30 vai vairāk lietu, kas jums jādara pēc WordPress instalēšanas

Pēc WordPress instalēšanas jaunizveidotajā WordPress emuārā daudzi cilvēki aizmirst veikt dažas izmaiņas, kas viņiem nākotnē radīs nepatikšanas. Ja vēl neesat izveidojis emuāru, tad šeit ir pilnīga rokasgrāmata, kā izveidot WordPress emuāru.


Tātad šeit es pieminēju visas lietas, kas jums jādara vai jāmaina pēc WordPress instalēšanas vai pirms pirmā raksta ievietošanas.

Vissvarīgākās lietas, kas jādara pēc WordPress instalēšanas

Vispārīgie iestatījumi

Vispārīgie iestatījumi

WordPress informācijas panelī galvenajā iestatījumu izvēlnē atveriet iestatījumu Vispārīgi. Šeit jums jāmaina šādas lietas:

 • Mājas lapas nosaukums: Šeit ierakstiet savas vietnes nosaukumu.
 • Tagline: Uzrakstiet dažus vārdus par savu vietni.
 • WordPress adrese (URL): Uzrakstiet pilnu vietnes adresi. Ja jūsu vietnei ir iespējota SSL, izmantojiet Https, nevis Http.
 • Vietnes adrese (URL): Šeit parādīsies jūsu vietnes sākumlapa.
 • Epasta adrese: Izmantojiet vēlamo e-pasta adresi kopā ar savu lietotāja profilu. Tas jums palīdzēs, ja aizmirsīsit sava lietotāja konta paroli.
 • Dalība: Ja vēlaties, lai ikviens varētu izveidot kontu jūsu vietnē, atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, pretējā gadījumā atstājiet to tukšu.
 • Jauna lietotāja noklusējuma loma: Ja esat pārbaudījis iepriekš minēto opciju, šeit pieminējiet tikko reģistrēta dalībnieka lomu. Jūs to varat izvēlēties no abonenta, līdzautora, autora, redaktora un administratora. Nekad šeit neizvēlieties administratoru. Ja šeit izvēlaties administratoru, tad ikviens var izveidot kontu jūsu vietnē un darīt jebko jūsu vietnē.
 • Vietnes valoda: Šeit atlasiet savas vietnes valodu.
 • Sākuma datums, laiks un nedēļa: Iestatīšanas datums, laiks un nedēļas sākas pēc jūsu laika joslas.

Lasīt arī, kā mainīt WordPress administratora lietotājvārdu (trīs dažādos veidos)

Pēc visu iepriekš minēto mainīšanas neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt.

Rakstīšanas iestatījumi

Rakstīšanas iestatījumi

Atveriet sadaļu Iestatījumi > Rakstot, mainiet šādas lietas:

 • Noklusējuma ziņas kategorija: Šeit iestatiet noklusējuma ziņu kategoriju. Ikreiz, kad publicēsit rakstu, tas pēc noklusējuma tiks parādīts šajā kategorijā. No Ziņas varat izveidot dažādas kategorijas > Kategorijas.

Rakstīšanas iestatījumā nav vajadzīgas citas izmaiņas.

Lasīšanas iestatījumi

Lasīšanas iestatījumi

Atveriet sadaļu Iestatījumi > Lasot, mainiet šādas lietas:

 • Jūsu mājas lapā tiek parādīts: Ja vēlaties parādīt pēdējos emuāra ierakstus savas vietnes sākumlapā, atlasiet “Jūsu jaunākās ziņas” un, ja vēlaties statisku mājas lapu, atlasiet “Statiskā lapa”. Šeit jāpiemin mājas lapa un emuāra lapa.
 • Emuāru lapās ir parādīts ne vairāk kā: Atlasiet ziņu skaitu, kuras vēlaties parādīt katrā emuāra lapā.
 • Par katru plūsmas rakstu parādiet: Šeit atlasiet “Pilns teksts” ”
 • Meklētājprogrammas redzamība: Noņemiet atzīmi no šīs izvēles rūtiņas, lai jūsu vietne varētu sākt indeksēt Google. Ja esat atzīmējis šo rūtiņu, jūsu vietne Google netiks indeksēta.

