GreenGeeks pārskats 2020: mitināšanas plāni, cenas, iespējas un atlaides

Katru dienu tūkstošiem jaunu vietņu tiek atvērtas visā pasaulē. Lai paliktu priekšā konkurencei, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.


GreenGeeks 2008. gadā uzsāka Treijs Gārdners, kurš darbojas tīmekļa mitināšanas jomā kopš 1999. gada. Vēl viens svarīgs komandas loceklis ir Kaumils Patels, kurš ir aktīvs pakalpojumu sniedzējs kopš 2001. gada. Uzņēmums šajā jomā ir pabeidzis vairāk nekā 10 gadus un ir vairāk nekā 300 000 vietņu, kas mitinātas uz viņu serveriem visā pasaulē.

GreenGeeks apskats 2020. gadā

GreenGeeks piedāvā tīmekļa mitināšanu, WordPress mitināšanu, VPS mitināšanu, īpašu mitināšanu un vietņu veidotāju. Tas nodrošina videi draudzīgus un lētus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. GreenGeeks mitināšanas pārskata rakstā mēs vietnē wpressblog nodrošinājām GreenGeeks plānus, cenu noteikšanu, klientu apkalpošanu, ātrumu un veiktspēju, atlaides piedāvājumus un labākās alternatīvas..

GreenGeeks mitināšanas plāni un cenas

GreenGeeks ir saglabājis pēc iespējas vienkāršāku komplektu. Ir divas galvenās kategorijas, kurās viņi sniedz tīmekļa mitināšanas pakalpojumus tiešajiem lietotājiem, kā arī atsevišķa sadaļa tālākpārdevējiem.

Web mitināšanas plāni

GreenGeeks tīmekļa mitināšanas plāni un cenas

Ecosite Starter:

Šī ir mazākā pieejamā pakete ar GreenGeeks, kas mēnesī maksā tikai 2,95 USD. Tas ir lieliski piemērots maziem uzņēmumiem un emuāriem, kuri tikai sāk darbu ar savu tiešsaistes klātbūtni.

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit neapmērītu vietu un joslas platumu. Arī mitinātu e-pastu un domēnu skaits nav ierobežots. Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit vienu domēnu bez maksas un stundā varēsit nosūtīt līdz 100 e-pastus.

Ecosite Pro:

Tas ir ideāli piemērots vidēja lieluma uzņēmumiem un vietnēm, kas meklē vairāk resursu un labāku veiktspēju ātruma un reakcijas laika ziņā.

Komplekts nodrošina neizmērītu vietu un joslas platumu, un tajā ir iekļauts viens bezmaksas domēns. Saskaņā ar šo paketi jūs varat nosūtīt līdz 300 e-pastus stundā. Veiktspējas ziņā tas ir gandrīz divreiz lielāks nekā Starter pakotne.

Ecosite Premium:

Ideāli piemērota vietnēm ar lielu trafiku un e-komercijas veikaliem. Šai pakotnei ir neierobežota telpa un joslas platums. Šī pakete ļauj nosūtīt līdz 500 e-pastus stundā, kas ir ļoti svarīgi aizņemtām biznesa vietnēm.

Ar gandrīz 4 reizes lielāku ātrumu un veiktspēju šī pakete nodrošina, ka jūsu apmeklētāji dažu sekunžu laikā iegūs visu nepieciešamo informāciju.

Iegūstiet GreenGeeks tīmekļa mitināšanu

WordPress mitināšanas plāni

GreenGeeks WordPress mitināšanas plāni un cenas

Visas WordPress mitināšanas pakotnes ir tādas pašas kā parastā mitināšanas pakotne ar papildu WordPress funkcijām. Izmantojot WordPress mitināšanu, jūs saņemat viena klikšķa instalētāju, automātiskus atjauninājumus, automātiskas dublējumkopijas, pamatojoties uz jūsu frekvences izvēli, uzlabota drošība, kas optimizēta WordPress balstītām vietnēm, un diennakts atbalsts, kur varat atrisināt visus jautājumus, kas saistīti ar WordPress, ieskaitot iestatīšanu, migrāciju un utt.

Ecosite Starter for WordPress:

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit neierobežotu joslas platumu un vietu 2,95 USD mēnesī. Šajā paketē ir iekļauts papildu WordPress atbalsts un funkcijas.

Ecosite Pro for WordPress:

Šī optimizētā WordPress pakotne sniedz jums neierobežotu vietu un joslas platumu. Izmantojot šo paketi, jūs varat pārvaldīt vietni ar pienācīgu trafiku.

