GoDaddy tīmekļa mitināšanas pārskats un vērtējumi 2020. gadam

Godaddy ir izņēmuma kārtā ievērojama galvenā hostinga vieta un domēna vārdu reģistrators. Sākot ar domēna vārda iegādi un beidzot ar vietas mitināšanu savam biznesam vai tīmekļa īpašumam, visu, ko var iegādāties, izmantojot Godaddy.


Turklāt Godaddy piedāvā VPN un Dedicated serverus. Tie nodrošina diezgan populāras lietotāju vadības iespējas ar viegli lietojamu Cpanel vai Plesk vadības paneli, kā arī piekļuvi saknēm klientiem, kas ir prasmīgi..

Ej tēti ir tieša domēna tīmekļa mitinātājs miljoniem lietotāju visā pasaulē. Dedzīgi – ātri ielādes laiki, drošība un atbalsts, bezmaksas domēna vārds ar ikgadēju abonēšanu, kā arī arvien paplašinājies lietotāju tīkls ir iemesli, lai šo tīmekļa mitinātāju padarītu par vienu no labākajiem reitingiem..

godaddy hostinga pārskats

Šīs ir sarakstā iekļautās funkcijas, kuras nodrošina tīmekļa resursdators Godaddy:

 • Hostinga plāni
 • Nozares vadošie ātras ielādes laiki
 • Garantija par 99,96%
 • Godalgotā drošība un atbalsts
 • Vienkāršs, ērti lietojams interfeiss
 • Uzlaboti vietņu veidotāju rīki
 • Tālruņa, e-pasta un tērzēšanas atbalsts
 • Naudas atdošanas garantija

Kopīga tīmekļa mitināšana

godaddy linux dalīta hostinga plāni

GoDaddy nodrošina ikmēneša bāzes Linux un Windows hostinga plānus, bet, ja jūs meklējat gada plānu, tad jūs varat to iegūt ar zemākām likmēm. GoDaddy atjaunošanas rādītāji ir ļoti augsti nekā citās saimniekdatorās. Šajā gadījumā HostGator ir labāks nekā GoDaddy.

Specializēta tīmekļa mitināšana

Godaddy speciālo serveru plāni

Godaddy atvēlētais mitināšanas plāns sākas no USD 69,99 mēnesī kā ekonomiskās klases hostings. Jūs iegūsit 4 CPU serdeņus, 4 GB atmiņu, 1 TB krātuvi, neapmērītu joslas platumu, 3 īpašus IP un bezmaksas viena gada SSL sertifikātu. Šī cena ir sākuma cena. Atjaunojot mitināšanu, cena būs oriģināla (169,99 USD mēnesī)..

VPS tīmekļa mitināšana

godaddy vps hostinga plāni

GoDaddy VPS plāni sākas no USD 17,99, bet atjaunošanas laikā tas būs USD 29,99. Savā ekonomikas plānā tie nodrošina 1 GB atmiņu, 40 GB krātuvi, neierobežotu joslas platumu, 3 īpašus IP un bezmaksas viena gada SSL..

WordPress tīmekļa mitināšana

godaddy wordpress mitināšanas plāni

GoDaddy WordPress mitināšanas plāns sākas no USD 3,99 mēnesī un USD 8,99 atjaunošanas laikā. Savā ekonomikas plānā jūs varat mitināt vienu vietni 10 GB krātuvē.

Mākoņu tīmekļa mitināšana

GoDaddy joprojām nenodrošina mākoņa mitināšanu. Ja vēlaties izmantot tikai mākoņa mitināšanu, tad kā alternatīvu WPressBlog iesaka izvēlēties Dreamhost vai Bluehost.

Nozares vadošie ātras ielādes laiki

Ikviens vēlas padarīt savu vietni pieejamu klientiem 24×7 stundas. Tas ir fakts, apmēram 79% lietotāju nevēlaties vēlreiz apmeklēt vietni, ja viņiem ir lēta vietnes veiktspēja.

Neuztraucieties par Godaddy. Šīs tīmekļa mitinātājas galvenais mērķis ir piedāvāt ātrumu klientiem. Pēdējos mēnešos viņi ir noturējuši stabilu vidējo rādītāju 394.6ms. Lai gan vēl ir pāragri saukt šo tīmekļa mitinātāju par labāko, tomēr viņi jau ir priekšgals. Turklāt tas nevar pārspēt vietnes SiteGround ātrumu.

Garantija par 99,96%

Godaddy piedāvā 99.96% uptime. Ja jūsu lietojumprogrammai vai vietnei nepieciešams vairāk laika, jūs varat meklēt citus vadošos tīmekļa mitinātājus. Tomēr, ņemot vērā to, lielākajai daļai klientu pietiek ar 99,96% uptime.
Īss īss ieskats pēdējos mēnešos, ņemot vērā darbspējas laiku-

2018. gada vidējais darbspējas laiks

 • Janvāra darbības laiks: 99,98%
 • Februāra uptime: 99,96%
 • Marta uptime: 99,91%
 • Uzturēšanas laiks aprīlī: 99,99%

Godalgotā drošība un atbalsts

Godaddy piedāvā 24 X7 vērtspapīrus ar DDoS aizsardzību, lai jūsu vietne būtu prom no hakeriem un ļaunprātīgas programmatūras. Šeit ir paredzēta speciāla drošības ekspertu komanda, kas jums palīdzēs, sekojot vietnei un serverim.

