10 labākās Google Adsense optimizētās WordPress motīvas 2020. gadam

Vai jūs meklējat WordPress tēmas, lai palielinātu ieņēmumus no Adsense? Google Adsense optimizētās WordPress motīvi jums to palīdzēs.


Google Adsense ir labākais veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot emuāru vai vietni. Premium Adsense optimizētās WordPress motīvi palīdzēs jums gūt lielākus ieņēmumus nekā bezmaksas WordPress motīvi.

Tādējādi mēs vietnē WPressBlog esam izveidojuši labāko AdSense optimizēto WordPress motīvu sarakstu. Šajās tēmās varat ievietot reklāmas kodus, kur iegūsit vislielāko klikšķu skaitu un iespaidi. Tas palielinās jūsu Adsense ieņēmumi.

Lasīt arī: Labākie Google AdSense spraudņi WordPress, lai nopelnītu maksimālos ieņēmumus 2020. gadā

Šeit varat atrast 10 labākās WordPress tēmas google Adsense 2020. gadā.

Labākās Google Adsense optimizētās WordPress motīvas 2020. gadam

1. Laikraksts

Laikraksts

Laikraksts joprojām ir vispopulārākā WordPress tēma, kuras pārdošanas apjomi pārsniedz 60 000. To galvenokārt izmanto emuāru autori, kuri uztur savus emuārus, lai nopelnītu naudu tiešsaistē. Tajā ir pavisam 56 dizaini, un jūs varat izmantot jebkuru no tiem. Daži no tiem ir uzskaitīti zemāk, un tie ir populāri mūžīgi.

 • Noklusējuma avīze
 • Žurnāls Dzīvesstils
 • Sīkrīki
 • TechNews
 • Ziņu žurnāls

Šajā tēmā iegūsit iebūvētu logrīku Adbox, logrīku Sociālais skaitītājs, Logrīku Autora lodziņš, Instagram logrīku, Populāru kategoriju logrīku un logrīku Laiks.

2. Admania – AD optimizēta WordPress tēma Adsense & Filiāles entuziasti

Admānija

Admania ir labākā un lētākā Adsense optimizētā WordPress tēma. Šai tēmai ir 6 iespaidīgi izkārtojumi, kuros varat izvietot reklāmas vietās ar lielu reklāmguvumu. Tam ir lietotājam draudzīgs iestatījums, kas ļauj izvietot un rediģēt reklāmu, izmantojot priekšējā gala tiešo redaktoru.

3. TrueMag

TrueMag

True Mag ir moderna un tīra Adsense tēma, kas paredzēta žurnālu un video portfelim. Šajā tēmā ir iebūvēti video logrīki, videoreklāmu spraudnis, video saīsnes un daudz kas cits. Tam ir adaptīvas reklāmu vienības, kas visās ierīcēs parāda pilnīgu sludinājumu

4. Jarida

Jarida

Jarida ir daudzfunkcionāla WordPress tēma, kurai ir pārāk daudz jaunāko funkciju. Tam ir mājas lapu veidotājs, mega izvēlne, iebūvēta pārskatīšanas sistēma, lipīga navigācijas izvēlne, un tam ir pārāk daudz krāsu, lai izvēlētos motīvu..

5. Gillion

Džiljons

Gillion ir pārsteidzoša WordPress tēma, kas paredzēta emuāriem, jaunumiem un žurnāliem. Tam ir pavisam septiņas demonstrācijas, un tā rediģēšanai izmanto Visual Composer. Šī ir SEO optimizēta WordPress tēma, tāpēc kodēšana nav nepieciešama. Tā ir vienkārša un vienmērīga Adsense WordPress tēma.

6. Newsmag – laikraksts News Magazine

Newsmag

Newsmag ir arī populārākā WordPress tēma google Adsense. Līdz šodienai tas ir vairāk nekā 12 000 pārdošanas. Tam ir inteliģenta reklāmas funkcija ar 10 iepriekš definētiem reklāmas punktiem. Katra vieta ir stratēģiski ievietota jūsu satura izkārtojumos ar visaugstāko iespējamo vidējo klikšķu skaitu. Vienreiz ievietojiet savu AdSense kodu un atpūtieties

7. GOLIATH – reklāmas optimizētas ziņas & Atsauksmju žurnāls

GOLIĀTS

Goliath ir pilnībā atsaucīga un Adsense optimizēta WordPress ziņu un žurnāla tēma. tam ir iebūvēta vērtēšanas sistēma, Visual Composer un Revolution Slider. Tam ir arī WooCommerce un bbPress atbalsts.

8. Grimags – AD & AdSense optimizēta žurnāla WordPress tēma

Grimags

Grimag ir labākā WordPress tēma SEO ekspertiem. Tas ir paredzēts, lai iegūtu visaugstāko peļņu. Viena no labākajām šīs tēmas īpašībām ir tā, ka jūs varat rādīt reklāmas visā vietnē, izmantojot sānjoslu. Tam ir iebūvēts AdSense risinājums.

9. DizzyMag – sludinājums & Pārskatiet žurnālu WordPress

DizzyMag

DizzyMag ir AdSense gatava žurnāla tēma, kas vietnes augšpusē nodrošina lielu reklāmas laukumu. Tam ir adaptīvas reklāmu vienības, kas palīdz gūt peļņu no vietnes AdSense. Tam ir iebūvēta pārskatīšanas sistēma, kas palīdz publicēt padziļinātu pārskatu.

10. Jannah ziņas

Jannah News

Janna ir WordPress ziņu tēma, kas ir ideāli piemērota, lai nopelnītu naudu no Google AdSense. Tam ir pavisam 22 Adsense optimizēts izkārtojums, kas katru dienu palielina tā lejupielādi. Tajā ir pārāk daudz demonstrāciju visām nozarēm. Jannah ir ļoti iespaidīga Google AdSense optimizēta tēma.

Lai palielinātu ieņēmumus no Adsense, neaizmirstiet izmantot šos labākos emuāru veidošanas rīkus, kas palielinās jūsu vietnes veiktspēju un palīdzēs nopelnīt vairāk.

Lasīt arī:

 • Padomi, kā novērst Google AdSense konta aizliegšanu
 • Labākās labāk apmaksātās Adsense alternatīvas
 • Ātrāk ielādētās WordPress motīvi 2020. gadā
 • Labākās WordPress motīvi Emuāru autori 2020

Secinājums

Izmantojot jebkuru no Adsense optimizētajām WordPress tēmām no iepriekšminētā saraksta, jūs noteikti atradīsit ieņēmumus no Adsense. Komentāru sadaļā komentējiet, kura tēma jums patika visvairāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map