12 online služieb na odstránenie škodlivého softvéru a vyčistenia napadnutých webových stránok

Ako odstrániť čiernu listinu, škodlivý softvér, škodlivý kód a vyčistenú infikovanú webovú stránku?


Existuje veľa dôvodov, prečo je web napadnutý alebo napadnutý škodlivým softvérom. Niektoré tradičné techniky sú:

 • Zadné dvere
 • znetvorenie
 • phishing
 • Spam SEO
 • malware
 • nesprávna konfigurácia
 • Zraniteľný kód
 • Zraniteľný doplnok / rozšírenie
 • Hrubou silou

Posledný výskum spoločnosti SUCURI ukazuje, že bolo infikovaných približne 56% webových stránok.

Myslíte si, že je váš web napadnutý hackermi? Cítite na svojich stránkach podozrivú aktivitu?

Neprepadajte panike.

Viem, že je frustrujúce, keď dôjde k napadnutiu webových stránok, ale nebojte sa, nie ste sami a nasledujúci odborník vám pomôže obnoviť online obchod..

Šučur

Šučur je jednou z najpopulárnejších služieb zabezpečenia webových stránok, ktoré pomáhajú čistiť napadnutú webovú stránku, vrátane nasledujúcich.

 • Čierna listina Google
 • Injekcie škodlivého softvéru
 • znetvorenie
 • Spam SEO
 • phishing
 • Škodlivé presmerovania
 • zadné vrátka
 • Varovanie Google

Nielen čistenie iba raz, ale SUCURI ochráni vaše webové stránky a zabráni budúcim hackerom.

SUCURI vás stojí 24,99 dolárov mesačne na opravu napadnutej webovej stránky a budúcej prevencie / ochrany.

SiteGuard

WordPress, Joomla, Magento, Drupal, ExpressionEngine a všetky ostatné hlavné platformy sú chránené a opravené.

SiteGuard ponúka núdzové vyčistenie stránok infikovaných malvérom alebo zakázaných spoločností Google. Skvelá vec je, že ponúkajú záruku vrátenia peňazí.

A ak hľadáte trvalú bezpečnostnú ochranu, môžete sa prihlásiť na odber plánu ochrany, ktorý zahŕňa denné skenovanie, sledovanie reputácie SEO, zisťovanie a odstraňovanie hrozieb atď..

Wordfence

Wordfence vám pomôže rýchlo vyčistiť a obnoviť webovú stránku WordPress alebo Joomla. V prípade, že si nie ste vedomí, je v doplnku Wordfence pre WordPress nainštalovaných viac ako 1 milión aktívnych.

V upratovacej službe dostanete od Wordfence nasledujúce.

 • Podrobná správa o vyšetrovaní a odstránení
 • Kontrolný zoznam opatrení na zabránenie budúcim útokom
 • Vyčistite a obnovte postihnutú webovú stránku
 • Vyšetrovanie, ako sa útočníci dostali na vaše webové stránky
 • Licencia Wordfence Premium na jeden rok (v hodnote 99 dolárov)

Wordfence vám naúčtuje 179 dolárov

Opraviť môj web

Opraviť môj web ponúka špecializovanú službu pre web WordPress na čistenie napadnutého webu, odstránenie škodlivého softvéru & čierna listina.

Náklady na opravu začínajú od 99 dolárov a ak nie sú stanovené, poskytujú záruku vrátenia peňazí. Je to proces pozostávajúci z troch krokov.

 1. Skenovať – ​​vyhľadá rizikové položky
 2. Vyčistiť – opraviť zistenia
 3. Optimalizácia – zvýšenie bezpečnosti

Dostanete podrobnú správu o tom, čo bolo videné a vyčistené, spolu s potrebnou implementáciou na ochranu vašich stránok.

SiteGuarding

Ak hľadáte odstránenie prioritného škodlivého softvéru z WordPress alebo Joomla, potom SiteGuarding vám pomôže vyčistiť do 1-3 hodín.

Odstránenie škodlivého softvéru pomocou nástroja SiteGuarding má viacero možností, takže si môžete vybrať, čo bude pre vás vyhovovať.

Zahrnuté sú tieto položky:

 • Kontroly základného súboru
 • Odstránenie zadných dverí
 • Prevencia SQL / XSS
 • Odstránenie čiernej listiny (Google, McAfee, Norton)
 • Analýza webových stránok a protokolov
 • Zrýchlenie webovej stránky

SiteGuarding pomôže vám opraviť vaše webové stránky od 52 USD+

Malcare

Používanie WordPress?

Malcare je komplexné riešenie zabezpečenia pre WordPress na detekciu, čistenie a ochranu pred škodlivým softvérom.

Jediným kliknutím môžete okamžite odstrániť škodlivý kód zo svojho webu WordPress. Malcare dokáže odstrániť jeden až sofistikovaný malware.

Odstránenie škodlivého softvéru z webu

Odstránenie škodlivého softvéru z webu pomáha odstraňovať všetok škodlivý softvér, zadné vrátka, upozornenie na čiernu listinu Google a ochranu pred budúcimi útokmi.

