15 galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties WordPress savam biznesam 2020. gadā

Runājot par uz uzņēmējdarbību orientētas vietnes izveidi, mēs acīmredzot izvēlēsimies labāko platformu! Tomēr ir grūti izvēlēties vadošo platformu, lai pārslēgtu vietni.


Uzņēmējus uztrauca tas, ka varētu tikt ietekmēta popularitāte un satiksme. Bet, kad jūs vadāt biznesu, ir ļoti svarīgi izveidot vietni ar nevainojamu izskatu un funkcijām. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties tādu, kas var sniegt plaukstošus rezultātus.

Tur ir vairākas CMS platformas, piemēram, Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify, ImpressPages un daudzas citas. Starp visiem, WordPress ir ideāls viens no daudziem uzņēmumiem. Tas ir ļoti savietojams, to ir viegli uzturēt un integrēt.

Jums varētu rasties vairāki jautājumi, lai izvēlētos WordPress. Kas ir tik labs šajā CMS? Kā tā var būt labākā izvēle jūsu biznesam?

Tātad, lai atbildētu uz visiem šiem jautājumiem, mēs nāca klajā ar 15 iemesliem, kas izskaidro ideju izvēlēties WordPress savam biznesam. Sāksim!

Kāpēc savam biznesam izvēlēties WordPress??

Uzticamība

Kā redzams statistikā, WordPress ir vadošā CMS ar 34% no pasaules tīmekļa platformas 2019. gadā kas ir par 4% vairāk nekā iepriekšējā gadā. To izmanto lielas biznesa vietnes vai vietņu blogošana, un tas ir uzskatāms sasniegums.

To ir izstrādājuši PHP, MySQL un JavaScript. Tā uzturēšanas laikā tā ir ievērojusi arī globālā tīmekļa konsorcija (W3C) stingros kodēšanas standartus. Tas gandrīz iegūst 144 miljonus apmeklētāju mēnesī un ir kļuvis par piekto apskatīto platformu pēc Facebook, Google, Twitter un Amazon.

Universālā platforma

WordPress piešķir miljoniem vietnes visā sfērā. Tā ir viena no redzamākajām satura pārvaldības sistēmām. WordPress ir universāla platforma, jo tai ir informācijas panelis, kuru var efektīvi izmantot ikviens (arī netehnisks).

Tas nāca klajā ar funkcijām un funkcijām, kuras ir ļoti viegli saprast. WordPress ir aptuveni 50 000 spraudņu un 3500 GPL licencētu motīvu. Tam var viegli piekļūt ikviens, jo WordPress ir pieejams 57 valodās. Tas veido 71% emuāru angļu valodā un 4,7% spāņu valodā.

SEO draudzīgi

Precīzāk sakot, WordPress pieder 80 līdz 90% no meklētājprogrammu optimizācijas (SEO). No visiem tur esošajiem spraudņiem Yoast SEO ir 5 miljoni + aktīvu instalāciju, un All-in-one SEO ir aptuveni 2 miljoni + aktīvu instalāciju. Tātad, var teikt, ka WordPress ļauj lielāku atbalstu SEO, izmantojot SEO spraudņus.

SEO draudzīgi

Motīvus var viegli pielāgot digitālā mārketinga videi. Izmantojot spraudņus, jūs varat darīt visu, kas nepieciešams SEO uzplaukumam, piemēram, pārbaudīt satura priekšskatījumu meklēšanas rezultātos, SEO uzlabošanas ieteikumus, iegūt SEO rādītājus, XML vietnes kartes ģenerēšanu, pielāgotus SEO iestatījumus ziņām, multividei un lapām un XML vietnes kartes pārvaldību..

Vairāku lietotāju iespējas

Ņemot vērā lielos uzņēmumus, ir ļoti svarīgi regulāri atjaunināt vietni, lai nodrošinātu tās vairāku lietotāju iespējas. Tas ir diezgan noderīgi, jo tas ļauj dažādus uzdevumus indivīdam piešķirt jūsu uzņēmumā.

WordPress ir piecas noklusējuma lietotāja lomas, piemēram, redaktors, līdzautors, administrators, abonents un autors. Uzņēmējam tas dod tiesības izvēlēties, ko lietotājs var darīt vai nevar darīt vietnē, izmantojot lietotāja lomu pārvaldības sistēmu. Jūsu vietnes izaugsmei ir svarīgi zināt lietotāju lomas un atļaujas.

