Spararata pārskats 2020: vai tā ir uzticama pārvaldīta WordPress mitināšana?

Vai jūs meklējat Spararata mitināšanas pārskats? Šeit mēs vietnē WPressBlog esam uzrakstījuši detalizētu spararata WordPress mitināšanas pārskatu par 2020. gadu.


WordPress ir populārākā CMS pasaulē. Sākusi darboties kā blogošanas programmatūra, tā ir kļuvusi par mājsaimniecības vārdu. WordPress ir daudz funkciju, kas var uzlabot jūsu pieredzi ar vietni, taču tām ir vajadzīgas maz zināšanu, lai ar tām iejauktos.

Runājot par tīmekļa mitināšanu, WordPress nepieciešama īpaša servera minimālā konfigurācija, lai tā darbotos nevainojami. Tā popularitātes dēļ daudziem uzņēmumiem visā pasaulē ir vai nu speciāla komanda un paketes WordPress Web Hosting, vai arī viņi nodarbojas tikai ar WordPress web hostingu.

Spararata pārskats 2020

Spararats, kas tika palaists 2012. gadā, ir viens no pēdējiem. Uzņēmums koncentrējas tikai uz WordPress tīmekļa mitināšanu un sniedz arī maziem uzņēmumiem paredzētus hostinga pakalpojumus.

Spararata hostinga plāni un paketes

Kad mēs runājam par pakešu mitināšanu, mēs bieži uzskatām, ka vajadzētu būt vairākām iespējām, no kurām izvēlēties. Tomēr dažreiz tas mulsina klientus, jo īpaši, ja viņi nav labi pārzina ar mitināšanu saistīto terminoloģiju.

Spararata WordPress mitināšanas pārskats

Pareiza mitināšanas paketes izvēle ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu, ka vietne visu laiku darbojas un ātrums ir vienlīdz labs visās pasaules vietās. Lai vienkāršotu procesu, spararatam ir tikai 5 iepriekš izstrādāti iepakojumi.

Atsevišķām vietnēm

Sīks:

Šī pakete ir lieliski piemērota tiem, kuriem ir viena maza izmēra vietne ar minimālu apmeklētāju skaitu. Šajā paketē jūs iegūsit 5 GB diska vietas, 250 GB joslas platuma, 24 × 7 atbalstu un bezmaksas SSL sertifikātu kopā ar daudzām funkcijām. Šī pakete, par kuru jāmaksā katru gadu, jums izmaksās 14 USD mēnesī. Gadījumā, ja jūsu vietne sāk piesaistīt vairāk apmeklētāju vai jums ir nepieciešami vairāk resursu, jūs vienmēr varat jaunināt paketi, sazinoties ar klientu atbalsta dienestu.

Personīgais:

Šī pakete ir ideāli piemērota vietnēm, kuras mēnesī apmeklē apmēram 25000 apmeklētāju, un šī pakete ir viena no populārākajām spararatā. Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 10 GB diska vietas, 500 GB joslas platuma, 24 × 7 atbalstu, bezmaksas SSL, bezmaksas inscenēšanas vietni un daudz ko citu. Varat arī padarīt to par vairāku vietņu paketi, maksājot papildus USD 10 mēnesī.

Profesionālis:

Ideāli piemērots lieliem uzņēmumiem, ziņu portāliem, e-komercijas vietnēm un līdzīgām vietnēm. Šī pakete nodrošinās jūsu vietnei tik nepieciešamo ātrumu un mehānismu. Izvēloties šo paketi, jūs iegūsit 20 GB diska vietas, 1 TB joslas platumu, 24 × 7 atbalstu, bezmaksas SSL, bezmaksas inscenēšanas vietni un daudz ko citu. Tas ir ideāli piemērots vietnēm, kurās mēnesī apmeklē vairāk nekā 100 000 apmeklētāju.

Daudzām vietnēm

Brīvmākslinieks:

Ja esat jauns pakalpojumu sniedzējs, izstrādātājs vai dizaineris vai arī jums ir vairākas pārvaldāmās vietnes, šī ir pakete jums. Šī pakete nodrošina 40 GB diska vietas, 4 TB joslas platumu mēnesī, 24 × 7 atbalstu, bez papildu maksas, bezmaksas inscenēšanas vietnēm, bezmaksas SSL sertifikātu un daudz ko citu.

