6 obchodných e-mailových bezpečnostných riešení na ochranu pred útokmi proti spamu a phishingu

E-maily sú neoddeliteľnou súčasťou podnikového procesu vašej spoločnosti, či už chcete komunikovať so svojimi zákazníkmi, vyhliadkami alebo zamestnancami.


Váš e-mail je profesionálny spôsob, ako prezentovať produkty a služby vašej značky, informovať svojich zákazníkov o ponukách a ponukách. Môže obsahovať aj citlivé informácie, ako sú podrobnosti o bankovom účte, čísla kreditných kariet, obchodné rozhovory a mnoho ďalších.

Nikdy by ste teda nechceli riskovať stratu svojich e-mailových informácií. E-maily sú však prvým cieľom počítačových podvodníkov, ktorí majú prístup k súkromným údajom vašej spoločnosti prostredníctvom phishingových útokov a spamov..

Kampane na neoprávnené získavanie údajov sa zvyšujú z hľadiska sofistikovanosti aj objemu. Takéto útoky sú jednou z hlavných príčin bezpečnostných incidentov a narušení bezpečnosti údajov. správa Verizon hovorí, že takmer 1/3 všetkých porušení údajov v roku 2019 zahŕňala phishing.

Cieľom týchto kybernetických útokov je použitie skrytých e-mailov ako ich zbrane, aby prinútili príjemcov, aby zvážili správu, ktorá je pre nich užitočná. Správa môže napríklad prečítať žiadosť svojej banky týkajúcu sa ich bankových údajov, kliknutím stiahnuť prílohu od spoločnosti, uloženú naliehavosť a ďalšie.

Aký je dopad podvodov typu phishing na firmu?

Podniky na celom svete trpia obrovskou stratou, pokiaľ ide o peniaze, povesť, regulačné pokuty a oveľa viac. Dokonca aj Biggies ako Facebook a Google s bezchybnými bezpečnostnými záplatami boli infiltrovaní kybernetickými zločincami a stratili milióny dolárov, skontrolujte túto správu.

Motív týchto podvodov sa neobmedzuje iba na krádež peňazí, ale na niečo ešte dôležitejšie – údaje.

Pozrime sa na jeho vážne následky pre podniky.

Poškodenie povesti

Základ vášho podnikania je založený na dôvere medzi vami a vašimi zákazníkmi. Veria vám s ich informáciami. Ale keď dôjde k podvodom typu phishing, sú odhalené všetky vaše údaje vrátane vašej značky a zákazníkov.

V dôsledku toho poškodzuje ich dôveru vo vašu spoločnosť. Ovplyvňuje vnímanie vašej značky v očiach vašich zákazníkov, partnerov a dokonca aj zamestnancov. Hodnota vašej značky sa teda znižuje, rovnako ako aj vaše príjmy.

Regulačné pokuty

Regulačné orgány môžu účtovať prísne finančné pokuty za phishingové útoky vystavujúce údaje o vašich zákazníkoch a zamestnancoch v prípade, že porušujú PCI alebo HIPAA.

V takýchto prípadoch musia organizácie dostať milióny na odškodnenie zákazníkov a zamestnancov, ktorých údaje boli ukradnuté. správa hovorí, že podniky od roku 2016 do roku 2019 stratili celosvetovo 26 miliárd dolárov na podvodoch proti phishingu.

Strata zákazníkov

Porušenie údajov výrazne ovplyvňuje spotrebiteľov a spôsobuje ich nervozitu. Začínajú hľadať ďalšie produkty alebo služby, ktoré sú podľa nich bezpečnejšie. Organizácia obetí preto popri peňažných stratách stráca aj veľký počet zákazníkov.

Teraz musia začať budovať túto dôveru, ktorá sa ukáže byť ešte tvrdšia ako predtým. Podobne to ovplyvňuje aj dôveru vašich investorov a znižuje hodnotu vašej spoločnosti. V roku 2018, keď Facebook čelil porušenie údajov, jej hodnotenie sa znížilo o 36 miliárd dolárov.

Strata duševného vlastníctva

Je toho viac – strata duševného vlastníctva je tiež zničujúca.

Online podvody a phishingové útoky zahŕňajú množstvo obchodných tajomstiev, zoznamov zákazníkov, cenných výskumných, analytických údajov, použitej technológie, patentu alebo dizajnu a mnoho ďalších. Takéto citlivé informácie, ak sú zachytené v nesprávnych rukách, môžu vážne ovplyvniť spoločnosť mnohými spôsobmi.

tak, čo s tým môžete urobiť?