Iebūvēts emuāri

WordPress piedāvā pārsteidzošas priekšrocības, veidojot vietni, kas ļauj bez piepūles pievienot tīmekļa vietni emuāram. Emuāru veidošanas noklusējuma konfigurācijas funkcijas dēļ tā ir viena no labākajām emuāru veidošanas platformām.

Iebūvētā emuāru veidošana

Šī funkcija sniedz vairākas iespējas, piemēram, surogātpasta risinājumus, tagus, kategorijas, komentēšanu, Gravatars, logrīkus, multividi un daudz ko citu..

Esošā atbalsta kopiena

Izstrādājusi konsultantu, tīmekļa izstrādātāju un zinātnieku profesionālā kopiena, WordPress ir atvērtā koda CMS, ko atbalsta liels skaits entuziastu. Tas, kurš zina par WordPress, var gūt labumu no šīs platformas.

Sākot lietot WordPress, jūs ne tikai nepārtraukti saņemsit bezmaksas atbalstu no dažādiem sabiedrības locekļiem, bet arī piekļūsit daudziem bezmaksas spraudņiem un tēmām..

Viegli uzstādīt un atjaunināt

Kā jau bija zināms, ka WordPress var piekļūt arī persona, kas nav tehniska persona. Nav tāda prasme pārzināt kodēšanu un programmēšanu. Jūs varat viegli iestatīt WordPress vietni, nezinot HTML, Javascript un PHP programmēšanas valodas. To var manuāli instalēt mazāk nekā 5 minūtēs. Tātad, dodieties uz priekšu un izbaudiet nevainojamo pakalpojumu.

Ir ļoti svarīgi atjaunināt jebkuru programmatūru, lai to nodrošinātu, tāpēc WordPress gadījumā. Tā kā WordPress ir milzīga platforma, tāpēc ir svarīgi to atjaunināt, lai tā būtu droša pret uzbrukumiem, piemēram, brutālu spēku uzbrukumu.

Ir ļoti viegli atjaunināt WordPress motīvus, spraudņus tikai vienā piegājienā. Tomēr WordPress vienmēr paziņo par jaunāko versiju, lai atjauninātu, tādējādi uzlabojot vietnes funkcionalitāti, saglabājot to svaigu un drošu.

Pārvaldāms, rentabls un elastīgs

Ar vairākām funkcijām un funkcijām kļūst viegli uzturēt WordPress vietni, drīzāk tas ir emuārs vai e-komercijas vietne. Regulāra pārbaude un novērtēšana ir uzlabojusi WordPress komponentus ar resursiem, kas varētu palīdzēt efektīvi pārvaldīt WordPress vietni.

WordPress ir ekonomiskāks salīdzinājumā ar citām CMS, piemēram, Joomla, Typo3, WordPress, Serendipity, Shopify. Tas nodrošina tēmas un spraudņus par pieņemamām cenām, un jūs varat viegli izvēlēties no milzīgajām iespējām.

WordPress ir pietiekami elastīgs, lai mēs ļoti viegli varētu izveidot jebkuru vietni (personīgo vietni, emuāru, kādu notikumu pārvaldības vietni, e-komercijas vietni)..

Veicina radošumu un laika pārvaldību

Tā kā WordPress komplektā ir daudz tēmu un spraudņu, tāpēc ir ļoti viegli izveidot pielāgotu vietni atbilstoši jūsu stilam. Vietnes izkārtojumu varat pārvaldīt, pievienojumam izvēloties motīvu, kuru vēlaties. Vietnes izveidošana ar mūsu vēlamajiem noteikumiem ir tik viegls uzdevums, izmantojot WordPress.

Palieliniet radošumu

WordPress ir daudz spraudņu, kas palielina darba produktivitāti ar dažādām izvēlēm un ļoti atbilstoši pārvalda laiku.

Inovatīvs un pielāgojams

Kā zināms, WordPress šajā sfērā izmanto gandrīz katrs lietotājs. Tāpēc ir svarīgi kļūt stabiliem un atjaunināt vietni ar tendencēm, lai pārvaldītu apmeklētāju piesaisti. Jebkuru uzņēmību uzreiz atklāj un nosaka WordPress eksperti.

Un tas nodrošina drošu un stabilu platformu stabilai biznesa vadīšanai. WordPress vienmēr ir uzturējis sevi konkurentu priekšā ar inovatīvām un augstākām tehnoloģijām.

