Dreamhost Review 2020: mitināšanas plāni, iespējas un alternatīvas

Dreamhost kopš 1997. gada piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Uzņēmumam ir biroji Losandželosā un Berea Kalifornijā, Oregonas štatā un Portlendā. Dreamhost ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kas nodrošina 1,5 miljonus vietņu vairāk nekā 450 000 dalībnieku visā pasaulē.


Gadu gaitā Dreamhost ir kļuvis par savu uzlaboto mitināšanas funkciju zīmolu. Lai paplašinātu savu portfeli un uzlabotu uzticamību, Dreamhost ir ieviesis mākoņa mitināšanas un skaitļošanas pakalpojumus. Ja vēlaties izveidot nelielu vietni, izmantojot WordPress, varat izvēlēties Dreamhost, lai iegūtu tās ātrās un uzlabotās mitināšanas funkcijas..

Sapņu apskats 2020. gadā

Dreamhost ir unikālas attiecības ar WordPress. Tas piedāvā dažādus spraudņus ar tūlītēju instalēšanu ar vienu klikšķi. Tagad Dreamhost ir atvērtā koda tehnoloģija, un tā apņemas palīdzēt klientam. Dreamhost piedāvā visu veidu mitināšanu, piemēram, dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu, WordPress mitināšanu, specializētu un mākoņa mitināšanu.

Nākamajā sadaļā mēs vietnē WPressBlog esam minējuši dažādus Dreamhost mitināšanas plānus un paketes. Vienkārši apskatiet un atlasiet labāko sava uzņēmuma mitināšanas plānu.

Sapņu funkcijas

 • Bezmaksas domēna vārds
 • WP vietņu veidotājs
 • Neierobežots joslas platums & Uzglabāšana
 • Uzlabots, ērti lietojams pielāgots vadības panelis
 • BEZMAKSAS privātuma aizsardzība
 • Automatizētas dublējumkopijas
 • Ātra SSD krātuve
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • 100% Uptime garantija
 • 97 dienu naudas atdošanas garantija

Sapņu hostinga plāni

sapņu hostinga plāni

Dalīts hostings:

Ir divi dalīta hostinga plāni, kopīgs starteris un kopīgs neierobežots. Viņu cenas ir USD 2,59 mēnesī un USD 5,95 mēnesī, ja jūs pērkat viņu pakalpojumus trīs gadus.

Dalītajā mitināšanā jūs iegūsit bezmaksas domēnu, neierobežotu trafiku, WP vietņu veidotāju, SSD krātuvi un bezmaksas SSL drošības sertifikātus..

Dreamhost piedāvā arī uzlabotas funkcijas, piemēram, PHP7.1 atbalstu, IPV6 atbalstu, pilnu CGI piekļuvi, ērtu vadības paneli, kā arī neierobežotu MySQL datu bāzu un daudz ko citu.

Izmēģiniet DreamHost 97 dienu laikā bez riska

VPS hostings

Ja jums ir lielākas cerības uz vietnes veiktspēju un jūsu vietne prasa lielus resursus, nekautrējieties iegādāties VPS mitināšanu. VPS mitināšana parasti ir dārgāka nekā dalītā mitināšana, jo tā piedāvā jums veltītus servera resursus.

Dreamhost piedāvā dažādus ekskluzīvus VPS mitināšanas plānus, piemēram, Basic VPS, Business VPS, Professional VPS un Enterprise VPS.

Pamata VPS plāns: Tas ir labākais jauno un mazu vietņu plāns. Šis plāns maksā 10,00 USD mēnesī, ja tas ir iegūts uz 3 gadiem. VPS pamatplānā ietilpst 1 GB RAM, 30 GB krātuve, neierobežoti domēni un neierobežoti mitināti domēni, Linux Ubuntu OS ar pilnībā pārvaldītiem pakalpojumiem.

Biznesa VPS plāns: Tam ir uzlabotas funkcijas nekā pamata VPS. Šis plāns ir vispiemērotākais mazajiem uzņēmumiem. Jūs varat iegādāties Biznesa VPS plānu par USD 20,00 mēnesī, ja esat iegādājies 3 gadus. Tas ietver 2 GB RAM, 60 GB krātuves un neierobežotu joslas platumu.

Profesionāls VPS plāns: Ja meklējat VPS mitināšanu resursietilpīgām vietnēm, dodieties uz Profesionālās VPS plānu. Šis plāns maksā 40 USD mēnesī. Tas ietver 4 GB RAM un 120 GB krātuves, kā arī neierobežotu joslas platumu.

