Kā izveidot Minecraft serveri 2019. gadā: galīgais ceļvedis

Neesat pārliecināts, kā izveidot Minecraft serveri? Mēs esam nodrošinājuši jūs. Šī detalizētā rokasgrāmata atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un ļaus jums ērti izveidot serveri!


Kā izveidot Minecraft serveri 2019. gadā

Jums noteikti jābūt dzirdējušam par Minecraft, spēli. Galu galā tā ir otrā populārākā videospēle pasaulē ar vairāk nekā 121 miljons eksemplāru jau pārdots. Tomēr daudzi nezina, ka Minecraft nav tikai vēl viena videospēle. Tas ir arī noderīgs rīks, kas var iemācīt bērniem kodēt, un tā ir atvērta platforma, ko mod izstrādātāji var izvērst. Tomēr tā ir arī veidotāju kopienas sirds, kas paplašinās visā pasaulē.

Protams, kā iesācējs jūs varat iegādāties spēli un sākt darbu. Tomēr, lai iegūtu pilnīgu pieredzi, jums var būt privāts Minecraft serveris. Tā rezultātā jūs varēsit izveidot savu Minecraft pasauli.

Šī rokasgrāmata jums soli pa solim parādīs, kā jūs to varat izdarīt. Mēs apskatīsim, kā ieslēgt Minecraft serveri Windows, Mac, un Linux. Mēs arī redzēsim, vai Minecraft mitināšana ir labāka izvēle. Tātad, sāksim!!

kā padarīt-minecraft-server-satura tabulu

Kāpēc jums ir jāveido serveris?

Tā kā kāds ir jauns Minecraft radošā visuma jaunākais, vienkāršākais ir iepazīties ar spēli, sākot darbu radošajā režīmā. Jūs pat varat izmantot Microsoft Realms un, izmantojot savu iztēli, padarīt jūs par Minecraft pasauli. Bet, protams, tas nav tas, kur beidzas viss spēles potenciāls.

Tiem, kas meklē pilnu pieredzi, vislabākais ir iestatīt savu serveri. To darot, jūs varēsit praktiski izveidot jebkuru pasauli, kuru vēlaties. Jūs pat varat instalēt jebkuras modifikācijas, izveidot savus noteikumus un vispārīgi kontrolēt visus spēles aspektus!

Svarīgi padomi, kas jāzina pirms darba sākšanas

Pirms sākat darbu pie sava Microsoft servera iestatīšanas, jums ir jāzina. Lai gan to nav grūti iestatīt, jums jābūt uzmanīgam.

Ir pamatzināšanas

Servera iestatīšana prasa nelielu piepūli. Jums arī jābūt tehniskām zināšanām, kā to konfigurēt. Tīkla koncepciju pamatzināšanas ir ļoti svarīgas arī serveru pārvaldībā. Jo īpaši jums jābūt ērtam ar šādiem jautājumiem:

 • Jūsu maršrutētāja konfigurācija, ja izvēlēsities mājas iestatījumus
 • Jūsu sistēma, kā arī tīkla konfigurācija
 • Tīkla veidošanas koncepcijas, piemēram, porti, DHCP un IP
 • Izmantojot komandrindu

Minecraft servera iestatīšana no mājām

Lai atjaunotu servera darbību un darbību, jums nav nepieciešama augstākā līmeņa sistēma. Galddators darbosies tikai lieliski.
Protams, ir iespējams to palaist un spēlēt spēli tajā pašā sistēmā. Tomēr, lai to izdarītu, būs nepieciešama jaudīgāka mašīna.

Arī vadu Ethernet savienojums ir piemērotāks serverim, nevis bezvadu. Tas ir tāpēc, ka vadu savienojums ir daudz uzticamāka opcija.

Vai ir kāda alternatīva servera iestatīšanai no mājām?

Ja jūs mitināt serveri no mājām, tas nozīmē, ka jūs pakļaujat savu privātās mājas tīklu visai pasaulei. Tātad, ja nevēlaties uzņemties risku, varat izmantot mitināšanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumus. Protams, jums būs jāmaksā vai nu gada, vai mēneša maksa. Tomēr uzņēmums parūpēsies par visu servera aparatūras pārvaldīšanas problēmu.

Kā bez maksas izveidot Minecraft serveri

minecraft-jēdziens

Lai gan jums nav jābūt IT profilam, lai uzstādītu Minecraft serveri, jums ir jābūt zināmai izpratnei par konkrētām tēmām. Tie ietver, piemēram, maršrutētāju, tīklu, sistēmas konfigurāciju un komandrindu. Citiem vārdiem sakot, jums ir jāpārzina datoru un tīkla koncepcijas, kas ir būtiskas servera palaišanai.