Uzņēmējdarbības izaugsmei ir obligāti pilnībā funkcionējoša un ātri ielādējama vietne. Un WordPress nekad nenokavē šo faktu un ļauj mums izveidot jebko, ko vēlamies izveidot, izmantojot MaxCDN un CloudFare.

Dizains konsekventi un elastīgi

WordPress nāca klajā ar divām tēmas iespējām, proti. Noklusējuma tēma (bezmaksas) un premium tēma (maksas) tīmekļa vietnes projektēšanai. Kad esat izvēlējies motīvu, WordPress nodrošina līdzīgu dizainu visā vietnē, pat ja pievienojat emuāra ziņas un Web lapas. Tas nodrošina lielisku konsekvenci ne tikai ar lietotājiem, bet arī nodrošina skaistu vietnes izskatu.

Izmantojot savu vairāku dizainu integrācijas funkciju, jūs varat uzturēt dažādus dizaina izkārtojumus visā vietnē, pēc tam nodrošinot konsekventu dizainu.

Sinhronizācija ar populāriem resursiem

Būdami plaši populāri un galvenokārt izmantojuši platformu, daži trešo pušu uzņēmumi izstrādāja savus integrācijas skriptus vai spraudņus, lai tos izmantotu WordPress.

Pievienotie spraudņi saistīja trešās puses kontu ar WordPress vietni un nodrošina stabilu darbplūsmu. MailChimp ir trešās puses spraudnis, ar kuru jūs varat bez piepūles sinhronizēt ar WordPress vietni.

Tā kā WordPress ļauj mums integrēt trešo personu pakalpojumus ar vietni un izmantot dažādas API, kuras var izmantot arī vietnē.

Drošība kā galvenā prioritāte

WordPress ir atvērtā koda platforma, tāpēc to izmanto miljoniem lietotāju. Hakeri / uzbrucēji vienmēr vēlas to pārkāpt jaunos veidos. Bet līdz ar drošības protokoliem vietnes izveidošana ar WordPress vienmēr ir droša. WordPress regulāri atjaunina savus drošības pasākumus vai rīkus, lai aizsargātu vietni, veidojot iespējamo kaitējumu.

Cietīga ļaunprātīgas programmatūras uzraudzība

Pēdējos gados ir pamanāms milzīgs kiberkriminālo darbību un ļaunprātīgas programmatūras pieaugums. Vietni var viegli inficēt ar ļaunprātīgu programmatūru tās pēkšņas vietnes avarēšanas, lēna ātruma utt. Dēļ.

WordPress ir spēcīgi drošības rīki, piemēram, Antivīruss un Drošība regulāri skenēt un atklāt surogātpastu saites un ļaunprātīgu programmatūru. Ar to jūs varat viegli uzraudzīt vietnes drošību tikai ar vienu klikšķi.

SSL sertifikācija

Drošais ligzdas slānis (SSL) ir vispārēja drošības tehnoloģija, ko izmanto personas datu, piemēram, lietotāju informācijas, tiešsaistes bankas darījumu, uzbrucēju un citu personu aizsardzībai. Tas ir nozīmīgs vietņu drošībai, un tam ir labs Google vērtējums. Izmantojot WordPress, varat vienā vietnē viegli iestatīt SSL sertifikāciju vietnē Lejupielādējiet patiešām vienkāršu SSL.

Noslēguma piezīmes

Neapšaubāmi, WordPress ir labākā platforma, kur paļauties uz vietņu veidošanu. Izmantojot WordPress, ar daudzām tēmām un spraudņiem, vairāku lietotāju iespējām, atbalsta kopienu, laika pārvaldību, drošību un ļaunprātīgas programmatūras uzraudzību, WordPress ir bezgalīgu priekšrocību veikals. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēs jums izmantot WordPress jūsu biznesam.

Par autoru:

Emīlija Džonsa ir tīmekļa izstrādātāja un IT konsultante WordSuccor, WordPress CMS attīstības pakalpojumu nodrošināšana globāliem klientiem. Viņai vairāk nekā desmit gadu laikā ir padziļināts atvērtā koda kods, un viņa dalās ar visu, kas saistīts ar WordPress un jaunajām tīmekļa dizaina tehnoloģijām. Jūs varat viņu atrast Twitter!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map