Existuje niekoľko možností, ako zabrániť kampaniam proti phishingu a iným online hrozbám. Jedným zo spôsobov ochrany e-mailov je použitie slušného softvéru na zabezpečenie e-mailov. V skutočnosti musí byť prvou obrannou líniou vo vašej spoločnosti softvér na zabezpečenie e-mailu. Môže chrániť vaše e-maily pred hackermi, vírusmi a nevyžiadanou poštou a zároveň vám umožňuje viesť podnikanie bez obáv.

Pozrime sa na nasledujúci softvér, ktorý vám pomôže zabezpečiť e-maily vašej organizácie.

Sophos

Vytvorené s dokonalosťou a majúc na pamäti online hrozby zajtrajška, Sophos je inteligentný bezpečnostný softvér pre e-maily. Využitím umelej inteligencie môže poskytnúť prediktívne zabezpečenie ochrany vašich e-mailov.

E-mailová schránka spoločnosti Sophos využíva ocenenú technológiu Intercept X, čo je neurónová sieť s hlbokým učením. Je schopný blokovať nechcené aplikácie a nulový deň malware. S použitím najpokrokovejšej anti-ransomwarovej technológie a analýzy správania môže Sophos zastaviť útoky so zavedením systému a dokonca aj najnovší ransomware..

Spoločnosť Sophos ponúka bezpečnosť adresy URL podľa času kliknutia, ktorá môže skontrolovať reputáciu prijatých e-mailových odkazov pred doručením. Týmto spôsobom blokuje tajné útoky, čo je jedinečná funkcia, ktorú tento softvér ponúka.

Zabraňuje tiež phishingovým podvodníkom, aby vás chránili pred podvodnými e-mailmi, a to pomocou kombinácie metód overovania DMARC, DKIM a SPF, podobnej analýzy domén, zobrazovania názvu a kontroly neobvyklých hlavičiek e-mailov. Softvér karantény, blokuje a označí podozrivé správy varovaním. Nasadzuje svoje filtre reputácie IP, antivírusové, antispamové mechanizmy a e-mailové filtre na zachytenie online hrozieb.

Integruje sa s Sophos Central, cloudovou konzolou, ktorá vám umožní spravovať svoju obranu pred hrozbami a rýchlejšie reagovať. Sophos Endpoint Protection automaticky zistí a vyčistí napadnuté počítače.

Použitím šifrovania e-mailov a sofistikovaného zabezpečenia porušenia údajov zabraňuje strate údajov a umožňuje vám úplnú kontrolu nad vašimi údajmi. Kontroluje správy a prílohy a rýchlo zabezpečuje vaše e-maily pomocou tlačidla doplnku O365. Funguje efektívne s rôznymi obchodnými e-mailmi a môže sa ľahko integrovať do aplikácií G Suite, Office 365, Exchange 2003+ atď.

Barracuda

Chráňte svoje e-maily, údaje a používateľov pomocou Základy Barracuda zastavením pokročilých hrozieb, ako je ransomware a phishing, spolu s objemovými hrozbami vrátane spamu a škodlivého softvéru. Jeho archivácia odolná proti neoprávneným zásahom je v súlade s pravidlami týkajúcimi sa uchovávania e-mailov.

Vďaka zálohovaniu v cloude môžete chrániť svoje súbory pred vymazaním alebo poškodením a obnoviť bezproblémové každý z nich. Vďaka svojej silnej technológii šifrovania a prevencie únikov sú vaše citlivé údaje úplne bezpečné. Jeho prichádzajúce filtre zisťujú a dezinfikujú každý e-mail pred doručením na ochranu pred hrozbami.

Barracuda využíva techniky ako skenovanie vírusov, analýza v reálnom čase, vyhodnocovanie spamu, kontroly dobrého mena, Prevencia odkazu na adresu URL a ďalšie na zabezpečenie najlepšej ochrany. Jeho 24/7 globálne operačné centrum pre ohrozenie hrozieb – Barracuda Central neustále monitoruje nové zraniteľné miesta a využíva filtračné technológie.

Pokročilá ochrana pred hrozbami je cloudová služba spoločnosti Barracuda, ktorá chráni pred škodlivým softvérom, útokmi v noci a ďalšími hrozbami. Využíva viacvrstvové analytické nástroje, ako je statická analýza, analýza správania a sand-box emulovaný CPU na detekciu vyhýbavých a neznámych hrozieb..

