Scala Hosting Review 2020: Cenas, iespējas, veiktspēja un atlaides

Scala Hostings savus pakalpojumus sāka 2007. gadā. Nedaudz vairāk kā desmit gadu laikā ScalaHosting ir ieguvusi labu reputāciju kā viens no labākajiem un lētākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmums ir pazīstams ar uzticamiem pakalpojumiem un ātru reaģēšanu uz klientu jautājumiem.


ScalaHosting ir divi datu centri, starp kuriem pirmais tika izveidots Dalasā, Teksasā, un vēlāk tas atvēra otro datu centru Sofijā, Bulgārijā.

Sākot ar tikai USD 3,95 mēnesī, ir daudz paku, kas perfekti atbilst jūsu prasībām. Apskatīsim visus pakalpojumus un funkcijas šajā sadaļas samazināšanas pārskata rakstā.

Scalahosting pārskats

ScalaHosting pakalpojumi

 • Domēna vārdi
 • Tīmekļa mitināšana
 • WordPress mitināšana
 • Tālākpārdevēju mitināšana
 • Mākoņu VPS mitināšana
 • Dedicated Serveri
 • SSL sertifikāti

ScalaHosting mitināšanas plāni un cenas

Tāpat kā citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, arī Scala ir atsevišķas paketes vietnēm, kuras darbojas WordPress. Tas ir viens no nedaudzajiem uzticamajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuriem ir ekskluzīvi e-pasta mitināšanas plāni. Ir daudz klientu, kuri izmanto e-pasta mitināšanas plānus un ir ārkārtīgi apmierināti ar šiem pakalpojumiem.

Tīmekļa mitināšana

Tīmekļa mitināšanā ir četras paketes, kuru cena sākas no 3,95 USD. Uzņēmums apgalvo, ka mitināšanas pakete tiks aktivizēta gandrīz tūlīt pēc pirkuma. Klientu atbalsts sniedz papildu palīdzību gadījumā, ja vietne tiek migrēta no cita resursdatora uz Scala mitināšanu.

Tīmekļa mitināšanas iespējas:

 • Bezmaksas vietņu migrācijas palīdzība
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Neierobežota vieta diskā un joslas platums
 • Viegli lietojams vadības panelis
 • Noklikšķiniet uz Scripts Installer
 • Bezmaksas Weebly vietņu veidotājs
 • SSD darbināmi serveri, kas veidoti veiktspējas nodrošināšanai
 • 99,9% Uptime garantija

Web mitināšanas plāni:

ScalaHosting tīmekļa mitināšanas plāni

 • Mini: Jūs iegūsit 10 GB tīmekļa vietas, un šī pakete katru mēnesi var apkalpot 90 000 apmeklētāju. Šī pakete maksās 3,95 USD.
 • Sākt: Tas ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem. Vietai nav ierobežojumu, un tā var apkalpot līdz 150 000 apmeklētāju.
 • Advanced: Ideāli piemērots korporatīvajam biznesam. Šī pakete mēnesī var ērti apkalpot 270 000 apmeklētāju.
 • E-komercija: Šī pakete ir vislabāk piemērota e-komercijas vietnei ar lielu trafiku. Tas mēnesī var ērti apkalpot 360 000 apmeklētāju, un ar šo paketi jūs arī iegūsit bezmaksas domēnu.

Iegūstiet Web mitināšanu USD 1 tikai tagad!

WordPress mitināšana

Scala WordPress mitināšanas laikā nodrošina četras dažādas paketes. WordPress mitināšanas galvenais mērķis ir nodrošināt ekskluzīvas iespējas, lai uzlabotu WordPress pieredzi.

WordPress mitināšanas iespējas:

Tas nodrošina automātiskus atjauninājumus un ātru WordPress ekspertu atbalstu klientu apkalpošanas nodaļā. Uzņēmums apgalvo, ka ir izvietojis īpašus mod_security noteikumus, lai bloķētu ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu uzbrukumus vietnēs, kuru pamatā ir WordPress, un veiksmīgi bloķētu 99,9% uzbrukumu. Tiek nodrošināts arī bezmaksas SSL sertifikāts.

WordPress mitināšanas plāni:

ScalaHosting WordPress mitināšanas plāni

 • WP Mini:

Vislabāk tas ir piemērots maza mēroga vietnēm vai emuāriem. Jūs iegūsit 10 GB tīmekļa vietas un varēsit mitināt vienu vietni. Komplekts maksā tikai 3,95 USD. Tas piedāvā līdz 7 ikdienas dublējumus.

 • WP sākums:

Pakete ir vislabāk piemērota vietnēm, kuru apmeklētāju skaits ir no 50 līdz 75 tūkstošiem mēnesī. Šī pakete ļauj jums mitināt līdz 2 vietnēm. Saskaņā ar šo paketi tīmekļa telpas izmantošana netiek mērīta.

