11 Firewall webovej aplikácie na porovnanie pre zabezpečenie vášho online obchodu

Kybernetické útoky sú dnes bežné.


Na ochranu webových aplikácií pred škodlivým softvérom alebo inými útokmi budete potrebovať firewall webovej aplikácie alebo skratku WAF. WAF, pomáhajú chrániť vaše webové aplikácie pred útokmi, takže môžete bez problémov pracovať.

Existuje veľa brán firewall pre webové aplikácie, z ktorých si môžete vybrať. V tomto článku ich zúžime na zoznam najlepších služieb WAF dostupných na trhu.

Brána firewall spoločnosti Sucuri

Pokiaľ ide o porovnávacie zoznamy webového firewallu, Sucuri Website Firewall je vážnym uchádzačom. Ponúka ochranu pred hackermi, ktorí sa snažia zneužiť najčastejšie zraniteľné miesta OWASP, vrátane SQLi, XSS a CSRF..

Zahŕňa tiež zmiernenie útokov DDoS (Distribution Denial of Service) podporovaných nepretržitým monitorovaním. Brána firewall spoločnosti Sucuri zachytáva a kontroluje všetky prichádzajúce Stránka s požiadavkami HTTP / HTTPS.

Aj keď neponúka vlastné pravidlá, má pre politiku rýchlej reakcie zraniteľnosti v nultý deň. Keď je zraniteľnosť zverejnená, technici spoločnosti Sucuri opravia vaše prostredie a zablokujú útoky, ktoré sa snažia túto zraniteľnosť zneužiť.

AppTrana

AppTrana kombinuje skenovanie, plne spravované brány firewall webových aplikácií, CDN a monitorovacie služby do jedného riešenia. Detekuje hrozby aplikačnej vrstvy, vrátane slabín OWASP Top 10 a Zero-Day, zrýchľuje webové aktíva a chráni pred zneužitím a nepretržite poskytuje spravované pravidlá, aby udržal krok s novými rizikami a vektormi hrozieb..

Monitorovanie v reálnom čase tiež zabezpečuje webové aplikácie pred útokmi DDoS a BOT.

Pre malé a veľké podniky je užitočné, že WAF nielen opravuje zraniteľné miesta pomocou synchronizácie skenovania webových aplikácií, ale tiež monitoruje aktivity hackerov v aplikácii, aby sa naučil nové vzorce útokov a spôsoby, ako ich pred nimi zistiť a chrániť..

Cloudflare WAF

Pokiaľ ide o porovnanie webových aplikácií firewall, CloudFlareKolektívna inteligencia je užitočná funkcia, na ktorú sa treba pozrieť. Okrem ochrany OWASP Top 10 a vlastných pravidiel, tento WAF zvažuje posunutie vlastných pravidiel na všetkých klientov, ak je to potrebné. To v podstate znamená, že vaše webové stránky získajú bezpečnostné informácie aj z iných stránok.

To v podstate znamená, že vaše webové stránky získajú bezpečnostné informácie aj z iných stránok.

Spoločnosť monitoruje internet kvôli novým typom zraniteľností a ich inžinieri študujú každý z nich, aby pochopili, ktoré vlastné pravidlá najlepšie vyriešia problém..

Cloudflare tvrdí, že napája milión domén, a preto má k dispozícii množstvo údajov o bezpečnostných spravodajských službách a o tom, ako môže ovplyvniť podnikanie alebo jeho zákazníkov..

AWS WAF

Rovnako ako u iných služieb Amazon Web Services (AWS) platte iba za to, čo pre ne používate WAF. Blokuje všetky štandardné útoky vrstvy 7, ktoré ohrozujú bezpečnosť alebo dostupnosť aplikácií.

Firewall spoločnosti AWS môže byť navyše nasadený na platforme Application Load Balancer (ALB) alebo Amazon CloudFront.

Medzi výhody tohto WAF patrí filtrovanie prenosu (založené na IP adresách, hlavičkách HTTP, telese HTTP alebo reťazcoch URI), integrácia a podpora cloudu AWS a analýza v reálnom čase..

