Kā novērst kļūdu “Servera DNS adresi nevarēja atrast”: Galīgais ceļvedis

Tā ir izplatīta kļūda, kas kalpo kā brīdinājums un par kuru ir jārūpējas, pirms lietas iziet no rokām.


Kļūda nevar atrast servera DNS adresi

Ja jūs izmantojat Google Chrome lai pārlūkotu tīmekli, jums jau ir jāsaskaras ar ienīsto kļūdu “servera DNS adresi nevarēja atrast”. Šī kļūda var izraisīt lietotāju satraukumu. Tomēr neļaujiet tam apgrūtināt jūs. Tā ir izplatīta parādība un attiecas uz DNS serveri.

Pārlūkprogrammai jāspēj sazināties ar serveri, lai vietne tiktu ielādēta. Ja savienojuma nav, jūs saņemsit kļūdu. Šajā rakstā mēs runāsim par to, kāpēc šī kļūda var rasties un kā to novērst.

Contents

Kas ir servera DNS adrese, nevarēja atrast?

Šī kļūda var parādīties arī kā “DNS serveris nav pieejams”, ir izplatīta kļūda, kas kalpo kā brīdinājums un par kuru ir jārūpējas, pirms lietas iziet no rokām.

Tas norāda, ka pārlūks nevar izveidot savienojumu ar DNS serveri, tāpēc nevar atrast meklēto adresi. Problēma rodas pārlūkā Microsoft Chrome, kas šodien ir viens no slavenākajiem pārlūkiem, Windows datoros.

Serveris-DNS-Adrese-Varbūt Neatradām

5 vienkārši soļi problēmas novēršanai

“DNS servera IP adresi nevarēja atrast” var likties kā ļoti sarežģīts jautājums, taču to ir diezgan viegli atrisināt, ja jums ir pieejama pareiza informācija.

Problēma ir jūsu sistēmā, nevis serverī, tāpēc viss ir jūsu pašu rokās. Apskatīsim piecas lietas, kuras varat darīt, lai atrisinātu problēmu.

1. Pārbaudiet & Atjauniniet draiverus

Novecojuši, bojāti vai nepareizi draiveri var izraisīt šo kļūdu. Tāpēc jūsu pirmajam solim vajadzētu būt automātiskai draiveru pārbaudei un pārliecināties, ka viņi darbojas pareizi. Ja jūsu sistēma to nepiedāvā, varat veikt manuālu atjaunināšanu.

Automātiskā atjaunināšana

Tu vari izmantot Vadītājs viegli veikt darbu. Tā ir uzticama programma, kas var identificēt novecojušus vai trūkstošus draiverus, kā arī tos attiecīgi atjaunināt.

Mēs iesakām izvēlēties opciju “Atjaunināt visu”, lai automātiski atjauninātu visus vecos vai nepareizos draiverus.

Manuāli atjauninājumi

Ja automātiskā atjaunināšana nav opcija, varat mēģināt atjaunināt draiverus manuāli. Dodieties uz ražotāja vietni un meklējiet atbilstošo draiveru jaunākās versijas un pārliecinieties, vai esat instalējis jaunākās versijas. Ja nē, no vietnes lejupielādējiet un instalējiet jaunākos draiverus.

Ja rodas problēmas, varat meklēt profesionālu palīdzību vai sazināties ar ražotāju, lai palīdzētu noteikt jaunākos draiverus.

Vairumā gadījumu draivera atjaunināšana atrisinās problēmu. Ja tas nedarbojas, pārejiet uz 3. iespēju.

2. Notīriet pārlūka Chrome resursdatora kešatmiņu

Parasti Chrome resursdatora kešatmiņa ir bojāta vai piepildīta. Šādā gadījumā var saskarties ar kļūdām, tāpēc kešatmiņas notīrīšana var būt pareizais risinājums.

notīrīt resursdatora kešatmiņu

Problēmu ir viegli novērst. Atveriet pārlūku Google Chrome un nokopējiet un ielīmējiet to adreses joslā: chrome: // net-internals / # dns.

Varat arī ievadīt adresi, kāda tā ir. Pārliecinieties, ka nav pareizrakstības kļūdu. Noklikšķiniet uz Enter, un jūs uzreiz redzēsit konfigurācijas lapu. Atrodiet pogu “Notīrīt resursdatora kešatmiņu”, kas atrodas tieši zem tabulas un blakus saimniekdatora izšķirtspējas kešatmiņai, kas ir izcelta treknrakstā. Noklikšķinot uz pogas, kešatmiņa tiks iztīrīta.

Tagad aizveriet pārlūku Chrome un atkārtoti atveriet to, lai redzētu, vai viss ir kārtībā. Ja jā, varat turpināt pārlūkot, pretējā gadījumā pārejiet pie 3. opcijas.

3. Dodieties uz savu “ETC” mapi un izdzēsiet failus

Šis vienkāršais labojums prasa tikai dažas sekundes.

Piekļūstiet ETC mapei, dodoties uz savu C disku, Windows, System32 un draiveriem. Varat arī kopēt-ielīmēt vai ierakstīt šo adresi adreses joslā, lai tieši piekļūtu mapei: C: \ Windows \ System32 \ draiveri \ utt..

Izdzēsiet visus mapē redzamos failus un notīriet arī atkritni.

Tagad aizveriet pārlūku Chrome un atkārtoti atveriet to, lai redzētu, vai viss ir kārtībā. Ja jā, varat turpināt pārlūkot, pretējā gadījumā pārejiet uz 4. opciju.

