8 patarimai, kaip užtikrinti geresnę mobiliųjų programų apsaugą

Laikui bėgant, mobiliųjų programų naudojimas didėja. Dabar internete yra daugiau mobiliųjų įrenginių, nei yra žemėje.


Programos mobiliesiems paprastai prieinamos per internetinius programų platintojus, tokius kaip „Google Play Store“, „Apple App Store“, „Windows Store“ ir kt., Ir tai yra pagrindinė turinio ir išlaidų teikimo forma mobiliųjų telefonų vartotojams visoje provincijoje. Organizacijos ir pasaulinės kompanijos taip pat pritaikė mobiliąsias programas, kad padidintų darbuotojų produktyvumą, kartu susiedamos save su jaunesne, labiau sujungta darbo jėga.

Mobiliųjų programų saugumas & Jo poreikis

Daugelis asmenų iš tikrųjų negalvoja apie programų mobiliesiems saugumą, kai naudojasi savo telefonu, norėdami susimokėti už kapučiną „Starbucks“, arba sportuoja naujausią žaidimą trumpindami, taip pat vykdydami internetinę veiklą savo mobiliosios bankininkystės programoje. Todėl, kaip programų kūrėjui, didžiausias klausimas, kurį turite išspręsti prieš nusprendžiant paskelbti programą, turėtų būti toks: Kaip apsaugoti programą nuo bet kokio kenkėjiško ketinimo?

Programą mobiliesiems reikia gerai ištirti, kad ją įgyvendintumėte: ten yra pats programos kodas, problemos logika galinėje sistemos ir kliento pusėje, duomenų bazės, API, perduodančios duomenis tarp dviejų prietaiso ir jo operacinės sistemos, ir vartotojas. Kiekvienas iš jų vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant programos saugumą. Kompanijoms, turinčioms mobiliųjų programų pelkėje, konkurencingoje rinkoje, patikimas saugumas gali būti vertingas skirtumas.

Programų kūrėjai gali atlikti kelis veiksmus, kad teisingai spręstų programų saugos problemas. Peržiūrėkite juos žemiau:

Eik saugumo komandai

8 geresnės mobiliųjų programų saugos žingsniai

Jei jums patinka jūsų programos saugumas, tai puikus sprendimas integruoti saugos komandą nuo pirmojo laikotarpio. Aiškiai numatykite skirti pakankamai išteklių saugumui. Pradėkite planuoti saugos metodus, kuriuos turėsite su paskirta komanda. Be to, kiekvieną dieną keičiama programa ar iš esmės keičiama į planą, aiškiai atsižvelgiama į saugos komandą, kad jie nustatytų, ką daryti, jei įvyktų kažkas nenumatyto..

Būkite susirūpinę dėl API

Programų programavimo sąsaja, arba, galima sakyti, API, yra pagrindinė programos plėtojimo dalis, palaikanti programas, kad jos galėtų susisiekti viena su kita. Bet kadangi jie yra akivaizdūs ir gali sukelti saugumo problemų. Čia yra išsami informacija apie tai, kodėl ir kaip apsaugoti API.

Būkite saugūs naudodamiesi fonine įranga

Didelė dalis galutinių programų sąsajų daro prielaidą, kad vargu ar programa, kuriai pranešta, kad ji turi prieigą prie jos. Faktas, nors nuo to labai toli. Galiniuose serveriuose turėtų būti įdiegtos apsaugos sistemos, apsaugančios nuo kenkėjiškų išpuolių. Todėl turite pasirūpinti, kad visos API būtų autentifikuotos remiantis mobiliąja platforma, kurią tikitės užkoduoti, nes transportavimo procesai ir API autentifikavimas gali skirtis įvairiose platformose.

Eiti į žetonus Sesijų valdymas

Ženklas yra „mažas aparatūros įrenginys, kurį sukuria įpročiai leisti įeiti į sistemos abonementą“. Dabartiniame programų pasaulyje kūrėjai naudoja žetonus, kad efektyviau tvarkytų vartotojo seansus. Galite tiesiog pakeisti raktą.

Būtina atlikti aukšto lygio autentifikavimą

Kaip aptarta aukščiau, daugelis saugumo pažeidimų yra skolingi dėl silpnos autentifikacijos. Taigi tampa svarbiau naudoti stipresnį autentifikavimą. Autentifikavimas dažnai susijęs su slaptažodžiais. Jūsų, kaip programų kūrėjo, pareiga – padėti vartotojams rūpintis slaptažodžiais. Norėdami iliustruoti, galite sukurti savo programą taip, kad ji priimtų tik stiprius raidinius ir skaitmeninius slaptažodžius, kuriuos galima atkurti kas tris mėnesius.

8 geresnės mobiliųjų programų saugos žingsniai

Dviejų faktorių autentifikavimas taip pat yra puiki idėja norint apsaugoti programą mobiliesiems. Jei jūsų programoje leidžiama nustatyti dviejų veiksnių autentifikavimą, anksčiau vartotojas bus raginamas įvesti kodą, pateiktą jo / jos tekstams ar el. Laiškui prisijungiant. Jei mes kalbėsime daugiau apie šiuolaikinius autentifikavimo metodus, tada į jį įeina biometriniai duomenys, tokie kaip tinklainės skenavimas. ir pirštų atspaudai.

Vykdykite geriausius šifravimo įrankius ir metodus

Svarbiausias šifravimo darbas yra pasirinkti raktų tvarkymą. Raktus laikykite saugiose talpyklose. Niekada nedėkite jų vietoje į serverį.

Numatykite prieigos politiką

Norėdami sumažinti programos užpuolimo paviršių, priverskite ją naudoti tik saugias bibliotekas ir rėmus. Jūsų kuriama programa turėtų atitikti bendrą politiką, kurią įgyvendina organizacijos IT vadovai arba „Google Play“ ir „Apple App Store“..

Programos testavimas

Stebina, kad daugelis kūrėjų netikrina savo kodo. Tai būtina kokybės kodo kūrimo dalis. Štai kodėl norint sukurti puikią programą mobiliesiems, vadovaujamasi tik programos saugos proceso dalimi.

Norėdami turėti saugią programą, komanda turėtų reguliariai įvertinti kodą ir analizuoti saugos spragas, kurios gali atsirasti dėl duomenų pažeidimų.

Išvada

Naudojimasis mobiliaisiais dažnai auga, kai įsilaužėliai bando pavogti neskelbtiną informaciją ir kenkia programos saugai. Turėdama patikimą mobiliųjų įrenginių saugos strategiją ir aukščiausio lygio mobiliųjų telefonų kūrėją, galintį padėti greitai reaguoti į grėsmes ir klaidas, jūsų programa bus saugesnė, patikimesnė vieta vartotojams ir apsaugos jų lojalumą (ir jūsų pagalbines priemones) ateitis.

Programų kūrėjai, naudodamiesi programomis mobiliesiems, turi prisiimti riziką, kurią kelia kibernetinio saugumo grėsmės ir duomenų pažeidimai. Vykdydami aukščiau nurodytus programų mobiliesiems saugumo metodus, jie galės apsaugoti ir programas, ir joje esančius duomenis. Šie metodai nėra sunkiai įgyvendinami. Programų kūrėjai ir kūrėjai reikalauti laikytis bendro požiūrio į programų kūrimą ir atsižvelgti į visas aplinkybes, turinčias įtakos programų saugumui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map