A2 mitināšanas pārskats 63% atlaide A2izmitināšanas kupona kods 2020 (USD 2,96 mēnesī)

A2 Hostings piedāvā jaudīgu mitināšanu, padarot ātrumu un uzticamību par galveno prioritāti.


A2 mitināšana nodrošina cietvielu disku serverus, kas var ielādēt lapas līdz 20 reizēm ātrāk, salīdzinot ar serveri, kas nav SSD. Tas ir ne tikai ātrākais ātrums, par kuru šī A2 saimniece ir pasaules slava.

Šajā emuāra ierakstā jūs iepazīsities ar visām tā funkcijām, kas padara šo mitināšanu uzticamāku un ērtāku, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitinātājiem, piemēram, Bluehost, HostGator un Dreamhost, kā arī par A2 hostinga kupona kodu 2020. gadam..

A2 mitināšana

A2 mitināšanas pārskats 2020. gadā

A2 mitināšanas uzņēmums ir ievērojams ar lielu enerģijas patēriņu un ērti lietojamu tīmekļa mitināšanas serveri. To dibināja Braiens Muthigs. Uzņēmums piedāvā ātrākos turbo serverus, padarot lapas ielādes ātrumu 20 reizes ātrāku nekā cits standarta hostings.

Uzņēmums koncentrējas uz visu hostinga pakalpojumu izveidi un uzturēšanu, lai tie būtu viegli pieejami visiem lietotājiem. Ja jūs meklējat tīmekļa mitinātājus, kas piedāvā bezmaksas SSD, neierobežotu datu glabāšanu un pārsūtīšanu, kā arī bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, A2 tīmekļa mitinātāji būtu vispiemērotākie, nevis citi.

A2 hostinga kupona kods 2020

A2 mitināšana piedāvā lētāko dalītā mitināšanas plānu, un jūs to varat iegūt, izmantojot mūsu sekojošo A2 mitināšanas kupona kodu.

Kupona kods ⇒ WPressBlog | Saņemiet 63% atlaidi A2 mitināšanai tūlīt!

A2 hostinga iespējas

Ātrākais ielādes laiks, 99,9% darbspējas laiks un īpaši izveidotas komandas atbalsts ir īpaši aspekti, kas šiem tīmekļa mitinātājiem piedāvā papildu WOW koeficientu. Turklāt, ņemot vērā visu pieredzi, šeit es esmu izvēlējies dažus papildu tīmekļa mitinātāju kvalitātes elementus, pēc tam, kad esmu izmēģinājis visus mitināšanas plānus.

 • Neierobežota vieta diskā
 • Ātri SSD diskdziņi
 • Uzticama mākoņa mitināšana
 • Bezmaksas konta migrācija
 • Vairāki dublējumi
 • Neierobežota uzglabāšana un datu pārsūtīšana
 • Neierobežots joslas platums
 • Linux un Windows mitināšana
 • 24 x 7 klientu atbalsta stundas
 • Garantija par 99,99%

Tomēr visām A2 Hosting piedāvātajām funkcijām būtu nepieciešams vairāk laika vai piezīmju lapas. Tā faktiski ir galvenā iezīme pati par sevi, jo tā garantē, ka par savu naudu iegūsit daudz vērtības.

Nākamajā sadaļā jūs uzzināsit par dažādiem hostinga plāniem, kas pieejami ar pilnu klientu atbalstu un naudas atdošanas garantiju. A2 tīmekļa resursdators lietotājiem piedāvā ideālu, ātru tīmekļa mitināšanas risinājumu.

Nav nozīmes tam, cik daudz jūs apmeklējat, vai jums ir pavisam jauns emuārs vai jums pieder populāra biznesa vietne. A2 Hostings aptver visu, kas nepieciešams jūsu biznesam.

Neatkarīgi no tā, vai jūs nekad agrāk neesat pārvaldījis vietni vai neesat profesionāls izstrādātājs, viņi piedāvā pasaules klases un ērti izmantojamus vietņu veidotāju rīkus, lai izveidotu vietni savai personai..

Kā izveidot pieturvietu vietni WordPress?

Vietne ar pārejas posmu ļauj izveidot tiešsaistes testēšanas vietni, kuru apmeklētāji nevar redzēt pirms testēšanas vietnes publicēšanas. Noskatieties zemāk esošo video, lai uzzinātu sīkāk.

Dalīti hostinga plāni

A2 hostinga koplietoti hostinga plāni

A2 tīmekļa mitinātāji piedāvā vislētāko koplietojamo hostingu trīs paketēs, kas ir labi redzami Lite, Ātri un Turbo.

Ja jums patīk lielisks sākums ar 1 vietni, varat iegādāties šo paketi. Tas jums izmaksātu tikai 2,96 USD mēnesī. Jūs segsit bezmaksas SSL un SSD, ērti pārvietojas CPanel, neierobežotu uzglabāšanu un pārsūtīšanu un 5 datu bāzes.

