Glowhost Review 2020: vai šī tīmekļa mitināšana ir piemērota jums?

Glowhost, kas dibināts 2002. gadā, ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņiem ir ne tikai daudz ko piedāvāt hostinga plānu un pakalpojumu ziņā, bet arī tas ir viens no nedaudzajiem Zaļo Web hostinga uzņēmumiem.


Uzņēmums ar lepnumu apliecina, ka visi datu centri 100% izmanto vēja enerģiju. Glowhost ir vislabāk piemērots jebkura lieluma privātpersonām un uzņēmumiem. Viņi nekautrējas par viszemāko cenu, jo pakešu cena ir mazāka, taču labi strukturēts atbalsts, augstas kvalitātes serveri un caurspīdīgi darījumi noteikti nodrošina cenu.

Hostinga plāni un cenas

Glowhost nodrošina dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un speciālu mitināšanu. Visi mitināšanas plāni un cenas ir minētas zemāk.

Dalīti hostinga plāni

Glowhost hostinga plāni un cenas

Glowhost piedāvā četrus dalīta hostinga plānus: Neierobežots viena domēna, Neierobežots vairāku domēnu, Personīgais mitināšana un Profesionālais mitināšana. Viņu cenas sākas no USD 4,95 mēnesī. Visos šajos plānos ietilpst bezmaksas domēna vārds, privāts SSL, Cloudflare CDN, bezmaksas SEO rīki un 1500+ dizaina veidnes.

Daļēji serveri

Glowhost daļēji veltīti hostinga plāni un cenas

Ir trīs daļēji veltīti hostinga plāni: 1 šķēle, 2 šķēles un 3 šķēles. Viņu cenas ir attiecīgi USD 49,99 mēnesī, USD 99,99 mēnesī un USD 149,99 mēnesī. Visos šajos daļēji atvēlētajos plānos ietilpst trīskārtīga datu aizsardzība, neierobežota e-pasta adrese, viens bezmaksas domēns, Cloudflare CDN, soholaunch vietņu veidotājs un īpaša IP adrese..

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

Glowhost pārdevēju mitināšanas plāni un cenas

Glowhost piedāvā piecus tālākpārdevēju mitināšanas plānus: 1. līmenis, 2. līmenis, 3. līmenis, 4. līmenis un 5. līmenis. Viņu cenas sākas no USD 24,95 / mēnesī līdz USD 99,95 / mēnesī. Visos tālākpārdevēju mitināšanas plānos ir šādas funkcijas: 2 īpaša IP adrese, sugas vārdu serveri, sugas servera resursdatori, neierobežots domēns un daudz kas cits.

Dedicated Serveri

Dedicated Glowhost hostinga plāni un cenas

Glowhost piedāvā četrus specializētu serveru plānus: Intel Xeon ar cenu 129 USD / mēnesī un 199 USD / mēnesī cenu noteikšana un Dual Intel Xeon cena ar USD 229 mēnesī un 299 USD mēnesī par cenu.

Ātrums un veiktspēja

Vietnei ātrums ir viens no svarīgiem aspektiem, lai apmeklētājs tiktu pielīmēts. Ja vietnes ielādēšana prasa daudz laika, pastāv iespēja, ka lietotājs pārcelsies uz alternatīvu.

Izmantojot Glowhost ātros serverus un 16 datu centrus visā pasaulē, varat būt pārliecināti, ka viņu serveros mitinātā vietne tiks ielādēta ātrāk. Vidēji vietnes tiek ielādētas no 410 ms līdz 650 ms bez traucējumiem.

Tāpat kā citiem hostinga uzņēmumiem, arī iepriekš bija bijušas dažas problēmas ar ātrumu un veiktspēju, taču Glowhost turpina atjaunināt serverus un tīklus, lai nodrošinātu labāku veiktspēju.

Datu centri

Pašlaik uzņēmumam Glowhost ir 18 datu centri visā pasaulē, tostarp ASV, Kanādā, Meksikā, Eiropā, Austrālijā, Japānā un Honkongā. Arī uzņēmuma globālajam CDN ir vairāk nekā 77 klātbūtnes punkti visā pasaulē.

Uzņēmums mudina lietotājus izvēlēties tuvāko datu centru, lai apmeklētājiem nodrošinātu ātru satura piegādi. Glowhost piedāvā arī iespēju izveidot ģeogrāfiski izkliedētu serveru klasteru, kas vēl vairāk uzlabo vietnes veiktspēju. Šis pakalpojums ir ārkārtīgi svarīgs vietnēm ar lielu trafiku no visas pasaules.

Visi uzņēmuma kopējie serveri atrodas Soltleiksitijā, Fīniksā vai Monreālā, savukārt pārvaldītie mākoņserveri atrodas tikai Soltleiksitijā..