Uzņēmējdarbības plāns: Šis plāns ir piemērots vietnēm ar lielu trafiku un resursiem, kas prasa daudz resursu. Šis plāns mēnesī maksā 80 USD. Tas ir aprīkots ar 8 GB RAM un 240 GB krātuvi ar neierobežotu joslas platumu.

Dedicated Hosting:

Dedicated hosting ir lieliski piemērots vietnēm ar lielu trafiku, lielām e-komercijas vietnēm, aģentūrām ar augsta profila klientiem, tālākpārdevēju mitināšanai … Dedicated serveri nodrošina jūsu vietni ar izcilu ātrumu un uzticamību.

Dreamhost piedāvā īpašu serveri tikai par USD 149 mēnesī. Pilnajā veltītajā mitināšanas paketē ietilpst 100% uptime garantija, DDoS aizsardzība, RAID1 krātuve, 24X7 atbalsts un servera uzraudzība, kā arī pilna saknes un apvalka piekļuve (SSH). Dreamhost piedāvā maksimālo RAM ietilpību, ti, 64 GB, kas ir augstāka nekā Godaddy, HostGator un Bluehost.

Ja esat tīmekļa dizainers un izstrādātājs, varat iegādāties īpašu serveri, lai mitinātu klienta vietni uz sava servera.

Mākonis Hostings:

Dreamhost piedāvā SSH mazāk nekā 30 sekundēs. Izmantojot komandrindas rīkus, jebkurā laikā varat mainīt jebkuru servera daļu ar ar Open Stack saderīgiem API pieprasījumiem. Dreamhost var jums daudz palīdzēt, ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešams privāts mākonis, lai sasniegtu pietiekamu izaugsmi.

Dreamhost piedāvā 3 mākoņa serveru mitināšanas plānus, piemēram, 512 MB RAM servera, 2 GB RAM servera un 8 GB RAM servera.

Visos plānos ietilpst 1v CPU, 80GB SSD disks, bezmaksas joslas platums, 100 GB bloku krātuve, un izmaksas mēnesī ir 4,50 USD. Kaut arī 2 GB un 8 GB serveriem ir vienādas iespējas, nevis tā maksimālā cena mēnesī 12 USD un 48 USD mēnesī.

Jums vajadzētu apskatīt Dreamhost vispiemērotāko veltītā servera plānu.

WordPress mitināšana:

Dreamhost ir labākais WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir oficiāli ieteica WordPress.org. Jūs varat arī iegādāties WordPress hostingu no Dreamhost par sākuma izmaksām USD 2,59 mēnesī.

Dreamhost piedāvā 4 WordPress mitināšanas plānu veidus, piemēram, Starter, Basic, Plus un Advanced. Ja esat gatavs iegādāties WordPress mitināšanu savai startēšanas vietnei, jums vispiemērotākais ir sākuma WordPress mitināšanas plāns. Jūsu emuāram vispiemērotākais ir WordPress mitināšanas plāns. Vietnei ar mērenu trafiku varat iegādāties Plus WordPress mitināšanas plānu un vietnei ar lielu trafiku varat iegādāties Advanced WordPress mitināšanas plānu.

Visu WordPress mitināšanas plānu kopīgās iezīmes ir e-pasta mitināšana, diennakts atbalsts un ērti lietojams pielāgots vadības panelis.

Klientu atbalsts:

Dreamhost nodrošina 24X7 klientu atbalstu. Viņu ekspertu grupas locekļi nekavējoties sniedz draudzīgu palīdzību jebkura veida problēmu risināšanā. Jūs varat savienot Dreamhost klientu atbalstu pa e-pastu vai tērzēšanu.

Sapņu hostinga plusi

 • Dreamhost piedāvā neierobežotu datu glabāšanu un neierobežotu joslas platumu atbilstoši tā “Neierobežota politika‘Termini.
 • Tas ļauj mitināt neierobežotas vietnes ar neierobežotu MySQL datu bāzēm.
 • Tas piedāvā bezmaksas domēnu ar whois privātumu.
 • Dreamhost piedāvā katru plānu ar 100% uptime un 97 dienu naudas atdošanas garantiju.

Sapņu darbības laiks garantēts

 • Lapu ielādes laiks ir par 18% ātrāks nekā citiem tīmekļa mitinātājiem.