Izmantojot ātro paketi, jūs iegūsit neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu krātuvi un datu pārsūtīšanu, neierobežotu datu bāzi, bezmaksas SSL un SSD. Šis dalītā hostinga plāns, kuru jūs varat iegādāties, ir tikai USD 4,90 mēnesī.

Īpaši ātrs Turbo mitināšanas plāns piedāvā ātrāko lapas ielādes ātrumu un iekļauj visas funkcijas, kad vien iegūstat ātro paketi. Šis plāns mēnesī maksā 9,31 USD. 20 reizes lielāks lapas ielādes ātrums un A2 vietnes paātrinātājs ir divas šī koplietojamā mitināšanas plāna papildu funkcijas.

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

A2 hostinga tālākpārdevēju mitināšanas plāni

Ja esat tīmekļa izstrādātājs vai vēlaties izveidot savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, tālākpārdevēju mitināšanas kontu pirkšana no A2 tīmekļa mitinātājiem jums būs īpaši izdevīga lētāko izmaksu dēļ..

A2 resursdators piedāvā pievilcīgus tālākpārdevēju mitināšanas paketes savos 4 plānos – bronzas, sudraba, zelta un platīna.

Izmantojot bronzas tālākpārdevēju mitināšanu, jūs iegūsit 40 kontus ar 30 GB krātuvi un 400 GB pārskaitījumu. Otrais sudraba plāns piedāvā 60 kontus ar 75 GB krātuvi un 600 GB pārskaitījumu. Trešais zelta plāns piedāvā 80 kontus ar 150 GB krātuvi un 1000 GB pārskaitījumu. Iegādājoties ekskluzīvu platīna tālākpārdevēju mitināšanas plānu, jums noderēs 100 kontu 200 GB krātuve un 2000 GB pārskaitījums.

Bezmaksas SSL un SSD, bezmaksas eNom tālākpārdevēja konts un WHM vadības panelis ir kopīgas iezīmes visiem tālākpārdevēju mitināšanas plāniem, ko piedāvā A2 tīmekļa mitinātāji. Visi tālākpārdevēja tīmekļa mitināšanas plāni nodrošinās jūsu klientiem augstu darbspējas laiku un standarta veiktspēju, lai viņu mitināšanas konts būtu īpaši uzticams.

VPS mitināšanas plāni

A2Hosting VPS hostinga plāni

VPS ir saīsinājums no virtuālā privātā servera. A2 Hostings ir labākais VPS mitināšanas uzņēmums. A2 mitināšanas VPS piedāvā papildu kontroli un sniedz jums iespēju savā vietnē veikt sarežģītākas funkcijas. Viņi piedāvā VPS hostinga plānus ar sākuma cenu tikai USD 5,00 mēnesī.

Jūs varat iegādāties nepārvaldītus, pārvaldītus un pamata VPS plānus atbilstoši jūsu vajadzībām. Ja esat profesionāls tīmekļa izstrādātājs, jums vajadzētu iegādāties nepārvaldītu VPS plānu. Pārējie pārvaldītie un Core VPS plāni ir pieejami tikai par USD 32,99 mēnesī ar papildu krātuvi, operatīvo atmiņu un datu pārsūtīšanu.

Saņemiet A2 hostingu ar 63% atlaidi

A2 mitināšanas klientu atbalsts

A2 resursdators piedāvā uzticamu un ātru klientu atbalstu. Īpaša atbalsta komanda A2 tīmekļa mitinātājiem ir pieejama 24 stundas diennaktī, lai ar personīgu pieskārienu atrisinātu jebkāda veida klientu problēmas..

Klienti var sazināties ar A2 resursdatora atbalstu, izmantojot e-pasta tērzēšanu vai tiešus tālruņa zvanus. Varat arī izmantot viņu ASV bāzēto biļešu sistēmu. Visbeidzot, visa atbalsta komanda tiek uzskatīta par draudzīgu un izpalīdzīgu neatkarīgi no tā, cik viegls vai smags būs jūsu pieprasījums.

Naudas atdošanas garantija

A2 tīmekļa resursdators lepojas, ka tie nodrošina 99,99% uptime garantiju un ātrāku lapu ielādi. Ja jūtat, ka jūsu vietne kāda iemesla dēļ pasliktinās, jūs varat brīvi pieprasīt pilnīgu atmaksu 30 dienu laikā vai proporcionālu atmaksu par izmantotajiem pakalpojumiem, ja atceļat pēc 30 dienām.

Tomēr A2 hostings izmanto vismodernākos datu centrus un nozares labāko praksi, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnē ir visi jaunākie drošības ielāpi.

Plusi un mīnusi A2 mitināšanai

Apsverot A2 hostingu kā jauno tīmekļa mitinātāju, ir daži plusi un mīnusi.

Plusi:

 • 100% oglekļa neitrāla
 • Piedāvā servera atrašanās vietu no Eiropas, Āzijas vai ASV
 • Ideāli WordPress lietotājiem
 • Ātrgaitas kravas veiktspēja

Mīnusi

 • Ierobežoti hostinga plāni Windows mitināšanai ir tikai viens negatīvais aspekts šai tīmekļa mitinātājai, kā liecina mana pieredze.

