Kā ātri un ērti atjaunināt Node.js uz jaunāko versiju: ​​galīgais ceļvedis

Node.js kā populārā atvērtā koda tehnoloģija vienmēr tiek pilnveidota. Lai nodrošinātu labu veiktspēju, tie bieži tiek atjaunināti. Lūk, kā jūs varat atjaunināt Node.js uz jaunāko versiju!


Kā atjaunināt Node.js uz jaunāko versiju

Tāpat kā vairums citu atvērtā pirmkoda vides, arī Node.js ir kļuvis par diezgan strauji mainīgu projektu. Pēc gandrīz ik pēc divām nedēļām tiek veikts kāds atjauninājums, kas palielina drošību un stabilitāti. Atjauninājumi ir ne tikai tikai vienas versijas filiāle; tie ir izplatīti starp visiem.

Ir vairākas metodes, kuras var izmantot, lai atjauninātu mezglu dažādās operētājsistēmās uz jaunāko versiju. Tātad jums nebūs problēmu iegūt jaunāko Node.js versiju.
Šajā rakstā mēs esam minējuši vienkāršākās, taču visefektīvākās metodes jaunākās mezglu versijas instalēšanai. Mēs segsim Linux, MacOS, un Windows-balstītas mašīnas.

Pirms darba sākšanas noskaidrojiet, kāda ir jūsu versija Node.js. To var izdarīt, komandu uzvednē ierakstot mezglu -v.

3 Node.js atjaunināšanas metodes Linux mašīnās

Mēs esam uzskaitījuši trīs izplatītākos un efektīvākos veidus, kā atjaunināt mezglu Linux operētājsistēmā. Mēs iesakām vienu metodi tās vienkāršības dēļ. Tomēr, ja nevarat izmantot Mezglu versiju pārvaldnieka metodi, varat atjaunināt, izmantojot bināros pakotnes vai pakotņu pārvaldniekus.

1. Izmantojiet mezgla versiju pārvaldnieku

NVM (Mezgla versiju pārvaldnieks), kā minēts iepriekš, ir labākais veids, kā atjaunināt mezglu. Šim nolūkam jums ir nepieciešams C ++ kompilators, build-essential un libssl-dev pakotnes. Vispirms palaidiet atjauninājumu, lai iegūtu paketes, izmantojot šīs komandas:

sudo apt-get atjauninājums
sudo apt-get instalēt būtisku checkinstall libssl-dev

Ja vēlaties instalēt vai atjaunināt mezglu versiju pārvaldnieku, iegūstiet instalēšanas skriptu ar cURL:

čokurošanās -o- https://raw.githubusercontent.com/creationix/nvm/v0.32.1/install.sh | bash

Vispirms aizveriet un atkal atveriet termināli. Tomēr, izmantojot komandu -v nvm, varat pārbaudīt, vai instalēšana ir veiksmīga. Ja viss strādāja, tad komanda izvadīs nvm.

Kad viss ir iestatīts, atjauninātās mezgla versijas instalēšana gandrīz nesagādā grūtības. Varat pārbaudīt pašlaik instalētās mezgla versiju, ierakstot nvm ls. Varat arī redzēt versiju, kas pieejama instalēšanai ar nvm, izmantojot ls-remote.

Tagad lejupielādējiet, apkopojiet un pēc tam instalējiet jaunāko mezgla versiju, ierakstot nvm install #. #. #. Atcerieties, ka # šeit tiks aizstāts ar vēlamo mezgla versiju. Jūs varat arī informēt nvm versiju, kuru vēlaties izmantot katrā apvalkā, ar nvm izmantošanu #. #. #. Iestatiet arī noklusējumu ar nvm alias noklusējuma mezglu.

2. Izmantojiet pakešu pārvaldnieku

Otrais labākais variants pēc nvm ir pakešu pārvaldnieks. NPM (mezglu pakotņu pārvaldnieks) palīdz atklāt, dalīties, kā arī izmantot kodu. Tas arī ļauj lietotājiem pārvaldīt atkarības. Mezgls jau ir instalēts ar npm; tomēr pārvaldnieks tiek atjaunināts biežāk nekā mezgls.

Pārbaudiet savu versiju ar npm -v. Pēc tam instalējiet neseno npm atjauninājumu, ievadot npm install [aizsargāts ar e-pastu] -g. Lai pārliecinātos, ka npm tiek atjaunināts pareizi, palaidiet npm -v.

