9 labākie WordPress spraudņi, lai automātiski koplietotu emuāra ierakstus sociālajos medijos

Šajā mūsdienu pasaulē katrs uzņēmums izmanto tādu sociālo mediju kontus kā Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, lai izveidotu savu klātbūtni tiešsaistē. Tā kā sociālie mediji ir viena platforma, kur jūs varat pieiet milzīgai auditorijai tikai ar vienu ziņu.


Sociālā satura kopīgošana ir nepieciešama uzņēmējdarbības sastāvdaļa, tā palīdz palielināt datplūsmu un pārdošanas apjomus jūsu vietnē. Katras ziņas vai emuāra manuāla ievietošana dažādos sociālo mediju kontos var būt laikietilpīga.

Tātad, vai jūs domājat? Kā var būt tik vienkārši kopīgot ziņu sociālo mediju kontos?

Par laimi, WordPress nāk ar daudziem vērtīgiem un labi zināmiem automātiskās koplietošanas spraudņiem, kas palīdz jums automātiski nosūtīt ziņojumu jūsu izvēlētajos sociālajos kontos..

Noņemsim sīkāku informāciju par slavenākajiem sociālajiem un noderīgākajiem automātiskās koplietošanas WordPress spraudņiem, kas paredzēti sociālās saziņas līdzekļiem paredzētajos kontos un kuri automātiski koplieto jūsu saturu īsā laika posmā.

Labākie WordPress spraudņi, lai 2019. gadā automātiski kopīgotu emuāru ierakstus sociālajā medijā

1. Atdzīvināt vecos ziņojumus – automātiska publicēšana sociālajos medijos

Atdzīvināt veco ziņu automātisko publicēšanu sociālajos medijos

Apskatiet citu labāko spraudni, kas paredzēts automātiskai ievietošanai sociālajā medijā. Veco ziņu atdzīvināšana palīdz saglabāt jūsu veco ziņu. Ja mēs regulāri sūtam ziņas, vecā ziņa nerada nekādu datplūsmu, un pēc kāda laika tā kļuva nelietojama. Tādēļ šis spraudnis palīdz koplietot vecās ziņas, automātiski to kopīgojot.

Protams, tas arī dalās ar jauno amatu. Tas palīdz pievienot tendenciozus atsauces ierakstus ziņai, lai iegūtu vairāk izskatu vai iespaidu par jūsu ziņu. Viena no vissvarīgākajām lietām ir tā, ka tā ir integrēta ar Google analytics, lai jūs varētu pārbaudīt ziņas informāciju.

2. AccessPress Sociālais Auto Post

AccessPress Sociālais Auto Post

AccessPress ir labākie automātiskās koplietošanas WordPress spraudņi. Tas nodrošina brīnišķīgas funkcijas, kas palīdz radīt lielāku trafiku, vienlaikus kopīgojot automātisko ievietošanu sociālajos kontos.

Tas ir nesen atjaunināts, un tagad tas palīdz kopīgot jūsu ziņu nevis savā Facebook profilā, bet arī lapās un grupās. Šī ir šī spraudņa visinteresantākā īpašība, jo ne katrs spraudnis atbalsta šo funkciju. Šajā spraudnī varat konfigurēt neierobežotu kontu.

Šis spraudnis palīdz kopīgot ziņu Facebook, Twitter, LinkedIn un Tumbler kontos. Ir pieejami žurnāli, lai pārbaudītu jūsu automātiskos ziņojumus uz atsevišķiem kontiem. Tas ir lietotājam draudzīgs spraudnis.

3. NextScripts: sociālo tīklu automātiskais plakāts

NextScripts Sociālo tīklu automātiskais plakāts

Nextscripts ir visvairāk automātiskais WordPress spraudnis. Šis spraudnis palīdz automātiski izlikt ziņas par jūsu sociālo mediju kontiem, piemēram, Facebook, Twitter, Google+ (Google Plus), Blogger, Tumblr, Flickr, LinkedIn, Flipboard, Instagram, Telegram, Line, Pinterest, VK.com (VKontakte), YouTube, Scoop. . to, WordPress utt.

Tas ir pilnībā savietojams ar Gūtenbergu. Tas ir saderīgs arī ar spraudni WooCommerce. Sociālajā tīklā varat pievienot vai konfigurēt neierobežotu kontu. Šis spraudnis palīdz arī ieplānotajām un kavētajām ziņām. Viens no labākajiem spraudņiem tiešsaistes kopīgošanai. Tas ir bez maksas, tāpēc iegūstiet to tūlīt.

4. CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule ir labākais spraudnis, kas palīdz visu sakārtot. Tas ir viss vienā redakcijas kalendāra spraudnī, lai plānotu, izpildītu un publicētu visu mārketinga stratēģiju. Šis spraudnis palīdz sinhronizēt WordPress ziņas, kategorijas un informāciju par autoriem ar serveriem.

