Speciali el. Prekybos programa – naujovinimo vadovas pradedantiesiems

Jei kada nors pažiūrėjote į svetainių lankytojų skaičių, kurį gausite kiekvieną mėnesį, ir norėjote, kad tik penkiais procentais daugiau jų pakeistų į mokamus klientus, jūs nesate vienišas.


Vidutiniškai tik aplink keturi procentai svetainės lankytojų nori nusipirkti iškart. Likusieji paspaudžia ant jūsų skelbimų, įtraukia savo produktus į krepšelį, atsiriboja nuo kažko kito ir po kelių mėnesių susisieja atgal, kad užbaigtų pirkimą. Jie taip pat kartais atsisako minties pirkti iš jūsų.

Retargeting yra apibrėžiama kaip rinkodaros taktika, leidžianti įmonėms pasiekti vartotojus atitinkamais pranešimais, atsižvelgiant į jų ankstesnį elgesį. Tai technika, galinti padidinti skelbimų įtraukimo rodiklį iki 400 procentų.

Sąžiningai, verslui nėra keista galvoti, kad vartotojai, nusileidę savo internetinėje parduotuvėje, ne tik įvykdys pirkimo ciklą vienu metu, bet ir išliks ištikimi klientai..

Tačiau taip nėra:

 • Kai kurie lankytojai gali apsilankyti svetainėje, šiek tiek naršyti ir tada išeiti.
 • Kai kurie gali apsilankyti tik tinklaraštyje.
 • Kai kurie gali sudėti gaminius į pirkinių krepšelį, o tada išsiblaškyti ir palikti. (Oi, apleisti vežimėliai!)

Čia atsiranda pakartotinis taikymas – kad jūsų potencialūs klientai galėtų dažniau apsilankyti jūsų svetainėje ir nusipirkti daugiau to, ką parduodate.

Kaip veikia persitvarkymas?

Pakartotinis rinkodara yra labai į rinkodarą orientuota strategija. Tai seka visą potencialių klientų veiklą, t. Y., Kiek laiko jie naršė jūsų svetainėje, kokius produktus žiūrėjo, ar grįžo antrą kartą. Surinkti duomenys padeda jums likti ant tų vartotojų radarų, pateikiant tinkamus ir tinkamus skelbimus, kol jie pirks.

Iš esmės retargetavimas naudoja slapuką ir taškais pagrįstą technologiją, kad galėtų sekti savo svetainės lankytojus ir vėliau juos retransliuoti skelbimais, kai jie pereina į kitas svetaines..

Šaltinis – „ReTargeter“

Pavyzdžiui, jei vartotojas A praleidžia šiek tiek laiko naršydamas „ModCloth“, bet nieko neperka ir išeina, internetinėje gyvenimo būdo parduotuvėje slapukai A gali būti naudojami tiems patiems produktams, kuriuose jie naršo, naudoti slapukus – kaip parodyta žemiau.

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-2

Turėjote tai patirti patys, kai buvote bombarduojamas produktų, kuriuose anksčiau naršėte, vaizdiniuose skelbimuose – ar ne??

Padidinkite prekės ženklo žinomumą ir padidinkite konversijų rodiklius, pritaikydami perskirstymą

Ar žinote, kad pakartotinis taikymas padeda išspręsti problemą? 98 procentai lankytojų, kurie palieka svetainę neįsigiję?

Internetiniai pirkėjai, susidūrę su prekės ženklo perskirstytais tiksliniais skelbimais, tris kartus labiau linkę spustelėti juos nei tie, kurie anksčiau nebendravo su prekės ženklu. Pagal „eMarketer“, trys iš penkių internetinių klientų vien JAV padidina savo pirkinių krepšelius pagal panašius produktus, siūlomus retargetiniuose skelbimuose.

Pakartotinis žymėjimas padeda sumažinti mokestį už parodymą ir mokestį už paspaudimą, pagerina IG ir sumažina prekės ženklo naudojimo išlaidas.

Nėra abejonės, kad perkėlimas padidina internetinio verslo buvimą ir pritraukia „atitrauktus“ potencialius klientus, taip padidindamas tokio lygio konversijos kursą, koks yra 150 procentų, jei padaryta teisingai!

