Kas ir Cloudflare: viss, kas jums jāzina (+ Infographic)

Cloudflare ir populārs nosaukums nozarē šodien. Uzzināsim vairāk par to, kas tas ir.


Kā kļūt par programmētāju

Ir svarīgi zināt, kas ir Cloudflare, ja nopietni domājat par savas vietnes drošību un mitināšanu. Tas ir viens no populārākajiem uzņēmumiem, kas piedāvā drošības risinājumus. Šajā rakstā mēs uzzināsim vairāk par to.

Kas ir Cloudflare?

Cloudflare ir satura piegādes tīkls, ko bieži sauc par CDN. Vispirms iepazīsimies ar CDN. Tie ir tīkli, kas atbild par satura piegādi.

Nebūs nepareizi apgalvot, ka internets nedarbosies bez atbilstoša CDN. Faktiski jūs katru dienu izmantojat CDN, lai piekļūtu tīklam, atvērtu emuāru utt., Pat to neapzinoties.

CDN nodrošina piekļuvi tīmeklī atrodamajiem datiem. Tas ietver visu, sākot no rakstīta satura, piemēram, ziņu rakstiem un pārskatiem, beidzot ar videoklipiem vietnē YouTube un citās šādās platformās. Faktiski katrs pārlūkošanas veids, ieskaitot sociālo mediju platformas, ir saistīts ar CDN izmantošanu.

Nepieciešamība pēc CDN ir acīmredzama. Mūsdienu paaudze ir nepacietīga, jo nav laika gaidīt vietnes ielādi. Lielākā daļa lietotāju pamet vietni, ja ielādēšana prasa vairāk nekā 3 sekundes.

Šī kavēšanās ir saistīta ar dažām lietām, galvenokārt fizisko attālumu starp jums un saturu, kuram mēģināt piekļūt. CDN aizpilda šo plaisu, lai nodrošinātu ātru piekļuvi saturam neatkarīgi no tā, kur tas tiek mitināts.

Kā darbojas satura piegādes tīkls?

CDN uzdevums ir novērst plaisu starp jums un serveri, bet kā tas darbojas? Koncepcija ir diezgan vienkārša. Tas darbojas, izmantojot kešatmiņas saglabāšanas tehnoloģiju.

CDN kopē vietnes un glabā šīs kopijas dažādās starptautiskās vietās, lai lietotāji to varētu sasniegt bez jebkādām grūtībām.

Lai pārlūkotu saturu, jums nav jāpiekļūst galvenajam serverim. Jūs varat sasniegt tuvāko serveri, tādējādi samazinot savienojuma izveidošanai nepieciešamo laiku. Tā rezultātā vietne tiek ielādēta ātrāk, un darbība tiek garantēta.

Kešatmiņas saglabāšana ir populārs paņēmiens. Gandrīz visi pārlūkprogrammas saglabā pārlūkoto vietņu kešatmiņu. Nākamreiz apmeklējot vietni, pārlūks izvēlēsies kešatmiņā saglabātu failu, kas saglabāts jūsu datorā, tādējādi samazinot lapas ielādei nepieciešamo laiku. Pateicoties vietējiem serveriem, CDN darbojas līdzīgi.

Interesantas lietas, kas jums jāzina par Cloudflare

Cloudflare ir liels uzņēmums, taču maz cilvēku zina par tā darbību vai tā būtību. Uzsākta 2010. gadā daudz runātajā TechCrunch konferencē. Šis Sanfrancisko uzņēmums ir reversās starpniekserveris un CDN ar vairāk nekā 60 000 vietņu zem platformas.

Šeit ir daži no visinteresantākajiem pakalpojumiem:

1. Izkliedētā pakalpojuma lieguma (DDoS) aizsardzība: DDoS ir pakalpojumu liegšanas uzbrukums, kas mērķa sasniegšanai izmanto vairākas inficētas sistēmas. Uzbrukuma rezultātā notiek DOS uzbrukums un tiek pazemināta sistēma. Lielākā daļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nepieļauj labu aizsardzību pret šādiem uzbrukumiem. Tā rezultātā jūsu emuārs var samazināties. Mākoņa uzliesmojums aizsargā sistēmu, lai novērstu šādus uzbrukumus, izmantojot dažādus drošības elementus, ieskaitot captchas.

