Kinsta Hosting Review 2020: Premium WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Kinsta ir WordPress mitināšanas uzņēmums, kas izveidots uz Google mākoņa platforma. Kompānijas darbību Marks Gavalda sāka 2013. gada decembrī.


Kinsta pārskats 2020. gadā

Tikai piecu gadu laikā uzņēmums nostiprinājās konkurējošajā WordPress mitināšanas tirgū. Lietotājam draudzīgs interfeiss, nākamā līmeņa uzlabota standarta drošība un draudzīgs klientu atbalsts ir daži WIN faktori Kinsta tīmekļa mitinātājiem.

Tīmekļa mitināšanas plānu galvenās iezīmes ir bezmaksas vietņu migrācija, ikdienas dublējumi un vietņu inscenējums. Vislabākais ir fakts, ka Kinsta piedāvā mākoņa mitināšanu Google mākoņa platformā.

Pašlaik uzņēmumam Kinsta pieder 20 datu centri visā pasaulē un ar sava galvenā partnera KeyCDN starpniecību visiem klientiem visā pasaulē piedāvā CDN.

Kinsta WordPress mitināšanas iespējas:

Kinsta piedāvā pārvaldītus WordPress mitināšanas pakalpojumus. Pārvaldīta WordPress mitināšana ir dārgāka nekā nepārvaldīti mitināšanas risinājumi.

Tādēļ ne tikai Kinsta, bet arī citi uzņēmumi, piemēram, Bluehost, SiteGround un Dreamhost savos mitināšanas plānos iekļāva dažas papildu galvenās funkcijas, piemēram, CDN, lai palielinātu tīmekļa lapu ātrumu, regulāri veidotu dublējumus utt..

Saņemiet Kinsta hostingu ar 2 mēnešu bezmaksas hostingu

Vietņu veidošana

Interesantākais Kinsta piedāvātais piedāvājums ir vietņu inscenējums. Vietnes inscenēšanas funkcija ļauj lietotājiem veikt būtiskus grozījumus savā WordPress vietnē. Pirms izvietošanas viņi var viegli veikt efektīvu pārbaudi.

Ātrākam ielādes laikam Kinsta izmanto Nginx, PHP 7, MariaDB un LXD konteinerus.

Paaugstināta līmeņa drošība

Kinsta drošība

Drošība ir vēl viena galvenā viņu pārvaldīto WordPress mitināšanas pakalpojumu iezīme. Lai saviem WordPress lietotājiem nodrošinātu augsta līmeņa drošību, Kinsta piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus un uptime izsekošanas sistēmu, kas ļauj lietotājiem uzzināt, ja viņu vietne nedarbojas..

Turklāt tie nodrošina DDoS aizsardzību pret ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un aparatūras ugunsmūriem.

Ikdienas dublējumi un garantēta atkopšana

Ja kaut kas noiet greizi, Kinsta platforma ir gatava ar ikdienas vietņu dublējumiem. Viņi arī sola atgūt vietnes datus un labot jūsu vietni, ja tā tiek uzlauzta.

Bezmaksas vietņu migrācija

Ikreiz, kad vēlaties pāriet uz Kinsta mitināšanu no citiem, viņi piedāvā bezmaksas migrācijas pakalpojumus. Varat pilnīgi pārliecināties, ka viss darbojas pareizi, izmantojot jūsu DNS, kad viņi pirmo reizi iestatīja jūsu vietni testēšanas apgabalā.

Lietotāji var pieprasīt vietņu migrāciju tieši no Kinsta lietotāja interfeisa. Sniedziet viņiem savu jaunāko informāciju par tīmekļa mitināšanu, lai apstrādātu migrāciju.

Ar visiem kinsta mitināšanas plāniem ir pieejama bezmaksas vietņu migrācija.

Citas īpašības

Lielāko daļu citu uzlabotā līmeņa funkciju var iekļaut arī jūsu WordPress mitināšanas kontā. Tagad Kinsta saviem klientiem piedāvā arī dažas papildu funkcijas, piemēram, automātisko MySQL datu bāzes optimizāciju, pašdziedinošo PHP, GCP ugunsmūri..

