15 labākie efektīvie veidi, kā paātrināt jūsu WordPress vietnes darbību

Šajā emuāra ierakstā WPressBlog ir daudz ideju, kuras varat izmantot, lai paātrinātu WordPress vietnes darbību.


Ātrums ir viens no būtiskākajiem ranga faktoriem. Ikviens vēlas samazināt vietņu ielādes laiku, lai uzlabotu trafiku, lietotāju apmierinātību, samazinātu atlēcienu līmeni un galu galā arī peļņu.

Ja atstājāt savu vietni nekontrolētu, lielākas datu uzkrāšanas dēļ tā kļūst sarežģītāka un mazāk efektīva. Tas ir normāli visās WordPress vietnēs, bet tam tā nav jābūt.

Veidi, kā paātrināt jūsu WordPress vietni

Lai atbrīvotos no šāda veida jautājumiem, dodieties cauri šiem 15 galvenajiem veidiem un nodrošiniet savu vietni lietotājiem visu laiku pieejamu.

15 efektīvi veidi, kā paātrināt jūsu WordPress vietnes darbību

1. Izmantojiet labāko mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Lapas ielādes laiks ir atkarīgs no tā, kāda veida mitināšanu jūs izmantojat savas vietnes mitināšanai. Galvenokārt ir 3 mitināšanas veidi, piemēram, Shared, VPS un hostings.

 • Iekšā Dalīta mitināšana, jūsu vietne koplieto visu tajā pašā serverī mitināto vietņu resursus. Šajā gadījumā jūsu vietne pārslodzes dēļ var palēnināties.
 • Iekšā Virtuālais privātais tīkls (VPS) mitināšana, visi resursi tiek vienmērīgi sadalīti uz visām tā paša servera vietnēm. Tādējādi nav iespējams pārsniegt ielādes laiku.
 • Kamēr iekšā Dedicated hostings, nav resursu, ar kuriem dalīties. Jums būtu paredzēts tikai viens serveris. Paredzēts hostings nodrošina jūsu vietnei maksimālu ātrumu.

Vietnes ātrumu ietekmē arī serverī izmantotā tehnoloģija. Piemēram, PHP, HTML un citu tīmekļa tehnoloģiju versija, SSD cietie diski un atmiņa ir daži no faktoriem, cik ātri tas var apkalpot jūsu vietnes failus.

Otra lieta ir servera atrašanās vieta. Jo tuvāk servera atrašanās vietai ir apmeklētāji, jo ātrāk tiks ielādēta lapa.

Es ļoti iesaku jums izmantot vietni SiteGround, ja vēlaties padarīt savu vietni īpaši ātru. (Mēs savai vietnei izmantojam arī SiteGround). Tas ir oficiāli ieteicama WordPress mitināšana.

2. WordPress komponenti

Programmatūra, kas darbina jūsu vietni, ir arī svarīgs faktors, kas ietekmē vietnes ātrumu. WordPress piedāvā daudzus veidus, kā vietnes izveidot dabiski ātrāk nekā citas CMS.

WordPress vietnes veiktspēja ir tāda pati kā tradicionālajām vietnēm, kas veidotas uz tīra HTML, un tāpēc tām nebija nepieciešama nekāda apstrāde.

Tādā pašā veidā WordPress piedāvā dinamiskas tīmekļa lapas, kas tiek izgūtas no MySQL datu bāzes. Pēc tam tas ģenerē HTML kodu, lai piegādātu to pārlūkam tūlītējai apstrādei.

Jūs varat izmantot arī daudzus citus papildinājumus un WordPress spraudņus. Bet pārmērīga spraudņu izmantošana var izraisīt vietnes palēnināšanos, jo ielādēšanai nepieciešami vairāk kodu.

3. Atjauniniet savas tīmekļa tehnoloģijas

Tehnoloģiju atjaunināšana ir arī viens no lieliskajiem veidiem, kā paātrināt vietnes darbību. Tas ir iemesls daudzu jaunāko HTML un PHP versiju izstrādei. Tādēļ jums ir nepieciešama kvalitatīva tīmekļa mitinātāja. Bet pat pēc kvalitatīvas tīmekļa mitinātāja izvēles tas nenozīmē, ka esat atbildīgs par pārbaudi.

Pirms atjaunināšanas pārliecinieties par izmantoto PHP versiju un konfigurāciju. Piemēram, dažas vecākas WordPress versijas nav savietojamas ar PHP jaunāko versiju.

