Bluehost Review 2020: vai šī labi zināmā mitināšana ir laba?

Bluehost piedāvā savus hostinga pakalpojumus kopš 1986. gada. Kopš tā laika Bluehost pats turpina augt. Tagad Bluehost ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē. Apmēram 2,5 miljoni vietņu no visas pasaules uzņem hostinga pakalpojumus no Bluehost.


Bluehost pārskats 2020

Bluehost ir oficiāli Ieteicama WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai liela uzņēmuma īpašnieks, Bluehost nodrošina jums 24 × 7 klientu atbalstu.

Ieteicamā WordPress mitināšanaWordPress ieteicamais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Šeit mēs, WPressBlog, ļausim jums uzzināt visu par Bluehost hostingu, piemēram, viņu hostinga plāniem, ātrumu, veiktspēju, drošību un daudz ko citu..

Bluehost funkcijas

 • Bezmaksas domēna vārds 1. gadam
 • BEZMAKSAS SSL sertifikāts
 • SSD krātuve
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress Install
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Mārketinga kredīti 200 USD vērtībā

Bluehost hostinga plāni un cenas

Dalīti hostinga plāni

Bluehost dalīta hostinga plāni

Bluehost piedāvā ikgadēju kopīgu tīmekļa mitināšanas plānu. Ja vēlaties iegādāties hostingu ar pievilcīgiem atlaižu piedāvājumiem, varat iegādāties hostingu ar 2 vai 3 gadu plānu. Bluehost piedāvā trīs plānus Basic, Plus un Prime.

 • Ja esat iesācējs, varat iegādāties Pamatplāns mēnesī 3,95 USD. Pamatplānā ietilpst 1 vietne, 1 domēns, 5 rezervēts domēns, 25 apakšdomēni, līdz 50 GB vietas, 5 e-pasta konti ar 100 MB krātuvi vienā kontā un bezmaksas SSL.
 • Ja jūs meklējat Plus un Prime hostinga plāni, tie jums izmaksās USD 5,95 mēnesī. Šajā plānā ir neierobežotas vietnes ar neapmērītu vietu, 1 domēns, neierobežots rezervēts un apakšdomēni, neierobežots e-pasta konts ar neierobežotu e-pasta glabāšanu, bezmaksas SSL un mārketinga kredīts 200 USD vērtībā..

Kopīgoti WordPress mitināšanas plāni

Bluehost kopīgotie WordPress mitināšanas plāni

Ja jums ir WordPress vietne vai vēlaties izveidot WordPress vietni, jums vajadzētu doties uz WordPress mitināšanu.

Bluehost piedāvā dalītu WordPress mitināšanu par tādu pašu cenu kā koplietojamo tīmekļa mitināšanu, kas sākas no USD 3,95 mēnesī.

WP Pro hostinga plāni (Pārvaldītā WordPress mitināšana)

Bluehost pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni

WordPress ļauj ātri un droši un vietņu attīstību. Tas arī ļauj jums pārvaldīt visu vietnes saturu no vienas vietas. Jūs varat izveidot savu vietni ar neierobežotu pielāgošanas izvēli.

Bluehost un WordPress cieši sadarbojas, lai saviem klientiem nodrošinātu vislabāk pārvaldītos WordPress mitināšanas pakalpojumus. Viņi piedāvā 3 ekskluzīvus WordPress mitināšanas plānus: veidojiet, izaudzējiet un mērogojiet.

Visi Bluehost pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni ir aprīkoti ar 24X7 atbalstu un 30 dienu naudas atgriešanas garantiju un bezmaksas SSL.

Ja jums nepieciešama palīdzība pārvaldītas WordPress vietnes izveidē, varat piezvanīt pa tālruni 844-741-1192. Tie nodrošina diennakts pārvaldītu WordPress mitināšanas atbalstu.

VPS mitināšanas plāni

Bluehost VPS mitināšanas plāni

Bluehost piedāvā visaugstāk novērtētos VPS tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. VPS hostings ļauj izmantot resursus, piemēram, RAM, CPU, kas veltīti jūsu kontam. Šis mitināšanas veids piedāvā jūsu vietnei lielāku stabilitāti un veiktspēju. Vietnes failiem varat nodrošināt labāku drošību, jo operētājsistēma netiek koplietota ar citiem servera lietotājiem.

Ja jūs meklējat šo VPS mitināšanas serveri, BlueHost būs lieliska izvēle. Bluehost piedāvā ekskluzīvus 3 VPS mitināšanas plānus – standarta, uzlaboto un galīgo.