Viņi arī uzrauga citu klientu izmantošanu jūsu serverī, lai nodrošinātu ātru un pastāvīgu darbību. Godaddy piedāvā SSL sertifikātus, lai aizsargātu lietotāja datus no uzlaušanas. Ja jūs piedāvājat pircējiem produktus un pakalpojumus, SSL ir būtisks aizsargājošs slānis ar visām mitināšanas funkcijām.

Apsverot papildu drošību, Godaddy piedāvā arī nākamā līmeņa tīmekļa drošības pakalpojumu ar nosaukumu Securi. Tas regulāri skenē jūsu vietni, lai noņemtu failus, kas inficēti ar ļaunprātīgu programmatūru.

Viegli lietojams interfeiss

Parasti dažās minūtēs var instalēt daudz parastu lietojumprogrammu. Godaddy tīmekļa resursdators nodrošina viena klikšķa instalēšanas lietotāja saskarni, lai instalētu CMS, piemēram, Joomla, WordPress, Magento un Drupal. Tas lietotājiem ietaupa daudz laika un pūļu.

Godaddy ir pat iesācējiem piemērots risinājums, lai ērti sāktu darbu ar tīmekļa mitināšanu. Nesen izlaistie viena klikšķa instalēšanas pakalpojumi ar vienkāršu saskarni, kā arī jaunināšanas atbalsts ir galvenie fakti, kas padara šo tīmekļa mitinātāju pazīstamu starp labākajiem koplietotajiem resursiem.

Uzlabots vietņu veidotāju rīks

Godaddy piedāvā radošu vietņu veidotāju rīku GoCentral ar tādām pārsteidzošām funkcijām kā SEO un mārketings, sociālo mediju integrācija un Google Analytics iekļaušana.

Godaddy SEO vednis palīdz jums optimizēt savu vietni ar ieteiktajiem atslēgvārdiem un pakāpties augstāk Google. Jūs varat arī saņemt personīgus SEO ieteikumus no eksperta, ja esat e-komercijas plānā. Starpkanālu mārketingam varat savu vietni sinhronizēt ar saviem facebook veikaliem.

Google Analytics iekļaušana ir vēl viena tīmekļa vietnes Godaddy labākā sastāvdaļa. Jūs varat viegli iegūt apmeklētāju un uzskatu uzskaiti visos laika aspektos. Godaddy saviem lietotājiem nodrošina izcilu un bezmaksas analīzi.

Klientu atbalsts

Godaddy vienmēr palīdz saviem klientiem 24×7 stundas pieejamās atbalsta komandas zināšanas. Jūs varat viegli sazināties ar Godaddy klientu apkalpošanas vadītājiem, izmantojot tālruņa zvanus, e-pastu vai tiešsaistes tērzēšanas sistēmu.

Kā liecina nesenā aptaujas rezultāti, aptuveni 89% lietotāju, kas izmanto tīmekļa resursdatoru Godaddy, ir apmierināti ar tā pakalpojumiem. Tas nav slikti.

Naudas atdošanas garantija

Lai liktu klientiem nodrošināt kvalitatīvus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, Godaddy piedāvā 30 dienu un 48 stundu naudas atdošanas garantiju attiecīgi gada un mēneša plāniem..

Tomēr dažiem produktiem nav tiesību uz atmaksu, piemēram, par izpirkuma maksām, pārskaitījumiem, premium domēna vārdiem, konfigurācijas papildinājumiem, mākoņa serveriem utt..

Plusi un mīnusi GoDaddy

Šī sadaļa attiecas uz dažiem Godaddy tīmekļa mitinātāja plusiem un mīnusiem. Jūs varat pieņemt lēmumu par labu vai pret šo tīmekļa mitinātāju atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām.

Plusi:

 • Jūs varat izveidot vietni un pēc iespējas ātrāk to izveidot tiešsaistē.
 • Tas ir viegli lietojams un vienkāršs viena klikšķa lietotnes instalēšanas interfeiss.
 • Godaddy piedāvā lētus mitināšanas plānus, salīdzinot ar citiem tīmekļa mitinātājiem.
 • Ātrs un draudzīgs klientu atbalsts ir Godaddy tīmekļa mitinātāja piedāvāts papildu līdzeklis.

Mīnusi:

 • Ierobežoti zemāko cenu plāni.
 • Augstas hostinga cenas, kas atjaunojamas.
 • Dažādas atsauksmes par tehnoloģiju atbalstu.
 • Nav pamata hostinga mēneša plānu.

Apmeklējiet GoDaddy

Galīgais spriedums

Godaddy ir viens no pieejamiem tīmekļa mitinātājiem, par pieejamu cenu tikai pirmajiem rēķiniem, tāpēc es ļoti iesaku jums izvēlēties SiteGround, nevis izvēlēties GoDaddy.

Ja jums ir pieredze ar GoDaddy, lūdzu, paziņojiet mums par to, izmantojot komentāru.

Lasīt arī:

 • iPage atsauksmes
 • A2 mitināšanas atsauksmes
 • HostGator atsauksmes
 • Hostinger atsauksmes
GoDaddy mitināšanas pārskats 2020. gadā
 • Lietotājdraudzīgums

 • Cena

 • Ātrums un veiktspēja

 • Klientu atbalsts

 • Drošība

1

Kopsavilkums

Salīdzinājumā ar GoDaddy ir pieejams daudz lētu tīmekļa mitinātāju. Sakarā ar daudziem mīnusiem, piemēram, drošību, es ļoti iesaku jums meklēt citu hostinga pakalpojumu sniedzēju, piemēram, SiteGround vai Bluehost utt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map