Viss, ko jūs izveidojat CoSchedule, tiek saglabāts CoSchedule serveros, nevis WordPress. Šis spraudnis palīdz vienkāršot darbinieka darbplūsmu un sadarbību. Varat izveidot ziņojumu tieši CoSchedule un publicēt to vislabākajā laikā, kādu esat ieplānojuši.

5. Blog2Social: sociālo mediju automātiska ziņa & Plānotājs

Blog2Social Social Media Auto Post & Scheduler

Kā norāda nosaukums, vēl viens bezmaksas WordPress spraudnis automātiskai ievietošanai sociālo mediju kontos. Jūs varat ieplānot, automātiski izlikt, atkārtoti publicēt emuāra ziņas. Tas savieno ar dažādām sociālo mediju platformām, piemēram, Facebook, Twitter, Google+, Reddit, Tumbler, Pinterest, Flickr utt..

Jūs varat arī kopīgot ziņu atlasītajās platformās. Varat arī kopīgot ziņu ne tikai Facebook profilā, bet arī savā Facebook lapā un grupās. Izmantojot šo spraudni, jūs varat rediģēt vai pievienot meta tagus Facebook atvērtajā diagrammā, Google+ un Twitter, lai definētu savas ziņas izskatu. Tas palīdz plānot un mainīt ziņu ar vilkšanu un nomešanu, un katram tīklam un lietotājiem ir pieejama filtrēšana. Viens no visu laiku labākajiem spraudņiem!

6. Mikroblogu plakāts – automātiska publicēšana sociālajos medijos

Mikroblogu plakātu automātiska publicēšana sociālajos medijos

Microblog plakāts ir WordPress spraudņa automātiska publicēšana sociālajos medijos. Tas palīdz publicēt jaunos emuāra ierakstus, lapas un pielāgotos ziņu veidus. Jums vienkārši jākonfigurē sociālā tīkla kanāli, piemēram, Facebook, Google My Business, Twitter, LinkedIn un Tumblr. Izmantojot vecu emuāru ziņu automātisku atkārtotu publicēšanu, lai konfigurētu visu sociālā multivides kontu, jūs varat saglabāt vecos emuārus. Tas palīdz palielināt datplūsmu jūsu emuārā.

7. Nelio saturs – sociālo mediju mārketinga automatizācija

Nelio satura sociālo mediju mārketinga automatizācija

Nelio Content ir sociālo mediju mārketinga automatizācijas WordPress spraudnis. Tajā ir redakcijas kalendārs un satura palīgs. Tas ir īpaši izveidots, lai izveidotu, reklamētu un efektīvi ieplānotu jūsu emuāra saturu, automātiski izveidojot sociālās publikācijas Facebook, Twitter, LinkedIn un Pinterest. Tas ļauj jums koncentrēties uz saturu, kas vislabāk darbojas ar iebūvēto analītiku.

8. Sociālais auto plakāts – WordPress spraudnis

Sociālais auto plakāts

Sociālais auto plakāts ir WordPress spraudnis. Tas ļauj jums automātiski nosūtīt saturu tādos sociālo mediju kanālos kā Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Buffer App, Pinterest. Jums vienkārši jākonfigurē sociālie konti, izmantojot WordPress spraudni.

Izmantojot šo spraudni, varat izlikt jaunu saturu, kā arī atkārtoti nosūtīt veco saturu. Šī spraudņa SAP funkcija nodrošina pārsteidzošu atbalstu jūsu satura plānošanai sociālajos saziņas līdzekļos. Tas labi darbojas ar personīgo profilu, grupām, kā arī biznesa lapām.

9. Sociālo mediju automātiskā publicēšana

Sociālo mediju automātiska publicēšana

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais spraudnis sociālās multivides kontu automātiskās kopīgošanas funkcionalitātei ir spraudnis Social Media Auto Publish WordPress. Šis spraudnis ļauj jums automātiski publicēt ziņu Facebook, Twitter un LinkedIn. Tas arī palīdz filtrēt vienumus, pamatojoties uz kategorijām & pielāgoti pastu veidi.

Jūs varat arī izlikt ziņas savās Facebook lapās. To ir ļoti viegli uzstādīt un lietot. Tam ir daudz pielāgojumu, ko varat darīt, kopīgojot ziņu, un ietaupot tik daudz laika. Saistītajiem kontiem ir atsevišķs ziņojuma formāts. Vērts to izmantot.

Iesaiņošana!

Protams, vispirms parādās sociālie mediji, kad kāds vēlas ātru rezultātu digitālajā mārketingā. Sociālo mediju mārketinga tendences arī katru gadu mainieties, lai iegūtu lielisku lietotāja pieredzi.

Visi šeit apkopotie spraudņi ir optimālie no lielās WordPress spraudņu kolekcijas. Šie spraudņi rūpējas par jūsu kopīgošanu un reklāmas darbībām & automātiski jūsu sociālajos kontos. Es ceru, ka jūs saņemsiet labāko!

Lasīt arī:

  • 10 populārākie WordPress spraudņi, lai iegūtu vairāk sociālo akciju
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map