10 labākie WordPress spraudņi e-pasta abonēšanai 2020. gadā

Nu, vai jūs zināt, ka vairāk nekā 70% no vietnes lietotājiem, kuri pamet vietni, nekad neatgriežas? Skarbi tas ir, bet patiesība. Viņi vienkārši atrod jūsu emuāru, izlasa to un tad atvadās. Ja esat upuris šiem 70% lietotāju, tad jums patiešām ir jāizlīdzina spēle. Galu galā zinātne saka: “Jo lielāks un saistošāks ir e-pastu saraksts, jo ātrāk būs jūsu vietnes izaugsme un tādējādi lielāka būs IA”.


Ir divi veidi, kā to izdarīt. Varat izvietot izvēles veidlapas dažādās vietnes vietās, pievienot satura jauninājumus, aktivizēt veidlapas, pamatojoties uz lietotāja izturēšanos, un izmantot progresīvāko taktiku..

Vēl viens un vienkāršākais veids ir integrēt e-pasta abonēšanas spraudni savā vietnē un rēķināties ar pieaugošo skaitu. Viss, kas jums jādara, ir jākoordinē ar savu tīmekļa izstrādes komandu, lai iekļautu šos spraudņus, sēdētu un atpūstos. Šeit mēs izmantojam dažus populāros e-pasta spraudņus, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Tāpēc, netērējot brīdi tālāk, ienirsim iekšā!!!

10 labākie WordPress spraudņi e-pasta abonēšanai

1. E-pasta abonenti

E-pasta abonentiE-pasta abonenti

Populārā e-pasta tirgotāju izvēle, E-pasta abonenti ir viena no visstiprākajām un lietotājam draudzīgākajām izvēlēm, kad runa ir par WordPress spraudņiem e-pasta abonēšanai. Spraudnis ļauj bez maksas izveidot e-pastu sarakstu, vienlaikus nodrošinot ērtu e-pasta ziņojumu nosūtīšanas rīku. Tas lepojas ar to, ka ar savu kolektoru var palielināt pārdošanas apjomu.

Izmaksas: E-pasta abonentu galvenās funkcijas ir pieejamas tikai par USD 12 mēnesī un pagarina līdz USD 120 gadā.

E-pasta abonentu īpašības:

 1. Ļauj ērti novietot abonēšanas kasti visizdevīgākajā vietā.
 2. Sūta lietotājiem iknedēļas, dienas, mēneša vai gada HTML biļetenus.
 3. Paziņo lietotājiem par pēdējām ziņām.
 4. Ļaujiet jums nosūtīt e-pastu vispiemērotākajā veidā (manuāli vai automātiski).

2. WP Subscribe Pro

WP Abonēt ProWP Abonēt Pro

Vēl viena iespēja, kuru varat izvēlēties kā WordPress spraudni e-pasta abonēšanai, ir WP Abonēt Pro. Ļaujot jums izveidot efektīvu e-pasta sarakstu, tas ļauj piekļūt plašam funkciju klāstam, piemēram, veikt precīzu mērķauditorijas atlasi, izveidot pielāgotas izvēles formas, pievienot animācijas efektus un daudz ko citu. Kas vēl? Tas ļauj jums to izdarīt visvienkāršākajā veidā, izmantojot ērti lietojamu interfeisu.

Izmaksas: Jūs pats varat iegādāties WP Subscribe Pro tikai par 29 USD, kas nāk ar neierobežotām iespējām 5 domēnu lietošanai.

WP Subscribe Pro iespējas:

 1. Spraudnis tiek piegādāts ar ātruma optimizētāju, tāpēc tas nepalēnina jūsu vietnes darbību
 2. Plašs atbalsts FeedBurner, MailChimp un Aweber
 3. Var pievienot vairākiem logrīku apgabaliem
 4. Pro versijai ir papildu atsaucības un krāsu optimizācijas iespējas

3. Pastāvīga kontakta pasūtījuma uznirstošā abonēšana

Pastāvīga kontakta pasūtījuma uznirstošā abonēšana

Pastāvīga kontakta pasūtījuma uznirstošā abonēšana apgalvo, ka ir lielākais un visstraujāk augošais e-pasta mārketinga pakalpojums. Tas, kas padara to par vienu no ievērojamākajām izvēlēm, ir piedāvājums e-pasta mārketinga pakalpojuma un e-pasta veidņu ziņā katram gadījumam, par kuru varat padomāt..

Tas ļauj jums izveidot pielāgotu uznirstošo logu, kas paredzēts vietnēm Youtube, Vimeo un vēl daudz kam citam. Lepojoties ar spēju pārveidot apmeklētājus par dalībniekiem un abonentiem, tas ļauj jums sasniegt savu auditoriju.

Izmaksas: Jūs varat iegādāties spraudni tikai par 19 USD un 6 mēnešus izmantot lieliskas iespējas.