Jei norite, kad jūsų darbas būtų nukreiptas, persiuntimas turi būti nukreiptas į tikslą. Daugumos perskirstančių programų tikslas yra du pagrindiniai tikslai – didėja informuotumas ir paskatinti konversijas. Leiskite mums išstudijuoti juos išsamiai:

Sąmoningumo didinimas

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma vartotojų nėra pasirengę pirkti pirmą kartą apsilankę jūsų svetainėje, perkėlimas gali padėti padidinti jūsų įmonės informuotumą, kad jie sugrįžtų ir nusipirktų vėliau. Pasilikdami prie savo potencialių klientų radaro, jūsų produktai ir paslaugos liks jiems galvoje. Ir kai jie bus pasirengę pirkti, greičiausiai pagalvos apie tave.

Važiavimas konversijomis

Galutinis kiekvienos rinkodaros veiklos tikslas yra gauti daugiau pardavimo pajamų, ir pakartotinis rinkodara gali padėti.

Pvz., Pritaikymas pikseliais pagal galimybes daugiau potencialių klientų gali pateikti potencialių klientų formas. Atvirkštinis taikymas pagal sąrašus padeda padidinti jūsų medžiagos atsisiuntimą, internetinių seminarų registraciją ar net tiesioginius pirkimus..

Leiskite mums išsamiai išnagrinėti šiuos du būdus, kaip pakartotinio taikymo kampanijos pasiekia potencialius klientus:

# Pikseliai

Pikselis yra nedidelė kodo eilutė jūsų svetainėje. Kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, pikselis savo naršyklėje prideda slapuką, kuris seka visą jų naršymo veiklą.

Tokiu būdu jie gali pamatyti jūsų skelbimus, kad ir kur jie eitų, ir kur jūsų skelbimai gali viršyti kitus našiausius skelbimus. „Pixel“ pagrindu nukreiptas tikslinimas yra akimirksniu, be to, galite nustatyti specialius slapukus tam tikriems savo svetainės puslapiams.

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-3

šaltinis

Tačiau jūs nekontroliuojate, kas nukreipia toliau. Tai gali būti klientas ar konkurentas. Bet puikus dalykas, susijęs su pikselių pritaikymu, yra tai, kad jis yra akimirksniu. Kai tik kažkas apsilanko jūsų svetainėje, jis gali pradėti matyti jūsų skelbimus.

# Sąrašas

Pakartotinis sąrašų sudarymas orientuojasi į esamą klientų sąrašą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelti savo klientų el. Pašto ID į pakartotinio taikymo platformą, kuri tada rodys skelbimus klientams su atitinkamais ID..

Ši pakartotinio taikymo forma leidžia prekiauti konkrečiai vartotojams, kuriuos norite konvertuoti. Tačiau ID, kuriuos jie gali įvesti pateikdami jūsų kontaktines formas, ne visada atitinka tuos, kuriuos jie naudoja savo socialinės žiniasklaidos profiliams, todėl ID atitikties rodiklis gali būti gana žemas – 20%..

Dažniausiai naudojamos retargetinės platformos

Visa interneto erdvė yra jūsų austrė, kai reikia nukreipti kitą vietą. Galite pasirinkti iš daugybės platformų, kad pasiektumėte savo potencialius klientus. Bet šie „trys dideliPlatformos imasi torto:

# „Google“ vaizdinės reklamos tinklas (GDN)

Tai tinklas apima daugiau nei 1 000 000 platformų, leidžia rodyti vaizdo įrašų skelbimus „YouTube“ ir yra geriausia, jei turite „AdWords“ sąskaitą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti „Google“ pakartotinės rinkodaros tašką savo svetainėje, suprojektuoti skelbimus ir nustatyti kampaniją.

Padaryta teisingai, tai gali padėti jums reklamuotis 10 procentų interneto. Be to, jei rodote teksto skelbimus, galite naudoti paieškos skelbimų pakartotinės rinkodaros sąrašus (RLSA) ir tinkinti skelbimo turinį bei raktinius žodžius žmonėms, kurie anksčiau lankėsi jūsų svetainėje.

# „Facebook“ / „Instagram“

Kasdien naudojasi apie 1,3 milijardo aktyvių vartotojų, Facebook yra dar viena puiki platforma, leidžianti perorientuoti. Be to, jai priklauso „Instagram“. Todėl „Instagram“ skelbimus galite paleisti ir per „Facebook“.

„Facebook“ nustatyti pakartotinio taikymo kampaniją yra lengva.

