Fiksēšana “Hmm … Radās servera kļūda, un jūsu e-pasts netika nosūtīts. (# 007) ”

Tātad jūs rakstāt e-pastu, to koriģējat un nospiežat tikai sūtīšanas pogu, lai redzētu kļūdas ziņojumu # 007. Tas var atstāt jūs izpostītu. Neuztraucieties, tā ir izplatīta problēma, un to ir viegli atrisināt. Darīsim to 5 vienkāršās darbībās.


gmail servera kļūda 007

Gmail ir viens no lielākajiem e-pasta tīkliem mūsdienās, taču tajā nav kļūdu un aizrādījumu. Gmail servera kļūda 007 ir visizplatītākās kļūdas, ar kurām sastopas lietotāji, un, lai arī tā varētu šķist satraucoša, šīs problēmas risinājums ir diezgan vienkāršs.

Pirmais jautājums, kas nāk prātā – vai Google ir kaut kas nepareizs vai arī atkal darbojas nepareizs mana datora darbība? Atlieciet savas rūpes malā. Jūsu personālajam datoram nav nekā slikta, jo tas ir ar Google saistīts jautājums, taču jūs varat to atrisināt.

Tātad, kā jūs varat atrisināt problēmu, kas saistīta ar Google? Šī problēma parasti ir saistīta ar Gmail Lab funkcijām. Šīs ir funkcijas, kuras lietotāji var izvēlēties iespējot vai atspējot atbilstoši savām vēlmēm un nepatikšanām.

Tā kā Google turpina izmēģināt jaunas funkcijas un ieviest jaunus elementus, no kuriem daži var būt jau iepriekš iespējoti, šādas kļūdas var rasties jebkurā laikā.

Rotaļlieta ar šīm funkcijām un nepareizā stāvokļa labošana var atrisināt problēmu.

Notiek Gmail servera kļūdas 007 labošana

“Hmm … radās servera kļūda, un jūsu e-pasts netika nosūtīts. (# 007) ”kļūdu ir viegli labot, un tai nav vajadzīgas lielas tehniskās zināšanas. Šeit ir detalizēts ceļvedis:

 1. Jebkurā pārlūkprogrammā atveriet Gmail un piesakieties savā kontā.
 2. Augšējā labajā stūrī redzēsit ikonu, kas parādās kā pārnesumkārba. Noklikšķiniet uz tā un atlasiet “Iestatījumi”.
 3. gmail iestatījumi

 4. Šeit atrodiet cilni “Lab” (Advanced) un noklikšķiniet uz tās.
 5. gmail uzlabotā cilne

 6. Atspējojiet visas pieejamās opcijas.
 7. gmail atspējot visas iespējas

 8. Jūs esat pabeidzis. Aizveriet un atkārtoti atveriet pārlūku.

To darot, vairumā gadījumu tiks novērsta Gmail kļūda 007. Tomēr, ja tā nav, varat izmēģināt zemāk sniegtos risinājumus.

Sīkāki risinājumi!

Iepriekš minētie soļi dažos gadījumos var nedarboties, vai arī problēma var atkal rasties. Ja tas tā ir, izmēģiniet šīs iespējas:

 1. Atjauniniet pārlūkprogrammu, ja ir pieejama jaunāka versija.
 2. Notīrīt kešatmiņu un sīkfailus (atveriet Google Chrome iestatījumus, pēc tam ritiniet līdz pogai Papildu).
 3. gmail notīrīt pārlūkošanas datus

  gmail notīrīt sīkfailus un kešatmiņu

 4. Atspējojiet visus papildinājumus un pārlūka paplašinājumus, jo tie var izraisīt Gmail nepareizu darbību.
 5. Atspējojiet pretvīrusu programmu. Dažiem lietotājiem tas var šķist dīvaini, taču šo problēmu var izraisīt pretvīrusu programma. Ja tas tā ir, rakstiet savam pretvīrusu uzņēmumam un izskaidrojiet viņiem šo problēmu. Viņi var sniegt risinājumu.
 6. Cilnē Papildu atveriet pakalpojumu Gmail ar visām atspējotajām opcijām.