Saskaņā ar šo pakotni jūs varat mitināt ne vairāk kā 10 WordPress vietnes vai 10 WordPress instalācijas. Ja jums ir nepieciešami vairāk resursu vai vēlaties atjaunināt šo paketi, lai mitinātu vairākas vietnes, varat izvēlēties jaunināt paketi, un varat to paveikt, sazinoties ar klientu apkalpošanas centru..

Aģentūra:

Izgatavots lielākiem pakalpojumu sniedzējiem ar līdz pat 30 WordPress instalācijām, šī pakotne nodrošinās 120 GB diska vietas, 8 TB joslas platumu, atbalstu pa tālruni, bezmaksas inscenēšanas vietnes, bezmaksas SSL, diskontētu CDN un daudzvietnes, īpašu konta pārvaldnieku un daudz ko citu..

Pielāgots:

Ja vēlaties kaut ko atšķirīgu vai papildus no uzņēmuma noteiktajām pakotnēm, varat sazināties ar viņiem un lūgt pielāgotu paketi, ņemot vērā jūsu prasības un budžetu. Jūs varat izvēlēties vietu, operatīvo atmiņu, joslas platumu un citus resursus atbilstoši jūsu prasībām, un uzņēmums, pamatojoties uz to, sniegs vislabāko iespējamo cenu. Pielāgotās paketes ir vislabāk piemērotas tiem, kam ir lieli uzņēmumi vai kuru vietnēs ir liela satiksme, piemēram, e-komercijas vietnes.

Spararata uzņēmuma mitināšana

Spararats piedāvā jaunāko infrastruktūru, kurai ir augstākās klases drošības līdzekļi. Šeit jums nekad nevajadzēs uztraukties par drošības problēmām, jo ​​jūsu vietņu veselības stāvoklis tiks pārbaudīts katru dienu.

Katru trīs mēnešu laikā jūs saņemsit ziņojumu, kurā iekļauts darbspējas laiks, drošības pārbaudes, dublējumi utt. Spararats ir labākā mitināšanas iespēja tīmekļa dizaineriem un aģentūrām, kas veido vairākus emuārus..

Ātrums un veiktspēja

Katram spararata komplektam ir robusta kešatmiņa. Kešatmiņā no servera puses tiek noņemta prasība pēc papildu spraudņa, kas samazina spiedienu uz jums piešķirtajiem resursiem.

Pat ar vietnēm ar lielu trafiku veiktspēja un ātrums pārsniedz cerības. Uzņēmums piedāvā arī satura piegādes tīkla CDN, kas var vēl vairāk uzlabot jūsu apmeklētāju pieredzi.

Atbalsta komanda regulāri uzrauga katru serveri un turpina to jaunināt atbilstoši prasībām.

Datu centri

Pašlaik spararatam ir 10 datu centri, kas izvietoti visā pasaulē. Šīs vietas ir Ņujorka, Atlanta, Dalasa, Sanfrancisko, Singapūra, Tokija, Toronto, Amsterdama, Frankfurte un Londona.

Globālie datu centri nodrošina jūsu vietnes labāku veiktspēju, un, ja vēlaties lielāku ātrumu, varat izvēlēties CDN no 30 mezgliem visā pasaulē..

Spararata mitināšanas drošība

Spararats nodrošina plašu drošību visiem saviem klientiem. Visi dati, kas nonāk serveros un no tiem, tiek šifrēti. Visā platformā visa informācija tiek glabāta vai nosūtīta šifrētā formātā. Katrā vietnē tie nodrošina bezmaksas SSL.

Inženieru komanda regulāri uzrauga aparatūru un programmatūru un atjaunina tos pēc nepieciešamības. Kontiem ir divu faktoru autentifikācija, kas palielina drošības pakāpi.

