Top 10 WordPress spraudņi, lai iegūtu vairāk sociālo akciju 2020. gadā

Sociālie mediji ir kļuvuši par vienu no labākajiem emuāru veidotāju avotiem, lai savā vietnē iegūtu pienācīgu trafika daudzumu. Nav šaubu, ka šajā digitālajā laikmetā sociālo tīklu vietnes ir izrādījušās ļoti labvēlīgas emuāru autoriem un interneta tirgotājiem..


Vai jūs meklējat labākos sociālās koplietošanas spraudņus savai WordPress vietnei? Ir pieejams daudz WordPress sociālās kopienas spraudņu, no kuriem jūs varat izvēlēties, taču daudziem vietņu īpašniekiem kļūst apgrūtinoši izvēlēties labāko spraudni..

Šajā rakstā mēs esam uzskaitījuši dažus no labākajiem WordPress sociālās koplietošanas spraudņiem, kurus varat instalēt bez jebkādām neskaidrībām.

Neskaitot publicēšanu kvalitatīvs saturs emuārā sociālajām koplietošanas ikonām jābūt vienkāršām, vieglām un viegli atrodamām. To darot, lasītāji tiks mudināti dalīties ar jūsu rakstu ar ģimeni un draugiem. Tāpēc jums jāizvēlas vislabākais sociālās e-pasta koplietošanas spraudnis, kas piemērots jūsu emuāra noformējumam.

Apskatīsim sarakstu.

Populārākie WordPress spraudņi, lai iegūtu vairāk sociālo akciju 2020. gadā

1. Sociālā karš

Sociālā karš

Social Warfare ir no Warfare spraudņiem un viens no visspēcīgākajiem un pievilcīgākajiem WordPress sociālās apmaiņas spraudņiem. Tas ļauj automātiski vai manuāli ievietot savos rakstos pārliecinošas sociālās koplietošanas ikonas. Šīs sociālās ikonas var parādīt pirms un pēc jūsu satura.

Spraudnis atbalsta populāros sociālos tīklus bezmaksas versijā: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ un LinkedIn. Šī spraudņa pro versija atbalsta vēl vairākus sociālo mediju tīklus, tapu pogu attēliem un daudz ko citu.

2. JetPack, izmantojot WordPress.com

Jetpack

Papildus sociālajām koplietošanas pogām Jetpack ir vairāk nekā 20 būtiskas funkcijas WordPress vietnei. Runājot par funkcijām, tas nodrošina unikālu apmeklētāju skaitītāju, drošību, SEO, automātisko sociālo kopīgošanu, attēlu optimizētāju un daudz ko citu.

Spraudnis ļoti īsā laikā ir ieguvis lielu popularitāti, un tajā ir vairāk nekā 4 miljoni aktīvu instalāciju.

3. Kopīgais skaits

Kopīgais skaits

Ātri un ērti lietojams WordPress sociālo mediju kopīgošanas spraudnis, un tam ir dažādas sociālo mediju pogas: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn un Yummly.

Koplietojamo skaitļu spraudnim ir vairāki pogu stili, un jūs varat viegli izvēlēties, kur parādīt pogas (ziņu augšējā vai apakšējā daļa), vai arī to var iestatīt manuāli. Spraudnis skaita katra tīkla sociālo daļu, un jūs varat arī izvēlēties parādīt kopējo akciju skaitu.

4. ShareBang

ShareBang

Sharebang ir viens no labākajiem spraudņiem sociālai kopīgošanai. Tas atbalsta vairāk nekā 40 sociālās vietnes un nodrošina 20 vietu koplietošanas pogas. Izmantojot sharebang pogas motīvu veidotāju, jūs varat izveidot neierobežotu pielāgotu motīvu vai izmantot vairāk nekā 35 gatavās motīvus..

Ikonas ir ļoti skaistas un atsaucīgas. Sharebang ir ideāls rīks, lai palielinātu jūsu emuāru sociālo daļu, trafiku, iesaisti un reklāmguvumu līmeni.

5. AddtoAny

Papildinājums

AddtoAny ir vispopulārākais WordPress sociālās apmaiņas spraudnis. Tas ir labi optimizēts ātrai ielādēšanai gan mobilajās, gan galddatoru platformās. AddtoAny ļauj saturam pievienot jebkuras sociālās ikonas un piedāvā standarta un peldošās sociālās koplietošanas joslas.

