Pressidium mitināšanas un atlaižu piedāvājums 2020. gadam

Kopš darbības uzsākšanas WordPress tikai desmit gadu laikā ir kļuvis par populārāko CMS, ko izmanto miljoniem vietņu visā pasaulē. Būdama atvērtā koda platforma, WordPress izstrādātāju kopienai dod iespēju turpināt pievienot jaunas un uzlabotas funkcijas spraudņos, kurus varat izmantot kopā ar WordPress.


Vietnes, kas balstīta uz WordPress, mitināšanai nav vajadzīgas nekādas papildu funkcijas, taču ieteicams izmantot tīmekļa pakalpojumu sniedzēju, kuram ir augstas kvalitātes ātrie serveri, lai mitinātu jūsu vietni.

Pressidium Review 2020

Pressidium ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kura kompetence WordPress mitināšanā un nepiedāvā nekādu plānu vietnēm, kas nav WordPress.

Pressidium – jauna kompānija ar ievērojamiem sasniegumiem

To 2014. gadā uzsāka četri kolēģi, kas ir pieredzējuši inženieri un izstrādātāji. Uzņēmuma galvenais mērķis ir nodrošināt vienas pieturas risinājumu visām jūsu hostinga vajadzībām uz WordPress balstītu vietni.

Pressidium WordPress mitināšanas pārskats

Pressidium ir pazīstams ar klientu atbalstu, kurā darbojas WordPress un Server eksperti, kuri dažu minūšu laikā var atrisināt jūsu jautājumus. Atbalsts pēc pārdošanas ir viens no galvenajiem ieguvumiem, pērkot vietņu mitināšanu no Pressidium.

Preses kodeksa kods 2020

Uzņēmums piedāvā 2 mēnešus bezmaksas mitināšanu, ja iegādājaties Pressidium mitināšanu uz gadu. Lai saņemtu šo atlaidi, noklikšķiniet uz zemāk esošās saites, lai iegūtu mitināšanu.

Iegūstiet Pressidium mitināšanu

Pressidium WordPress mitināšanas plāni

Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, visa Pressidium koncentrācija griežas ap WordPress mitināšanu. Uzņēmums piedāvā 6 dažādus plānus, sākot no 21 USD mēnesī. Tas bez šaubām attiecas uz dārgo pusi, bet funkcijas, veiktspēja un klientu atbalsts noteikti attaisno cenu.

Pressidium WordPress mitināšanas plāni

Mikro

Micro ir sākuma plāns, kura izmaksas jums būs USD 21 mēnesī, ja maksājat katru gadu. Ja jūs maksājat katru mēnesi, tas jums izmaksās USD 24,90 mēnesī. Šajā plānā varat mitināt vienu vietni ar 5 GB lielu krātuvi. Tas ļauj līdz 10 000 ikmēneša vietnes apmeklētāju. Šis plāns ir vispiemērotākais jebkurai mazai vietnei, kurai nav nepieciešami daudz apmeklējumu vai krātuves vietas.

Personīga

Šis plāns ir ideāli piemērots maza mēroga vietnēm. Ja jūs tikko sākat pats mitinātu emuāru vai vēlaties parādīt kādu savu darbu ar vietni, jums vajadzētu iet uz šo plānu. Saskaņā ar šo plānu jūs varat mitināt ne vairāk kā trīs WordPress instalācijas, taču šīm instalācijām vajadzētu būt vienā domēnā.

Tas nodrošina 10 GB krātuvi ar neapmērītu joslas platumu. Tomēr tas ir paredzēts, lai apkalpotu līdz 30 000 apmeklētāju mēnesī. Ja šis plāns tiek izrakstīts katru gadu, tas jums izmaksās 42 USD mēnesī.

Profesionāls

Profesionālais plāns ir paredzēts vietnēm, kuras mēnesī apmeklē līdz 100 000 apmeklētāju. Saskaņā ar šo plānu jūs varat mitināt līdz 10 instalācijām, kas var būt vienā vai vairākos domēnos.