Pastāvīgas pielāgotas uznirstošās abonēšanas iespējas:

 1. Paziņo lietotājiem par veiksmīgu abonēšanu.
 2. Nosūta biļetenus reģistrētiem lietotājiem.
 3. Pilnībā pielāgojama un atsaucīga
 4. Vienkārša uzstādīšana un iestatīšana

4. Abonējiet pa e-pasta spraudni

Abonējiet pa e-pasta spraudniAbonējiet pa e-pasta spraudni

Palīdzot jums izveidot spēcīgu abonentu datu bāzi, Abonēt pa e-pastu vietņu apmeklētājiem tiek sniegta atjaunināta informācija par jūsu ziņām. Intuitīvu funkciju pilns, šim spraudnim nav nepieciešama papildu rīka iestatīšana, lai darbotos. Tas ļauj jums izveidot vizuāli pievilcīgu uznirstošo abonēšanas veidlapu vietnei FeedBurner, kas padara apmeklētājus neiespējamu to ignorēt..

Izmaksas: Jūs varat iegādāties parasto licences abonēšanai pa e-pastu cenu tikai par 12 USD, savukārt uzlaboto funkciju izmaksas var sasniegt pat 60 USD.

Abonēšanas pa e-pastu iespējas:

 1. Nodrošina bezmaksas e-pasta brīdināšanas iespējas.
 2. Ērti lietojama abonēšanas forma.
 3. Dziļa analītika ar abonentu statistiku
 4. Atsaucīgi un pielāgojami

5. Chimpy

ChimpyChimpy

Projektējis MailChimp, Chimpy ir viens no populārākajiem e-pasta abonēšanas spraudņiem. Tas piedāvā plašu funkciju klāstu, piemēram, satura bloķēšanu, lietotāju sinhronizāciju, pierakstīšanās formas un daudz ko citu, lai padarītu darbu jums daudz vieglāku.

Jūs varat lūgt WordPress attīstības komandai integrēt Chimpy savā vietnē un palīdzēt apmeklētājiem būt informētiem par jaunākajām izmaiņām. Turklāt tas sniedz jums priekšrocības, ko sniedz tūlītēja atjaunināšana lietotāju radītajos, izdzēstajos, kā arī citas izmaiņas adresātu sarakstā.

Izmaksas: Jūs varat saņemt regulāru Chimpy licenci, kuras cena ir USD 29, un uzlaboto funkciju pagarināšana var sasniegt USD 149.

Chimpy īpašības:

 1. Funkcija “Abonēt atbloķēšanu”, lai veicinātu lasītāju zinātkāri un nodrošinātu lielu iesaisti.
 2. Tas nodrošina vizuāli pievilcīgu uznirstošo logu jūsu izvēlētajās lapās.
 3. Elastība, lai izveidotu neierobežotas pierakstīšanās formas
 4. Viegli pielāgojamas iespējas.

6. WordPress uznirstošais spraudnis

Uznirstošais spraudnis WordPressUznirstošais spraudnis WordPress

Vai meklējat labi izstrādātus e-pasta abonēšanas uznirstošos logus savai vietnei? Jūsu meklēšana šeit beidzas ar Uznirstošais e-pasta spraudnis WordPress. Būdams sociālā skapīša spraudnis, tas ievērojami palielina vietņu un biļetenu abonentu sociālo skaita līmeni.

Spēja integrēties ar visām populārajām pasta sūtīšanas sistēmām, piemēram, MailChimp, ConvertKit, GetResponse un daudzām citām, padara šo spraudni vēl pievilcīgāku vietnei.

Izmaksas: Spraudnis ir pieejams ar lielu funkciju klāstu tikai par 25 USD un paplašina plānu, iekļaujot neierobežotas iespējas par 142 USD..

WordPress uznirstošā spraudņa funkcijas:

 1. Ļauj bloķēt saturu ar izvēles skapīša funkcionalitāti.
 2. Pretenzijas par to, ka katru dienu palielinās vairāk e-pasta abonentu.
 3. Vairāk nekā 60 uznirstošie logi un atsaucīgas tēmas.
 4. Ļauj bloķēt sociālās lapas ar sociālās bloķēšanas iespēju.
 5. Valodas pārvēršana vēlamajā režīmā ar WPML.

7 MailChimp abonēšanas forma

MailChimp abonēšanas forma

MailChimp ļauj dažu sekunžu laikā vieglākajā veidā izveidot satriecošas abonēšanas formas. Tas tiek uzskatīts par vienu no atsaucīgākajiem un ērti lietojamajiem e-pasta abonēšanas WordPress spraudņiem, kas ir integrēts ar GetResponse un MailChimp pakalpojumiem.

Izmantojot MailChimp, jūs varat viegli mainīt savu veidlapu stilu, izmantojot pārsteidzošu abonēšanas formas spraudni. Vispievilcīgākā perk, izvēloties šo spraudni, ir tā bezmaksas pieejamība. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt no oficiālās WordPress vietnes un to aktivizēt.