Tam ir universāla kopīgošanas izvēlne, kurā apmeklētāji var koplietot jūsu saturu visdažādākajos tīklos, izmantojot vienu universālu ikonu. Jūs varat parādīt sociālās ikonas: peldošo joslu, standarta saskarni, īskodu vai sānjoslas logrīku.

6. Monarhs

Monarhs

Monarhu rada eleganta tēma, un tas ir labi pazīstams ar savu elastību. Tas palīdz jums parādīt vairāk nekā 30 sociālās koplietošanas pogas dažādās vietās. Koplietošanas pogas var tikt parādītas zem satura apgabala, virs satura apgabala, kā automātisku uznirstošo logu vai kā peldošu sānjoslu, ar attēliem un video vai pievienojamā lodziņā..

Ieejošajās un uznirstošajās koplietošanas kastēs varat parādīt koplietošanas pogas pēc tam, kad lietotājs ir komentējis rakstu vai iegādājies produktu no jūsu veikala.

7. Shareaholic

Shareaholic

Tas ir vairāk nekā tikai sociālo mediju kopīgošanas spraudnis. Shareaholic ir bezmaksas un visaptveroša satura pastiprināšanas platforma svarīgām funkcijām, kas jums vajadzīgas: sociālo koplietošanas ikonas, sociālā analītika un saistītās ziņas. Tas palīdz uzlabot iesaisti, vietņu trafiku, palielināt reklāmguvumus un gūt peļņu.

Spraudņa bezmaksas versija atbalsta tādus sociālos tīklus kā Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+, Pinterest un Flint. Shareaholic ļauj pievienot saistītās saites, reklamēto saturu un vietējās reklāmas. Tam bija 4 stilīgi tēmas izkārtojumi: plakans kvadrāts, klasiskais, plakans aplis utt.

8. Sassy sociālā informācija

Sassy sociālā daļa

Sassy social share ir ērti lietojams un bezmaksas WordPress sociālo mediju kopīgošanas spraudnis, kas nāk ar skaistām kopīgošanas pogām un daudzām iespējām. Tas atbalsta dažādas sociālo mediju vietnes un vietņu īpašnieki var parādīt pogas pastā, mājaslapā, fragmentos un kā lipīgu peldošo sociālo izvēlni.

Spraudnim ir vairāki pogu stili: kvadrātveida, noapaļota un taisnstūrveida. Peldošām un standarta sociālām joslām spraudņu iestatījumos varat iestatīt pozicionēšanas opciju.

9. Swifty Bar

Swifty bārs

Swifty josla ir vēl viens labākais sociālo akciju pogas spraudnis. Lapu apakšā tiek parādīta josla. Joslā parādīsies sociālo kopīgošanas pogas, ziņas kategorija, informācija par autoru, ziņas nosaukums, paredzamais lasīšanas laiks un nākamā / iepriekšējā poga.

Spraudņa iestatījumos varat mainīt tekstu un atspējot un iespējot sociālo multivides tīklus. Šis spraudnis palīdz padarīt jūsu saturu lietotājam draudzīgāku un sniedz jūsu vietnes apmeklētājiem daudz iespēju.

10. jsSociāli

jsSocial

jsSocials ir elastīgs, vienkāršs un piešķir jūsu ziņu koplietošanas sadaļai izcilu izskatu. Sociālās pogas var pielāgot vairākos veidos. jsSocial spraudnī ir 10 dažādi izkārtojumi un 4 motīvi, no kuriem izvēlēties.

Vienā rakstā varat rādīt sociālās pogas kopā ar etiķetēm, pogas ar kopīgošanas skaitu, pogas ar skaitu un etiķetēm vai pielāgotus logotipus.

Secinājums

Tātad, šeit ir WordPress populārākie sociālās koplietošanas spraudņi, no kuriem jūs varat izvēlēties. Šie spraudņi ļauj jūsu saturā ievietot skaistu sociālo kopīgošanas pogu kopu, kas mudina lasītājus dalīties ar jūsu ziņu savos sociālajos tīklos. Jums ir jāizmanto viens no šiem spraudņiem, lai ātri palielinātu sociālo koplietošanu un lietotāju iesaistīšanos.

Lasīt arī:

 • 10 labākie WordPress spraudņi sociālo mediju automatizācijai
 • 10 labākie WordPress spraudņi e-pasta abonēšanai
 • Bezmaksas attēlu optimizētāja WordPress spraudņi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map