4. Mainiet DNS servera iestatījumus

Iespējams, ka problēma pastāv tur, pateicoties jūsu DNS serveriem un to konfigurācijai.

Apskatiet savus DNS serverus un pārliecinieties, ka tie ir pareizi konfigurēti. Vienlaicīgi nospiediet tastatūras taustiņus R un Windows. Sistēma liks izpildīt komandu. Lodziņā ierakstiet Vadības panelis un noklikšķiniet uz Labi. Sistēma atvērs jūsu CP. Ja tas izklausās sarežģīti, varat arī atvērt vadības paneli tieši no Windows izvēlnes, ja jums ir Windows 10.

Tagad vadības panelī atrodiet Tīkla un koplietošanas centrs noklikšķiniet uz Mainiet adaptera iestatījumus poga, kas atrodas ekrāna kreisajā pusē. Šajā logā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Vietējā vai bezvadu tīkla savienojums ikona un izvēlieties Īpašības.

Ekrānā parādīsies savienojuma izmantoto vienumu saraksts. Noklikšķiniet uz pogas “Interneta protokola versija 4” un apskatiet tās rekvizītus, noklikšķinot uz ekrāna Īpašības pogu.

Tagad jūs redzēsit cilni Vispārīgi. Atlasiet Automātiski iegūstiet DNS servera adresi opcija, ja tā vēl nav atlasīta. Pretējā gadījumā atlasiet Izmantojiet sekojošo DNS servera adresi un noklikšķiniet uz Labi.

Pārliecinieties, vai jūsu DNS iestatījumi parādās šādi:

Vēlamā adrese: 8.8.8.8.
Alternatīvā adrese: 8.8.4.4.

Tagad atveriet pārlūku Chrome, lai redzētu, vai viss ir kārtībā. Ja jā, varat turpināt pārlūkot, pretējā gadījumā pārejiet pie 5. opcijas.

5. Atjaunojiet un notīriet savu DNS

Windows OP automātiski saglabā apmeklēto vietņu IP adreses. Šī kešatmiņas saglabāšana palīdz vietnēm ielādēt ātrāk, kad tiek pārskatītas.

Kaut arī kešatmiņas mērķis ir paātrināt procesu, tā var tikt bojāta un radīt problēmas. Risinājums ir kešatmiņas notīrīšana un atjaunošana.

Vēlreiz atveriet uzvedni Run un lodziņā ierakstiet cmd. Pēc tam vienlaicīgi nospiediet taustiņu ‘Control, Shift un Enter’, lai atvērtu komandu uzvedni.

Varat arī rakstīt vai kopēt-ielīmēt ipconfig / flushdns un nospiest taustiņu Enter. Jūsu kešatmiņa tiks iztukšota, ja tā būs bojāta vai novecojusi. Pēc tam ierakstiet vai copy-paste ipconfig / activ un vēlreiz nospiediet taustiņu Enter. Tagad ierakstiet vai copy-paste ipconfig / registerdns un nospiediet taustiņu Enter.

Jūs esat pabeidzis. Restartējiet datoru.

Tagad atveriet pārlūku Chrome, lai redzētu, vai viss ir kārtībā. Ja jā, varat turpināt pārlūkot, pretējā gadījumā jums, iespējams, būs jākonsultējas ar speciālistu.

FAQ sadaļa

Kas ir servera DNS adrese?

DNS serveris, kas saīsināts par domēna vārda pakalpojuma serveri, ir dators, kas apkopo ar IP saistīto IP adrešu un resursdatoru datu bāzi. Šī informācija tiek izmantota vaicājumu tulkošanai vai risināšanai.

DNS serveri saziņai savā starpā izmanto īpašus protokolus un programmatūru.

Ko tas nozīmē, ja nevarēja atrast DNS adresi??

Kļūda neļauj pārlūkot vietni un norāda uz problēmu ar sistēmu. Tas notiek, ja dators neizdodas meklēt ar domēnu saistīto IP adresi.

Kā es varu atrast mana servera IP adresi?

Process ir diezgan vienkāršs:

 1. Atveriet logu Palaist, nospiežot Windows-R. Tekstlodziņā ierakstiet cmd un nospiediet Ievadiet. Tas atvērs komandu uzvedni.
 2. Tekstlodziņā ierakstiet ipconfig un nospiediet Ievadiet. Tiks atvērts jauns logs ar vērtīgu informāciju, ieskaitot datora IP adresi, kas parādīta blakus IPv4 adrese līnija.

Kā es varu atrast savu DNS servera informāciju?

Ievadiet vai kopējiet un ielīmējiet ipconfig / all komandu uzvednē (bez pēdiņām) un nospiediet Ievadiet. Tas izpildīs komandu un parādīs ekrānā informāciju, kas saistīta ar tīklu. Datora primāro DNS adresi atradīsit laukā “DNS serveri”.

Kā es varu atiestatīt savu DNS serveri?

 1. Atveriet logu Palaist, nospiežot Windows-R.
 2. Ierakstiet vai copy-paste ipconfig / flushdns un nospiediet Ievadiet.

Gala vārds

Mēs ceram, ka iepriekš minētie risinājumi palīdzēs jums atbrīvoties no kļūdas “DNS serveris nav atrasts”. Izmēģiniet katru risinājumu pa vienam un pārliecinieties, ka uzmanīgi un bez pēdiņām ierakstiet visas komandas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map