Ecosite Premium for WordPress:

Šī pakete ir paredzēta vietnēm ar lielu trafiku, kuru pamatā ir WordPress. Ideālā gadījumā WooCommerce vietnes vajadzētu mitināt saskaņā ar šo paketi, lai nodrošinātu darbību bez traucējumiem. Šajā paketē ir neierobežota telpa, neierobežots joslas platums, SSL sertifikāts un diennakts atbalsts.

Iegūstiet GreenGeeks WordPress mitināšanu

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

GreenGeeks tālākpārdevēju mitināšanas plāni un cenas

Ja jūs kontrolējat vairāk nekā vienu vietni vai vēlaties vietni pārdot tālāk saviem klientiem, šīs ir paketes, kas īpaši izstrādātas jūsu vajadzībām. GreenGeeks tālākpārdevēja mitināšanā piedāvā piecas dažādas paketes, kuras varat izvēlēties atbilstoši savām prasībām. Tālākpārdevēja pakete arī dod jums piekļuvi domēna panelim, no kurienes jūs iegūstat dažādu TLD vairumtirdzniecības cenu.

10. tālākpārdevējs:

Šīs paketes izmaksas ir USD 19,95 un nodrošina neierobežotu vietu un joslas platumu. Saskaņā ar šo paketi jūs varat mitināt līdz 10 vietnēm, kurām būs atsevišķi cPanels. WHMCS licence ir iekļauta šajā paketē.

20. tālākpārdevējs:

Izmantojot neierobežotu vietu un joslas platumu, šajā paketē varat mitināt līdz 20 vietnēm. WHMCS licence ir iekļauta šajā paketē.

Tālākpārdevējs 30:

Saskaņā ar šo paketi jūs varat mitināt līdz 30 vietnēm neierobežotā telpā un joslas platumā. Šajā paketē ir iekļautas visas cPanel un WHM funkcijas.

Tālākpārdevējs 40:

Šī pakete ir paredzēta maziem hostinga uzņēmumiem un tiem, kam pieder vairākas vietnes. Šajā paketē varat mitināt līdz 40 vietnēm. Vietas un joslas platuma izmantošanai nav ierobežojumu.

Tālākpārdevējs 50:

Šis ir lielākais izplatītājiem pieejamais komplekts, kurā varat mitināt 50 vietnes. Joslas platums un atstarpe nav izmērīti. WHMCS licence ir iekļauta paketē.

Iegūstiet GreenGeeks tālākpārdevēju mitināšanu

VPS mitināšanas plāni

GreenGeeks VPS mitināšanas plāni un cenu noteikšana

GreenGeeks nodrošina piecas dažādas VPS mitināšanas paketes. Zemāk varat atrast visu VPS tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sarakstu no GreenGeeks.

1 GB RAM:

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 2 GB SSD krātuvi, 1000 GB premium joslas platumu un četrkodolu apstrādi tikai par 39,95 USD. Tas ir ideāli piemērots vietnēm, kurās ir nepieciešama maza krātuves ietilpība, taču to skaits ir liels.

2 GB RAM:

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 50 GB lielu krātuvi, 1500 GB joslas platumu un četrkodolu apstrādi. Tas ir ideāli piemērots tiem, kam ir vairākas vietnes vai kuru pārvaldīšanai ir adresēšanas sistēma.

3 GB RAM:

Ideāli piemērots vietnēm ar lielu trafiku, tas nodrošina 75 GB krātuvi, 2000 GB joslas platumu un četrkodolu apstrādi.

4 GB RAM:

Vislabāk piemērota lieliem uzņēmumiem, šī pakete nodrošina 100 GB krātuvi un 2500 GB joslas platumu.

5 GB RAM:

Ja jums ir liela e-komercijas vietne, šī pakete jums būs ideāli piemērota. Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 125 GB krātuvi un 3000 GB joslas platumu.

Iegūstiet GreenGeeks VPS mitināšanu

Dedicated Serveri

GreenGeeks veltīti hostinga plāni un cenas

GreenGeeks ir četras servera iespējas, no kurām izvēlēties.

Ieejas serveris:

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit Intel Atom 330 Dual Core, 2 GB RAM, 500 GB krātuvi un 5 IP adreses. Tas jums izmaksās 169 USD mēnesī.

Standarta serveris:

Šī pakete nodrošinās 4 GB RAM, Xeon E3 vai līdzvērtīgu procesoru, 5 IP adreses, 2 × 500 GB krātuvi un 10 KB GB joslas platumu..

