זמן לשלב נגן מפתח – התקנים

אם משתמשים בו נכון, בתרחיש השוק המשתנה דינמי DevOps, יכול להתברר ככלי ותהליך מועיל למדי.


המילה הצליחה להיות מילת מפתח, והפכה לקורס לגיטימי לפיתוח תשתיות.

משחר האינטרנט גדל במידה רבה הביקוש למרכזי נתונים וארגוני IT. נכון לעכשיו, העדיפות העליונה הפכה להימנע מכל הפעולות המביאות סיכון למערכות המתעוררות הללו ולשירותים העסקיים הנלווים להן. אם במילים פשוטות, כל התקפה לעולם לא צריכה להפיל את המערכת!

מוקדם יותר, מחלקות IT מסורתיות שילבו מתודולוגיות שהן איטיות להפליא ולכאורה לא מגיבות. אפילו לארגונים הגדולים לקח שנים ועשרות מיליוני דולרים כדי לספק תוכנה חדשה או מעודכנת לשוק. בתחילה, הכל תוכנן לרמת הפירוט הסופית והוחלף מחדש בכל פעם שיש התאמה לאסטרטגיה לאורך התהליך. כתוצאה מכך, פרויקטים ספציפיים לעולם לא יוכלו להתחיל משלב התכנון.

כיום עם מהירות השוק והחדשנות, המודלים המסורתיים הללו אינם רק בר קיימא או תחרותי.

עם היכרות עם DevOps, נראה כי מחלקת ה- IT האיטית והלא מגיבה מחוסלת לחלוטין. ליקוי אפס, מנטרה ללא השבתה, הוא היתרונות העיקריים שלו. בקיצור לפיתוח ותפעול תוכנה, גישת DevOps מאפשרת כעת למובילים עסקיים ברחבי העולם לנצל במהירות את הזדמנויות השוק ולהיענות במהירות לצרכי הלקוחות..

בנוסף לכל אלה, התייחסות לדרישות של לקוחות הקצה של דרישות המדיה והחברתיות הניידות שלך, פירוש הדבר שעסקים חייבים לספק פתרונות חדשניים בכדי לזכות בשוק. על ידי האזנה מתמדת למשוב של לקוחות, ניתוח נתונים, וצפייה בתנועות שוק, אתה יכול לספק חוויה משכנעת.

לשם כך, אתה זקוק לשיתוף פעולה הדוק בין העסק, ה- IT והתפעול, בקיצור DevOps!

עכשיו האם חווית אי פעם מצב שבו מערכת חדשה מצליחה לבצע ביצועים טובים בבדיקות קבלת משתמשים, אך אם היא עוברת לחיות; זה מראה תוצאה לא טובה?

אני בטוח שעשית!

שילוב של סביבת DevOps הדוגלת בפיתוח ובדיקה המאפשרת לשני הצוותים לפקוח מקרוב על האופן בו אפליקציה חדשה תשפיע על הסביבה הכללית ותגיב בהתאם..

השבתה היא משהו שחברת IT אינה יכולה להרשות לעצמה בימינו. גישת DevOps אוטומטית תהליכים כדי לאפשר פריסה לייצור עם זמן השבתה מינימלי או ללא. לעבוד כל היום וכל הלילה עם חלום להפוך שירותים חדשים ללהיט מיידי הוא לא בדיחה. זה כן דורש התאמה והתאמה עדינה לפני שהוא באמת ממריא. שפירושו שכל תחום בעסק שלך זקוק לגישה למשוב לקוחות, בכל הקשור למכירות, משלוח, פיתוח ופעולות.

רוב הארגונים עוקבים אחר הביצועים התפעוליים של סביבת הייצור, אך עם DevOps ההתנהגות והביצועים של היישום נבדקים אוטומטית לפני שהיא מופעלת..