Saskaņā ar šo plānu jūs iegūsit 20 GB krātuves ar neizmērojamu joslas platumu. Šis plāns maksās jums USD 125 mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu.

Bizness

Tas ir labākais plāns maziem uzņēmumiem, kur trafiks var sasniegt līdz 500k mēnesī. Ja savā domēnā izmantojat e-pastus, tad ar šo plānu noteikti pietiks, ja būs nepieciešams neliels uzņēmums.

Saskaņā ar šo plānu jūs iegūsit 30 GB lielu krātuvi, kā arī neierobežotu joslas platumu. Jebkurš nepieciešamais atbalsts jums tiks nozīmēts īpašs konta pārzinis, kas nozīmē, ka jūsu jautājumi tiks atrisināti prioritārā kārtībā. Šis plāns tev izmaksās 250 USD mēnesī.

Biznesa Plus

Ar 40 GB lielu krātuvi un neapmēra joslas platumu, šī pakete ir ideāli piemērota vietnēm, kuras katru mēnesi apmeklē līdz 1 miljonam apmeklētāju. Šajā paketē var būt līdz 50 WordPress instalācijām līdzīgos vai dažādos domēnos.

Ar šo paketi jūs iegūsit arī īpašu kontu pārvaldnieku. Šis plāns mēnesī ir 500 USD, un tas ir vislabāk piemērots uzņēmumiem un uzņēmumiem, kuriem ir liela vietņu trafika.

Uzņēmējdarbības plāns

Uzņēmuma

Uzņēmumiem, kas pārvalda lielus plašsaziņas līdzekļu namus, valdības aģentūras, bezpeļņas organizācijas, universitātes, digitālo datu glabāšanas uzņēmumu vai lielu daudznacionālu korporāciju, kas mēnesī apmeklē vairāk nekā miljonu apmeklētāju, Pressidium uzņēmuma tīmekļa mitināšana ir labākā izvēle..

Saskaņā ar šo pakotni jūs varat instalēt jebkuru WordPress kontu skaitu. Jūs iegūsit īpašu komandu, kas sniegs jums atbalstu 24 × 7.

Šī pakete jums maksās vismaz 790 USD mēnesī. Balstoties uz jūsu prasību, jūs varat arī lūgt īpašu cenu piedāvājumu no uzņēmuma.

Ātrums un veiktspēja

Pressidium izmanto dinamisku slodzes līdzsvarošanu, kas palīdz palielināt serverī mitinātu vietņu ātrumu. Jūs varēsit izvēlēties datu centrus no visas pasaules, kas vēl vairāk samazinās savienojuma laiku.

Serveriem ir uzstādīti automātiski attēlu optimizētāji, kas optimizē visus jūsu kontā augšupielādētos attēlus, lai tos ātri lejupielādētu.

Datu centri

Uzņēmums pēdējo 5 gadu laikā ir izvēlējies 22 stratēģiskās atrašanās vietas datu centriem. Izmantojot datu centrus Ziemeļamerikā, Eiropā, Okeānijā un Āzijas Klusajā okeānā un daudzās citās vietās, uzņēmums pārliecinās, ka jums ir iespēja izvēlēties jūsu izvēlēto datu centru, lai vairāk optimizētu vietnes ātrumu. uzticama maniere.

Drošība

Uzņēmums regulāri atjaunina savu drošību serveros un turpina atjaunināt aparatūru, lai nodrošinātu labāku drošību. Uzņēmumam ir īpaša inženieru komanda, kas strādā visu diennakti, lai nodrošinātu serveru 100% drošību.

Klientu atbalsts

Jebkuram tīmekļa mitināšanas uzņēmumam ir ļoti svarīgi nodrošināt labāku klientu apkalpošanu. Kā lielākajai daļai klientu, tas ir pirkums reizi gadā, daudzi hostinga uzņēmumi bieži kavē atbalsta sniegšanu.

No otras puses, Pressidium uzskata, ka klients saglabāsies tikai tad, ja viņam vai viņai tiks pievērsta uzmanība un atbalsts 24×7.

