Emuāru autoru 12 populārākajiem WordPress spraudņiem jābūt 2020. gadā

Šeit vietnē WPressBlog mēs esam uzskaitījuši 10 obligātus WordPress spraudņus, kurus emuāru autori var izmantot 2020. gadā. Šie ir spraudņi, kas jums jāizmanto visās WordPress vietnēs.


Tur ir daudz WordPress spraudņi kas nodrošina to pašu funkciju. No visiem šiem spraudņiem jums jāizvēlas labākais. Šie spraudņi ir pieejami bezmaksas, freemium un premium versijā.

Lai samazinātu jūsu darbu, meklējot labāko spraudni, mēs esam izveidojuši sarakstu ar labākie WordPress spraudņi emuāru autoriem kas nodrošina labākās funkcijas, salīdzinot ar citiem tāda paša veida spraudņiem.

Piezīme: Visi tālāk uzskaitītie spraudņi ir bez maksas.

Emuāru autoriem jābūt WordPress spraudņiem 2020. gadā

1. Akismet

Akismet obligāti jābūt WordPress spraudņiem

Pēc dažiem mēnešiem, sākot emuāru, tajā sāk parādīties pārāk daudz komentāru surogātpastu. Jūs varat bloķēt visus šos surogātpastu komentārus, izmantojot Akismet, kas ir labākais spam spraudnis. Tas nāk ar WordPress instalēšanu.

Jūs varat redzēt, cik komentāru ir apstiprināti un cik komentāru ir atzīmēti kā mēstule. Jūs varat izmantot šo spraudni personīgai lietošanai bez maksas. Ja vēlaties izmantot Akismet komerciālām vietnēm, jums jādodas uz apmaksāta versija.

Lejupielādēt

2. Rauga SEO

Yoast SEO Essential WordPress spraudņi emuāru autoriem

SEO ir vissvarīgākā lieta jebkurai vietnei, un tāpēc jums ir jāizveido lielisks saturs labai optimizācijai.

Pēc lieliska satura izveidošanas jums jāpārbauda, ​​vai jūsu saturs ir optimizēts SEO.

Bet kā jūs to varat izdarīt??

Yoast SEO palīdzēs jums optimizēt savu saturu. Tas pārbaudīs virsrakstu tagus, meta tagus, lasāmību, atslēgvārdu optimizāciju un daudz ko citu. Tātad Yoast SEO ir labākais SEO spraudnis, kas jāizmanto ikvienam emuāru veidotājam.

Lejupielādēt

3. Jetpack

Jetpack labākais WordPress spraudnis

Jetpack ir obligāts WordPress spraudnis katram emuāram. Tajā ir pārāk daudz satriecošu funkciju, piemēram, vietņu drošība, izskats, rakstīšana utt.

Viena no labākajām lietām ir tā, ka, ja jūs izmantojat jetpack, jums nav jāinstalē šie spraudņi: Google XML vietņu kartes, Wordfence drošība un WP Smush.

Lejupielādēt bezmaksas versiju

Lejupielādējiet Premium versiju

4. W3 kopējā kešatmiņa

W3 kopējā kešatmiņā jābūt WordPress spraudņiem

Lai uzlabotu SEO un UX, ir nepieciešams ātri ielādēt jūsu vietni. Ātrāka vietne var būt augsta meklētājprogrammā un piesaistīt lietotājus vairāk.

Kopējā kešatmiņa W3 var iespējot kešatmiņu un padarīt jūsu vietni īpaši ātru, un to dažās sekundēs var ielādēt. Arī lapas ātrumam ir liela nozīme ranžēšanā, tāpēc, izvēloties labāko kešatmiņas spraudni, varat uzlabot vietnes SEO.

Ja jūs varat iegādāties spraudni, es iesaku jums izmantot WP Rocket spraudni. Tas ir vienkāršs, lietotājam draudzīgs un nodrošina pārāk daudz funkciju.

Lejupielādēt

Vēlaties vairāk kešatmiņas spraudņu, pēc tam pārbaudiet šos labākos WordPress kešatmiņas spraudņus.

5. WP Smush

WP SMUSH tautas WordPress spraudnis

Attēls piesaista lietotājus vairāk nekā saturs. Augstas kvalitātes attēli padara jūsu vietni pievilcīgāku lietotājiem. Bet augstas kvalitātes attēls aizņem daudz vietas atmiņā un palielina arī tīmekļa lapas ielādes laiku.

WP Smush samazinās jūsu vietnes attēla izmēru un optimizēs to, lai jūsu vietne varētu ielādēt ātrāk. Tas var optimizēt JPG, JPEG, GIF un PNG formāta attēlus. Attēlus var optimizēt divos veidos: automātiskā optimizācija augšupielādes laikā un manuāla lielapjoma optimizācija, izmantojot spraudņa iestatījumus.

Lejupielādēt

Lasīt arī: Labākie attēlu optimizētāja WordPress spraudņi 2020. gadā

6. WooCommerce

WooCommerce WordPress spraudņi

Ja vēlaties izveidot e-komercijas vietni WordPress, tad jums ir nepieciešams WooCommerce spraudnis. Šis spraudnis padarīs visus e-komercijas uzdevumus vienkāršus un ērti lietojamus. Pašlaik WooCommerce izmanto vairāk nekā 30% e-komercijas vietņu.