Jeho odchádzajúce filtre blokujú odchádzajúce útoky vychádzajúce z vnútornej siete, aby chránili citlivé údaje vašich zákazníkov, zamestnancov a partnerov. Jeho vynikajúce šifrovanie e-mailov poskytuje bezpečné čísla kreditných kariet, údaje HIPAA, poverenia sociálneho zabezpečenia a ďalšie citlivé informácie.

Zostaňte neustále v kontakte aj počas straty pripojenia alebo výpadku servera, pretože funkcia E-mailová kontinuita služby Barracuda vám umožňuje používať núdzovú poštovú schránku. Je to reakcia na incidenty a forenzné informácie o hrozbách, takže správcovia môžu používateľov upozorniť, aby odstránili škodlivé e-maily.

Avanan

Avanan môže efektívne blokovať hrozby skôr, ako ich doručená pošta prijme, a bude fungovať dobre s existujúcou bezpečnosťou. Poskytuje úplnú ochranu cloudových e-mailov a systémov spolupráce.

Kontroluje hrozby po dokončení skenovania existujúceho bezpečnostného systému v počítači. Ponúka najvyššiu obranu pred hackermi firemných e-mailov, porušenými účtami a zasvätenými hrozbami.

Umelé spravodajské schopnosti Avanan sa učiť zo zložitého vzťahu medzi komunikačnými vzormi, e-mailami a zamestnancami s cieľom vytvoriť profil hrozby. Softvér týmto spôsobom blokuje online hrozby týkajúce sa každej organizácie.

Pri použití tohto softvéru nenastane žiadna zmena v zázname MX, čo znamená, že hackeri nemôžu zistiť, ktorý systém zabezpečenia e-mailov, ktorý používate. Pokiaľ ide o výkon, umožňuje vám využívať nepretržitý zážitok pri používaní cloudových aplikácií. Dokáže zachytiť hrozby spojené s pripojenými cloudovými aplikáciami vrátane Disku Google, tímov a OneDrive.

MailChannels

V systéme sú zahrnuté dva typy e-mailových bezpečnostných produktov MailChannels – Odchádzajúce filtrovanie a prichádzajúce filtrovanie.

Odchádzajúce filtrovanie poštových kanálov umožňuje skenovať a odosielať e-maily a potom ich odosielať, aby sa zabránilo čiernej listine IP pri dosiahnutí lepšej doručiteľnosti e-mailov.

Jedná sa o cloudový prenosový produkt SMTP, ktorý dokáže detekovať a blokovať spamerov. Pomocou neho môžete odstrániť problémy s doručovaním e-mailov v dôsledku čiernej listiny adries IP a automaticky uzavrie kompromitované skripty a účty, aby sa zvýšila bezpečnosť. Je priviazaná k špičkovej technológii phishingu a rozpoznávania nevyžiadanej pošty, upozorňuje na identifikáciu spamu, ponúka podporu viacerých hesiel, poskytuje vyhľadávanie protokolov, umožňuje rôznym používateľom konzoly a poskytuje prehľad o celkových odoslaných e-mailoch.

Filtrovanie prichádzajúcich kanálov prichádzajúcej pošty vám umožňuje zabezpečiť doručenú poštu pred phishingom, spamom, škodlivým softvérom a inými hrozbami online. Je to tiež cloudový spamový filter, ktorý ponúka jednoduchú integráciu pomocou cPanel a ponúka viacvrstvovú ochranu. Má najnovšie bezpečnostné štandardy, ako napríklad SSL / TLS, DMARC, DKIM, SPF a ďalšie. Môžete spravovať blokovanie z doručenej pošty priamo pomocou karanténneho prehľadávania, označovania spamov a získavania podrobných protokolov.

MailChannels používa jednoduché, intuitívne a výkonné užívateľské rozhranie vytvorené s modernými technológiami, ktoré vám umožňujú efektívne spravovať vaše kontakty. Pracuje v rôznych cloudových systémoch a poskytuje 99,99% dostupnosti bez obmedzení a minimalizuje menej bodov zlyhania.

Mimecast

Cloudový bezpečnostný systém Mimecast chráni vašu spoločnosť, zákazníkov a zamestnancov tým, že sa bráni proti prichádzajúcemu malvéru, spamom, kampaniam zameraným na phishing, nultým útokom a ďalším. Využíva inovatívne technológie, aplikácie a politiky na identifikáciu hrozieb a ich blokovanie pred tým, ako preniknú do vašej doručenej pošty.