Účtujú vám približne 160 dolárov, a ak je web znova hacknutý do štyroch týždňov, potom sa znova bezplatne vyčistia. Získate tiež bezplatné monitorovanie webových stránok na jeden rok a ochranu pred útokmi SQLi / XSS / Brute Force.

astra

Profesionálna služba čistenia webových stránok, ktorú poskytujú skutoční ľudia. Odborníci na bezpečnosť spoločnosti Astra sľubujú, že z vašich webových stránok odstránia všetky typy infekcie škodlivým softvérom vrátane neoprávneného získavania údajov (phishingu), únosov, nedostatkov, zakázaných adries, spamu SEO a iných hrozieb. Ak sú vaše webové stránky v režime offline alebo vykazujú príznaky kontaminácie škodlivým softvérom, títo ľudia zabezpečujú, že vašu firmu v krátkom čase vrátia online.

Ak bol váš web napadnutý hackermi, profesionáli spoločnosti Astra vás prevedú krokmi potrebnými na jeho vyčistenie a zabezpečenie. Potom sa môžete rozhodnúť pre pridanie brány firewall pre webové stránky Astra na ochranu svojich webových stránok pred budúcimi hackermi.

fixné

fixné ponúka pomoc odborníkov pri opravovaní napadnutých webových stránok. Títo experti nájdu všetky stopy hrozieb škodlivého softvéru alebo phishingu na celom vašom webe, odstránia ich a potom izolujú príčinu. Ak si ich najmete, aby vyčistili vaše stránky, začnú pracovať okamžite a vaše stránky budú opravené do dvoch hodín.

Pevné poplatky vám $ 65 za vyčistenie hack na ľubovoľnom webe. Ak vám skutočne záleží na zabezpečení vašich stránok, môžu vám ponúknuť nepretržitú údržbu a ochranu za mesačný poplatok 49 dolárov.

Oprava jednej hodiny webu

Ako naznačuje jeho názov, toto ponuky služieb na odstránenie škodlivého softvéru z vášho webu za hodinu. Prostredníctvom chatovej schránky, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, môžete požiadať o okamžitú kontrolu, ktorá rýchlo skontroluje, či sú vaše stránky napadnuté škodlivým softvérom. Ak zistí infekcie, môžete ich odstrániť za jednorazový poplatok.

Keď bude web bez škodlivého softvéru a vírusov, skupina odborníkov sa uistí, že je odstránená zo všetkých zoznamov zakázaných položiek a či ich spoločnosť Google znova akceptuje pre svoju reklamnú službu..

Oprava jednej hodiny lokality môže zaistiť vašu stránku pomocou vlastnej ochrany webových stránok SharkGate, aby bola zabezpečená pred ďalšími pokusmi o prienik..

Hack opravy

Jim Walker, HackRepair chlap, má veľa skúseností s opravami napadnutých webových stránok a obnovením svojej reputácie pri vyhľadávaní Google. Ak sa vaše stránky dostali do hacku, Jim ponúka, aby bol odstránený z malware, zabezpečený a znova spustený v priebehu niekoľkých hodín. Môžete zavolať na číslo 619-479-6637 a požiadať o reakčnú a personalizovanú službu HackRepair.

Predtým, ako zavoláte, možno budete chcieť skontrolovať recenzie klientov HackRepair, aby ste sa dozvedeli viac o službách, ktoré poskytujú.

Okrem všeobecného čistenia webových stránok môže HackRepair ponúkať aj súvisiace služby zadarmo, ako je aktualizácia vášho WordPress a doplnkov, oprava až 3 zdieľaných stránok WordPress, inštalácia záložného a bezpečnostného systému, atď..

Blokovanie stránok

Váš web bol napadnutý hackerom, bol na čiernej listine alebo nakazený?

Nerobte si starosti. Blokovanie stránok chlapi vyriešia ktorýkoľvek z týchto problémov rýchlo. Zámok stránok ponúka veľa osobných, obchodných a podnikových plánov s rôznymi poplatkami a možnosťami. Najdostupnejším plánom je SecureBlog, ktorý je určený na ochranu osobných blogov. Za 99,99 dolárov ročne ponúka tento plán denne automatickú detekciu a odstránenie škodlivého softvéru, mesačné sieťové skenovanie, jednorazové skenovanie zraniteľnosti XSS a SQL, týždenné správy o bezpečnosti a dennú analýzu rizika na webe.

Obchodné plány začínajú od 149,99 dolárov ročne a ponúkajú zrýchlenie a denné analýzy skóre rizika na mieste.

Site Lock tiež ponúka ďalšie produkty a služby, ako napríklad ochranu DDoS, firewall webových aplikácií, virtuálna súkromná sieť a oprava zraniteľnosti..

Koho chceš zavolať??

Možno nebudete potrebovať službu Ghostbusters, aby ste vyčistili webovú stránku od napadnutia škodlivým softvérom, ale keď si uvedomíte, že váš web je v dôsledku útoku na hackerov nefunkčný, zablokovaný alebo unesený, zúfalstvo, ktoré cítite, je porovnateľné s stretnutím so skutočným duchom.

Našťastie existuje veľa možností, z ktorých môžete získať potrebnú pomoc na vyčistenie a opätovné spustenie svojich stránok v podnikaní. Neprepadajte panike, vyberte ten, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu a vašim potrebám, a choďte za tým.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map