Diskusijas iestatījumi

Diskusijas iestatījumi

 • Raksta noklusējuma iestatījumi: Atzīmējiet tikai izvēles rūtiņu “Ļaut cilvēkiem publicēt komentārus par jauniem rakstiem”.
 • Citi komentāru iestatījumi: Pārbaudiet šādas divas iespējas:
  • Komentāra autoram jāaizpilda vārds un e-pasts
  • Iespējot dziļu vītņotu (ligzdotu) komentāru līmeni
 • Nosūtīt man e-pastu ikreiz: Šī opcija ir paredzēta tikai, lai saņemtu e-pasta paziņojumu, kad saņemat komentāru par jebkuru emuāra ziņu. Ja vēlaties e-pastu, atzīmējiet abus rūtiņus, pretējā gadījumā atstājiet to tukšu.
 • Pirms parādās komentārs: Ja vēlaties, lai katrs komentārs tiktu moderēts, atzīmējiet pirmo rūtiņu. Un, ja vēlaties, lai komentāra autors varētu komentēt un publicēt to tūlīt ar mērenību, kad viņa pirmais komentārs ir apstiprināts, tad pārbaudiet otro iespēju.
 • Avatāri: Ja vēlaties parādīt sava profila un citu komentāru autoru iemiesojumus, atzīmējiet izvēles rūtiņu. Ja nevēlaties rādīt, noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas. Ja ir atzīmēts, atlasiet, kuru iemiesojumu vēlaties parādīt no dotajiem iemiesojumiem. Tajā ir arī Gravatars, kas parādīs katras personas Gravatar.

Pastāvīgās saites iestatījumi

Pastāvīgās saites iestatījumi

Atveriet sadaļu Iestatījumi > Pēc tam pastāvīgās saites maina šo:

Emuāru ierakstiem ir daudz dažādu URL struktūru. Bet SEO nolūkiem vislabākais ir “Post Name”. Tāpēc atlasiet “Post name” un pēc tam noklikšķiniet uz save.

Privātuma iestatījumi

Privātuma iestatījumi

Ir jātur konfidencialitātes lapa. Ja esat jau izveidojis konfidencialitātes lapu, atlasiet to, pretējā gadījumā izveidojiet jaunu konfidencialitātes lapu, noklikšķinot uz pogas “Izveidot jaunu lapu”.

Augšupielādējiet vietnes logotipu un ikonu

Vietnes logotips un ikona

Izveidojiet vietnes logotipu un ikonu savai vietnei. Ikonai jābūt ICON formātā, un attēlam jābūt PNG formātā. Noklusētais ikonas izmērs ir 512 * 512 pikseļi.

Instalējiet WordPress motīvu

Lai gūtu panākumus biznesā, ir jāizmanto vislabākā WordPress tēma, un to var sasniegt, iegūstot vislabāko jūsu vietnes lietotāju pieredzi un SEO.

Šeit varat atrast labākās WordPress tēmas, kuras varat instalēt savā vietnē. Šīs tēmas ir īpaši ātri optimizētas SEO. Es iesaku jums izvēlēties no pirmajām divām WordPress tēmām: Genesis un Astra.

Dzēsiet nevēlamās WordPress motīvus

Dzēst WordPress motīvu

Kad esat instalējis izvēlēto motīvu, izdzēsiet nevēlamās motīvas. Lai izdzēstu jebkuru WordPress motīvu, noklikšķiniet uz “Theme Details” un pēc tam noklikšķiniet uz delete.

Dzēst noklusējuma ziņojumus

Pēc WordPress instalēšanas pārbaudiet savas ziņas. Ja atrodat jau publicētas ziņas, piemēram, “Sveika pasaule” vai kādu citu, izdzēsiet tās.

Izveidot Par mums un Sazinieties ar mums lapās

Par mums un Sazinieties ar mums lapas ir nepieciešamas visām vietnēm. Tie sniedz informāciju par jūsu uzņēmuma vietni un kontaktinformāciju. Tie arī palielina jūsu vietnes apmeklētāju uzticību.

