SEO tekstų rašymas: turinio, kurį mėgsta „Google“, kūrimas

SEO egzempliorių rašymas šiais laikais yra susijęs su patrauklaus turinio kūrimu – toks geras, kad gali save reklamuoti. Tobulėjant paieškos sistemoms, verta rašyti apie SEO palaikančią kopiją.


Rašymo menas paieškos sistemoms visada yra kintantis. Vieną dieną tai, kas veikė daugelį metų, staiga nebeatlieka.

Tai yra nuoroda į laiką, kai „Google“ perkėlė jų paieškos operacijas į SSL, o tai reiškė, kad „Google Analytics“ nebegalėjo sekti gaunamų raktinių žodžių.

Be raktinių žodžių nebeįmanoma suprasti, kurios frazės siunčia jūsų lankytojus. Dėl to tampa daug sunkiau parašyti kopiją, į kurią įeina konkrečios raktinių žodžių frazės. Laimei, daugelis prekės ženklų patys pasirūpino raktinių žodžių tyrimų ir pasiūlymų įrankiais.

Tačiau SEO kopijavimas nėra vien tik raktiniai žodžiai. Žinutes ir straipsnius daro tai, kas skiriasi. Su „RankBrain“ įvedimas ir stabilus augimas Paieška balsu – matome lėtą, bet nenutrūkstamą pokytį, kaip paieškos sistemos interpretuoja rašytinį turinį.

Ir vienintelis būdas neatsilikti – prisitaikyti.

Dabar algoritmas yra vartotojas

„Google“ visada stengėsi užtikrinti, kad nurodytas turinys būtų konkretus vartotojui. Ankstesnėmis SEO dienomis ir net prieš 3–4 metus buvo galima žengti žingsnius žaidžiant daugelį paieškos sistemos algoritmų..

Dabar „Google“ technologija, skirta suprasti vartotojų elgesį, labai patobulėjo. Jūsų puslapiuose įvyksta didelis poslinkis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas vartotojų elgesiui.

„RankBrain“ algoritmas nori sužinoti, ar vartotojai nukreipia puslapius, kuriuose pateikiami būtini atsakymai:

 • Ar šios svetainės turinys parašytas oficialiu ar nemandagiu tonu?
 • Ar šiame puslapyje glaustai atsakoma į konkretų klausimą?
 • Kiek laiko vartotojas praleidžia puslapyje prieš išeidamas?
 • Ar lankytojai sąveikauja su elementais, esančiais už turinio srities ribų?

Apskritai „Google“ „RankBrain“ ir toliau bus ieškoma priežastis reitinguoti savo puslapius aukščiau.

kaip veikia „rankbrain“Kaip veikia „RankBrain“? Nuotrauka: „Mangools“

Grįžtantys lankytojai, nuoseklus įsitraukimas, socialiniai signalai, atsakymai ilgą laiką ir svetainės našumas – visa tai padeda pagerinti reitingą.

Kyla klausimas, kaip visa tai paveikia jus kaip copywritertą? Ar yra kas nors, ką reikia daryti kitaip, norint pasiekti geresnių SEO rezultatų?

Ir atsakymas yra, taip. Tu gali optimizuokite savo kopiją atitikti „RankBrain“ ir kitų paieškos sistemų algoritmų standartus.

# 1: patarimai: Teminiai fragmentai & Atsakymai

Teminiai fragmentai ir atsakymai buvo jau gana ilgą laiką. Idėja paprasta. „Google“ ieško jūsų turinio struktūros ir automatiškai sukuria siūlomą fragmentą, kuriame būtų išdėstytos visos antraštės ir antraštės. Aukščiau pateiktas paveikslėlis yra Teminiai fragmentai darbe.

Užuot galvoję, kad turite pasisekti, kad pasižymėsite, jums bus žymiai geriau, jei įdėsite reikiamų pastangų, kad jūsų įrašai būtų draugiški fragmentams ir atsakymams..

Kokie yra svarbiausi atsakymai?

kaip miršta smegenų ląstelės - google atsako

„Google“ siūlomi atsakymai vis dažniau pateikiami paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Tiek, kad ieškodami naudodami mobilųjį įrenginį greitai pamirštate, kad naudojatės „Google“. Dabar jis veikia taip, kad peržiūrėjus vieną atsakymą pridedama dar pora atsakymų. O sąrašas tik auga.

