Hostwinds Review 2020: plāni, cenas, kupona kods, plusi un mīnusi

Ar plašu konfigurāciju un opciju klāstu Hostwinds piedāvā labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas patīk gan maziem, gan vidējiem uzņēmumiem. Visi pakalpojumi un funkcijas ir minēti šajā Hostwinds pārskata rakstā.


Hostwinds Review 2020

Hostwinds apskats

Ja jūs meklējat lielisku servisu, ātru klientu atbalstu un Bitcoin kā maksājuma veidu, Hostwinds noteikti būs viena no labākajām iespējām jums. Jāatzīmē, ka papildus tam, lai sniegtu Bitcoin kā maksājuma iespēju, uzņēmums nenodrošina nevienu citu īpašu anatomijas funkciju.

Izmēģiniet Hostwinds ar 60 dienu naudas atdošanas garantiju

Hostwinds Hostinga plāni

Uzņēmums piedāvā gan uz Windows, gan Linux balstītus hostinga pakalpojumus. Daži no populārākajiem mitināšanas plāniem ir:

Koplietošanas plāni:

Hostwinds Shared Hosting Review

Sākot no vienkārši 3,29 USD mēnesī, tas ir viens no lētākajiem hostwinds piedāvātajiem plāniem. Šajā plānā nav noteikts vietas un joslas platuma ierobežojums. Ir trīs apakšplāni, kas atļauj 1, 4 un neierobežotu skaitu domēnu.

Biznesa hostings:

Ja jūs meklējat ātrumu un uzticamību par pieņemamu cenu, šī ir pareizā izvēle. Šis plāns galvenokārt ir paredzēts maziem uzņēmumiem, kuri meklē uzticamu tīmekļa mitināšanu, kas piedāvā labu joslas platumu un stabilu e-pasta sistēmu.

Mākoņu mitināšanas plāni:

Hostwinds Cloud Hostinga pārskats

Varat izmantot stundas vai mēneša rēķinus, ņemot vērā jūsu prasības. Tas ir viens no stabilākajiem mākoņa pakalpojumiem, ko varat atrast internetā. Katram mākoņa serverim uzņēmums sola vismaz 1 GB portu.

VPS hostinga plāni:

Hostwinds VPS hostinga pārskats

Hostwinds ir viens no labākajiem VPS hostinga uzņēmumiem. Virtuālie privātie serveri ir vislabākie tiem, kuriem ir lielas trafika vietnes, bet nevēlas pāriet uz speciālu serveri. VPS ir pieejams gan Windows, gan Linux ar pārvaldītiem un nepārvaldītiem plāniem. Cena sākas tikai no 4,49 USD mēnesī par nepārvaldītiem un 5,17 USD pārvaldītiem plāniem.

Dedicated Hosting plāni:

Hostwinds - specializētās hostinga apskats

Sākot ar tikai USD 106 mēnesī, uzņēmums klientiem piedāvā pārvaldītus un nepārvaldītus serverus. Pieejamas 100 dažādas servera konfigurācijas, kuras pirkšanas laikā varat pielāgot atbilstoši jūsu prasībām.

WordPress mitināšanas plāni:

Uzņēmums piedāvā īpašas paketes tiem, kas vēlas mitināt uz WordPress balstītas vietnes savos serveros. Plāna sākums ir tikai 4,99 USD mēnesī, un tam ir īpaši papildinājumi, kas palīdz uzlabot WordPress mitināšanas pieredzi.

Tālākpārdevēju mitināšana:

Šīs paketes ir ideāli piemērotas tiem klientiem, kuriem pieder tīmekļa attīstības uzņēmumi vai kuri vēlas piedāvāt mitināšanas risinājumus mazākā mērogā. Plāni sākas tikai ar 25 USD mēnesī. Varat arī izvēlēties VPS mitināšanu tālākpārdošanas nolūkos.

Ātrums un veiktspēja

Hostwinds sola vismodernāko konfigurāciju un vislabāko aparatūru serveros, kas nodrošina lielu ātrumu un labāku veiktspēju. Uzņēmums garantē 99,999% uptime, ko nav viegli saskaņot.

Naudas atdošanas garantija / atmaksas politika

Uzņēmēja vēja naudas atdošanas garantija

Uzņēmums piedāvā 60 dienu naudas atdošanas garantiju bez uzdotiem jautājumiem. Jūs varat izmantot jebkuru paku 60 dienas un, ja jums nepatīk pakalpojumi, varat lūgt naudas atmaksu.

Klientu atbalsts

Šajā gadījumā Hostwinds pārspēj daudz konkurentu. Uzņēmums ir pazīstams ar ātru klientu apkalpošanas vadītāju atbildi uz visiem nesējiem, ieskaitot tērzēšanu un e-pastu. Viņi arī ātri atbild, izmantojot savus sociālo mediju rokturus.