Datu centru atrašanās vietas ir šādas:

 1. Atlanta, Džordžija,
 2. Čikāga, Ilinoisa,
 3. Dalasa, Teksasa,
 4. Losandželosa, Kalifornija
 5. Maiami, Florida
 6. Fīniksa, Arizona
 7. Soltleiksitija, Jūta
 8. Mehiko, MX
 9. Toronto, ON
 10. Monreāla, QC
 11. Sanpaulu, BR
 12. Londona, Lielbritānija
 13. Notingema, Lielbritānija
 14. Amsterdama, NL
 15. Honkonga, CN
 16. Tokija, JP
 17. Sidneja, ĀS
 18. Melburnā, ĀS

Drošība

Runājot par vietņu drošību, ne vietņu īpašnieki, ne tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nevar atstāt nepilnības. Glowhost nodrošina visām vietnēm, kuras tiek mitinātas viņu serveros, drošības ziņā tiek nodrošināta vienāda attieksme.

Viņi datu pārsūtīšanai izmanto 2048 bitu SSL šifrēšanu un atbalsta PGP / GPG e-pasta šifrēšanu, kas nodrošina, ka visi dati, kas pārsūtīti caur viņu tīklu, ir 100% šifrēti un aizsargāti..

Glowhost inženieru komanda regulāri jaunina serveru ugunsmūrus, lai uzbrucēji nebūtu pieejami sistēmā. Viņu atbalsta komanda nodrošina, ka vietnēs notiek DDoS uzbrukumi, un gandrīz nekavējoties bloķē viskjektos IP piekļuvi serveriem..

Naudas atdošanas garantija

Glowhost piedāvā 91 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja klienti nav apmierināti ar Glowhost mitināšanu, viņi veiks pilnu atmaksu par hostinga iegādi.

Klientu atbalsts

Spēcīgs klientu atbalsts nodrošina, ka klients paliek uzņēmumā visos iespējamos scenārijos. Web mitināšana ir lauks, kurā dažas sekundes dīkstāves var radīt lielus zaudējumus vietņu īpašniekiem.

Ja jums ir jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu, varat to izdarīt pa e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un sociālo mediju platformām. Uzņēmums bieži mudina lietotājus pievienoties saviem SM kontiem Twitter un Facebook, kur viņi var uzdot jautājumus, lai ātri atbildētu.

Atbalsta komanda ir pieejama 24x7x365. Viņiem ir arī īpaša atbalsta komanda vietnēm, kuru pamatā ir WordPress.

Plūsmas un mīnusi no Glowhost

Glowhost plusi:

 • Glowhost ir pazīstams ar spēcīgo klientu atbalstu. Tas nodrošina 24x7x365 atbalstu visiem saviem klientiem pirms un pēc pārdošanas.
 • Uzņēmumam ir hiperaktīva loma sociālo mediju kontos, kas jums atvieglo atbalstu.
 • Ar 18 datu centriem un 77+ CDN punktiem ātrums un veiktspēja ir grūti salīdzināmi.
 • Plašs pakešu klāsts nodrošina plašu izvēli jūsu vietnēm.
 • E-pasta pakalpojums ir ātrs un uzticams.

Mīnusi Glowhost:

 • Iepakojumi atrodas cenrādja pusē.

Ir bijušas dažas sūdzības par ātrumu, taču uzņēmums turpina uzlabot lietotāju pieredzi.

Jums var nākties gaidīt dažas minūtes, lai sazinātos ar klientu atbalsta pārstāvi, īpaši svētku laikā.

Glowhost atlaides un piedāvājumi

Laiku pa laikam Glowhost piedāvā atlaides piedāvājumus jaunajiem klientiem. Šos kuponus var izmantot, lai reģistrētu kontu vietnē. Katru gadu, īpaši Melnās piektdienas, Ziemassvētku, Jaunā gada laikā un dažos citos nozīmīgos gadījumos, jūs varat sagaidīt kuponus pastkastēs no Glowhost.

Iegādājieties Glowhost ar cenu ar atlaidi

Glowhost alternatīvas

Kā alternatīvu Glowhost mitināšanai jūs varat izvēlēties GreenGeeks, SiteGround vai InMotion Hosting.

Secinājums: Glowhost pārskats 2020. gadā

Vietnes īpašniekam ir ļoti svarīgi izvēlēties tādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kuram ir ātri serveri un pozitīvas atsauksmes kopumā. Glowhost var būt izdevīgāka iespēja, taču uzņēmums ir ne tikai viens no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, bet arī izmanto 100% atjaunojamo enerģiju, lai darbinātu savus datu centrus. Uzņēmumam ir plašs pakešu klāsts, no kuriem izvēlēties, no kuriem jums ir vieglāk iegūt vislabāko cenu.

Lasīt arī:

 • Scala mitināšanas atsauksmes
 • Vietnes vietņu mitināšanas atsauksmes
 • InMotion hostinga pārskats 2020
 • GreenGeeks hostinga pārskats 2020
Glowhost pārskats 2020
 • Ātrums un veiktspēja

 • Drošība

 • Klientu atbalsts

 • Naudas atdošanas garantija

5

Kopsavilkums

Glowhost piedāvā standarta hostinga veiktspēju. Varat to izmantot savas vietnes mitināšanai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map