Tomēr, ja jums nav iepriekšējas izpratnes par šādiem jēdzieniem, jūs joprojām varat to izveidot. Jūs varat meklēt vienu no daudzajiem Minecraft mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdzēs iestatīt visu bez jebkādas kodēšanas pieredzes.

Bet pirms mēs pāriesim pie šī alternatīvā, apskatīsimies, kā jūs varat bez maksas padarīt serveri no mājām!

Kā izveidot Minecraft serveri operētājsistēmā Windows

 1. Java jaunākās versijas instalēšana
 2. Serveru failu atrašanās vietas izvēle
 3. Jaunākās programmatūras versijas instalēšana
 4. Servera un tīkla konfigurēšana
 5. Sākot

1. Java jaunākās versijas instalēšana

Vispirms atveriet Windows vadības paneli. Programmu sadaļā atrodiet Java un pēc tam noklikšķiniet uz atjaunināt tūlīt. Pēc tam atveriet komandu uzvednes logu un ievadiet Java versiju. To darot, tiks iegūts versijas numurs. Tad dodies uz Java vietne lai pārbaudītu jaunāko programmas versiju. Ja jums ir novecojusi versija vai ja datorā nav instalēta Java, lejupielādējiet to no oficiālā vietne.

2. Vietnes izvēle Minecraft programmatūrai

Pirms programmatūras lejupielādes datorā jāizvēlas atrašanās vieta. Šī ir vieta, kur darbosies serveris. Pirmoreiz palaižot serveri, tiks izveidoti daži konfigurācijas faili. Tāpēc ir ideāli, ja visi šie faili tiek glabāti vienā atvēlētā mapē.

Kur jūs ievietojat, šī mape ir pilnībā jūsu ziņā. Jūs varat to ievietot dokumentu, darbvirsmas vai pat programmu mapē.

3. Minecraft servera jaunākās versijas instalēšana

Pēc tam apmeklējiet Minecraft vietne un lejupielādējiet serveri no turienes. Jūs pamanīsit, ka tas būs kā .jar Java fails. Saglabājiet failu vietā, kuru iepriekš izvēlējāties.

Tagad divreiz noklikšķiniet uz .jar faila, lai sāktu servera darbību. Tādējādi tiks izveidoti servera konfigurācijas faili, kas jums būs jāmaina, pirms varēsit sākt to lietot.

Kā nākamo soli pieņemiet EULA. Kad faili ir lejupielādēti, redzēsit failu ar nosaukumu eula.txt. Izmantojot teksta redaktoru, atveriet šo failu un mainiet eula = false uz eula = true. Ja to neizdarīsit, dators nevarēs startēt serveri.

4. Servera un tīkla konfigurēšana

Tagad maršrutētājā ir jāatspējo portu pāradresācija. Ja jūs mitināt serveri tikai spēlētājiem vietējā tīklā, portu pāradresācija jums neuztrauc. Tomēr, lai serveris būtu pieejams pasaulei, jums būs jāiespējo ostas pāradresācija maršrutētājā.

Vislabāk ir atrast maršrutētāja dokumentācijā instrukcijas par to, kā konfigurēt ierīces portu pāradresāciju. Jo īpaši attiecībā uz Minecraft, jums ir jāpārsūta TCP ports 25565.

Jums ir arī jāievada servera vietējā IP adrese kā servera IP vai pārsūtītā porta izejas IP. Tas notiek tā, ka maršrutētājs zina, uz kuru ierīci norādīt. Lai uzzinātu sava servera vietējo IP, atveriet komandu uzvedni un ievadiet ipconfig.

5. Servera palaišana

Visbeidzot, lai palaistu Minecraft serveri, atveriet komandu uzvedni. Atrodiet faila ceļu, kur tika instalēts spēles servera fails. Pēc tam palaidiet serveri, izmantojot komandu:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar {servera faila nosaukums} nogui

Ņemiet vērā: ja izmantojat servera lietotāja saskarni, jūs varat vienkārši noņemt nogui no šīs komandas. Turklāt, ja vēlaties partijas komandas apvienot, varat izveidot arī .bat failu.

Kad serveris darbojas, uzaiciniet citus izveidot savienojumu ar serveri, izmantojot jūsu mājas tīkla vietējo IP adresi. Varat arī uzaicināt viņus pievienoties serverim, izmantojot publisku IP adresi, ja viņi neatrodas mājas tīklā.