 • Standarta plāns maksā mēnesī 19,99 USD. Tajā ietilpst 2 serdeņi, 30 GB SSD atmiņas, 2 GB RAM, neierobežots joslas platums, 1 domēns, 1 IP adrese, bezmaksas SSL un 30 dienu naudas atdošanas garantija ar 24 X7 pārvaldītu klientu atbalstu..
 • Uzlabotais plāns maksā mēnesī 29,99 USD. Šajā plānā ietilpst 2 serdeņi, 60 GB SSD krātuve, 4 GB RAM, neierobežots joslas platums, 1 domēns, 2 IP adreses, bezmaksas SSL un 30 dienu naudas atdošanas garantija ar 24 X7 pārvaldītu klientu atbalstu..
 • Galīgais plāns mēnesī maksā 59,99 USD. Lietotāji var izmantot pievilcīgas priekšrocības, izmantojot šo plānu. Šajā plānā ietilpst 4 serdeņi, 120 GB SSD krātuve, 8 GB RAM, neierobežots joslas platums, 1 domēns, 2 IP adreses, 30 dienu naudas atdošanas garantija ar 24 X7 pārvaldītu klientu atbalstu un bezmaksas SSL.

Īpaši hostinga plāni

Dizainētie Bluehost hostinga plāni

Ja jums ir nepieciešams visaugstākais resursu piešķiršanas, kontroles un privātuma līmenis, jums vispiemērotākie ir īpaši serveri. Jūs varat iegūt pilnu piekļuvi sava servera konfigurēšanai, neietekmējot citu lietotāju darbības un neietekmējot tās.

Dedicated hostings ir labākais hostinga plāns klientiem ar vietnēm ar lielu trafiku. Bluehost nodrošina standarta, uzlabotas un īpaši pielāgotas hostinga plānus.

 • Standarta plāns maksā mēnesī 79,99 USD. Šis plāns piedāvā 4 serdeņus un 8 pavedienu ātrumu, 500 GB (spoguļattēla) krātuvi, 4 GB RAM, 5 TB joslas platumu, 1 domēnu, 3 IP adreses un bezmaksas SSL.
 • Uzlabotais plāns maksā mēnesī 99,99 USD. Šis plāns piedāvā 4 serdeņus un 8 pavedienu ātrumu, 1 TB (spoguļattēlu) krātuvi, 8 GB RAM, 10 TB joslas platumu, 1 domēnu, 4 IP adreses un bezmaksas SSL.
 • Piemaksu plāns maksā mēnesī 119,99 USD. Šis plāns ir aprīkots ar 4 kodoliem ar 8 pavedienu ātrumu, 1 TB (spoguļattēlu) krātuvi, 16 GB RAM, 15 TB joslas platumu, 5 IP adreses ar bezmaksas SSL.

Visi šie plāni sola 24X7 atbalstu un 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

e-komercijas mitināšana

Bluehost e-komercijas mitināšanas plāni

Bluehost piedāvā trīs e-komercijas mitināšanas plānus: Starter, Plus un Pro. Viņu cenas ir attiecīgi USD 6,95, USD 8,95 un USD 12,95 mēnesī. Jūs varat pilnībā pielāgot savu e-komercijas veikalu.

Visiem e-komercijas mitināšanas plāniem ir drošas norādes. Jums arī nav jāinstalē WooCommerce, jo Bluehost to jums instalēs bez maksas. Lai instalētu WooCommerce, varat piezvanīt uz Bluehost atbalsta numuru pa tālruni 877-708-7750.

Bluehost ātrums un veiktspēja

Lai jūsu vietne darbotos labāk, jums ir nepieciešams ātrāks tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Šeit mēs esam pārbaudījuši vietni, kas tiek mitināta Bluehost serverī, izmantojot Pingdom, kas ir vietnes ātruma pārbaudes rīks.

Vietnes Bluehost ātruma pārbaudeVietnes Bluehost ātruma pārbaude

Kā redzams attēlā, mūsu vietne tiek ielādēta mazāk nekā pussekundi. Tas ir ātrāks nekā 85% no visām pārbaudītajām vietnēm.

Ja jūsu vietne netiek ielādēta ātrāk, varat izlasīt mūsu rakstu: Kā ielādēt vietni 1 sekundes laikā.

Bluehost drošības līdzekļi

Ja mēs runājam par Bluehost drošību, tad tas piedāvā bezmaksas SSL ar visiem mitināšanas plāniem un anti-spam rīkiem, piemēram, Spam Hammer, Spam Experts un Hotlink aizsardzību.

Mūsdienās Google dod priekšroku vietnēm, kurās SSL ir iespējots, salīdzinājumā ar vietnēm, kurām nav SSL sertifikāta. Tas ir labākais, ko jūs varat saņemt bez maksas, izmantojot Bluehost hostingu.

Turklāt jūs varat bloķēt IP, padarīt direktorijus aizsargātus ar paroli utt., Arī Bluehost piedāvā Cloudflare, kas aizsargā jūsu vietni pret DDoS uzbrukumiem..