Elites serveris:

Šī pakete nodrošina 3,2 GHz procesoru, 8 GB operatīvo atmiņu, 2 x 500 GB krātuvi un 10 KB datu pārsūtīšanu kopā ar 5 IP adresēm..

Pro serveris:

Izmantojot Xeon E5 vai līdzvērtīgu procesoru, šī pakete nodrošina 16 GB RAM, 2 x 500 GB krātuvi un 10 KB datu pārsūtīšanu.

Iegūstiet GreenGeeks specializēto mitināšanu

Ātrums un veiktspēja

Uzņēmums apgalvo, ka viņi regulāri atjaunina serveru aparatūru, lai neatpaliktu no klientu prasībām. Vietņu ielādes laiks lielākajā daļā vietņu paliek no 612 ms līdz 680 ms.

Datu centri

GreenGeeks datu centri

GreenGeeks ir pieci datu centri, kas atrodas Fīniksā, Čikāgā, Toronto, Monreālā un Amsterdamā. No šiem pieciem datu centriem tikai Čikāgas datu centrs atbalsta visus pakalpojumus, bet pārējie četri atbalsta tikai koplietoto / tālākpārdevēju mitināšanas kontus.

Drošība

Uzņēmums apgalvo, ka ir nodrošinājis serverus, lai novērstu jebkāda veida drošības draudus, un tam ir ekspertu inženieru komanda, kas regulāri atjaunina serveru konfigurācijas, lai tos uzturētu un darbinātu.

Tie nodrošina arī reāllaika drošības skenēšanu, aizsardzību pret surogātpastu slepkavām, automātisku brutāla spēka noteikšanu un SSL drošu serveri, kā arī iespēju ar papildu aizsardzību nodrošināt jūsu direktorijus ar paroli..

Klientu atbalsts

GreenGeeks ir ekspertu komanda, kas sniedz īpašu atbalstu klientiem. Viņi aktīvi darbojas sociālo mediju tīklos, piemēram, Facebook un Twitter, un gandrīz nekavējoties atbild uz jautājumiem.

Varat sazināties ar viņiem pa dažādiem kanāliem, ja jums nepieciešama palīdzība, tostarp tērzēšana, sociālie mediji un e-pasts.

Atmaksas politika

GreenGeeks nodrošina 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Ja 30 dienu laikā pēc pirkuma atceļat mitināšanas pakalpojumu, jūs saņemsit pilnu atmaksu.

Plusi un mīnusi GreenGeeks

Plusi GreenGeeks:

 • Tas ir zaļš uzņēmums un apgalvo, ka izmanto tehnoloģiju, kas samazina oglekļa pēdas.
 • Tam ir vairākas pakešu iespējas, no kurām izvēlēties, pamatojoties uz prasībām un budžetu.
 • Īpaša WordPress mitināšanas atbalsta komanda vienmēr ir tiešsaistē, lai sniegtu WordPress specifisku atbalstu.
 • Kraušanas laiks ir labāks nekā daudziem konkurentiem.

Mīnusi GreenGeeks:

 • Par uptime ir bijušas dažas sūdzības.

GreenGeeks atlaides

Jauniem klientiem uzņēmums laiku pa laikam piedāvā īpašas atlaides un piedāvājumus. Tie nodrošina kupona kodus, kurus varat izmantot saskaņā ar reģistrācijas rēķinu. GreenGeeks piedāvā īpašas atlaides tādos gadījumos kā Melnā piektdiena, Jaungada vakars un daudzi citi.

Saņemiet GreenGeeks hostingu ar 70% atlaidi

GreenGeeks alternatīvas

GreenGeeks ir videi draudzīgs un pieejamu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Kā alternatīvu GreenGeeks varat izvēlēties Scala Hosting vai HostGator hostinga pakalpojumus.

Secinājums

Kopējā pieredze ar GreenGeeks ir laba. Viņi apgalvo, ka ir zaļš uzņēmums un reklamē atjaunojamos enerģijas avotus. Paketes ir pieejamas par pieņemamām cenām, un WordPress hostings ir vismodernākais. Servera darbības laiks ir stabils no 99,97% līdz 99,99%. Kopumā tā ir laba izvēle dažāda lieluma vietnēm un emuāriem.

Lasīt arī:

 • Scala hostinga pārskats 2020. gadā
 • HostGator atsauksmes
GreenGeeks apskats 2020. gadā
 • Ātrums un veiktspēja

 • Drošība

 • Klientu atbalsts

 • Naudas atdošanas garantija

5

Kopsavilkums

GreenGeeks ir videi draudzīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā mitināšanas pakalpojumus par ļoti pieņemamām cenām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map