Mimecast ponúka zabezpečenie založené na politike, ktoré je možné integrovať s jeho bezpečnou e-mailovou bránou. Zahŕňa DLP, kontrolu obsahu a šifrovanie end-to-end pomocou Mimecast Secure Messaging. Kontroluje adresy URL webových stránok pri kliknutí na ľubovoľný odkaz na zabezpečenie vašich údajov.

Softvér deteguje všetky prílohy implementáciou analytických techník, karantény a adaptabilných prístupov s cieľom blokovať možné hrozby. Chráni pred e-maily odcudzenia identity pre vašu bezpečnosť.

Cieľom školenia Mimecastu o zvyšovaní povedomia je pomôcť ľuďom znižovať riziká online týkajúce sa ľudských chýb. Jeho robustné zabezpečenie môže riadiť vaše odchádzajúce e-maily a poskytovať 360-stupňovú ochranu e-mailov. Z dôvodu rizika týkajúceho sa prichádzajúcich e-mailov softvér zastaví spoofing domén, aby chránil vašu spoločnosť pomocou analyzátora DMARC.

Používa tiež ochranu proti zneužitiu značky na neutralizáciu napodobnenia vašej značky na internete s cieľom chrániť jej povesť.

postriekaný atramentom

Chráňte svoje podnikanie pred útokmi typu phishing, postriekaný atramentom blokuje online hrozby mnohých druhov.

Tento softvér na ochranu e-mailu využíva počítačové videnie špecifické pre jednotlivé domény a strojové učenie na zisťovanie a blokovanie phishingových e-mailov, ktoré sú schopné prejsť aj starými e-mailovými programami. Ak používate balík G Suite, Office 365 alebo Exchange, zamestnajte INKY a chráňte svoje e-maily.

Pri detekcii podozrivých e-mailov softvér vyvolá varovné bannery a premietne ich priamo do vášho e-mailu. Takto usmerňuje, ako vyzerajú takéto e-maily, a podobné e-maily môžete v budúcnosti ignorovať bez toho, aby ste na ne reagovali.

Nasadenie cloudu založeného na INKY je jednoduché. Môžete tiež ľahko integrovať s Office 365 behom niekoľkých minút. Zobrazuje používateľsky prívetivé varovania – bezpečné / škodlivé / nezvyčajné, aby vám umožnili pochopiť povahu e-mailov a spôsob, ako s nimi bezpečne zaobchádzať. Používanie softvéru je jednoduché a administratívne činnosti sú tiež jednoduché, s použitím palubnej dosky.

Poskytuje vám lepšiu viditeľnosť vašich e-mailov. Môžete dokonca sledovať, koľko spamov alebo phishingových e-mailov ste dostali, a INKY ich inteligentne zablokoval. Ďalšou pôsobivou funkciou, ktorú poskytuje, je možnosť nahlásiť konkrétny e-mail jediným kliknutím pomocou smartfónu, počítača alebo tabletu.

Bonusové body

Okrem používania e-mailových bezpečnostných brán môžete podľa niektorých tipov zostať v bezpečí a dostávať menej spamových e-mailov.

 • Nastavte aspoň dve e-mailové adresy – súkromné ​​a verejné. Použite súkromný e-mail na svoju osobnú korešpondenciu a jeho adresa je pre kybernetických robotov trochu ťažká na spam.
 • Nikdy neodpovedať na spamové e-maily.
 • Neklikajte na tlačidlo „zrušiť odber“. Môže to byť pokus o získanie aktívnej e-mailovej adresy alebo by sa mohlo zvýšiť množstvo spamových e-mailov.
 • Použite aktualizovanú verziu webového prehľadávača.
 • Používajte antivírusové alebo antispamové filtre.
 • Majte svoj klientsky softvér, ako je Adobe Reader a Microsoft Office, plne záplatovaný.
 • Nasadiť bezpečnú technológiu proti falšovaniu
 • Neustále sa učte trendom kybernetickej bezpečnosti a vzdelávajte svojich zamestnancov.

záver

E-maily sú profesionálnym spôsobom interakcie s vašimi zákazníkmi a zamestnancami a môžu obsahovať určité informácie, ktoré by ste nikdy nechceli stratiť. Ale nemaj obavy; existuje spôsob, ako ich chrániť. Nemôžete kontrolovať zločincov, ale môžete ovládať podvody typu phishing, spam, škodlivý softvér a ďalšie hrozby online. Ak chcete zostať chránení, začleňte vyššie uvedené e-mailové bezpečnostné riešenia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map