HostGator tīmekļa mitināšanas pārskats un vērtējumi 2020. gadā

HostGator ir vadošais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņiem ir privāts uzņēmums, kas atrodas Hjūstonā, Teksasā. Uzņēmumu 2002. gadā dibināja Brents Okslijs, bet pēc dažiem gadiem to iegādājas Izturības starptautiskā grupa. EIG pieder arī citi hostinga uzņēmumi, piemēram, Bluehost, BigRock, iPage un daudzi citi hostinga uzņēmumi.


HostGator apskats 2020. gadā

HostGator ir divi ASV datu centri Hjūstonā un Provo, Jūtā. Nesen uzņēmums ir audzis, izmantojot vairāk nekā 12 000 serverus un aptuveni 9 miljonus domēnu, kas izmanto 1% no pasaules interneta trafika. Uzņēmums ir spējīgs saviem 400 000 klientiem piedāvāt novatoriskus produktus un pakalpojumus.

Gandrīz 500 uzņēmumi 200 un vairāk valstīs izmanto Hostgator serverus, lai mitinātu viņu biznesa vietnes ar pastāvīgu apkalpošanu un atbalstu. Pēc sava biroja izveidošanas Indijā 2012. gada sākumā Hostgator ir kļuvis par uzticamu Indijas tīmekļa mitinātāju.

hostgator tīmekļa mitināšanas pārskats

Ja jūs meklējat pareizo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, Hostgator var beigties ar jūsu meklēšanu. WPressBlog tagad ir atjaunināts Hostgator pārskats, ņemot vērā daudzos jaunākos faktorus:

 • HostGator mitināšanas plāni
 • Lielisks Uptime
 • Labs klientu atbalsts
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas migrācija ar uzlabotu drošību
 • Lietotāju draudzīgs

HostGator mitināšanas plāni

Dalīts hostings:

hostgator dalījās mitināšanas plānos

HostGator piedāvā lētus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus. Ja jūs sākat jaunu vietni, tad jums vislabāk ir dalīta hostinga plāns. Jums nav jāiegūst lielāki mitināšanas plāni, jo sākuma līmenī, jums būs mazāk vietņu apmeklētāju. Dalītā hostinga plāns sākas no USD 2,75 mēnesī.

Mākonis Hostings:

hostgator hostinga plāni

Kad jūsu vietnes apmeklētāju skaits sāk pieaugt, varat doties uz Cloud hostingu. Tas sākas ar 4,95 USD mēnesī.

WordPress mitināšana:

WordPress mitināšanas plāns ir optimizēts WordPress vietnēm. Šajā plānā jūs iegūsit augstāku veiktspēju un drošību savai vietnei. Tas sākas ar USD 5,95 mēnesī.

VPS hostings:

Ja jūsu vietnes trafiks ir milzīgs, varat to pārvaldīt, izmantojot VPS mitināšanu. Šis plāns sākas ar USD 19,95 mēnesī.

Dedicated Hosting:

Ja jūs iegādājaties atvēlēto serveri, jūs pilnībā iegūsit kontroli pār to. Šis serveris jums ir pats jāuztur. Šis plāns sākas ar USD 119 mēnesī.

hostgators

99,99% Lielisks Uptime

Lai jūsu vietne lietotājiem būtu pieejama visu diennakti, tā ir obligāta. Ja jums ir interese to darīt, nekautrējieties iegādāties Hostgator serverus ar izcilu 99,99% uptime.

Atbalstīt resursdatora garantiju darbam

Saskaņā ar rūpniecības apsekojumu Hostgator piedāvā par 0,03% vairāk uptime nekā vidējie nozares rādītāji pēdējos mēnešos. Šeit mēs vietnē WPressBlog esam uzskaitījuši dažus pagātnes datus, lai analizētu Hostgator darbības laiku.

Vidējie Uptime dati 2018. gadā

 • Janvāris: 99,98%
 • Februāris: 100%
 • Marts: 99,95%
 • Aprīlis: 99,96%
 • Maijs: 99,97%

Tomēr darbības laika garantija ir piemērojama tikai koplietoto un tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas kontiem. Var saņemt 1 mēneša kredītu ja trūkst 99,9% garantijas.

