jūsų el. Laiškus.

„Zoho Mail“

Priglobkite el. Laiškus naudodami Zoho siųsti ir gauti į savo @ savo domeną.com. NEMOKAMOJE paskyroje už kiekvieną vartotojo pašto dėžutę gausite 5 GB & dokumentų saugojimas. Galite priglobti vieną domeną, o puikių naujienų yra nėra skelbimų.

El. Laiškus galite pasiekti savo mobiliuosiuose įrenginiuose (IOS & „Android“) ir turi keletą iš šių funkcijų.

 • Daugiapakopiai aplankai
 • „Drop-n-drop“ sąsaja
 • Taisyklės & filtrai
 • Srieginis vaizdas
 • Apsauga nuo šlamšto ir antivirusų
 • CRM integracija

zohomail

Pawlmail

Priglobkite tinkinto domeno el. Pašto adresą naudodami Lombardas ir gauti 2 GB atminties NEMOKAMAI. Savo el. Laiškus galite pasiekti naudodamiesi žiniatinklio, darbalaukio ar mobiliųjų el. Pašto klientais.

Tikiuosi, kad aukščiau išvardyti nemokami el. Pašto sprendimai padės sutaupyti keletą dolerių. Leiskite man žinoti, kurį iš jų naudojate, ir savo patirtį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map