Tačiau klausimas yra, kaip jūs matote „Google“ atsakymo fragmentus?

Ir sprendimas yra gana lengvas; turite rašyti taip, kad skambėtų kaip atsakymas, o ne į pardavimo žargono naudojimą.

Be to, vienas iš „Google“ struktūros tikrinimo metodų yra antraščių, paantraščių ir bet kurių kitų puslapių analizė paryškinta fragmentai ir pastraipos. Paieškos sistemoms tai rodo, kad turinys tam tikrame kontekste yra gyvybiškai svarbus.

Galite naudoti tokį įrankį kaip SEMrushas norėdami stebėti, ar jūsų turinys pateikiamas atsakymų fragmentuose.

Nr. 2: kurkite raktinius žodžius su ilgais žodžiais

Idealiu atveju kiekvienas jūsų svetainės puslapis yra paremtas konkretaus raktinio žodžio idėja. Vis dėlto dauguma įmonių taiko raktinius žodžius „sausa galva“ – daugybę populiarių frazių, kurių paieškos apimtis yra aukšta, tačiau realiojo pasaulio pavyzdžių paspaudimų rodiklis yra mažas..

Be to, sunku įvertinti didelės apimties raktinius žodžius. Dažniausiai srautas, kurį gausite mainais, yra nedidelis ir neturi daug pardavimo galimybių.

Taigi, įeikite į ilgo uodegos SEO.

ilgos uodegos seoKas yra ilgo uodegos SEO? Nuotrauka: Huify

Ilgo uodegos SEO tikslas yra pateikti atsakymus į klausimus, kurie viršija jūsų pagrindinio raktinio žodžio pasirinkimą.

Pavyzdžiui, jei jūsų verslas yra susijęs su „jogos rekvizitais“, kaip galite išplėsti šią pagrindinę frazę, kad joje būtų daugiau informacijos ir informacijos?

Ar „rekvizitai“ gali padėti dar kažkuo, išskyrus gerinant laikysenos lankstumą? Ar turėjote žmonių pranešti apie konkretų naudojimo atvejį, kai rekvizitas padėjo pagerinti jų savijautą?

Tai visi tikri pavyzdžiai, kaip patobulinti kopiją glaustais ilgų žodžių raktiniais žodžiais. Ir jei jūs stengiatės sugalvoti papildomų raktinių žodžių su ilgais žodžiais, tada „Google“ automatinis užbaigimas visada yra puiki vieta pradėti.

„Google“ ilgalaikių raktinių žodžių paieškaNaudokite „Google“ automatinio užbaigimo funkciją, kad sugalvotumėte galimų raktinių žodžių idėjas.

Kai tik pamatysite galimas raktinių žodžių, turinčių ilgą uodegą, galimybes, pradėkite jas pridėti prie savo įrašų. Remkitės savo atradimais, papildykite turiniu arba sukurkite visiškai naują įrašą. Struktūruokite papildomas turinio dalis taip, kad būtų gauti išsamūs atsakymai ir aiškumas.

Kalbant apie išsamumą, tai pateks į mūsų kitą skyrių, kaip tapti geresne SEO copywritere. Arba bent jau tas, kuris nerašo tik tam, kad patiktų algoritmu.

# 3: nepakanka būti informatyviu

Jūs tai matėte. Tai yra visur. Pagrindinė kopija & Įklijuoti sąrašus, kurie jaučiasi priversti, yra absoliutus akiratis, į kurį reikia žiūrėti, ir vargu ar kada nors įvykdys pažadėtą ​​vertę.

Daugeliu atvejų nėra nieko blogo, jei esate informatyvūs. Bent jau jūs išlaikote savo turinio pastangas gyvas. Ir kol jūs pats rašote, jokie klausimai neturėtų kilti.

Tačiau copywriting SEO tikslais vargu ar yra informatyvus.

Tam tikra prasme geri copywriters yra tikri SEO pasaulio kariai. Rašydami prailgintus pranešimus ir straipsnius, visada stengdamiesi įtraukti naujausius ir geriausius turimus tyrimus. Visada stengiuosi pateikti tik tiek turinio, kad skaitytojams nereikėtų spustelėti kitos svetainės.