2. Domēna vārda pakalpojums (DNS): Cloudflare apstrādā DNS pieprasījumus lietotājiem apraides tīklā. Uzņēmums piedāvā vislabākos reakcijas laikus, un šī iemesla dēļ tas ir ļoti pieprasīts.

3. Satura piegāde: Cloudflare izveido kešatmiņā saglabātas satura versijas un izplata to daudzos starptautiskos serveros. Lietotāji var piekļūt serverim, kas piedāvā ātrāko reakcijas laiku, t.i., ir vistuvākais, lai nodrošinātu mazāku CPU izmantošanu, labāku ātrumu un zemāku joslas platuma prasības..

Mākoņu uzliesmojums mūsdienās ir populārs nosaukums, un to izmanto daudzi uzņēmumi, tostarp Medium, Yelp, DigitalOcean un Stack Overflow.

Kā tas darbojas?

kā tas darbojas

Cloudflare darbojas kā reversais starpniekserveris, un ir zināms, ka tas ir diezgan uzticams. Uz papīra tas var izklausīties ļoti sarežģīti, taču to ir diezgan viegli izmantot.

Reģistrējieties pakalpojumam, un jūsu vietnes kopija tiks saglabāta Cloudflare serveros, kas pazīstami arī kā datu centri. Pēc tam piesaistiet DNS, un jūsu vietne lietotājiem būs viegli pieejama. Serveri uzlabo piegādi, saglabājot saturu savos datu centros. Šie serveri ir uzticami un var izturēt arī intensīvu satiksmi.

Jums nevajadzēs uztraukties par manuālu kešatmiņas saglabāšanu vietnē katru reizi, kad tajā mainīsit. Sistēma darbojas automātiski; tomēr var paiet apmēram 24 stundas, līdz DNS serveri pirmo reizi tiek savienoti.

Vēl viena lieliska Cloudflare īpašība ir vietnes drošība. Tas var bloķēt draudus, pamatojoties uz vairākiem faktoriem, piemēram, melnajiem sarakstiem, reputāciju un HTTP galvenēm. Izņemot šo, Cloudflare var arī novērst surogātpastu, apturēt DDoS uzbrukumus un aizsargāt galvenās ostas pret hakeriem.

Kas vēl piedāvā mākoņu aizdegšanos

Cloudflare piedāvā arī attēlu optimizāciju. Tā uzlabotā tehnoloģija var samazināt faila lielumu par aptuveni 35%, neietekmējot kvalitāti. Turklāt tas arī nodrošina, ka attēli ir optimizēti mobilajām ierīcēm, tādējādi uzlabojot kopējo veiktspēju un ielādes laiku.

Tas ir ļoti svarīgi, jo attēli ļoti negatīvi var ietekmēt ielādes laiku.

Lietotājam draudzīgā platforma ir pazīstama arī ar vairākām kickass funkcijām, piemēram, IPv6, SPDY, HTTP / 2, speciāliem SSL sertifikātiem, satiksmes noteikumiem utt. Jūs varat izvēlēties no dažādiem plāniem, lai izvēlētos sev vispiemērotāko..

Mākoņa uzliesmojums: pēdējais vārds

Tagad, kad jūs zināt, kas ir Cloudflare, būs viegli saprast, kā tas var jums palīdzēt. Tur ir CDN skaits, bet Cloudflare ir garš, pateicoties tā pārsteidzošajām funkcijām. Tas aizsargā vietnes, ir ērti lietojams, kā arī uzlabo ātrumu.

Lai arī pastāv uzlabojumu potenciāls, tomēr var būt prātīga ideja izmēģināt bezmaksas plānu, lai uzzinātu, kas tas ir. Arī atjaunināšana uz apmaksātu programmu ir ļoti vienkārša.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map