AWS WAF je ideálnym riešením pre jednotlivcov a firmy, ktorí chcú spravovať svoje WAF v Konzole pre správu AWS.

Akamai WAF

Akamai je Firewall webovej aplikácie Kona znižuje riziko krádeže údajov, prestojov a iných narušení bezpečnosti. Monitorovanie v reálnom čase tiež poskytuje prehľad o bezpečnostných udalostiach, aby správcovia mohli podľa toho konať.

Poskytuje ochranu pred najbežnejšími webovými útokmi, ktoré využívajú vstrekovanie, skriptovanie na viacerých stránkach a škodlivé spustenie súborov. Ochrana DDoS však nie je súčasťou WAF a je k dispozícii ako doplnková služba.

Akamai tiež ponúka nespočetné množstvo ďalších riešení na zlepšenie výkonnosti webových stránok, ktoré zahŕňajú Network Delivery Network (CDN), Web and Mobile Acceleration a Traffic Management.

Qualys WAF

Brána firewall pre webové aplikácie Qualys kombinuje škálovateľnosť a spravovateľnosť v rámci svojej sady produktov. Toto cloudové riešenie ponúka nielen ochranu pred zneužitím OWASP, ale môže byť tiež spravované v rámci jednej konzoly, ktorá podporuje aj skenovanie webových aplikácií a virtuálne počítače..

Qualys WAF je tiež integrovaný do riešenia skenovania webových aplikácií, aby zistil zraniteľné miesta a opravil ich pri zastavení útokov.

Je k dispozícii na trhu Amazon Web Services (AWS) Marketplace a nasadzuje ho pre obidve verejný a súkromný cloud webové aplikácie. Okrem toho ponúka kontroly stavu webových aplikácií a vyrovnávanie záťaže servera, aby sa zvýšila dostupnosť a výkon.

WAF je nevyhnutný pre všetky online obchody chrániť pred online hrozbami v reálnom čase pre bezpečnosť podnikania a zákazníkov. Dúfam, že vyššie uvedený zoznam brán webových aplikácií vám pomôže pri výbere webových aplikácií.

True Shield WAF od spoločnosti SiteLock

Pravý štít webovej aplikácie firewall je rýchla a ľahko nastaviteľná služba WAF. Môžete ho ľahko nastaviť do 5 minút od volania funkcie SiteLock. Je to služba CDN, ktorá umožňuje návštevníkom používať web o 50% rýchlejšie ako ostatní.

True Shield tiež prichádza s ochranou SEO na ochranu vášho úsilia SEO pred škodlivým softvérom. Vyhľadávacie nástroje na vašom webe nenájdu škodlivý softvér; preto to neblokuje. Navyše je veľmi presný a chráni vás pred kybernetickými útokmi s presnosťou 99,99 percent.

True Shield sa dodáva s tromi balíčkami, True Shield Basic, True Shield professional a True Shield Premium. Všetky tieto balíčky majú svoje vlastné výhody, ale prémiový balík, ktorý prichádza o niečo vyššiu cenu, je tým najlepším.

F5 Advanced WAF

F5 Pokročilá ochrana webovej brány firewall je Next Gen WAF. Podľa toho, čo tvrdia, môže zistiť a chrániť pred mnohými útokmi, ktoré mnohým iným WAF zlyhávajú. Navyše kombinuje strojové učenie, ktoré pomáha chrániť vaše webové stránky a webové aplikácie.

Je to anti-bot Mobile SDK na ochranu mobilných aplikácií pred webovými útokmi pomocou analýzy správania. Má šifrovanie údajov v prehliadači na ochranu pred škodlivým softvérom extrahujúcim údaje a zabezpečením protokolov REST / JSON, XML, GWT API..

F5 WAF je vynikajúci webový firewall, ktorý chráni vaše webové stránky pred rôznymi útokmi. S pomocou next-gen anti-malware a cyber-útok motora, je to docela slušná služba WAF.