Dreamhost hostinga mīnusi

 • Lai optimizētu WordPress mitināšanu, nepieciešama papildu maksa.
 • Teksta vadības panelis.
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalstam ir nepieciešams ilgs laiks.
 • Par dārgu hostinga maksu. (Lēta cena par dalītu mitināšanu)

Bieži uzdotie jautājumi par Dreamhost

Vai DreamHost ir labs vietnes mitinātājs?

Dreamhost ir WordPress.org ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs un piedāvā arī 100% uptime garantiju. Tas ir labs hostinga uzņēmums.

Vai DreamHost pieder EIG?

Nē, DreamHost nepieder EIG. Tas ir privāts uzņēmums.

Kāda veida hostinga pakalpojumus piedāvā Dreamhost?

Dreamhost piedāvā dalītu mitināšanu, WordPress mitināšanu, VPS mitināšanu, speciālu mitināšanu, mākoņu mitināšanu, domēnu nosaukumus, web dizainu, e-pasta mitināšanu un G Suite.

Kas ir DreamPress?

DreamPress ir Dreamhost pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums.

Kāda ir Dreamhost hostinga sākuma cena?

Dreamhost hostinga sākumcena ir 2,59 USD / mēn.

Vai Dreamhost saviem hostinga plāniem piedāvā atlaides??

Dreamhost saviem jaunajiem klientiem piedāvā līdz 50% atlaidi.

Vai Dreamhost piedāvā bezmaksas domēna vārdu?

Jā, Dreamhost piedāvā bezmaksas domēna vārdu.

Vai Dreamhost piedāvā bezmaksas SSL sertifikātu?

Jā, Dreamhost piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus.

Vai Dreamhost piedāvā naudas atdošanas garantiju?

Jā, Dreamhost piedāvā 97 dienu naudas atdošanas garantiju dalīta hostinga plānos. Domēna reģistrācijas maksa netiek piemērota atmaksai.

Kur atrodas DreamHost serveri?

DreamHost mākoņa pakalpojumi atrodas ASV, taču ir pieejami no jebkuras vietas visā pasaulē. DreamCompute atrodas Ashburn, Virdžīnijas datu centrā, un DreamObjects atrodas Irvine, Kalifornijas datu centrā..

Vai DreamHost izmanto cPanel?

Dreamhost neizmanto standarta cPanel. Tam ir pielāgots panelis, no kura varat pārvaldīt visu.

Kura ir labākā Dreamhost alternatīva?

A2 mitināšana ir labākā alternatīva Dreamhost.

Izmēģiniet DreamHost ar 97 dienu naudas atdošanas garantiju

Ja jūs neko nezināt par Dreamhost mitināšanu, varat viegli izveidot tajā vietni, izmantojot šo video pamācību.

Ja jums ir kādi jautājumi, šeit ir DreamHost zināšanu bāze, lai iegūtu tūlītējus risinājumus jūsu jautājumiem.

sapņu zināšanu bāze

Šie dati sniedz visu informāciju, piemēram, rēķinus, vērtspapīrus, problēmu novēršanu un visu par tā mitināšanu.

Noslēguma vārdi par Dreamhost hostinga pārskatu

Mēs ceram, ka šeit esat atradis kaut ko vērtīgu. Turklāt jūs varat izmantot mūsu Dreamhost kupona kodu, lai saņemtu atlaidi visiem hostinga plāniem. Tagad jūs varat brīvi izlemt, kāds ir jūsu biznesa labākais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Mēs iesakām turpināt lasīt mūsu dažādos emuāru ierakstus citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Izlasiet arī šos noderīgos rakstus,

 • Dreamhost kupona kodi
 • Dreamhost Melnās piektdienas piedāvājumi
 • Sapnis vs HostGator

Citas hostinga atsauksmes,

 • Pārskats par WP Engine Hosting
 • Vietnes zemes atsauksmes
 • Bluehost atsauksmes
 • A2 mitināšanas atsauksmes
 • HostGator atsauksmes
Sapņu apskats 2020. gadā
 • Ātrums un veiktspēja

 • Cenu noteikšana

 • Iespējas

 • Drošība

 • Klientu atbalsts

5

Kopsavilkums

Dreamhost apmierināja pārāk daudz klientu, nodrošinot vislabāk pārvaldītos pakalpojumus, 100% uptime un 97 dienu naudas atdošanas garantiju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map