Ja lietotājiem pieder liela mēroga uzņēmumi, viņi var viegli iegūt daudzas funkcijas, piemēram, Cloudflare Railgun, Elasticsearch un Redis utt. Arī jūs varat izvēlēties pielāgotu uzņēmuma mitināšanas risinājumu no Kinsta atbilstoši jūsu vajadzībām.

Klientu atbalsts

Kinsta klientu atbalsts

Kinsta nodrošina vienkāršu veidu, kā sazināties ar viņu izturēšanās pret atbalsta personālu. Jums vienkārši jāpiesakās savā kontā un jāizveido jauna saruna, lapas apakšējā labajā pusē noklikšķinot uz ziņojuma ikonas.

Kinsta komanda ir pieredzējusi WordPress eksperti, un viņi lepojas, ka saviem klientiem sniedz 100% gandarījumu par viņu problēmu atrisināšanu īsā laikā.

Datu centri

Kinsta piedāvā 20 dažādus Google mākoņa datu centrus. Jūs varat izvēlēties jebkuru no šiem 20 datu centriem.

 1. Council Bluffs, Aiova, ASV (us-central1)
 2. St. Ghislain, Beļģija (Eiropa-rietumi1)
 3. Čanghua apgabals, Taivāna (asia-east1)
 4. Sidneja, Austrālija (Austrālija-dienvidaustrumi1)
 5. Dalesa, Oregona, ASV (us-west1)
 6. Ešbērna, Virdžīnija, ASV (us-east4)
 7. Moncks Corner, Dienvidkarolīna, ASV (us-east1)
 8. Sanpaulu, Brazīlija (dienvidamerika-austrumi1)
 9. Londona, Apvienotā Karaliste (europe-west2)
 10. Frankfurte, Vācija (Eiropa-Rietumi3)
 11. Jurong West, Singapūra (Āzijas-dienvidaustrumu1)
 12. Tokija, Japāna (Āzijas-ziemeļaustrumu1)
 13. Mumbaja, Indija (Āzijas dienvidi1)
 14. Monreāla, Kanāda (ziemeļamerika-ziemeļaustrumi1)
 15. Nīderlande (rietumi4)
 16. Hamina, Somija (Eiropa-ziemeļi1)
 17. Losandželosa, Kalifornija (us-west2)
 18. Honkonga (asia-east2)
 19. Cīrihe, Šveice (Eiropa-Rietumi6)
 20. Osaka, Japāna (Āzijas-ziemeļaustrumu2)

Kinsta WordPress mitināšanas plāni

Kinsta WordPress mitināšanas plāniWordPress mitināšanas plāni & Cenu noteikšana

Kinsta piedāvā savus hostinga plānus atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām no maza līdz lielam skaitam.

 • Sākuma līmeņa sākuma WordPress mitināšanas plāns ir aprīkots ar 10 GB diska vietas un bezmaksas SSL un satura piegādes tīklu. Jūs iegūsit 1 WordPress vietni un 20 000 apmeklējumu. Šis plāns maksā tikai USD 30 mēnesī.
 • Otrais Pro mitināšanas plāns piedāvā 20 GB diska vietas un bezmaksas SSL un CDN. Izmantojot Pro tīmekļa mitināšanas plānu, jūs varēsit iegūt 2 WordPress vietnes un apmēram 40 000 apmeklējumu ar tikai 60 ASV dolāriem mēnesī.
 • Biznesa1 plāns ietver 5 WordPress instalēšanu un 20 GB diska vietas. Jūs nekad nevarat noiet greizi, iegādājoties 100 000 apmeklējumu un bezmaksas SSL un CDN tikai par USD 100 mēnesī.
 • Ja izvēlēsities biznesa2 mitināšanas plānu, jums noderēs 10 vietņu instalācijas, 40 GB diska vietas, kā arī bezmaksas SSL un CDN. Šis plāns mēnesī izmaksā 200 USD.
 • Ja vēlaties saņemt atlaidi Kinsta mitināšanai, viņi piedāvā 2 mēnešus bezmaksas mitināšanu visiem plāniem.