Wallarm

Pokročilý cloudový natívny WAF chráni vaše webové aplikácie pred XSS, XXE, SQL Injections, RCE a ďalšími hrozbami OWASP. Je to úplne automatizovaná služba, ktorá nevyžaduje žiadnu manuálnu konfiguráciu.

Je to spoľahlivá služba s rýchlymi a robustnými filtračnými uzlami. Ponúka podporu moderných technológií ako Docker, Kubernetes a WebSockets, ktorú ďalej spravuje nástrojová sada DevOps. Využíva tiež strojové učenie na blokovanie útokov pomocou ochrany pred hrozbami v reálnom čase a rôznych možností nasadenia.

Celkovo je pokročilý cloud-native doménou firewall s webovými aplikáciami na čelenie rôznym hrozbám s vysokou presnosťou.

Single Sciences WAF

Single Sciences Complete Cloud-Native webová aplikácia Firewall je hybridná a multi-cloudová služba WAF. Vďaka jednoduchému nasadeniu a rýchlej správe je používateľsky prívetivá a spoľahlivá služba WAF. S 32 000 aplikáciami za mesiac je to populárny firewall webových aplikácií na trhu.

Jednoduchá podpora tímu DevOps sa stará o základné prevádzkové problémy a zameriava sa na ďalšiu ochranu pred hrozbami. Modul duálnych agentov novej generácie pomáha pri rýchlom nastavení bez ovplyvnenia výkonu. Okrem toho existuje súbor nástrojov DevOps na zviditeľnenie viacerých tímov a silný analytický podklad pre akýkoľvek druh ochrany pred hrozbami.

Single Sciences WAF funguje kdekoľvek vaša aplikácia funguje. Spúšťa sa z kódu v aplikáciách, ako je cloud WAF, z webových serverov a kontajnerov alebo brán API. Konfigurácia SmartParse navyše nevyžaduje manuálnu údržbu.

Je udeľovaný ako vizionár v roku 2019 Magic Quadrant. Je to jeden z najlepšie automatizovaných WAF s vysokou presnosťou ochrany webových aplikácií.

Imperva WAF

Imperva je ďalší firewall webovej aplikácie, ktorý analyzuje a kontroluje požiadavky na vašu aplikáciu a blokuje útoky. Chráni aplikácie v cloude aj na pracovisku. Vďaka vynikajúcim bezpečnostným pravidlám a správe môžete bezpečne migrovať svoje aplikácie s plnou ochranou.

Môžete nasadiť Impervu v AWS a Azure, as a Cloud WAF alebo priamo na mieste. Nasadenie je flexibilné a vyhovuje potrebám používateľov so špecifickými úrovňami služieb a zabezpečenia.

Imperva chráni pred kritickými hrozbami, ako sú skriptovanie medzi servermi, SQL vstrekovanie, prístup k zdrojom, vzdialené zahrnutie súborov, automatizované 10 alebo 20 najväčšie hrozby a ďalšie hrozby OWASP. Ich výskumný tím vždy sleduje nové hrozby a podľa toho aktualizuje pravidlo. Okrem toho používa grafické prehľady, aby ste mohli ľahko pochopiť stav zabezpečenia vašej webovej aplikácie.

Imperva používa dynamické testovanie aplikácií na detekciu útokov analyzovaním adresárov aplikácií, adries URL a vstupov používateľov. Potom minimalizuje falošné poplachy s korelovaným overením útoku vyšetrovaním celkových porušení v aplikácii. Obe tieto možnosti sú kombinované tak, aby chránili a blokovali akýkoľvek útok na vašu aplikáciu.

Zabalenie

WAF je nevyhnutný na to, aby sa akýkoľvek online obchod chránil pred hrozbami online v reálnom čase pre bezpečnosť obchodu a zákazníkov. Dúfam, že vyššie uvedený zoznam vám pomôže vybrať jeden pre vaše webové aplikácie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map