Dedicated un VPS serveriem tie piedāvā unikālu un atsevišķu tīkla garantiju, kas nav saistīta ar uptime garantiju.

Klientu atbalsts

Jūs varat viegli sazināties ar Hostgator klientu apkalpošanas vadītājiem, izmantojot e-pastu, tērzēšanu vai tālruņa zvanu. Komanda ir pilnībā veltīta un vienmēr gatava atrisiniet visa veida problēmas uzreiz.

Papildu ērtībām viņi piedāvā ASV bāzētu biļešu pārdošanas sistēmu un lietotāju forumu, kā arī 600 plus video pamācības.

Tomēr dažos gadījumos lietotājiem var būt šausmīgi sazināties ar Hostgator ekspertiem. Tie prasa ilgu gaidīšanas laiku.

45 dienu naudas atdošanas garantija

Ja klients neatbilst prasībām, viņš / viņa 45 dienu laikā pēc pirkuma var virzīt atcelšanas pieprasījumus, lai saņemtu pilnu atmaksu.

Atmaksa ir piemērojama tikai par koplietojamu, tālākpārdevēju vai VPS mitināšanu, nevis speciālajiem serveriem, domēna vārdu un pielāgotas programmatūras instalēšanas maksu.

Ja jūsu mitināšanas plāns ir aprīkots ar bezmaksas domēna vārdu un jūs to atcelsit 1 gada laikā, no domēna vārda atmaksas tiks atskaitīta standarta domēna vārda maksa 15 USD apmērā..

Bezmaksas migrācija ar uzlabotu drošību

bezmaksas vietņu pārsūtīšana ar hostgator palīdzību

Hostgator ļauj ērti pārsūtīt vietnes failus uz jauno mitināšanas serveri. Viņi pārsūta vietnes failus, datu bāzes, skriptus un vienu bezmaksas domēna reģistrāciju no jūsu esošā servera uz Hostgator.

Tomēr Hostgator piedāvā ierobežotu skaitu bezmaksas pārskaitījumu jauniem kontiem 30 dienu laikā pēc reģistrēšanās. Tas ir atkarīgs arī no tā, kāda veida kontu reģistrējaties.

Hostgator nodrošina pilnīgu DDoS aizsardzību, vienlaikus pārsūtot uz visiem premium plāniem. Jums patiks arī ikdienas datu dublēšana, ļaunprātīgas programmatūras identificēšana un noņemšana, bezmaksas SSL sertifikāts nākamā līmeņa tīmekļa drošībai..

Lietotājam draudzīgs iesācējiem

Hostgator ir ārkārtīgi viegli lietojama platforma. Pat ja jūs savu vietni uzņemat pirmo reizi, jūs nekad nejutīsit nekādas nepatikšanas ar Hostgator tīmekļa mitinātājiem. Jūs varat apmeklēt BUJ lapas, apmācības dokumentus un vienkāršus soli pa solim piedāvājumus.

Hostgator piedāvā saderīgu Cpanel, kurā ir viss sagrupēts un skaidri marķēts. Lietotāji gūst labumu no vienkāršas instalēšanas ar vienu klikšķi, kas nepieciešamas mitināšanas un daudzu SEO rīku, kā arī mārketinga tērpu pārvaldīšanai.

Papildu mitināšanas iespējas

Papildus iepriekšminētajām iespējām Hostgator piedāvā vēl dažas papildu funkcijas visos aspektos, piemēram, joslas platumu, diska vietu, vietņu veidotāju rīku, e-pasta kontus, MySql datu bāzes un FTP kontus un daudz ko citu..