Izmaksas: Pieejams bez maksas

MailChimp iespējas:

 1. MailChimp un ShortCode tiek atbalstīti
 2. Logrīkos var izmantot īskodu
 3. Kodēšanas prasmes nav vajadzīgas
 4. Nav ziņojumu ar “Powered by” un “Created By”
 5. Neierobežotas atsaucīgas formas
 6. Stila formas pēc jūsu izvēles

8. OptinMonster uznirstošie logi

OptinMonster uznirstošie logi

Uznirstošie logi ir labākie e-pasta abonēšanas spraudņi, kas pieejami bez maksas. Tas ir vienkāršākais veids, kā pievienot abonentus adresātu sarakstam. Ar OptinMonster uznirstošie logi, varat pievienot uznirstošos logus un izvēles rūtiņas. Šis spraudnis ir savietojams ar visiem populārajiem mārketinga pakalpojumiem, piemēram, GetResponse, MailChimp, Aweber un daudziem citiem..

Izmaksas: Brīvi pieejams vietnē WordPress.org

OptinMonster uznirstošo logu funkcijas:

 1. Augsti konvertējošu veidņu bibliotēka
 2. Lai atbilstoši pielāgotu kampaņas, velciet un nometiet kampaņu veidotāju.
 3. Divpakāpju izvēles tehnoloģija apgalvo, ka palielina reklāmguvumu līmeni par vairāk nekā 785%
 4. Nodrošina 8 veidu Optin formas

9. Pastars

Pasts

Pasts ļauj izveidot mobilajām ierīcēm gatavās kampaņas, izmantojot ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas veidotāju. Izmantojot šo spraudni, jūs varat sniegt klientiem vienu no labākajām pieredzēm, vienlaikus rūpējoties par viņu ērtībām.

Tomēr daudzi to piever acis, pateicoties tā piemaksu pieejamībai. Tomēr plašais funkciju klāsts padara šo spraudni vērtīgu šo vienreizējo ieguldījumu. Tas ļauj jums ērti rīkoties ar visu no vienas vietas.

Izmaksas: Spraudnis ir pieejams par cenu 49 USD.

Mailster funkcijas:

 1. Mobilie un tīklenes modeļi.
 2. Velciet un nometiet kampaņas veidotāju
 3. Viegli integrējama ar citiem WordPress spraudņiem
 4. Uzlabotā analītika, lai palīdzētu izsekot ierakstiem
 5. Neierobežotas abonēšanas formas
 6. Tulkojums gatavs

10. Sumo saraksta veidotājs

Sumo saraksta veidotājsSumo saraksta veidotājs

Visbeidzot, mums tas ir Sumo saraksta veidotājs lai remdētu slāpes pēc pārsteidzoša WordPress e-pasta abonēšanas spraudņa. Šis spraudnis piedāvā radošu biļetenu un laika kontrolētus uznirstošos logus, kurus var pielāgot, lai tie parādītos uz klikšķiem vai kad lietotāji mēģina pamest jūsu vietni..

Tajā ir uzlabots vilkšanas un nomešanas veidotājs, kas padara to par vienu no vienkāršākajiem e-pasta uztveršanas rīkiem, lai saglabātu lietotāju pielīmēšanu. Tas piedāvā vieglu integrāciju ar labākajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, MailChimp, Aweber, Constant Contact un Campaign Monitor.

Izmaksas: Bez maksas

Sumo List Builder iezīmes:

 1. Uzlabots velciet un nometiet veidotājs
 2. Iepriekš izstrādātas veidnes, no kurām izvēlēties
 3. Dizains, kas ir gatavs mobilam un atsaucīgs
 4. Spēcīgs mērķauditorijas atlases rīks visvairāk iesaistītajiem lietotājiem
 5. Specializēts klientu atbalsts

Taustiņu izņemšana

Ja jūs esat tas, kurš vēlas izveidot pārsteidzošu e-pasta sarakstu, kas palīdz jūsu biznesam augt un plaukt, šeit ir daži no jums izmēģinātajiem un pārbaudītajiem spraudņiem. Šo stilīgo un intuitīvo uznirstošo logu pievienošana jūsu vietnēm palīdzēs jums pievērst apmeklētāja uzmanību vietai, kur tā visvairāk nepieciešama, un pamudinās reģistrēties. Jums tikai jāizvēlas tas, kas jums ir piemērots vislabāk, un jādodas uz arvien vairāk un vairāk lietotāju ceļojumiem.

Lasīt arī:

 • 5 labākie WordPress maksājumu spraudņi 2020. gadā

Autora biogrāfija:

Apoorv Gehlot ir uzņēmuma dibinātājs Matellio LLC, programmatūras inženierijas studija, kas atrodas Kalifornijā, ASV. Būdams dedzīgs audzēknis, viņš ļoti vēlas izpētīt dažādus digitālās valstības aspektus un kopā ar savu novatoru komandu izdomā dažus no labākajiem risinājumiem. Apoorvs tic dalīties savā laika pārbaudītajā pieredzē un dziļi iesakņotajās zināšanās ar lasītājiem visā pasaulē, lai apgaismotu auditoriju ar kodolīgu un saturīgu rakstīšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map