Vis dėlto svarbu atsiminti, kad nebus tiek daug konversijų, kaip per GDN, atsižvelgiant į daugybę socialinių tinklų naudotojų blaškymosi šaltinių..

# „Twitter“

„Twitter“ retargetai platforma yra daugmaž panaši į „Facebook“, ir į savo svetainę lengva pridėti „Twitter“ retarkerio tašką.

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-5

„Twitter“ išlieka naudinga platforma didinant informuotumą apie jūsų įmonę ir maksimaliai padidinant parodymą svarbiausiose rinkodaros kampanijose.

Geriausios praktikos, kurią privalote laikytis, perkėlimas

Norėdami sėkmingai atitolinti tuos vartotojus, kurie anksčiau lankėsi jūsų svetainėje / internetinėje parduotuvėje, turėtumėte sekti žemiau.

# Segmentuoti auditorijas

Panašios žinutės pakartotinė rinkodara skirtingoms svetainių lankytojų kategorijoms greičiausiai neveiks. Vietoje to kiekviename svetainės puslapyje nustatykite skirtingus kriterijus (pvz., Geografinę vietą ar laiką, praleistą naršydami) ir skirtingus taškus, kad galėtumėte savo skelbimuose atsižvelgti į konkrečius poreikius.

# Nustatykite peržiūros konversijos langus

Puikus būdas stebėti tikrąjį jūsų prekės ženklo žinomumo didinimo kampanijų poveikį yra sukurti konversijų vaizdo įrašus. Tai susieja jūsų skelbimą matantį klientą su jo konversija, net jei jie niekada nespaudžia jūsų nukreipimo skelbimų.

# Paleiskite besisukančius skelbimus

Jei ir toliau kartosite tuos pačius skelbimus savo auditorijai, reklamjuostės aklumas ilgainiui įsitvirtins, net jei jie pirmiausia domėjosi jūsų produktu. Taigi labai svarbu ir toliau sukti skelbimus atsižvelgiant į tai, kaip į juos reaguoja auditorija. A / B testavimas yra naudingas šiuo atžvilgiu.

# Nuspręskite dėl dažnio

Kad galėtumėte per daug reklaminių skelbimų nepatirpinti potencialių klientų, maždaug 1–2 savaites po to, kai klientas apsilankė jūsų svetainėje, skelbimus stebėkite dažniausiai. Laikui bėgant, jūsų kliento grįžimo tikimybė mažėja; sumažinti rodomų skelbimų skaičių.

# Naudokite įrašymo kodą

Tęsdami nuo aukščiau pateikto punkto, pridėkite įrašymo tašką prie savo padėkos ar kasos tinklalapio. Tokiu būdu klientams, kurie jau nusipirko jūsų produktą ar pasinaudojo jūsų paslauga, neleidžiama matyti jokių kitų jūsų parduodamų skelbimų.

Skelbimo kopijos rašymas pakartotinio taikymo kampanijoms

Dabar, kai mes aptarėme viską, ką turime žinoti apie pakartotinio taikymo kampanijos sukūrimą, jums taip pat svarbu žinoti, kad „turinys parduodamas“. Jei jūsų skelbimo kopija nėra pakankamai įdomi, negalėsite sudominti potencialių klientų ilgas. Išanalizuokime prekių ženklus, kurių retargetinės skelbimų kopijos įkvepia.

# Ekspedija

„Expedia“ pakartotinio nukreipimo strategija grindžiama skubių vartotojo reikalavimų įvykdymu. Šiame pavyzdyje kelionių įmonė atitraukia lankytoją naudodama „Facebook“ skelbimą ir naudoja patrauklų kraštovaizdžio vaizdą, kuris akimirksniu smogia vartotojui akordą..

Jo CTA „Užsisakyk dabar“ yra paprastas ir sukuria skubos jausmą!

Taigi, ar jūs aktyviai ieškote paplūdimio kurorto praleisti ilgą savaitgalį? Nesijaudinkite – „Expedia“ pritraukė jus į „Flash“ pardavimus! „Paskutinės minutės užsakymai“ ir „50 procentų nuolaidų pasiūlymai“.

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-6

# „Freshdesk“

Ar jums pavesta surasti naują komandos pagalbos tarnybų sistemą??