Lai vairāk uzlabotu vietņu drošību, varat izlasīt mūsu Ultimate WordPress drošības rokasgrāmatu.

Vietnes Bluehost dublēšanas politika

Kā redzat iepriekš uzskaitītajos mitināšanas plānos, bezmaksas vietņu dublēšanas rīkus var iegūt tikai ar labākajiem mitināšanas plāniem. Ja meklējat jebkādas sākuma paketes, jums jāmaksā neliela maksa, lai iegūtu vietnes dublēšanas rīku.

Izmantojot labāko hostinga plānu, jūs bez maksas iegūsit rīku “CodeGuard Basic”. Ja izvēlaties kādu sākuma plānu, jums jāmaksā 2,99 USD mēnesī, lai iegūtu šo rezerves rīku.

Izmantojot šo rīku, ar vienu klikšķi varat atjaunot jūsu vietnes datu bāzi ar vēlamo datumu.

Bluehost plusi

 • Visi mitināšanas plāni ir pieejami visiem lietotājiem, īpaši iesācējiem.
 • Lietotāji gūst labumu no liela skaita vietņu, kurām ir mazāk dīkstāves.
 • Bezmaksas vietņu veidotājs.
 • Mākoņa uzliesmojums cPanel iebūvēta integrācija, kas palīdz sasniegt vēl labāku sniegumu.
 • Viņi piedāvā bezmaksas anti-spam risinājumus.
 • Reģistrēšanās laikā nav slēptu maksu.
 • Bezmaksas domēna vārds ar visu viena gada hostingu.
 • Bluehost ļauj e-komercijas vietnēm iegūt bezmaksas SSL drošība sertifikāts un OpenPGP / GPG šifrēšana uzreiz.

Bluehost mīnusi

 • Augstākas cenas par bezmaksas domēna atjaunošanu.
 • Klientiem ilgi jāgaida, lai saņemtu atbalstu no Bluehost darbiniekiem.
 • Tie nodrošina tikai Linux serverus. Windows mitināšanai jums jāmeklē cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Pārskats par Bluehost klientu atbalstu

Vislabākais klientu atbalsts ir katra uzņēmuma pamatvajadzība, lai to padarītu populāru. Kopš 1986. gada Bluehost sniedz savus pakalpojumus ar draudzīgu klientu atbalstu. Viņiem ir perfekta komanda, kas darbosies ar klientu un īsā laikā atrisinās problēmas.

Bluehost klientu atbalstsBluehost klientu atbalsts

Bluehost ir tā zināšanu centrs kas sniedz visu mitināšanas piedāvājumu informāciju. Lietotāji to var izmantot, ja nevēlas gaidīt palīdzības saņemšanu no Bluehost komandas.

Klienti var sazināties, izmantojot tālruņa zvanus, e-pastu, tiešsaistes tīmekļa tērzēšanu vai biļešu pārdošanas sistēmu ASV. Uzņēmuma Bluehost klientu apkalpošanas komanda ir pieejama 24×7. Pateicoties labākajam un ātrajam klientu atbalsta dienestam, Bluehost katru dienu uzvar pūļus.

Bieži uzdotie jautājumi par Bluehost mitināšanu

Kurš ir uzņēmuma Bluehost īpašnieks?

Bluehost pieder Endurance International Group (EIG).

Kāda veida hostinga pakalpojumus piedāvā Bluehost?

Bluehost piedāvā dalīta hostinga, WordPress, VPS, Dedicated un e-komercijas hostinga pakalpojumus.

Vai Bluehost ir labs tīmekļa mitinātājs?

Bluehost ir plaši pazīstams un WordPress ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tāpēc tas noteikti ir labs tīmekļa mitinātājs.

Kāda ir Bluehost hostinga sākuma cena?

Bluehost hostinga sākumcena ir 3,95 USD mēnesī.

Vai Bluehost saviem hostinga plāniem piedāvā atlaides??

Bluehost saviem jaunajiem klientiem piedāvā 50% atlaidi.

Kurš Bluehost plāns ir labākais?

Ja vēlaties izveidot jaunu vietni savam mazajam biznesam, varat izvēlēties dalītā hostinga pamata plānu.

Vai Bluehost piedāvā bezmaksas domēna vārdu?

Jā, Bluehost piedāvā bezmaksas domēna vārdu tikai 1. gadam.

Vai Bluehost piedāvā SSL sertifikātu?

Jā, Bluehost piedāvā bezmaksas Let’s Encrypt SSL sertifikātu ar visiem plāniem.

Vai Bluehost piedāvā naudas atdošanas garantiju?