 • Hostgator vienkāršākajā plānā iekļauj vienu domēna vārdu un neierobežotus domēna vārdus ar visiem pārējiem pakotnēm.
 • Pamata mitināšanas plānā ir arī neierobežoti FTP konti. Tomēr anonīms FTP konts jūsu apmeklētājiem ir ietverts tikai augsta līmeņa biznesa plānā.
 • Hostgator ietver neierobežotu MySql datu bāzes un phpMyAdmin piekļuvi pat ar pamata paketi.
 • Hostgator pamatplānā ir iekļauti arī AWStats, lai sekotu trafika ierakstiem ar reāllaika rezultātiem.
 • Pat lietotājiem ar pamata hostinga paketi tiek nodrošināti neierobežoti e-pasta konti.
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums ir arī plus punkts, lai iegādātos mitināšanu no šīs tīmekļa mitinātājas.

Plusi un mīnusi HostGator

Hostgator ir daudz pozitīvu punktu, kā mēs jau runājām iepriekš. Papildus tam Hostgator ir arī daudz novatorisku punktu.

Plusi:

 • Hostgator piedāvā ZenCart un Cube grozu, lai izveidotu iepirkumu grozu e-komercijas vietnēm pat pamatplānā.
 • Viņi nodrošina bezmaksas vietņu veidotāju.
 • Hostgator piedāvā lieliskas papildierīces, ar kurām var attīstīties.
 • 45 dienu naudas atdošanas garantija un vienkārša uzstādīšanas instalēšana ir arī Hostgator tīmekļa mitinātāja galvenās priekšrocības.
 • Izmantojot neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, jums nekad nebūs jāuztraucas par lieluma vai datu pārsūtīšanas ierobežojumiem.

Mīnusi:

 • Vietņu veidotājs ir sarežģītāks nekā citi tīmekļa mitinātāji.
 • Ilgi jāgaida, sazinoties ar klientu apkalpošanas pārstāvi.
 • Pēdējo astoņu mēnešu laikā Hostgator ir piedāvājis vidējo ielādes laiku 991 ms (par 11,35% lēnāks nekā vidējais 890 ms)
 • Papildu maksa par dublēšanu un augstām hostinga cenām.

HostGator alternatīvas

Ja jūs meklējat alternatīvu HostGator, tad varat doties uz SiteGround, Bluehost, Hostinger vai Dreamhost..

Šeit varat arī pārbaudīt detalizētu HostGator salīdzinājumu ar SiteGround, Hostinger, Bluehost un Dreamhost.

Iegūstiet HostGator hostingu ar 60% atlaidi

Lasīt arī:

 • Bluehost Vs HostGator salīdzinājums 2020
 • HostGator vs SiteGround Salīdzinājums 2020

Secinājums

Pēc sīkāka Hostgator apraksta mēs secinājām, ka Hostgator neapšaubāmi būs labākais mājas saimnieka vai personīgo vietņu tīmekļa mitinātājs..

Ja jūs meklējat tīmekļa mitinātājus jūsu augsta profila biznesa vietnēm, kurām nepieciešami ātri ielādes laiki un papildu drošība, diemžēl Hostgator būtu nepareizs lēmums.

Pretējā gadījumā attiecībā uz atmaksas politiku, uptime garantiju, lietotājdraudzīgumu un vietņu pārsūtīšanu, milzīgo kvalitāti un veiktspēju Hostgator ir labākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs..

Saņemiet HostGator mitināšanu šajā Melnās piektdienas izpārdošanā un ietaupiet 80% no hostinga. Noklikšķiniet šeit, lai mitināšanas plānos saņemtu 80% atlaidi. Pašlaik jūs varat saņemt līdz pat 75% atlaidi, izmantojot mūsu HostGator kupona kodu.

Lasīt arī:

 • Vietnes zemes pārskati 2020. gadā
 • Pārskats par A2 mitināšanu 2020. gadā
 • Bluehost hostinga atsauksmes
 • Sapņu hostinga pārskats
HostGator tīmekļa mitināšanas pārskats 2020. gadam
 • Lietotāju draudzīgs

 • Ātrums un veiktspēja

 • Garantēta garantija

 • Klientu atbalsts

3.3

Kopsavilkums

Ja jūs esat tikai iesācējs, tad varat meklēt HostGator, pretējā gadījumā savas vietnes mitināšanai varat izvēlēties SiteGround vai A2 Hostings..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map