Publisko IP adresi varat atrast, izmantojot Google tīklā meklēju “manu IP adresi”. Turklāt, lai nodrošinātu sava servera piekļuvi, publisko IP adresi varat ievietot sistēmā Minecraft servera statusa pārbaudītājs.

Kā izveidot Minecraft serveri operētājsistēmā Mac

 1. Instalējiet Java
 2. Atlasiet atrašanās vietu servera failiem
 3. Lejupielādējiet servera programmatūru
 4. Iespējojiet maršrutētāja portu pāradresāciju
 5. Palaidiet Minecraft serveri

1. Instalējiet Java savā sistēmā

Jaunajām MacOS versijām pēc noklusējuma ir Java. Versijām, kas vecākas par OS X, jums būs jālejupielādē Java mantotā versija no Apple vietne.

2. Atlasiet Minecraft servera failu atrašanās vietu

Izveidojiet mapi, kurā būs servera faili. Mapi var izveidot jebkur jūsu sistēmā; izvēle ir tava.

3. Lejupielādējiet servera programmatūru

Dodieties uz Minecraft vietni un lejupielādējiet servera programmatūru. Tas būs Java .jar fails, un jūs to varat saglabāt iepriekš izvēlētajā vietā. Pēc tam palaidiet TextEdit un iestatiet formātu uz vienkāršu tekstu. Pēc tam ievadiet:

#! / bin / bash
CD "$ (dirname "0 USD")"
izpildes java -Xms1G -Xmx1G -jar {servera faila nosaukums} nogui

Tagad saglabājiet failu ar start.command tajā pašā mapē, kurā atrodas servera .jar fails kā start.command. Tagad atveriet termināli un dodiet atļaujas jaunajai start.com komandai. Pēc komandas ievadiet chmod a + x un atstarpi. Visbeidzot, velciet un nometiet saglabāto failu termināļa logā un nospiediet enter.

4. Iespējojiet maršrutētāja portu pāradresāciju

Ostas pāradresācija, kā minēts iepriekš, ir būtiska tikai tad, ja vēlaties serveri padarīt pieejamu pasaulei. Lai konfigurētu porta pāradresāciju konkrētajai ierīcei, skatiet rokasgrāmatu. Tikai atceraties, ka Minecraft jums ir jāpārsūta TCP ports 25565.

Jums ir arī jāievada servera vietējā IP adrese kā servera IP vai pārsūtītā porta izejas IP. Tas notiek tā, ka maršrutētājs zina, uz kuru ierīci norādīt. Lai uzzinātu sava servera vietējo IP, atveriet komandu uzvedni un ievadiet ipconfig.

5. Palaidiet Minecraft serveri

Veiciet dubultklikšķi uz jau izveidota faila start.command. Tas atvērs termināļa logu. Pirmoreiz palaižot serveri, jūs redzēsit arī diezgan normālus kļūdas ziņojumus. Kad serveris darbojas, varat uzaicināt citus spēlētājus izveidot savienojumu ar jūsu izveidoto serveri.

Kā izveidot Minecraft serveri uz Linux

Ja nevēlaties mājās Minecraft serveri, tā vietā varat izvēlēties Linux mitināšanas plānu. Tādā veidā jūs nebūsiet atbildīgs par aparatūras pārvaldību. Turklāt jūs arī neatklājat savu mājas tīklu sabiedrībai.

Linux VPS mitināšanas plāns ir labs risinājums, ja jūsu serverim pievienosies tikai nedaudz spēlētāju. Tomēr, ja jūs gaidāt daudz spēlētāju, labāks risinājums būs īpašs Linux serveris.

Minecraft servera izveidošana operētājsistēmā Linux ietver šādas darbības. Veicot šīs darbības, jums būs jāizveido savienojums ar resursdatoru, izmantojot SSH.

1. Instalējiet Java

Kamēr jūs SSH esat saimniekdatorā kā saknes lietotājs, komandu uzvednē ievadiet šo komandu:

apt-cache meklēšana openjdk

To darot, tiks uzskaitītas visas pieejamās OpenJDK paketes, kuras varat izmantot Java instalēšanai. Šeit jums būs jāizvēlas viens. Pēc tam atjauniniet visu pieejamo pakotņu sarakstu no attālinātajām krātuvēm, izmantojot šo komandu:

apt-get atjauninājums

Tagad instalējiet programmatūras pakotni, kuru izvēlējāties iepriekš (šim piemēram mēs atlasīsim openjdk-9-jdk). To var izdarīt šādi:

apt-get instalēt openjdk-9-jdk

Kad jums tiks piedāvāts autorizēt faila instalēšanas vietu, nospiediet “Y.” Kad tas ir pabeigts, pārliecinieties, vai Java ir instalēts, ievadot: java -version. Tas parādīs instalēto Java versiju.