Lejupielādējiet bezmaksas versiju

Lejupielādējiet Premium versiju

7. WP-Optimizēt

WP Optimizēt Essential WordPress spraudni

Laikam ejot, jūsu vietnes datu bāze palielinās. Šajā datu bāzē ir arī nevajadzīgi faili (jūs par to nezināt), kā rezultātā jūsu vietne palēninās.

WP-Optimize attīrīs jūsu datu bāzi un palielinās vietnes veiktspēju. Beigās. Jūsu vietne darbosies nevainojami un ātrāk.

Turklāt WP-Optimize notīrīs jūsu surogātpastu komentārus, izmestās ziņas, atkārtotos ierakstus un atkopšanas ierakstus.

Lejupielādēt

8. Wordfence drošība

Wordfence drošības svarīgi WordPress spraudņi

Jebkuram emuāra īpašniekam ir nepieciešams sargāt viņu emuāru no hakeriem. Ir daudz veidu, kā hakeris var izmantot, lai uzlauztu jūsu vietni. Bez spraudņa jūs nevarat padarīt savu emuāru pietiekami drošu.

Ir daudz WordPress drošības spraudņu, kas efektīvi aizsargā jūsu vietni. Bet, ja jūs meklējat bezmaksas spraudni, tad vislabākais drošības spraudnis ir Wordfence drošība.

Wordfence Security ir daudzas funkcijas jūsu vietņu aizsardzībai, piemēram, ugunsmūra aizsardzība, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana, nederīgi pieteikšanās bloki un daudzas citas.

Jūs varat redzēt savas vietnes tiešo datplūsmu, ieskaitot robotus. Ja atrodat aizdomīgas darbības savā vietnē, varat to nekavējoties bloķēt. Šis ir labākais bezmaksas WordPress spraudnis, lai aizsargātu jūsu vietni.

Lejupielādēt

Lasīt arī: Labākie WordPress vietnes drošības spraudņi

9. Broken Link Checker

Broken Link Checker ir jābūt WordPress spraudnim

Pat ja jums ir veiksmīga vietne ar lielu trafiku, ir daudz iespēju, ka jūsu vietnē ir pārtrauktas saites. Bojātas saites galvenokārt atrodamas komentāros. Tie rada sliktu iespaidu par jūsu vietni.

Lai atrastu sagrautās saites savā vietnē, Broken Link Checker spraudnis darbojas patiešām labi. Ja jūsu vietnē tiek atrasta sabojāta saite, šis spraudnis var jums paziņot pa e-pastu un WordPress informācijas paneli, lai jūs varētu to ātri novērst..

Lejupielādēt

10. WPForms

WPForms Essential WordPress spraudnis emuāram

Visās vietnēs ir jābūt kontaktinformācijas lapai, lai jebkurš klients varētu ērti ar jums sazināties, izmantojot kontaktu lapu. Kontaktinformācijas forma ļauj lietotājam viegli un ātri sazināties ar vietnes īpašnieku.

No pārāk daudziem kontaktformas spraudņiem esmu izvēlējies WPForms, jo tā ir vienkāršas, ātras un ērti lietojamas funkcijas. Izmantojot kontaktu vilkšanas funkcijas, dažu sekunžu laikā varat izveidot kontakta formu.

Lejupielādēt

Lasīt arī: Labākie kontaktu formas spraudņi vietnei WordPress

11. Novirzīšana

Novirzīšanai jābūt WordPress spraudņiem emuāru autoriem

Dažos gadījumos jums jāmaina savu ziņu vai lapu pastāvīgās saites. Pēc pastāvīgās saites mainīšanas, ja jūs nenovirzīsit veco URL uz jaunu URL, jūsu vietnes lietotāji redzēs 404 kļūdas lapu, kas rada sliktu iespaidu par jūsu vietni.

Šeit jūs varat izmantot spraudni Redirection, lai novirzītu veco URL uz jaunu URL. Varat novirzīt veco URL uz jauno, izmantojot 301, 302 un 307. Ja maināt pastāvīgo saiti, pēc noklusējuma šis spraudnis automātiski izveido 301 novirzīšanu uz jaunu URL, lai jūs varētu nezaudēt lapas vērtību..

Lejupielādēt

12. MailChimp for WordPress

MailChimp for WordPress Populārākais WordPress spraudnis

MailChimp ir labākais e-pasta abonenta WordPress spraudnis. Izmantojot MailChimp, varat nosūtīt e-pastu, pārvaldīt abonentus un pārbaudīt rezultātu.

MailChimp ir bezmaksas WordPress spraudnis un ļoti viegli instalējams un lietojams. Lai izmantotu MailChimp komerciālā vietnē, jums jāiegādājas premium versija.

Vietnē MailChimp varat izveidot skaistu izvēles formu, lai nosūtītu biļetenu.

Lejupielādēt

Lasīt arī: 10 labākie e-pasta abonenta WordPress spraudņi 2020. gadam

Secinājums

Ja instalēsit šos obligāti nepieciešamos WordPress spraudņus emuāru autoriem, tiks samazināts vairāk nekā 50% darba. Izmantojot šos spraudņus, varat ērti un ātrāk pārvaldīt savu emuāru.

Ja jūs izmantojat kādu citu spraudni, kas darbojas labāk nekā iepriekš uzskaitītais spraudnis, lūdzu, paziņojiet mums par to zemāk komentāru sadaļā, lai es varētu to pievienot šim sarakstam.

Lasīt arī:

  • Labākie Google AdSense spraudņi WordPress, lai nopelnītu maksimālos ieņēmumus 2020. gadā
  • 9 labākie WordPress spraudņi, lai migrētu jūsu WordPress vietnes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map