Mēs ceram, ka kāds no šiem risinājumiem būtu palīdzējis jums atbrīvoties no problēmas. Ja jums ir ziņkārīgs dvēsele, pārbaudiet dažus bieži uzdotos jautājumus par “Hmm … radās servera kļūda, un jūsu e-pasts netika nosūtīts. (# 007) ”kļūda.

Laboratorija “Background Send”: ko tā dara?

Funkcija Sūtīt fonu var būt noderīga, taču tā nav nepieciešama, tāpēc pirms atspējošanas nevajadzētu divreiz padomāt, ja tā rada Gmail kļūdas.

Šī funkcija ļauj Gmail darboties fonā, t.i., turpināt sūtīt e-pastu pat pēc tam, kad esat izgājis no loga. Daudzi no mums raksta e-pastu un noklikšķina uz Sūtīt un dodieties uz mūsu kontu kaut ko citu, negaidot, kamēr nosūtīšanas process tiks pabeigts.

Šī funkcija nodrošina procesa pabeigšanu un e-pasta nosūtīšanu. Šī funkcija palīdz ietaupīt laiku, taču dažos gadījumos tā var nepareizi darboties un izraisīt kļūdas.

Ja tas tā ir, tad deaktivizēšana varētu būt vienīgā iespēja. Jūs tomēr varat mēģināt to atkal aktivizēt un redzēt, vai lietas nav mainījušās, vai joprojām tiek parādīts paziņojums “Hmm … radās servera kļūda un jūsu e-pasts netika nosūtīts. (# 007) ”kļūda.

Ko darīt, ja turpinu saņemt “Hmm … radās servera kļūda un jūsu e-pasts netika nosūtīts (# 007)” kļūda pat pēc fona meklēšanas atspējošanas?

Kaut arī fona nosūtīšana ir vaininieks 95% gadījumu dažās citās problēmās var rasties arī # 007 kļūda. Ja tas tā ir, jums vajadzētu izmēģināt visus pārējos iepriekš minētos trikus. Viņi strādā, bet mēs esam atraduši gadījumus, kad neviens no tiem neveicās.

Šādā gadījumā vienīgā iespēja var būt pārlūka atkārtota instalēšana vai mēģinājums no citas ierīces. Varat arī izmēģināt lietotni. Ja tas darbojas arī citās ierīcēs, iespējams, problēma ir jūsu datorā vai programmatūrā, nevis Gmail iestatījumos.

Citi padomi ietver:

 1. Gaida. Dodiet tam kādu laiku. Var paiet nedaudz laika, līdz lietas normalizējas.
 2. Apsveriet iespēju restartēt pārlūkprogrammu un datoru, lai izmaiņas stātos spēkā.
 3. Pārliecinieties, vai tas ir # 007. Dažas kļūdas var šķist līdzīgas, bet tās nav. Šis kods ir labākais veids, kā identificēt Gmail kļūdu.
 4. Noņemiet pielikumus, ja tādi ir, un vēlreiz pārbaudiet sūtītāja adreses.

Šie padomi palīdzēs jums atbrīvoties no “Hmm … radās servera kļūda, un jūsu e-pasts netika nosūtīts. (# 007) ”kļūda. Reizēm labākais risinājums ir nogaidīt, jo dažas kļūdas var būt īslaicīgas.

Gala vārds

“Hmm … radās servera kļūda, un jūsu e-pasts netika nosūtīts. (# 007) ”kļūda var būt liels kavēklis, taču ar dažiem vienkāršiem risinājumiem. Tā kā Google pastāvīgi mainās, šīs kļūdas parasti ir īslaicīgas.

Nelieciet panikā, ja jums ir jāatspējo dažas funkcijas. Jūs varat mēģināt tos iespējot vēlāk, un problēmas, iespējams, nav, jo Google arī izlaiž ielāpus un veic izmaiņas aizmugures versijā, lai atbrīvotos no problēmām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map