WebHostingPad pārskats 2020 – pieejamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Ikvienam, kam pieder vietne, tīmekļa mitināšana ir vissvarīgākā tā sastāvdaļa, jo, ja mitināšanas uzņēmums nenodrošina uptime, jūs varat zaudēt klientus. Hostinga konta iestatīšanai vajadzētu būt pietiekami vienkāršai, lai nespeciālists to varētu izdarīt bez lielām grūtībām.


WebHostingPad pārskats 2020

WebHostingPad apgalvo, ka tie nodrošina bezmaksas tīmekļa mitināšanas risinājumus, un patiesībā tas ir tieši viņu tagu rindā. Ar lielu pozitīvu atsauksmju skaitu uzņēmumam šī 10 gadus vecā kompānija ir piedāvājusi lētus un vispiemērotākos tīmekļa mitināšanas risinājumus.

Uzņēmums uzskata, ka klientam ir jābūt galvenajai prioritātei, un tā centība pret klientiem parāda, ko viņi domā.

WebHostingPad mitināšanas plāni un cenas

Dalīts hostings

Webhostingpad koplietotie hostinga plāni

Ja jūs meklējat vislabāko lētāko tīmekļa mitināšanas risinājumu, lai pieprasītu vietu internetā, bet nevēlaties tam tērēt simtiem gadu, šie WebHostingPad plāni jūs iepriecinās.

Power Plan Mini:

Šis ir viens no visvairāk vēlamajiem tīmekļa mitināšanas plāniem mazam uzņēmumam, kura trafiks nav liels un kurš vēlas izveidot nelielu sava uzņēmuma vietni. Jūsu izvēlētais norēķinu cikls nosaka summu, kuru maksāsit.

Lētākie plāni dod jums iespēju maksāt tikai 3 USD mēnesī par tīmekļa mitināšanu. Vislabākais ir tas, ka cena nekad nemainās pat atjaunošanas laikā un par katru rēķinu jūs maksāsit vienādu cenu neatkarīgi no tā, cik daudz uzņēmums paaugstinās cenu uz citiem iesaiņojumiem.

Saskaņā ar šo plānu jūs iegūsit 5 GB krātuvi, 100 GB joslas platumu, 100 e-pasta kontus un iespēju mitināt līdz 2 domēniem.

Enerģijas plāns:

Izmantojot neaptvertu mitināšanu un joslas platumu, tas ir viens no labākajiem plāniem iesācējiem. Jūs varat mitināt tik daudz vietņu, cik vēlaties, un jūs iegūsit arī domēnu ar paketi.

Jūs varat iegādāties šo plānu tikai par USD 1,99 mēnesī, ja izvēlaties 5 gadu norēķinu ciklu.

Power Plan Plus:

Ja jūs meklējat ātrāku servera atbildi un vēlaties pievienot SSL sertifikātu bez papildu maksas, tas ir labākais plāns jums. Arī šajā plānā telpa un joslas platums netiek mērīti.

WordPress mitināšana

Webhostingpad WordPress mitināšanas plāni

WordPress ir slavenākā satura pārvaldības platforma visā pasaulē. Vai miljoniem vietņu, kas izmanto CMS, īpašs mitināšanas plāns, kas paredzēts tikai uz WordPress balstītai vietnei, ir kļuvis par tīmekļa mitināšanas uzņēmumu prioritāti.

WebHostingPad ir trīs ekskluzīvi plāni klientiem, kuri vēlas mitināt WordPress balstītus emuārus vai vietnes uz saviem serveriem.

Visās WordPress mitināšanas paketēs jūs saņemsiet WordPress specifisku atbalstu, uzlabotu drošību, kas paredzēta tieši WordPress, un premium WordPress pakalpojumus.

WP Basic:

Šī ir lētākā WordPress mitināšanai pieejamā pakete. Vislabāk tas ir piemērots iesācējiem vai tiem, kuri katru mēnesi savās vietnēs apmeklē mazāk nekā 20 000 apmeklētāju.

Atvēlētajā vietā varat mitināt ne vairāk kā 5 domēnus. Vislabākais ir tas, ka WebHostingPad neuzrauga tīmekļa vietu un joslas platumu saskaņā ar šo paketi, tas nozīmē, ka, ja jūsu vietnē ir mitināti faili, no jums netiks iekasēta papildu maksa.