 • WP Advanced:

Vislabāk tas ir piemērots vietnēm, kurās ikdienā notiek intensīva satiksme. Tas var ērti apkalpot līdz 200 000 apmeklētāju mēnesī. Jūs varat mitināt līdz 5 vietnēm neierobežotā telpā, kas paredzēta šai pakotnei. Saskaņā ar šo paketi jums ir iespēja iegūt bezmaksas domēnu.

 • WP e-komercija:

Ir daudz e-komercijas vietņu, kas darbojas WordPress sadaļā WooCommerce. Šī pakete ir īpaši izstrādāta šādām vietnēm. Šī pakete ļauj jums mitināt līdz 8 vietnēm neierobežotajā paredzētajā telpā. Jūs saņemat arī bezmaksas domēnu. Tie, kas izmanto šo paketi, saņem prioritāru atbalstu.

Iegūstiet WordPress mitināšanu USD 1 tikai tagad!

E-pasta mitināšana

Scala nodrošina četras paketes e-pasta mitināšanai, kuras var izvietot jebkura lieluma uzņēmumam. Sākot ar tikai 12 USD mēnesī, tas tiek uzskatīts par vienu no visuzticamākajiem e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

ScalaHosting e-pasta mitināšanas plāni

Uzsākt:

Šī pakete ir vislabāk piemērota maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešami ne vairāk kā 10 e-pasta konti. Tas jums piešķirs 50 GB krātuves vietas, un saskaņā ar šo paketi jūs varat mitināt ne vairāk kā 1 e-pasta domēnu. Šī pakete ļauj nosūtīt līdz 100 e-pastus stundā.

SmallBiz:

Tiem, kas meklē ne vairāk kā 50 e-pasta ID, šī būs labākā pakete. Šajā paketē varat mitināt ne vairāk kā 5 dažādus e-pasta domēnus. Tas ļauj līdz 500 e-pastiem stundā.

Vidējs:

Vislabāk piemērots vidēja lieluma uzņēmumam, kam ir aptuveni 100 e-pasta kontu. Saskaņā ar šo pakotni jūs iegūsit 150 GB krātuves un tajā varēs mitināt līdz 10 e-pasta kontiem. Stundā var nosūtīt līdz 500 e-pastus.

Korporatīvā:

Vislabāk piemērota lieliem korporatīviem uzņēmumiem, šī pakete nodrošina līdz 200 GB lielu krātuvi ar 200 e-pasta kontiem. Šajā paketē varat mitināt līdz 20 e-pasta domēnus. Šī pakete ļauj no visiem kontiem nosūtīt līdz 1000 e-pastus stundā.

Saņemiet e-pasta mitināšanu tikai USD tagad!

Tālākpārdevēju mitināšana

Scala uzskata, ka klientiem ir jāpanāk sava telpas pārvaldīšana, kā viņi vēlas. Tas nodrošina neierobežotu cpanel atbalstu, izmantojot mazumtirgotāju hostingu, padarot maza mēroga hostinga uzņēmumiem vieglāk pārvaldīt lielu skaitu mazu klientu bez nepieciešamības veikt jaunināšanu..

Tālākpārdevēju mitināšanas iespējas:

 • Bezmaksas vietņu migrācijas pakalpojums neierobežotām vietnēm
 • 24 stundas diennaktī draudzīgs klientu atbalsts
 • Host neierobežotas vietnes
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Vienreiz noklikšķiniet uz Script Installer
 • Bezmaksas CDN ar vairāk nekā 100 vietām
 • Bezmaksas domēna tālākpārdevēja konts
 • 99,9% Uptime garantija
 • Tiek atbalstītas vairākas PHP versijas

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni:

ScalaHosting tālākpārdevēju mitināšanas plāni

 • Scala1:

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 25 GB krātuvi un 1 TB joslas platumu. Šī pakete maksā 6,95 USD.

 • Scala2:

Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 50 GB lielu krātuvi un neizmērojamu joslas platumu. Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit BEZMAKSAS RapidSSL sertifikātu.

 • Scala3:

Šī pakete nodrošina 75 GB lielu interneta krātuvi ar neierobežotu joslas platumu. Saskaņā ar šo paketi jūs varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Jūs saņemsiet BEZMAKSAS RapidSSL sertifikātu kopā ar BEZMAKSAS ClientExec licenci.

 • Scala4:

Ar 100 GB lielu krātuvi un neierobežotu joslas platumu šī pakete ir vislabāk piemērota tālākpārdevējiem, kuriem ir lielas mitināšanas vietnes. Jūs saņemsiet BEZMAKSAS RapidSSL sertifikātu kopā ar BEZMAKSAS ClientExec licenci.

Saņemiet tālākpārdevēja mitināšanu USD 1 vērtībā tikai tagad!

Mākoņu VPS mitināšana

ScalaHosting Pārvaldītie mākoņu VPS mitināšanas plāni

Scala nodrošina divas paketes zem Cloud VPS Hosting. Pārvaldītā VPS mitināšanas plāns sākas no USD 12 mēnesī ar 20 GB SSD, 1 CPU Core un 2 GB RAM.