Klientu atbalsts

Jebkuram tīmekļa mitināšanas uzņēmumam patiesais izaicinājums ir sniegt klientiem visaugstāko pēcpārdošanas atbalstu. Spararatam ir īpaša ekspertu komanda, lai sniegtu vispārēju un uz WordPress orientētu atbalstu.

Ir dažādi režīmi, kuros varat izvēlēties sazināties ar viņiem, izmantojot e-pastu, atbalsta biļetes, tiešsaistes tērzēšanu un sociālo mediju platformas. Uzņēmuma pārstāvji hiperaktīvi reaģē uz sociālo mediju kontiem un dažu minūšu laikā bieži atrisina nelielus jautājumus tieši tur. Viņi arī mudina klientus sekot viņiem Facebook un Twitter, lai ātrāk atrisinātu jautājumus.

Spararata plusi un mīnusi

Spararata plusi:

 • Izturīga mākonis balstīta mitināšana, lai nodrošinātu augstas kvalitātes sniegumu.
 • Pielāgotas sistēmas konfigurācijas ātrai ielādes laikam.
 • Vairākas datu centra vietas labākai savienojamībai.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Bloķē jebkuru IP, kas uzreiz var šķist bīstams.
 • Ātra ekspertu palīdzība gadījumā, ja vietne tiek uzlauzta.
 • 24 × 7 uzticams atbalsts.
 • Servera beigu kešatmiņas sistēma, lai samazinātu stresu par jūsu resursiem.
 • Bezmaksas demonstrācijas vietas pārbaude.
 • SSL sertifikāts jums palīdzēs vietņu ranga uzlabošana.
 • Bezmaksas vietņu migrācija.

Spararata mīnusi:

 • Jūs nevarat iegādāties SSL, bet gan instalēt tikai tos, kas ir pieejami uzņēmumā.
 • Nav Git izvietošanas sistēmas.

Spararata atlaides un piedāvājumi

Uzņēmumiem ir kļuvis par rituālu sniegt atlaides un piedāvājumus klientiem. Katru gadu ap brīvdienām un īpašos gadījumos, piemēram, melnā piektdiena, spararata nodrošina ekskluzīvas atlaides jauniem klientiem. Izmantojot šos piedāvājumus, jūs varat saņemt lielas atlaides iepakojumiem.

Spararata alternatīvas

Kā alternatīvu spararata mitināšanai jūs varat izvēlēties WP Engine, Kinsta, Pressable, WPX Hosting (pieejamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju) vai Pressidium. Visi ir galvenie WordPress mitināšanas uzņēmumi.

Secinājums: spararata hostinga pārskats

Spararats ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem visā pasaulē, kas nodrošina tikai uz WordPress balstītu mitināšanu. Ar vairāk nekā 70 tūkstošiem mazu un lielu klientu kaķenē Spararats ir kļuvis par pazīstamu vārdu ar savu centību un kompetenci.

Uzņēmumam ir 10 datu centri un 30 un vairāk CDN visā pasaulē, kas dod iespēju izvēlēties tuvāko datu centru savai vietnei. Viņi arī laiku pa laikam nodrošina īpašas atlaides un piedāvājumus.

Minimālā pakete sākas tikai no 14 USD. Ir saprotams, ka uzņēmums nenodrošina lētu tīmekļa mitināšanu, bet funkcijas un pakalpojumi noteikti attaisno cenu.

Lai iegūtu papildinformāciju par spararatu, varat iepazīties ar spararata startēšanas stāstu, kas sniegts šajā videoklipā:

Iegūstiet spararata hostingu

Pārbaudiet citas pārvaldītās WordPress mitināšanas atsauksmes:

 • Kinsta hostinga atsauksmes
 • WP Engine pārskats 2020. gadā
 • Presējams pārskats 2020
 • WPX mitināšanas pārskats 2020. gadā
 • Pressidium mitināšanas atsauksmes
Spararata pārskats 2020
 • Ātrums un veiktspēja

 • Laiks

 • Drošība

 • Klientu atbalsts

5

Kopsavilkums

Spararats ir arī viens no vislabāk pārvaldītajiem WP hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Tā ir labākā izvēle ārštata darbiniekiem, dizaineriem, izstrādātājiem un aģentūrām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map