A2 mitināšanas kupona kods un atlaides piedāvājumi

A2 mitināšana nodrošina lielāko atlaidi, piemēram, Melnās piektdienas izpārdošanā. Jūs varat arī saņemt īpašu atlaidi, izmantojot mūsu īpašo A2 hostinga kupona kodu, kuru A2 hostings nodrošina tikai mūsu lasītājiem.

Dalīta hostinga kupona kods

Saņemiet visaugstāko atlaidi – 63%, izmantojot šo kupona kodu. Šo kodu varat izmantot visiem koplietotajiem mitināšanas plāniem. Ja nevēlaties izmantot kuponu, varat noklikšķināt uz šīs pogas. Atlaižu darījums tiks piemērots automātiski.

Saņemiet 63% atlaidi dalītajā mitināšanā

Tālākpārdevēja mitināšanas kupona kods

Jūs saņemsiet 34% atlaidi no visiem tālākpārdevēju mitināšanas plāniem. Lai saņemtu atlaidi, noklikšķiniet uz šīs pogas.

Saņemiet 34% atlaidi tālākpārdevēju mitināšanas plānos

Pārvaldīts WordPress mitināšanas reklāmas kods

Saņemiet 63% atlaidi no pārvaldītā WordPress mitināšanas reklāmas koda. Lai saņemtu šo atlaidi, vienkārši noklikšķiniet uz šīs pogas.

Saņemiet 63% atlaidi WordPress mitināšanas plānos

VPS hostinga reklāmas kods

Saņemiet 40% atlaidi visiem VPS mitināšanas plāniem, izmantojot mūsu VPS mitināšanas atlaižu kodus. Lai aktivizētu darījumu, noklikšķiniet uz šīs pogas, un darījums tiks aktivizēts automātiski.

Saņemiet 40% atlaidi VPS mitināšanas plānos

Dedicated Hosting kupona kods

Dedicated hostinga plānos jūs iegūsit 33% atlaidi, izmantojot mūsu īpašos hostinga reklāmas kodus.

Saņemiet 33% atlaidi no īpašiem hostinga plāniem

Iepriekš mēs esam nodrošinājuši visus kuponus un reklāmas kodus visiem A2 mitināšanas plāniem. Izlasiet mūsu apmācību, lai uzzinātu “Kā tos izmantot”.

Kā izmantot mūsu A2 hostinga kupona kodu?

 • Vispirms atlasiet mitināšanas plānu, kuru vēlaties iegādāties, pēc tam noklikšķiniet uz saites, kas minēta šajā sadaļā no augšas.
 • Noklikšķinot uz pogas, tā jūs novirzīs uz oficiālo A2 mitināšanas vietni.
 • Jūs atkal varat izvēlēties mitināšanas plānu, kuru vēlaties iegādāties, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sākt.

A2 mitināšanas kupona kods 2019

 • Nākamajā ekrānā varat ievadīt domēna vārdu, kuru vēlaties izmantot savai vietnei. Ja jums jau ir domēna vārds, tad pēc nepieciešamības varat atlasīt citas iespējas.

A2 mitināšanas atlaižu kods

 • Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz turpināt.
 • Nākamajā ekrānā, ja vēlaties slēpt savu personisko informāciju, turiet izvēles rūtiņu, pretējā gadījumā noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas ID aizsardzība.

A2 mitināšanas reklāmas kods

 • Tagad jūs varat ievadīt mūsu īpašo kupona kodu “wpressblog”Kupona koda sadaļā. Galīgajai cenai tiks piemērota atlaide.

A2 mitināšanas kupona kods

 • Beidzot varat noklikšķināt uz izrakstīšanās pogas un veikt maksājumu.

A2 mitināšanas alternatīvas

A2 Hostings ir ātrākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Kā labāko A2 hostinga alternatīvu varat izvēlēties SiteGround, Bluehost vai HostGator.

Galīgais spriedums

Ja jūs, iespējams, maksāsiet nedaudz vairāk par augstas kvalitātes un premium līmeņa mitināšanu, kurai ir 99,9% uptime un patiess 24/7/365 tālruņu cilvēku atbalsts, sagatavojieties A2 tīmekļa mitinātājam ar mūsu A2 hostinga kupona kodu.

Ja jums ir pieredze A2 mitināšanas izmantošanā, lūdzu, paziņojiet mums savas atsauksmes par to zemāk komentāru sadaļā.

Lasīt arī:

 • Vietnes zemes pārskats
 • Kinsta mitināšanas pārskats
 • Hostinger pārskats
 • Dreamhost kupona kods
 • HostGator reklāmas kods
 • Hostingera kupona kods 2020
A2 mitināšanas pārskats 2020. gadā
 • A2 hostinga iespējas

 • Klientu atbalsts

 • Naudas atdošanas garantija

5

Kopsavilkums

Ja jums ir nepieciešams ātrākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, varat izvēlēties A2 hostingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map