ScalaHosting Pašpārvaldīti mākoņa VPS mitināšanas plāni

Pašpārvaldītā mākoņa VPS mitināšana sākas no USD 10 mēnesī ar 50 GB SSD, 1 Core, 2 GB RAM un 2 TB joslas platumu. Papildu funkcijas ietver papildu vietu, Cpanel / WHM, Softcalous utt.

Saņemiet 20% atlaidi mākoņu mitināšanai tagad!

Ātrums un veiktspēja

Balstoties uz pārskatiem un testēšanu, Scala servera ātrums ir ātrāks nekā vairumam konkurentu, kas piedāvā līdzīgas paketes par līdzīgām cenām.

Uzņēmums nodrošina 100% uptime un vairums klientu nekad nav piedzīvojuši dīkstāvi. Serveri ir augstākās klases ar vislabāko iespējamo aparatūru, lai nodrošinātu ātrāku reakcijas laiku.

Datu centri

Uzņēmumam pieder divi datu centri, no kuriem viens atrodas Dalasā, Teksasā, bet otrais – Sofijā, Bulgārijā. Abi datu centri ir ļoti droši un tiem ir vairākas jaudas rezerves.

Atkarībā no komplekta, klienti var izvēlēties sev vēlamo datu centru.

Drošība

ScalaHosting drošība

Scala apgalvo, ka tie nodrošina augstas klases drošību no jebkura veida uzbrukumiem serveriem. Viņiem ir eksperti, kas strādā 24×7, lai nodrošinātu, ka serveri tiek regulāri atjaunināti un vai nav nepilnību.

Klientu atbalsts

Scala ir pazīstama ar savu ātro reakciju, kad runa ir par klientu aprūpi. Vietnei ir tiešsaistes tērzēšanas funkcija, kuru klienti var izmantot, lai sarunātos ar vēlamo nodaļu. Vietnes zināšanu bāze atrisina lielāko daļu no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem.

Uzņēmuma pārstāvji aktīvi darbojas arī sociālo mediju platformās un ātri reaģē uz visiem jautājumiem. Viņi arī mudina klientus sekot viņiem sociālajos medijos, lai ātri reaģētu.

Varat arī sazināties ar Scala mitināšanu, izmantojot viņu klientu atbalsta kontakta numuru: +1 (866) 894-8284.

Plusi un mīnusi Scala Hostings

Plānotais Scala hostings

 • Ātri un lēti pakalpojumi.
 • Gandrīz tūlītēja aktivizēšana.
 • Ātrs un īpašs WordPress atbalsts.

Scala Hosting mīnusi

Ir bijušas dažas sūdzības par dažu klientu ātruma un ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem, taču tās tika ātri atrisinātas.

Atlaides un piedāvājumi

Laiku pa laikam Scala Hosting piedāvā īpašas atlaides esošajiem un jaunajiem klientiem. Īpašos gadījumos, piemēram, Ziemassvētkos un Melnajā piektdienā, uz paciņām var izmantot lielas atlaides.

Pašlaik tie nodrošina mitināšanu par USD 1 pirmos 3 mēnešus.

Iegūstiet Scala mitināšanu USD 1 tikai tagad!

Scala mitināšanas alternatīvas

Kā alternatīvu scala mitināšanai varat izvēlēties GreenGeeks, A2 Hostings vai SiteGround mitināšanu. Viņiem ir gandrīz tāda pati cena un funkcijas, kā scalahosting.

Secinājums: Scala hostinga pārskats 2020. gadā

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi Scala Webhosting ir sevi pierādījis kā vienu no pieejamākajiem tīmekļa pakalpojumu sniedzējiem. Tas ir viens no nedaudzajiem e-pastu hostinga uzņēmumiem, kas neprasa, lai jūs savā serverī izveidotu tīmekļa vietni, lai mitinātu e-pastus.

Uzņēmumam ir augsti profesionāla klientu apkalpošanas komanda, un viņi aktīvi darbojas visās sociālo mediju platformās, lai nekavējoties sniegtu atbalstu. Uzņēmums īsā laika posmā no maza uzņēmuma kļuva par lielu ISP, un viņi dzīvo pie sava mērķa sniegt labākos pakalpojumus par pieņemamām cenām.

Lasīt arī:

 • GreenGeeks atsauksmes
 • Vietnes zemes pārskats 2020. gadā
ScalaHosting pārskats 2020. gadam
 • Ātrums un veiktspēja

 • Drošība

 • Klientu atbalsts

 • Cenu noteikšana

5

Kopsavilkums

Uzņēmums, kas īsā laikā no maza uzņēmuma kļuva par lielu ISP, sniedzot labākos pakalpojumus. Jūs noteikti varat izvēlēties šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju savai vietnei.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map