4. Izmantojiet pareizu motīvu

Pārliecinieties par tēmu. Tam vajadzētu būt mazāk vai nevajadzīgām funkcijām. Tas ir tāpēc, ka dažas tēmas piedāvā tik daudz funkciju, kurām nepieciešami papildu skripti. Tas var izraisīt vietnes palēnināšanos, ņemot vērā milzīgo svaru.

Tāpēc jums vajadzētu mēģināt atrast tēmu atbilstoši jūsu vajadzībām un neko vairāk. Lai pievienotu funkcionalitāti, varat izmantot vieglo motīvu un WordPress spraudņus.

5. Regulāra datu bāzes uzturēšana

Līdzīgi kā WordPress, arī pamata datu bāze laika gaitā tiek pieblīvēta, jo uz laiku ir uzkrājusies diska vieta un neizlietoti dati par atinstalētiem spraudņiem un citiem vainīgajiem.

Lai jūsu datu bāze būtu liesa un izmantojama, ir jāveic regulāra datu bāzes uzturēšana. WordPress piedāvā daudz rīku (piemēram, Advanced Database Cleaner, WP-Optimizēt, un WP-DBManager), kas var palīdzēt jums rīkoties tāpat.

Šie rīki ļauj jums viegli un ērti veikt datu bāzes uzturēšanas procesu, un jūs varat samazināt atkārtotās versijas.

Tādā veidā jūs varat viegli paātrināt WordPress vietnes darbību.

6. Iestatiet uzraudzību

Nevar ignorēt faktu, ka jūs varat pārvaldīt tikai to, ko varat izmērīt. Citiem vārdiem sakot, jūs varat pareizi izlabot lietas, ja zināt, kur ir problēma.

pingdom

Jūs varat reģistrēties daudziem tiešsaistes rīkiem (piemēram, Pingdom), lai automātiski uzraudzītu jūsu vietni ātruma, renderēšanas prasību un citu optimizāciju ziņā, lai uzlabotu vietnes ātrumu.

7. Samaziniet servera pieprasījumus

Ikreiz, kad lietotāja pārlūkprogramma pieprasa kādu resursu, tiek pieprasīts serveris. Tas var būt failu veidā, piemēram, CSS, skripts vai attēls. Vietnes ielādes laiks ir atkarīgs no tā, cik ilgs laiks jūsu serverim nepieciešams, lai atbildētu uz lietotāja pārlūkprogrammu.

Jo mazāk būs pieprasījumu no pārlūka; ātrāks būs ielādes laiks. Šeit mēs esam uzskaitījuši dažus galvenos veidus, kā samazināt servera pieprasījumus.

 • Samaziniet ziņu skaitu tīmekļa lapā.
 • Garākas ziņas var sadalīt lapās.
 • Sadaliet komentārus vairākās lapās.
 • Samaziniet lapu un citu elementu skaitu.
 • Nepieciešamie un lēnākie spraudņi ir jāinstalē.
 • Deaktivizējiet papildu spraudņus.
 • Samaziniet ārējos resursus, piemēram, fontus un citus skriptus vai spraudņus.

Jūs varat izmantot Pingdom un GTmetrix rīki visu veidu serveru pieprasījumu apzināšanai un slodzei nepieciešamajam laikam. Pēc tam jūs varat viegli veikt efektīvu soli, lai samazinātu vai atceltu šos pieprasījumus, lai padarītu jūsu vietni ātrāku.

8. Samaziniet attēla izmēru

Attēliem vajadzēja vairāk vietas nekā teksts vai CSS. Tādējādi attēlu ielādēšana prasa ļoti ilgu laiku. WordPress vietnes īpašniekam ir svarīgāk samazināt attēla izmēru. Pārliecinieties, vai attēla izmēru samazināšana nedrīkst ietekmēt attēla kvalitāti. Citiem vārdiem sakot, attēli ir jāsaspiež.

WordPress piedāvā attēlu optimizācijas spraudņus, piemēram WP Smush, EWWW attēla optimizācija lai saspiestu jebkuru attēlu, kuru vēlaties augšupielādēt savā vietnē.

9. Nelietojiet mitināt videoklipus

Lai gan WordPress ir spējīgs uzņemt multimediju elementus, piemēram, videoklipus, audio ierakstus utt., Tomēr jums vajadzētu to izvairīties.

Šai reakcijai ir divi iemesli:

 • Tas prasa lielāku joslas platumu.
 • Tas padara jūsu vietni ievērojami lielāku un grūtāk izveidot dublējumu.

Ieteicams vienkārši nokopēt un ielīmēt video saites uz WordPress redaktoru. Tas veiks daudz labākus darbus nekā jūsu serveris jebkad varētu.