Jā, Bluehost piedāvā 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, kas nozīmē, ka, ja jūs atcelsit viņu pakalpojumus 30 dienu laikā, jūs saņemsit pilnu atmaksu tikai par saviem hostinga pakalpojumiem. Maksa par domēnu nav iekļauta atmaksas politikā.

Kuri ir Bluehost datu centri?

Bluehost ir viens galvenais datu centrs, kas atrodas Provo, Jūtā.

Vai Bluehost var apstrādāt vietnes ar lielu trafiku?

Tas ir atkarīgs no jūsu izvēlētā mitināšanas plāna. Ja jums ir kopīgs mitināšanas plāns, tas netiks galā ar lielu trafiku. Vietnei ar lielu trafiku varat izvēlēties VPS vai Dedicated hostinga plānus.

Vai Bluehost piedāvā bezmaksas vietņu pārsūtīšanas pakalpojumu?

Lielākā daļa citu hostinga pakalpojumu sniedzēju novirza jūsu vietni uz savu mitināšanu bez maksas, bet Bluehost gadījumā tā nenodod bezmaksas. Ja vēlaties, lai jūsu WordPress vietne tiktu migrēta uz Bluehost, tas jums izmaksās 149,99 USD, un šajā cenā var pārsūtīt jūsu 5 vietnes un 20 e-pasta kontus..

Ko nozīmē mārketinga piedāvājumi vietnē Bluehost?

Bluehost piedāvā 100 ASV dolāru kredītu Google Ads un 100 ASV dolāru kredītu Bing Ads. Šos kredītus varat izmantot savas vietnes reklamēšanā, izmantojot Google un Bing reklāmas.

Kādi ir Bluehost vārdu serveri?

Ir divi noklusētie Bluehost vārdu serveri, un tie ir “ns1.bluehost.com” un “ns2.bluehost.com”..

Ir Bluehost lietotājam draudzīgs?

Jā, Bluehost ir lietotājam draudzīgs.

Kādi ir Bluehost kontaktu numuri?

Uzņēmumam Bluehost ir viens bezmaksas tālrunis ASV: (888) 401-4678 un otrais starptautiskais numurs +1 801-765-9400..

Vai Bluehost ir labāks par Godaddy?

Jā, Bluehost jebkādā veidā ir labāks par GoDaddy.

Kura ir labāka Bluehost vai HostGator?

Ātruma ziņā Bluehost ir labāks nekā HostGator, un cenu un klientu atbalsta ziņā HostGator ir labāks nekā Bluehost..

Vai Bluehost ir labs iesācējiem?

Bluehost ir ļoti labs mitināšanas līdzeklis iesācējiem, kuri vēlas izveidot savu pirmo vietni vai emuāru.

Kura ir labākā Bluehost alternatīva?

SiteGround ir labākā Bluehost alternatīva.

Saņemiet Bluehost hostingu ar 50% atlaidi tūlīt

Šeit ir ierēdņa video apmācība YouTube kanāls no Bluehost, kas palīdzēs jums ātri un ērti palaist savu WordPress vietni, izmantojot Bluehost.

Noslēguma vārdi par Bluehost hostinga pārskatu

Visbeidzot, jūs zināt, kāpēc vairāk nekā 200 miljoni lietotāju no visas pasaules izmanto Bluehost. Tas ir ļoti labs tīmekļa mitināšanas uzņēmums. Jūs varat izmēģināt Bluehost 30 dienas.

Tomēr, ja jums ir kādi jautājumi vai šaubas, lūdzu, nekautrējieties uzdot mums komentāru sadaļā. Mēs sniegsim atbildi pēc iespējas ātrāk.

Izlasiet arī šādus noderīgus rakstus:

 • Bluehost kuponu kodi
 • Bluehost Melnās piektdienas un Kiber Pirmdienas piedāvājumi
 • Kā izveidot vietni vietnē Bluehost Hosting

Citas atsauksmes par mitināšanu:

 • Vietnes zemes pārskats
 • HostGator pārskats
 • Hostinger pārskats
 • WP Engine pārskats
 • Kinsta pārskats
 • WPX mitināšanas pārskats
 • A2 mitināšanas pārskats
 • Sapņu apskats

Bluehost salīdzinājumi

 • Bluehost vs SiteGround
 • Bluehost vs HostGator
 • Bluehost vs Hostinger
 • Bluehost vs WP Engine
 • Bluehost vs Kinsta
 • Bluehost vs WPX mitināšana
Bluehost pārskats 2020
 • Ātrums un veiktspēja

 • Iespējas

 • Klientu atbalsts

 • Atmaksas politika

 • Drošība

 • Cena

4.7

Kopsavilkums

Ja jūs meklējat labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tad Bluehost ir labākais tīmekļa mitinātājs, kurš piedāvā lētus un pielāgojamus plānus. Ļoti iesaku izvēlēties Bluehost personīgajai vai biznesa vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map