2. Izveidojiet vietu spēles servera failiem

Saimniekdatorā izveidojiet direktoriju, kurā tiks saglabāti spēles servera faili. Kad tas ir izdarīts, pārejiet uz šo direktoriju. To var izdarīt šādi:

mkdir minecraft
cd minecraft

3. Lejupielādējiet servera failus

Minecraft direktorijā palaidiet komandu wget, lai servera failus varētu lejupielādēt. Pēc tam instalējiet un palaidiet ekrānu, lai serveris darbotos, kad vēl neesat izveidojis savienojumu. Lai to izdarītu, ievadiet:

yum instalēšanas ekrāns
ekrāns

4. Startējiet Minecraft serveri

Ievadiet šo komandu, lai startētu serveri:

java -Xmx512M -Xms512M -jar minecraft_server.jar nogui

Lai pārliecinātos, ka viss darbojas nevainojami, jūs varat apturēt serveri, vienkārši ievadot komandu uzvednē stop. Pēc tam rediģējiet failu “server.properties” un ievadiet:

enable-query = true

Tagad saglabājiet failu “server.properties” un restartējiet serveri. Pārbaudiet, vai jūsu serveris ir publiski pieejams, ievadot IP adresi laukā Minecraft servera statusa pārbaudītājs.

5. Norādiet domēnu uz Minecraft serveri

Dodiet spēlētājiem domēna vārdu, kuru ir viegli atcerēties, nevis sarežģītu. Tā rezultātā spēlētājiem kļūst vieglāk izveidot savienojumu ar jūsu serveri.

Domēna norādīšana uz servera ir diezgan vienkārša. Vienkārši atjauniniet sava domēna DNS ierakstus, pievienojot “A” ierakstu vai nu domēnam, vai apakšdomēnam. Domēnam vai apakšdomēnam vajadzētu būt tādam, kas norāda uz jūsu Minecraft servera IP adresi.

Atcerieties, ka var paiet gandrīz diena, līdz DNS izmaiņas notiek visā pasaulē.

Minecraft servera izveidošana salīdzinājumā ar pirkšanas mitināšanu

Kaut arī jūsu pašu Minecraft servera izveide izklausās interesanta, tas tomēr nāk ar diezgan lielu daļu problēmu. Galvenokārt ir divas problēmas. Tehniskais process var būt nedaudz grūts, pat ja jums ir bijušas zināšanas par tīkla koncepcijām. Jūs varat sākt justies pazudis, jo nav laika. Tātad, ja jūs vienkārši vēlaties izbaudīt Minecraft spēli ar draugiem, tad sava servera izveidošana ir vienkārši par daudz problēmu.

Minecraft serveris vs mitināšana

Otrkārt, ikreiz, kad jūsu dators nedarbojas, tas nozīmē, ka arī jūsu serveris nedarbojas. Tātad cilvēki nevarēs pieteikties uz jūsu serveri. Atcerieties, ka maršrutētājs un dators ir lietas, kas uztur serveri darboties. Tādējādi jums abiem būs jādarbojas nepārtraukti, kas vienkārši nav iespējams. Pienāks laiks, kad serverim būs jāpārtrauc darbība.

Šī iemesla dēļ šķiet, ka labāka izvēle ir Minecraft mitināšana. Tā vietā, lai ļautu serverim paļauties uz jūsu datoru, varat vienkārši vērsties pie profesionāļiem. Izmantojot savus serverus visā pasaulē, viņi spēs jūsu projektu darbināt.

Turklāt visu iestatīt būs viegli. Jūs saņemsiet arī īpašu ekspertu komandu, kas jums palīdzēs. Tāpat serveris darbosies arī tad, ja jūsu dators ir izslēgts. Labākā daļa ir tā, ka mitināšana nemaz nav pārāk dārga!

Gala vārds

Tagad, kad jūs zināt abas Minecraft servera izgatavošanas metodes, jums ir jāizlemj labāks variants. Varat arī sākt darbu pie tā, veicot kādu darbu ar datoru. Vai arī jūs vienmēr varat doties uz Minecraft mitināšanu. Lai gan jums ir jāpavada nedaudz naudas, jūs varat iegūt labāku pieejamību un ērtu lietošanu.

Protams, galīgā izvēle ir jūsu ziņā. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata par to, kā izveidot savu Minecraft serveri, bija noderīga. Komentāros dariet mums zināmu jūsu vēlamo paņēmienu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map