Kā ierakstīt saraustītās emocijzīmes ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ [ātrākais un vienkāršākais iespējamais veids]

Lai arī emocijzīmes ir pārņēmušas īsziņu sūtīšanas pasauli, mēs joprojām nevaram pārvarēt drukāto emocijzīmi. Un emocijām, kas parausta plecus, ir jābūt mūsu iecienītākajām!


Kā ierakstīt saraustītās emocijzīmes

Emocijas un it īpaši drukāti paraustītie emocijzīmes ir japāņu stila emocijzīmes, kas pazīstamas arī kā Kaomoji. Šajā emocijzīmju stilā ir izmantoti Katakana skripta elementi japāņu valodā.

Mūsdienās lielākā daļa tastatūru ir jauki, ja ne visas. Ar šīm tastatūrām dažreiz ir vieglāk izmantot grafiskās emocijzīmes, nevis rakstīt emocijzīmes. Bet, ja jūs joprojām esat ierakstu plecu emocijzīmju cienītājs, mēs esam saņēmuši jums muguru.

Šajā rakstā mēs jums pateiksim, kā jūs varat izmantot qwerty tastatūru dažādās platformās un joprojām izdodas izveidot drukātu emocijzīmi, kuru visi ātri mīl!

Ko nozīmē Grīdas emocijzīmes ¯ \ _ (ツ) _ / ¯?

Pirms mēs faktiski varam iemācīties rakstīt paraustīšanas plecus, vispirms ļaujiet saprast, ko tas patiesībā nozīmē. Ja nesapratīsit paraustīto paraustīto emocijzīmju nozīmi, jūs nevarēsit to atbilstoši izmantot. Tātad, ko tas nozīmē?

Paraustīt plecus ir vizuāls indivīda attēlojums, piemēram, tas, kurš lieto emocijzīmes. Tas pārstāv divas iespējas; neuzmanības stāvoklis, kad personai nerūp kāda situācija vai tās sekas. Tikmēr emocijzīmes nozīmē arī to, ka persona, kas to lieto, nezina vai nav zinājusi par kādu konkrētu apspriežamo tēmu. Viss atkarīgs no konteksta un situācijas, kurā tas tiek izmantots!

Grūšanas emocijzīmes vēsture?

Emocijzīmes, kas šodien tiek plaši un bieži izmantota, pamatā ir jābūt dziļām saknēm un bagātīgai vēsturei. Emocijzīmes, kas pārņem šo internetu un kļūst par universālu valodu, rodas no japāņu emocijzīmēm, kuras sauc arī par Kaomoji.

Katakana ir japāņu valodas skripta forma, kurā plaši izmantoti tie paši elementi, kurus mēs atrodam paraustot emocijzīmi. Tomēr interneta un mēmu pasaulē emocijzīme kļuva plaši populāra un cilvēki to izmantoja twitter un Facebook pēc Kanye skandāla.

Kanijs nošāva Teiloru Sviftu, dodoties par labu Bejonsē, izdarot ļoti līdzīgu žestu emocijzīmei ar izstieptām rokām un paraustītajiem pleciem. Tas notika 2010. gadā, un kopš tā laika tā ir bijusi būtiska interneta kultūras sastāvdaļa!

Kā ierakstīt saraustītās emocijzīmes iPhone, Android, Mac & PC

Tā kā mūsdienās tehnoloģija ir tik daudzpusīga, nav nevienas universālas vai standarta platformas, kuru visi izmantotu. Mūsdienās, sākot no viedtālruņiem un beidzot ar planšetdatoriem un datoriem, mums ir vairāku veidu programmatūra, kas visbiežāk ietver MAC OS, Windows, iOS un Androids.

Tādēļ katra no šīm programmatūrām atšķiras, un tām ir dažas svarīgas variācijas, kas ietekmē lietotāja interfeisu. Tātad, rakstot paraustīt plecus, šajās platformās ir atšķirīgi. Lasiet iepriekš, lai uzzinātu, kā ierakstīt paraustīšanas emocijzīmes programmatūrā vai mobilajā operētājsistēmā, kuru izmantojat.

Kā lietot “Shrug Emoji” operētājsistēmā Mac (OS X)

Vispirms apskatīsim, kā Mac datorā izmantot paraustīšanas emocijzīmes ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.

Kā lietot Shrug Emoji datorā Mac

 1. Atveriet Mac datoru un dodieties uz iestatījumu / sistēmas preferenču saskarni.
 2. Atlasiet tastatūras preferences.
 3. Kad esat noklikšķinājis uz tastatūras rūts, parādīsies “teksta” rūts. Izvēlieties to.
 4. Kad jūs ejat uz teksta rūti, apakšējā stūrī jūs atradīsit “+” ikonu. Noklikšķiniet uz tā.
 5. Visbeidzot, aizstāt ailē, jums būs jāievieto atslēgas un rakstzīmes, kuras vēlaties nomainīt, pie emociju paraustīšanas. Kad šīs rakstzīmes tiek ievietotas, katru reizi, kad ierakstīsit šīs rakstzīmes, tās tiks aizstātas ar paraustīšanas emocijzīmi.
 6. sadaļā “ar” nokopējiet un ielīmējiet atsauci uz parausta plecus; ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.

Ir Windows?

Windows nav iebūvētas funkcijas pareizrakstības automātiskai labošanai. Tāpēc nevar automātiski aizstāt nevienu taustiņu vai rakstzīmi ar paraustītu emocijzīmi. Tomēr jūs joprojām varat izmantot dažas lejupielādējamas bezmaksas programmas, piemēram, PhraseExpress, lai Windows vai personālajā datorā izmantotu paraustīšanas emocijzīmi..

iPhone lietotāji var izmantot arī Shrug Emoji

IPhone lietotājiem jūs varat izmantot paraustīšanas emocijzīmes, rīkojoties šādi (ja jums ir iPhone un MAC, varat sinhronizēt tastatūras preferences un ātri sākt ar to darboties):

 1. Atveriet iestatījumu programmu. Doties uz “Vispārīgi”.
 2. Atveriet sadaļu “Tastatūra” vispārīgi.
 3. Atveriet saīsnes un noklikšķiniet uz pluszīmes ekrāna augšējā stūrī.
 4. Ierakstiet rakstzīmes, kuras vēlaties aizstāt, un noklikšķiniet uz Saglabāt!

Ierakstiet saraustītās emocijzīmes ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ savā iPhone tagad!

Kā to izmantot Android tālruņos

 1. Nokopējiet ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ atsaucei.
 2. No izvēlnes dodieties uz lietojumprogrammu “Iestatījumi”.
 3. Atlasiet valodu un ievades opciju.
 4. Dodieties uz “visu valodu opcija”.
 5. Noklikšķiniet uz pogas “+”. Pievienojiet šeit vēlamās rakstzīmes, lai tās aizstātu ar emocijzīmes.
 6. Ielīmējiet atsauces emocijzīmes laukā “Ierakstiet vārdu”.

Gala vārds

Tagad, kad esat iemācījušies, kā katrā platformā rakstīt paraustīšanas emocijzīmes ¯ \ _ (ツ) _ / ¯, dodieties uz priekšu un esiet gudrs un radošs visos nākamajos tvītos un Facebook ziņās. Izmantojiet japāņu izcelsmes emocijzīmi, kas internetu pārņēma negaisa laikā!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map