Mūsdienās ātra reakcija ir veiksmes atslēga, un specializētā ekspertu komanda dažu minūšu laikā visiem klientiem piedāvā pareizo risinājumu..

Uzņēmums aktīvi darbojas arī tādu sociālo mediju platformās kā Twitter un Facebook, kur lietotāji var mijiedarboties un vēl ātrāk atrisināt savus jautājumus.

Plusi un mīnusi Pressidium

Plusi Pressidium

 • Uzņēmums nodrošina īpašu atbalstu WordPress balstītām vietnēm un serveros neuzņem nevienu citu skriptu.
 • Izmantojot 22 stratēģisko datu centru atrašanās vietas, viņi pārliecinās, ka klienta vietne tiek ielādēta ātrāk.
 • Uzņēmumam ir WordPress un serveru ekspertu komanda, kas nodrošina 24×7 atbalstu klientiem.
 • SSL sertifikāts ir iekļauts visos iesaiņojumos.
 • Visi serveri tiek pārvaldīti, un tiem ir 100% ļaunprātīgas programmatūras uzraudzība un automātiska noņemšana.

Mīnusi Pressidium

 • Ja jūsu vietnes pamatā nav WordPress, jūs nevarat izmantot viņu hostinga pakalpojumus.
 • Pakas ir dārgas salīdzinājumā ar citiem hostinga uzņēmumiem.

Dažos gadījumos bija sūdzības par to, ka atbildes laiks uz vaicājumu bija lielāks nekā gaidīts. Tomēr paketēs uzņēmums skaidri norāda, ka tie, kas ir samaksājuši par Business, Business Plus vai Enterprise plānu, viņi saņems speciālu konta pārzini 24×7 atbalstam.

Atlaides un piedāvājumi

Gadījumā, ja jūs pērkat paketi vienam gadam vai ilgāk, jūs saņemsit labu cenu atlaidi. Turklāt uzņēmums iepazīstina ar pārsteidzošiem piedāvājumiem un atlaižu kupona kodu īpašās brīvdienās, piemēram, Melnā piektdiena, Ziemassvētki un Jaungada vakars.

Iegūstiet Pressidium ar 2 mēnešu bezmaksas WordPress mitināšanu tūlīt!

Pressidium alternatīvas

Pressidium ir kvalitatīvi pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tāpēc WP Engine, Pressable, WPX Hosting un Kinsta ir labākās Pressidium alternatīvas cenu veidošanas un mitināšanas funkciju ziņā..

Secinājums

Neskatoties uz to, ka Pressidium ir ļoti jauns uzņēmums, tas ir paplašinājis savas saknes vairākās vietās. Izmantojot tikai WordPress mitināšanu, uzņēmums piesaista personas un uzņēmumus, kuri tic saņemt kvalitatīvus pakalpojumus, divreiz nedomājot par cenu.

Salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, Pressidium cenas ir augstākas, taču aparatūra, ko viņi izmanto serveros, un ātrs reakcijas laiks no klientu apkalpošanas noteikti attaisno cenu. Gadījumā, ja vietne izmanto vairāk resursu, nekā paredzēts, uzņēmums sedz izmaksas.

Tomēr, ja tas notiek atkārtoti, viņi ieteiks plānotu jaunināšanu. Biznesa un uzņēmuma paketēs jūs iegūsit arī konta pārvaldnieku. E-pasta sistēma ar Pressidium ir visaugstākās kvalitātes, un jūs varat palaist visus savus e-pastus bez traucējumiem.

Lasīt arī:

 • WP Engine Hosting Review 2020
 • Kinsta pārskats 2020. gadā
 • Presējamas atsauksmes 2020. gadā
 • WPX mitināšanas pārskats
Pressidium WordPress Hosting Review 2020
 • Ātrums un veiktspēja

 • Drošība

 • Klientu atbalsts

 • Cenu noteikšana

5

Kopsavilkums

Pressidium ir labākais WordPress mitināšanas risinājums jebkuram startam vai uzņēmumam 2019. gadā

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map