įrašo ilgis.001Koks yra optimaliausias turinio ilgis? Kiek laiko turėtų būti jūsų tinklaraščio įrašai? Koks yra idealus žodžių skaičius SEO? Tai klausimai, kurių užduoda patys būsimi tinklaraštininkai ir rinkodaros specialistai.

Per pastaruosius ketverius metus vidutinė tinklaraščio įrašo trukmė sumažėjo nuo 800, 1 000, iki 1 200 ir daugiau žodžių.

Akivaizdu, kad ilgos formos turinys skatina srautą ir sukuria daugiau potencialių klientų. Tačiau 10 kartų turinys nėra skirtas tik ilgų straipsnių kūrimui. Neskelbkite ilgų straipsnių kiekviena jūsų parašyta tema. Jūsų tikslas yra pateikti neįtikėtiną patirtį auditorijai ir patenkinti auditorijos ketinimus. – Chintanas Zalani

Ir tai daugiausia susiję su tuo, kad skaitytojai visus savo atsakymus nori rasti viename įraše. Kaip parodyta aukščiau esančiame grafike, ilgesni įrašai gauna daug daugiau organinių seansų nei pranešimai su <600 žodžių.

Pagrindiniai dalykai: Geriau ketindami rašykite ilgesnius kūrinius. Pasinerkite į savo temą ir atitinkamai suformatuokite turinį.

Nr. 4: palaikykite skaitytojus ilgiau įsitraukusius

„Google“ primygtinai reikalauja, kad puslapyje praleistas laikas būtų naudojamas kaip reitingavimo veiksnys. Ir sąžiningai, jis turi prasmę.

Ar nenorėtumėte, kad jūsų turinys būtų įvertintas aukštai, nes jo struktūra yra tokia gera, kad teikia didelę vertę?

Nors SEO praktika bus taikoma ir ateinančius dešimtmečius, Vien tik SEO negali priversti vartotojų likti jūsų puslapiuose.

Laimei, yra keletas būdų, kuriais galite užtikrinti, kad vartotojai laikytųsi ilgesnį laiką.

 • Infografija. Infografika yra vizualinių tyrimų junginys, sumaišytas su akiai maloniu pristatymu. Žiūrėdami į infografiką, galite lengvai pridėti 10–30 sekundžių viso laiko, praleisto vienam vartotojui puslapyje.
 • Citatos. Nebijokite pacituoti kažkieno darbo. Derinkite asmeninę patirtį su kitų, dirbančių toje pačioje srityje, patirtimi.
 • Sąrašai. Pridėjus sąrašą prie savo turinio, jį galima nuskaityti. Be to, sąrašas žymiai geriau veikia vaizdinį pateikimą nei tuo atveju, jei rašytumėte atskirus sakinius.
 • Išnašos. Išnaša paprastai pridedama, kai norite pabrėžti svarbią informaciją. Šiomis dienomis moderniausios turinio leidimo platformos suteikia galimybę sukurti reaguojančias išnašų dėžutes.

Jei naudojate „WordPress“, tada patikrinkite Klestėti veda sukurti didelės konversijos ir įspūdingo turinio dėžutes.

 • Garsas. Yra daugybė paslaugų, kurios gali konvertuoti straipsnį į garso formatą. Jei jūsų vidutinė įrašo trukmė yra 5 minutės, įsivaizduokite, ką tai gali padaryti jūsų vartotojo susižavėjimo rodiklis, jei jūsų skaitytojai pradės dažniau klausytis jūsų įrašų.

Visų pirma, nuoširdus ir aukštos kokybės turinys skatina ilgesnį įsitraukimą.

Išvada: atlikite savo dalį

Reklaminių tekstų rašymas eina gera linkme 2019 metams. „Google“ sumaniau atlygina už puikų turinį, o skaitytojai vis dosniau dalijasi turiniu, kuris padeda iškilus problemoms..

Jūsų, kaip copywriteratoriaus, tikslas yra išlaikyti nuoseklumą ir toliau analizuoti visų jūsų parašytų įrašų rezultatus. Atsižvelgiant į tai, praneškite mums savo mintis apie SEO tekstų rašymą. Norėčiau išgirsti, kokius metodus naudojate šiais metais, kad turinys būtų kuo geriau matomas ir patrauklus.

ŽENKLAI:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map