Ar 3 gadu rēķinu šī pakete jums izmaksās tikai USD 2,99 mēnesī, bet ar viena gada rēķinu tā maksā 4,99 USD.

WP Pro:

Paredzēta vidēja lieluma uzņēmumiem un vietnēm, šī pakete var atbalstīt līdz 10 vietnēm. Servera ātrums ir labāks, un šajā paketē jums patiks papildu funkcijas, piemēram, premium rezerves pakalpojums.

WP Premium:

Šī ir top pakete, kas pieejama WebHostingPad WordPress mitināšanai. Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit neuzraudzītu tīmekļa vietu un joslas platumu.

Saskaņā ar šo paketi jūs varat mitināt līdz 25 vietnēm, kas padara to par ideālu tiem, kam ir daudz vietņu, kurās ir liela trafika daļa. Jūs ar šo paketi iegūsit arī bezmaksas SSL.

Weebly hostings

Webhostingpad Weebly mitināšanas plāni

Weebly ir viens no slavenākajiem vietņu veidotājiem visā pasaulē, un tūkstošiem lietotāju to izmanto, lai izveidotu vietni bez daudzām zināšanām par kodēšanu.

Vietnes veidotāja viena klikšķa iestatīšanas un vilkšanas-n-nomešanas funkcija lietotājiem atvieglo dažu minūšu laikā izveidot augstākās kvalitātes vietnes..

WebHostingPad nodrošina ekskluzīvas mitināšanas paketes vietņu mitināšanai un veidošanai, izmantojot Weebly. Ir četri iepakojumi, no kuriem izvēlēties.

Vienkāršs:

Šī pakete ir paredzēta maziem uzņēmumiem, kuriem ir līdz 5 lappušu vietne. Tam ir Weebly zīmols, un uzņēmums par šo paketi neko neiekasē.

Starteris:

Bez lappušu skaita un Weebly zīmola, šī pakete ir vislabāk piemērota maziem uzņēmumiem, kuri vēlas savu biznesu piepildīt jaunā līmenī. Mēneša pakete sākas ar 9 USD.

Pro:

Šī pakete ir vislabāk piemērota tiem, kas vēlas parādīt savu darbu. Šajā paketē varat mitināt līdz 23 e-komercijas produktiem.

Bizness:

Šis ir labākais Weebly mitināšanas komplekts. Viss, sākot no kosmosa līdz vairākām lappusēm un e-komercijas produktiem, nav paredzēts. Jūs arī iegūsit krājumu pārvaldību, nosūtīšanas kalkulatoru, nodokļu kalkulatoru, pārdosit digitālos produktus un ieviesīsiet kuponu kodus. Šī pakete jums izmaksās 29 USD mēnesī.

E-pasta mitināšana

Webhostingpad e-pasta mitināšanas plāni

Ir daudz uzņēmumu, kas ir atvēruši domēnus tikai e-pastiem. Šie uzņēmumi neko mitina domēnos un izmanto tos mijiedarbībai ar darbiniekiem vai klientiem.

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu nenodrošina īpašu e-pasta mitināšanu, un, lai izmantotu e-pastu, jums ir jātiek domēnam. No otras puses, WebHostingPad nav šādu ierobežojumu. Jūs varat izvēlēties divus iepakojumus.

Padmail:

Šī pakete nodrošina jums 1 GB krātuves, kurā varat mitināt neierobežotu e-pasta kontu. Šī pakete ir vislabāk piemērota uzņēmumiem un privātpersonām, kuri nesūta daudz pielikumu, un e-pasti ir maza izmēra. Tas jums izmaksās 40 USD gadā.

Padmail Plus:

Ja jums ir liels uzņēmums un vēlaties mitināt neierobežotu e-pasta kontu, šī ir pakete jums. Ar 5 GB / 10 GB krātuvi un praktiski minimāliem e-pasta ierobežojumiem stundā, šī pakete sniegs jums jūsu meklētos e-pasta hostinga pakalpojumus..

VPS hostings

Webhostingpad VPS mitināšanas plāni

WebHostingPad ir viens no labākajiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tiem, kuriem ir vietne ar lielu trafiku un kuri vēlas īpašus resursus savām vietnēm, VPS hostings ir labākais risinājums. Izmantojot šīs paketes, jūs iegūsit speciālus resursus, vislabāko klientu apkalpošanu un ātru reakciju. Ir 6 dažādas paketes, no kurām izvēlēties.