Instalējiet ieteiktos WordPress spraudņus

1. Akismet anti-spam (Mēstuļu komentāru bloķēšanai):

Kad esat publicējis kādu ziņu, pēc kāda laika jūs sāksit saņemt daudz komentāru par šīm emuāra ziņām. Lielākā daļa no tiem ir komentāri par surogātpastu. Lai bloķētu šos surogātpastu komentārus, varat izmantot spraudni Akismet Anti Spam.

Šis spraudnis pēc noklusējuma tiek instalēts kopā ar WordPress, tāpēc jums tas nav jāinstalē. Jums tas vienkārši jāaktivizē, iegūstot aktivizācijas atslēgu. To var iegūt bez maksas, reģistrējoties viņu vietnē.

2. Rauga spraudnis (SEO mērķiem):

Meklētājprogrammu optimizācija ir nepieciešama, lai jebkura vietne labi ierindotos Google meklēšanas rezultātos. Yoast ir viens no labākajiem SEO spraudņiem, kas palīdzēs jums optimizēt jūsu vietni un saturu. Tas arī izveido XML vietnes kartes, tāpēc jums nav jāinstalē atsevišķs vietnes vietnes kartes spraudnis.

3. WP raķete (tīmekļa vietņu meklēšanai):

Mūsdienās visātrāk ielādētās vietnes ir labi atrodamas Google meklēšanas rezultātos. WP raķetei, kas ir viens no labākajiem kešatmiņas spraudņiem, ir daudz funkciju, piemēram, vietņu kešatmiņas saglabāšana, attēlu ielādēšana, datu bāzes optimizācija un daudzas citas. Tas padarīs jūsu vietni super ātru, nekā jūs domājat. Tāpēc es ļoti iesaku jums izmantot WP Rocket jūsu vietnes ātruma uzlabošanai.

4. BackWPup (Vietņu dublējumiem):

WordPress ir ļoti droša platforma vietnes izveidošanai. Tomēr dažos gadījumos jūsu vietne var tikt avarēta. Šādā gadījumā jums vajadzētu būt savas vietnes rezerves kopijai. BackWPup spraudnis palīdzēs jums izveidot manuālus datu bāzes dublējumus, kad vien tas būs nepieciešams. Tāpēc dublējiet savas vietnes datu bāzi ik pēc dažām dienām, izmantojot šo spraudni.

5. WP veidlapas (Kontaktformām):

Ja vēlaties, lai vietnes apmeklētāji ar jums viegli sazinātos, jums nepieciešama kontakta forma. Izmantojot WP Forms spraudni, varat izveidot ļoti lietotājam draudzīgu un vienkāršu saziņas formu, kas ir viens no labākajiem kontaktformas spraudņiem..

Iestatiet Google Analytics kontu

Pēc visu instalēšanas un visu izmaiņu veikšanas, kā minēts iepriekš, tagad jums jāizveido Google Analytics konts. Pakalpojumā Google Analytics atradīsit visu informāciju par jūsu vietnes apmeklētājiem.

Pakalpojumā Google Analytics varat pārbaudīt reāllaika aktīvos lietotājus savā vietnē, cik daudz apmeklējumu jūsu vietne ir ieguvusi jebkurā laikā, apmeklētāju atrašanās vietas un daudz ko citu. Google Analytics kontu var izveidot no šeit.

Iestatiet tīmekļa pārziņa kontu

Webmaster ir rīks, kas palīdzēs jums atrast vietnes rangu, seansu, klikšķus, kļūdas, soda sankcijas, mobilās lietojamības iespējas, saites un daudz ko citu. Ar tīmekļa pārziņa rīka palīdzību jūs varat izveidot savas vietnes mārketinga stratēģiju, lai nākotnē to padarītu labāku. Jūs varat izveidot tīmekļa pārziņa kontu no šeit.

Lai vairāk optimizētu savu vietni, varat apskatīt šādus rakstus:

 • Kā paslēpt savu WordPress pieteikšanās lapu
 • Kā migrēt WordPress vietni jaunā saimniekdatorā
 • 12 Emuāru autoriem jābūt WordPress spraudņiem
 • 5 labākie WordPress drošības spraudņi
 • 5 labākie attēla optimizētāja spraudņi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map