„Freshdesk“ yra jūsų problemos sprendimas! Pabrėždama svarbiausius kliento pranašumus: „paprasčiausia pasaulyje klientų aptarnavimo programinė įranga“ ir „kuria pasitiki daugiau nei 30 000 kompanijų“, programinė įranga vykdo pakartotinio nukreipimo strategiją, orientuotą į prekės ženklo žinomumo didinimą..

Nors „Freshdesk“ CTA kopija „30 dienų nemokamas bandymas“ nesukuria skubos jausmo, bendra reklaminė antraštė apima visos programinės įrangos esmę, dėl kurios supainiotas vartotojas paskatinamas grįžti į svetainę ir nemokamai prisiregistruoti. teismo procesas.

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-8

# SurveyMonkey

Populiarus įrankis kuriant internetines apklausas, „SurveyMonkey“ turi daugiau nei 20 milijonų klientų, įskaitant „Facebook“, „Salesforce“ ir „Samsung“. Kaip jie atitraukia potencialius klientus? Pabrėždami jų pagrindinį kliento pranašumą, t.y., patikimas įžvalgas.

Kodėl įmonės vykdo apklausas? Norėdami gauti naujų duomenų ir jais remdamiesi priimti geresnius sprendimus. Tai yra kas „SurveyMonkey’s“ perorientuoti strategijos bankus!

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-7

Antraštės kopijoje naudojamos frazės, tokios kaip „NEMOKAMAI“, kurios akimirksniu patraukia dėmesį. Jo CTA yra tiesioginis ir aiškus bei prašo vartotojo imtis veiksmų, kurie šiuo atveju yra „spustelėkite čia“.

Įrankiai, siūlantys pakartotinio taikymo paslaugas

Jei norite maksimaliai padidinti savo pakartotinės rinkodaros pastangas, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti įrankius, leidžiančius internete pasiekti daugiau svetainių ir padedančius racionalizuoti pakartotinės rinkodaros kampanijas iš vienos informacijos suvestinės..

# „ReTargeter“

Tai yra tobulas įrankis jei jūsų svetainė gauna gerą srautą (įrankis yra skirtas svetainėms, kuriose per mėnesį apsilanko 30000+ unikalių lankytojų) ir jei galite sau leisti didelę kainą. Galite patekti į daugybę svetainių ir tinkinti savo tikslinę auditoriją, kaip jums patinka.

retargeting-pradedantiesiems-vadovas-9

# Puiki auditorija

Tai įrankis leidžia jums viską supaprastinti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti šiek tiek kodo į savo svetainę, sukurti keletą tikslinių vartotojų sąrašų ir sukurti keletą skelbimų, o visa kita atliks „Perfect Audience“. Tačiau šis įrankis suteikia jums tik pagrindinę valdymą, ką daro jūsų skelbimai.

# „AdRoll“

„AdRoll“ yra vienas populiariausių vardų pakartotinio taikymo erdvėje, o prenumerata su juo suteikia prieigą prie 98 procentų visų internetinių svetainių. Nors jie yra brangus pasirinkimas, jais lengva naudotis ir jie suteikia puikią IG.

Palaukite, yra dar daugiau …

Nepamirškite apie el. Pašto rinkodarą.

El. Pašto adresai vis dar laikomi labai konvertuojančia platforma tikslinei auditorijai pasiekti; nepaisant skaitmeninio triukšmo, pastaruosius kelerius metus socialinę žiniasklaidą pavyko sukurti.

Jei norite pagerinti savo verslo IG naudodamiesi el. Laiškais, idealu papildyti mobiliesiems reaguojančią el. Pašto rinkodaros kampaniją su pakartotiniu nukreipimu. Tokiu atveju jūs atitolinsite tuos vartotojus, kurie ne tik lankosi jūsų svetainėje, bet ir yra jūsų el. Pašto abonentai.

Įveskite kodo eilutę į el. Pašto parašą arba el. Pašto HTML. Pateikite skelbimus tam, kas atidaro el. Laišką savo naršyklėje.

Tau

Taigi vien todėl, kad potencialus klientas paliko jūsų internetinę parduotuvę nieko nenusipirkęs, dar nereiškia, kad negalite jų susigrąžinti. Kurti pakartotinio taikymo kampanijas yra smagu ir jums to reikia tyrimas tinkamas lankytojo elgesys.

A / B išbandykite skelbimų kampanijas, kad sužinotumėte, kas jums tinka, o kas ne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map