ההטבות ‘ירוקות-עד’ של DevOps

אם אתה מבקש ממני לצמצם את יעדי DevOps למטרה אחת יחידה; הייתי אומר אוטומציה. ללא קשר לאיזה ענף אתה נמצא, תעמוד בפני סוג של אוטומציה בשנים הקרובות. DevOps ימשיכו לצמוח:

 • יותר צרכנים ועסקים מסתמכים על תוכנת ענן – ההוצאות על עננים פרטיים וציבוריים הן גדלו בקצב משמעותי. מאז הופעתם וגורמים אלה ממשיכים לצמוח. תוכנה המארחת בענן דורשת פריסות מהירות ומגיבות. זה דבר שגורם להם להתמיד בצרכים צרכניים ועסקיים מבלי להפריע לשירות. וזו הסיבה לכך שאימוץ המשתמשים בענן ממשיך לעלות, ככל הנראה הביקוש של DevOps יעלה איתו.
 • עסקים שואפים ליעילות גבוהה יותר – ליישום DevOps תוצאות מוכחות ומרשימות. פריסת הקוד הופכת למהירה מאי פעם, וגם זה, עם פחות טעויות ללא כל – הכל בגלל סטנדרטים אוטומטיים חדשים. אם הוספת עמדה יחידה לחברה יכולה לשפר את הפרודוקטיביות על ידי נתונים דו ספרתיים, איזו חברה לא תקפוץ להזדמנות?
 • התחרות הטכנולוגית עולה – עם יותר ויותר חברות שמנהלות שיטות DevOps, חשוב יותר שהמתחרים שלהן ינהגו שיטות עבודה דומות (או עדיפות, טוב יותר). והחלק הטוב ביותר הוא שהאפקט המחגר הזה ידרוש את הביקוש קדימה ללא הגבלת זמן.

שינוי, כולנו צריכים

לשרוד ולשגשג בעולם החדש הזה, פיתוח א תרבות בדיקות רציפה על פני הפונקציה שלנו, החמאה ותמיכה בתרבות מסירה מתמשכת רחבה יותר הפכה להיות דבר חובה. בתרחיש של ימינו, עלינו לטפח את הגישה של עבודה שיתופית ופתרון בעיות משותפות.

זה אמור להביא את מה שחיפשנו זה מכבר – מעורבות כבר מלכתחילה. בדרך כלל מאומצת בעולם המסירה המודרני הזה, התרבות הרחבה שמה דגש על ניסיון לגישות וכלים חדשים ולהשליך את הדברים שלא עובדים או מוסיפים ערך. משהו שיכול לעזור לנו בבדיקה להיות גם חדשני יותר. אנו יכולים, ואולי עלינו, להיות נוחים יותר להתנסות בטכניקות חדשות ובדרכי עבודה במסע לשיפור האיכות.

בעלי ברית חדשים

עם כניסתם של DevOps, נראה כי שפע של הזדמנויות פועלות באופן הדוק יותר ביחס לתפעול. אנו חולקים יעדים של הגנה על הייצור ועל הלקוח מפני איכות ירודה והפסקות כתוצאה מכך. לעיתים קרובות האזורים שצוות הפעולות דואג להם ורוצים לראות במעקב צמוד הם אזורים שעלינו למקד גם את עדשת האיכות שלנו. בצד ההפוך, המכשור והכלים שאנו משתמשים בבדיקה עשויים להעניק תועלת לעמיתי הפעילות שלנו.

טרנספורמציה

הוצע כי מה שנדרש כדי לספק פתרונות. ראשית, יש להם את המומחיות שלהם, אולי בפיתוח או סביר יותר שאוטומציה במבחני המקרים שלנו, בדיקות גישוש או ניהול נתוני בדיקות, אך שנית, עליהם להיות במוקד המסירה הכללי מקצה לקצה הנדרש. המשמעות היא שתהיה לנו ההזדמנות לפתח מיומנויות חדשות, להפוך לטכניים יותר אם יש לנו כושר / רצון, אך בהחלט להתקרב לשאר הפונקציות.

אז זה הכל לעת עתה!

ביו מחבר:

קיבו האצ’ינסון עובד כאנליסט טכנולוגי ב- Tatvasoft בריטניה. יש לה עניין עז ללמוד את הנוהגים האחרונים בפיתוח, ולכן היא מבלה את רוב זמנה באינטרנט בניווט בין הנושאים והמגמות הטכנולוגיות הייחודיות..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map