Tas, ka pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums, piemēram, Kinsta, iekasē vairāk nekā pārvaldīts vietņu mitināšanas risinājums, ir taisnība. Iemesls ir ļoti skaidrs, jūs nevarat iegādāties pērles uz zemesriekstu rēķina. Izmantojot pārvaldīto WordPress mitināšanu, jūs iegūstat arī daudz papildu funkciju, lai efektīvi konkurētu par savu biznesu pasaules tirgū.

Tāpēc, ja jūs salīdzināt Kinsta mitināšanas plānu cenu ar citiem pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem, tie noteikti ir konkurētspējīgi no cenu viedokļa.

Plusi un mīnusi Kinsta Hosting

Kinstā tiek mitināti vairāk nekā 60 000 vietņu, jo daudziem biznesa īpašniekiem no visas pasaules patīk tās mitināšanas plāni. Kinsta tīmekļa mitinātājam ir daži negatīvie un negatīvie elementi.

Kinsta hostinga plusi:

 • Jūs varat mitināt savu vietni 16 vietās, kas ir tuvāk jūsu mērķauditorijai.
 • Kinsta piedāvā noteiktu CDN joslas platumu no galvenā partnera KeyCDN, lai saglabātu jūsu vietņu statisku kopiju vairāk nekā 30 vietās visā pasaulē..
 • Kinsta piedāvā salīdzināmus vietņu ātruma pakalpojumus. Vietnē, kas mitināta Kinsta platformā, ir parādīts lielisks pārskats par GTmetrix un Pingdom veiktspēju.
 • Kinsta saviem lietotājiem piedāvā lieliskas iespējas, piemēram, vietņu klonēšanu, vietņu izvietošanu, ikdienas dublējumus un ērti lietojamu MyKinsta vadības paneli..
 • Kinsta platforma ir veidota uz Google Cloud Platform.

Mīnusi Kinsta Hosting:

 • Lietotāji katru dienu var saglabāt dublējuma datus tikai 14 dienas.
 • Lietotāja vadības panelim ir nepieciešama labāka WordPress integrācija

30 dienu naudas atdošanas garantija:

Kinsta tīmekļa resursdators lepojas, ka tie nodrošina 99,99% uptime garantiju un ātrāku lapu ielādi. Ja jūtat, ka jūsu vietne kāda iemesla dēļ pasliktinās, jūs varat brīvi pieprasīt pilnīgu atmaksu 30 dienu laikā vai proporcionālu atmaksu par izmantotajiem pakalpojumiem, ja atceļat pēc 30 dienām.

Tomēr Kinsta Hosting izmanto vismodernākos datu centrus un nozares labāko praksi, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnē ir visi jaunākie drošības ielāpi.

Izmēģiniet Kinsta Hosting 2 mēnešus bez maksas

Kinsta alternatīvas

Kā alternatīvu Kinsta mitināšanai varat izvēlēties WP Engine vai WPX Hosting.

Šeit apskatiet detalizētu Kinsta salīdzinājumu ar WP Engine, WPX Hostings, Bluehost un SiteGround.

Grunts līnija

Kinsta piedāvā uzticamu un drošu WordPress mitināšanu ar Firebrand tehnisko WordPress atbalstu. Iemesls ir iemesls, kāpēc Kinsta tirgū ir veiksmīgi nostiprinājusies kā profesionāls uzņēmums.

Lasīt arī:

 • WP Engine pārskati
 • Spararata mitināšanas pārskats
 • Presējams hostinga pārskats 2020. gadā
Kinsta mitināšanas pārskats 2020. gadā
 • Ātrums un veiktspēja

 • Klientu atbalsts

 • Iespējas

 • Cenu noteikšana

5

Kopsavilkums

Ja vēlaties kvalitatīvu resursdatora nodrošinātāju un jums ir budžets, tad Kinsta ir vislabākais resursdators jums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map