Lai atjauninātu mezglu, jums būs nepieciešams arī npm n modulis. Palaidiet šo kodu, lai iztīrītu kešatmiņu un instalētu n kopā ar jaunāko mezgla versiju:

sudo npm cache clean -f
sudo npm instalēt -g n
sudo n stabils

Visbeidzot, izmantojiet n jaunāko, lai instalētu jaunāko versiju. Specifisku mezgla versiju var iegūt arī, palaižot numuru n…

3. Izmantojiet bināros iepakojumus

Izmēģiniet visu iespējamo, lai izvairītos no šī maršruta. Kā pēdējo iespēju dodieties uz oficiālo vietnes Node.js lejupielādes lapu. Pēc tam iegūstiet 32 ​​bitu vai 64 bitu Linux bināro failu. Šeit jums ir divas iespējas. Bināro failu var lejupielādēt no pārlūka. Tomēr labāk ir izmantot konsoli. Atcerieties, ka mezgla versija mainīsies, jo tiks izlaists vairāk atjauninājumu.

wget https://nodejs.org/dist/v6.9.2/node-v6.9.2-linux-x64.tar.xz

Jums būs nepieciešami arī xz-utils faila izpakošanai. Tātad, lai to instalētu, palaidiet kodu sudo apt-get install xz-utlis. Pēc tam binārā pakotnes instalēšanai usr / local izmantojiet šo kodu:

darva C / usr / vietējā – strip-komponentus 1 -xJf node-v6.9.2-linux.x64.tar.xz

Tagad jums ir gan mezgls, gan npm. Tāpēc nākamajam atjauninājumam vispirms izmēģiniet otro metodi.

Mezgla atjaunināšana operētājsistēmā Windows / MacOS, izmantojot Nodejs.org Installers

Node.js lejupielādes lapā ir gan MacOS, gan Windows binārās paketes. Tomēr jums nav nepieciešams apgrūtināt jūsu dzīvi. Lai atvieglotu procesu, ir pieejami jau sagatavoti instalētāji: .msi operētājsistēmai Windows un .pkg MacOS. Šīs paketes padara instalēšanu efektīvu un viegli saprotamu.

Vienkārši lejupielādējiet failu un palaidiet to, un pārējo veiks instalēšanas vednis. Ar katru lejupielādēto atjauninājumu gan npm, gan Node vecākās versijas tiks aizstātas ar jaunākajām.

FAQ sadaļa

Kas ir mezgls mezglā JS?

Node.js ir platforma, kas balstīta uz Google Chrome JavaScript izpildlaiku. Tās galvenais mērķis ir viegli izveidot ātras, mērogojamas tīkla lietojumprogrammas. Node.js izmanto bloķējošu, uz notikumiem balstītu modeli, kas padara to efektīvu un vieglu. Tāpēc tas ir ideāli piemērots reāllaika datu ietilpīgām lietotnēm, kas darbojas dažādās ierīcēs.

Kā es varu pārbaudīt mezgla JS versiju?

Lai pārbaudītu datorā instalēto mezgla versiju, atveriet komandrindas rīku. Jūs varat izmantot Powershell, Command Prompt vai jebkuru citu, ko vēlaties. Pēc tā atvēršanas ierakstiet mezglu -v. To darot, tiks izdrukāts versijas numurs, piemēram, v0.10.35.

Kas tiek izmantots mezglam JS?

Pirmkārt, Node.js tiek izmantots uz notikumiem balstītiem, nebloķējošiem serveriem. Tas ir tāpēc, ka tam ir viena vītne. To izmanto arī aizmugures API pakalpojumiem, kā arī tradicionālajām vietnēm. Tomēr tas tika izstrādāts, izmantojot reāllaika un uz balstītu arhitektūru.

Kā jūs atjaunināt NPM?

Ja izmantojat Mac, izmantojiet šo kodu:

sudo npm instalēšana -g npm

Varat arī atjaunināt novecojušās vietējās paketes, bez problēmām izmantojot atjauninājumu npm. Līdzīgi jūs varat atjaunināt novecojušās globālās paketes, izmantojot npm update -g.

Gala vārds

Tātad, jūsu mezgla atjaunināšana ir pabeigta. Faktiski gan npm, gan mezgla atjaunināšana ir tikai sākums. Jums būs jāatjaunina arī pārējie pakotnes, kā arī atkarības. To darot, tiks palielināta gan drošība, gan saderība, lai jūs varētu izbaudīt mezgla izmantošanu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map