10. Iespējot kešatmiņu

Kešatmiņas saglabāšana ir viens no labākajiem veidiem, kā uzlabot vietnes veiktspēju ātruma ziņā. WordPress piedāvā daudz spraudņu, lai iespējotu kešatmiņu, taču es ieteicu izmantot WP Rocket, jo tas ir labākais kešatmiņas spraudnis.

Pārlūka kešināšana ļauj pārlūkprogrammām apkalpot tīmekļa lapu bez ielādes un tādējādi vietni var ātrāk ielādēt. Ja esat tīmekļa izstrādātājs, kešatmiņu varat ieviest, izmantojot .htaccess.

Servera kešatmiņā jūs to varat lūgt savam mitinātājam. Lietotāju ērtībai WordPress piedāvā savus kešatmiņas risinājumus.

Lasīt arī: Labākie kešatmiņas spraudņi, lai paātrinātu WordPress vietni

11. Izmantojiet satura piegādes tīklu (CDN)

Kā mēs apspriedām iepriekš, servera atrašanās vieta ir vissvarīgākais faktors, kas ietekmē vietnes ātrumu. Ja serveris atrodas vistālākajā attālumā, reakcija būs lēnāka. Un tāpēc vietnes ielāde prasīs pārāk daudz laika.

Satura piegādes tīkls nekavējoties mitina jūsu statiskos failus daudzos serveros, kas izplatīti visā pasaulē. Tātad serveris lietotājam var viegli sniegt ātrāko atbildi.

Ir arī daudz iespēju, lai CDN mitinātu tikai daļu vietnes. Piemēram, spraudnis Jetpack satur Photon (attēlu CDN).

12. Datņu sasaistīšana

Salikšana ir veids, kā samazināt failus, apvienojot tos mazākos un lielākos failos. Tas ir arī viens no izšķirošajiem soļiem, jo ​​viena lielāka faila lejupielāde prasa mazāk laika nekā vairāku mazu failu lejupielāde.

Tīmekļa izstrādātājiem ir rīks ar nosaukumu Gulp. Kopīgais apvienošanas rīks ir Autoptimize. Šis spraudnis apvieno visus failus, piemēram, HTML, CSS un JS failus vienā lielā failā. Šī spraudņa instalēšana būtu patiešām ļoti izdevīga.

13. Failu minimizēšana

Parasti tīmekļa izstrādātāji izmanto komentārus un formatējumu, lai kodu būtu vieglāk lasīt un saprast. Šāda veida negatīvie faili tiek palielināti. Diemžēl pārlūkprogrammas un serveri nevainojami izpilda visu kodu.

Lai atbrīvotos no šādām problēmām, WordPress piedāvā vairākus spraudņus, piemēram, WP Rocket, Autoptimize, Gulp (ieteicams izstrādātājiem), W3 Total cache un daudz ko citu..

14. Gzip saspiešanas iespējošana

Kompresēšana padara tīmekļa failus mazākus un tādējādi samazina ielādēšanas laiku. Īstenībā WordPress ir nekas cits kā failu mākonis.

Tātad, WordPress vietnes pēc failu saspiešanas darbojas ātrāk. WordPress piedāvā viegli realizējamus spraudņus, lai sakritiskajā direktorijā .htaccess failiem pievienotu saīsināšanas kodu.

15. Atspējojiet karsto saistīšanu

Attēlu izmantošana tīmekļa saturam, tos mitinot savā vietnē, tiek saukta par karsto saišu izveidošanu. Tā vietā, lai augšupielādētu attēlus uz servera, jūs ievietojat ārēju saiti uz vietni, no kuras attēls ir jāielādē.

Tas radīs problēmas, kad jūsu saturs sāk iegūt trafiku. Šajā gadījumā serverim ir jāstrādā, lai attēlus piegādātu no vienas vietnes uz otru. Lai izvairītos no karsto saišu izveidošanas, šo vienkāršo kodu var pievienot .htaccess failam.

RewriteEngine ieslēgts
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ $
RewriteCond% {HTTP_REFERER}! ^ Http: // (www.) Example.com/.*$ [NC]
RewriteRule \. (Gif | jpg | jpeg | bmp | zip | rar | mp3 | flv | swf | xml | php | png | css | pdf) $ – [F]

Secinājums

Visi šie ir lieliski pasākumi, lai paātrinātu jūsu WordPress vietnes darbību. Veicot šīs darbības, jums patiešām būs lieliska WordPress pieredze.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map