 • Iesācējs: Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 20 GB krātuvi un 100 GB joslas platumu, kā arī 1 GB atmiņu. Tas jums izmaksās USD 29,95 mēnesī.
 • Pro: Ar 80 GB krātuvi un 250 GB joslas platumu jūs varat baudīt ātru servera reakciju visās savās vietnēs.
 • Piemaksa: Komplektā ietilpst 160 GB krātuve un 1 TB joslas platums mēnesī. Tam ir 4 GB atmiņa, kas nozīmē, ka tas var izturēt lielu trafiku.
 • Super: Ar 200 GB krātuvi un 1,5 TB joslas platumu šī pakete ir vispiemērotākā lielām korporatīvām un vietnēm ar lielu trafiku.
 • Īpaši: Saskaņā ar šo paketi jūs iegūsit 250 GB krātuvi un 2 TB joslas platumu ar 6 GB atmiņu.
 • Pārvalda: Ja jūs meklējat pilnībā pārvaldītu VPS par pieņemamu cenu, šī pakete ir paredzēta jums. Tas ietver 300 GB krātuvi un 4 TB joslas platumu.

Ātrums un veiktspēja

Uzņēmums nodrošina augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanu par pieņemamu cenu. Ar 99,99% izmantojamības garantiju serveru ātrums ir daudz labāks nekā konkurentiem līdzīgā cenu diapazonā.

Drošība

WebHostingPad nodrošina lētu tīmekļa mitināšanu, taču tas neietekmē serveru drošību. Tam ir pārsteidzoša inženieru komanda, kas uztur serverus atjauninātu un automatizētu sistēmu, lai izvairītos no surogātpasta, ļaunprātīgas programmatūras un DDoS uzbrukumiem..

Klientu atbalsts

WebHostingPad ir pazīstams ar ātro atbalsta reakciju. Tas ir aktīvs arī sociālo mediju platformās, kur saņemat ātrus risinājumus saviem jautājumiem. Vietnes zināšanu bāzē ir arī atbildes uz lielāko daļu visbiežāk uzdoto jautājumu.

Viņi nodrošina tehnisko atbalstu 24/7/365, izmantojot tālruņa zvanu, e-pastu un tērzēšanu. Viņu atbalsta kontakts ir +1 847 346 1801.

Plusi un mīnusi WebHostingPad

Plusi WebHostingPad

 • Viens no lētākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.
 • Vairāki iepakojumi, no kuriem izvēlēties atbilstoši prasībai.
 • Ātri un uzticami serveri.
 • Datu centri vairākās vietās.

Mīnusi WebHostingPad

Daži klienti bija sūdzējušies par lēnajiem serveriem un aizkavējuši atbildes uz jautājumiem. Dažos gadījumos serveri avarēja, neveicot atkopšanas iespējas. Tomēr uzņēmums ir uzlabojis serveru kvalitāti un samazinājis arī reakcijas laiku.

Atlaides un piedāvājumi

Laiku pa laikam WebHostingPad piedāvā atlaižu kuponus un piedāvājumus jauniem klientiem. Ja jūs izrakstīsit rēķinu par gadu vai vairāk, jūs saņemsiet arī atlaides.

Iegūstiet WebHostingPad tūlīt!

WebHostingPad alternatīvas

WebHostingPad ir pieejamu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar daudzām funkcijām. Kā alternatīvu WebHostingPad varat izvēlēties GreenGeeks, Hostinger, Hostwinds vai iPage.

Secinājums

Ja jūs meklējat ātru un uzticamu tīmekļa pakalpojumu, bet par pieejamu cenu, WebHostingPad ir labākā izvēle jums. Jūs varat jaunināt kontus bez liekām grūtībām, un patiesā nozīmē uzņēmums stāv uz sava bezrūpīgās mitināšanas līnijas..

Lasīt arī:

 • GreenGeeks apskats 2020. gadā
 • Hostinger atsauksmes
 • Hostwinds Hostinga pārskats
 • iPage pārskats 2020
WebHostingPad pārskats 2020
 • Ātrums un veiktspēja

 • Klientu atbalsts

 • Drošība

 • Cenu noteikšana

5

Kopsavilkums

Ja jūs meklējat uzticamu tīmekļa pakalpojumu par pieņemamu cenu, WebHostingPad ir vislabākais jums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map