Datu centri

Hostwinds ir datu centri divās vietās – Sietlā, Vašingtonā un Dalasā, Teksasā.

Datu centrs Teksasā bija pirmā uzņēmuma dibināšana. Datu centriem ir pilnīga enerģijas dublēšana, un nav tādas kļūmes vietas, kas izslēdz dīkstāves iespēju strāvas pārtraukuma dēļ. Visi datu centri tiek kontrolēti ar temperatūru un noslēgti, lai izvairītos no gaisa ieplūšanas no ārpuses.

Plūsmas un mīnusi hostwinds

Plānotājpūšļa plusi:

 • Ātrums: Visiem serveriem hostwinds datu centros ir moderna aparatūra, un tie regulāri tiek atjaunināti. Salīdzinot ar konkurentiem, serveri daudzos gadījumos ir par 400% ātrāki nekā citi.
 • Uzticamība: Ar reāllaika datu atpakaļgaitu un 24×7 jaudas dublējumu uzņēmums nodrošina 99,999% uptime, ko ir grūti saskaņot. Ļoti drošie serveri nodrošina drošību pret tādiem draudiem kā ļaunprātīga programmatūra, vīrusi utt.
 • Klientu atbalsts: Uzņēmums nodrošina 24x7x365 klientu atbalstu, un tas darbojas visās platformās. Vietnē ir iebūvēta tērzēšanas sistēma, kurā klienti var tieši sazināties ar pārstāvjiem. Uzņēmuma pārstāvji aktīvi darbojas sociālo mediju platformās, kā arī Facebook un Twitter, kur regulāri un ātri atbild uz jautājumiem.

Mīnusi Hostwinds:

 • Logu trūkums: Hostwinds ir pieejami vairāki plāni, kuriem nav Windows opcijas.
 • Skaidrības trūkums par filiāļu programmu: Uzņēmums nodrošina visaptverošu filiāļu programmu, taču to nav viegli saprast.
 • Datu zaudēšana pārsūtīšanas laikā: Daži klienti ir ziņojuši par datu zaudēšanu, pārsūtot vietni no Hostwinds uz citiem pakalpojumu sniedzējiem, tomēr šādu gadījumu skaits ir ļoti mazs.

Kupona kods un atlaides piedāvājumi

Vidēji uzņēmums Web hostinga pakotnēm nodrošina atlaides no 10% līdz 60%. Šos piedāvājumus var izmantot īpašos gadījumos, piemēram, Ziemassvētkos, Jaunajā gadā, Melnajā piektdienā un daudzos citos. Tāpat uzņēmums laiku pa laikam piedāvā atlaižu kuponus jauniem un esošiem klientiem. Pašreizējos atlaižu piedāvājumus varat pārbaudīt viņu vietnē.

Saņemiet 53% atlaidi vietnē Hostwinds Hostings tagad

Hostwinds alternatīvas

Ir ļoti maz uzņēmumu, kas darbojas salīdzinājumā ar Hostwinds. Daži no lielajiem spēlētājiem, kas Hostwinds sniedz sīvu konkurenci pakalpojumu un cenas ziņā, ir:

 • SiteGround: šim uzņēmumam ir izplatība visā pasaulē, un tas piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus par ļoti pieņemamu cenu.
 • Mākoņu ceļi: plaši pazīstams nosaukums mākoņu mitināšanas pakalpojumu jomā. Tam ir plaša sasniedzamība un arī pielāgotas paketes.

Secinājums

Pārskatot pakalpojumu sniedzēju, kopējā pieredze ar uzņēmumu bija lieliska. Sākot ar konta izveidi un beidzot ar esošas vietnes pārsūtīšanu uz viņu servera, viss process noritēja gludi. Klientu apkalpošana bija lieliska, un tas mudināja uz visām platformām.

Veiktspējas ziņā ielādes laiks bija labāks nekā lielākajai daļai pakalpojumu sniedzēju, un darbspējas laiks bija tāds pats kā Hostwinds prasībai. Ja jums ir maza biznesa vietne ar ierobežotu trafiku, lētu sākuma līmeņa hostinga pakete jums būs vairāk nekā pietiekama. Tomēr, ja jums ir vietne ar lielu trafiku, jums vajadzētu izvēlēties VPS vai īpašu serveri ar Hostwinds.

Lasīt arī:

 • Vietnes zemes mitināšanas pārskats
 • Mākoņu ceļu pārskats
Hostwinds Review 2020
 • Ātrums un veiktspēja

 • Cenu noteikšana

 • Naudas atdošanas garantija

 • Klientu atbalsts

5

Kopsavilkums

Hostinga pakalpojumu sniedzējs ar vislabāko klientu apkalpošanu un 99,99 darba laiku. Ja jums ir nepieciešams labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs, jums vislabākais resursdators ir Hostwinds.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map