Ako zabezpečiť nepretržité zabezpečenie vašich stránok pomocou AppTrana

Komplexné riešenie prevencie hackerov a zabezpečenia vašej webovej aplikácie.


Podľa Správa o stave počítačovej kriminality za rok 2017, počítačové útoky by do roku 2021 museli stáť podniky 6 miliárd dolárov ročne. Keď sa pokusy o hackerstvo stávajú sofistikovanejšími, online podniky potrebujú holistický prístup k kybernetickej bezpečnosti.

Poďme sa rýchlo pozrieť na náklady na porušenie ochrany údajov v jednotlivých krajinách.

USA majú vysoké skóre, ale jedna vec je jasná, dáta sú všade porušené.

Ak ste vlastníkom firmy online, potrebujete riešenie zabezpečenia webových stránok, ktoré sa dá ľahko nasadiť, poskytuje náležitú okamžitú ochranu pomocou pravidiel v blokovom režime a odstraňuje bolesť neustálej správy a aktualizácií.

Existuje veľa riešení založených na cloude, ale v tomto článku sa zameriam na AppTrana od Indusface.

AppTrana je úplne spravované, spoľahlivé a cenovo dostupné riešenie SaaS (softvér ako služba) na zabezpečenie vašich webových aplikácií.

AppTrana je dôverovaná tisíckami globálnych obchodov online vrátane poistenia Reliance, Národnej burzy cenných papierov, HDFC Life, Tata Motors atď..

Je to sada bezpečnostných riešení pokrývajúcich nasledujúce.

Skener zraniteľnosti aplikácií

Skenovanie je prvým krokom k riadeniu bezpečného podnikania.

Gartner odhadol, že viac ako 70% porušení sa vyskytujú na aplikačnej vrstve. Hackeri majú väčšiu motiváciu pri zacielení aplikácií na zníženie kritických obchodných procesov.

Je dôležité, aby ste našli všetky druhy zraniteľností, ktoré by hackeri mohli zneužiť. S aplikáciou AppTrana získate kombináciu automatizovaného a manuálneho skenovania, pomocou ktorej môžete vyhľadávať bežné bezpečnostné problémy vrátane SQLi, XSS, CSRF atď..

Je schopný vykonávať automatizované skenovanie a manuálne penetračné testovanie na identifikáciu aplikačných rizík.

Brána firewall pre webové aplikácie (WAF)

Najvýznamnejšou prekážkou správneho používania WAF je to, že si vyžaduje zručnosti na udržanie a modernizáciu, ktorá je časovo náročná. Ako vlastník firmy by ste sa radšej sústredili na svoj produkt a predaj.

Všeobecný WAF zvyčajne prichádza so štandardnými pravidlami pre okamžité použitie bez pochopenia konkrétnych potrieb aplikácie. Riziká takýchto prístupov sú:

 • Malé pochopenie kontextu aplikácie, takže zraniteľné miesta, ktoré hackeri môžu zneužiť, sú nechránené.

Ako sa hovorí, bezpečnosť je rovnako dobrá ako najslabší článok

 • Väčšina skenerov je neúčinná, pokiaľ ide o stránky s vysokou hustotou JavaScriptu.
 • Medzery v zraniteľnosti obchodnej logiky možno nájsť iba prostredníctvom testovania perom. Výsledky importované z takýchto skenerov sú spočiatku neadekvátne a väčšina z modulov WAF najčastejšie presne nevykonáva ochranu pred takýmito závažnými rizikami..
 • Pravidlá pre okamžité použitie sú v ideálnom prípade primerané. Aplikácie v reálnom svete však nie sú ani zďaleka dokonalé, čo vedie k mnohým falošným pozitívom & falošné negatívy, vďaka čomu je riešenie neúčinné.
 • Správna implementácia WAF si vyžaduje doladenie štandardných pravidiel, aby vyhovovali potrebám špecifickým pre aplikáciu, bohužiaľ to však vyžaduje veľa odborných znalostí a času..

AppTrana WAF pristupuje k problému s cieľom zbaviť zákazníka bolesti konfigurácie a riadenia bezpečnosti aplikácií. Je schopný naučiť sa aplikovať dopravné informácie, aby poskytla mimoriadnu ochranu.

Riziká sa zmierňujú prostredníctvom virtuálneho opravovania WAF, čo znamená, že nie je potrebné reštartovať aplikáciu. Má nasledujúce možnosti.

 • Rozšírené pravidlá – Pravidlá, ktoré píšu odborníci na bezpečnosť a ktoré majú nulovú falošnú pozitívnu záruku.
 • Pravidlá prémií – Zložité pravidlá pre zvýšenú ochranu, ktoré môžu generovať niektoré FP na základe individuálneho návrhu a správania sa jednotlivých aplikácií. Tieto sú aplikované v protokolovom režime, sú monitorované a vyladené, aby sa zaistilo, že Zero FP pre aplikáciu pred prepnutím do blokového režimu.
 • Vlastné pravidlá- Pravidlá špecifické pre aplikáciu napísané bezpečnostnými odborníkmi s nulovou falošnou pozitívnou zárukou na základe požiadavky zákazníka.
 • Priebežné vzdelávanie- Prostredníctvom skenera je 24/7 viditeľnosť súčasných rizík a stav ochrany prostredníctvom WAF.

Pokusy, ktoré boli zablokované, sa dajú vyhodnotiť vrátane informácií o tom, odkiaľ pochádzajú a čo sa snažili urobiť, čo slúži ako spravodajské informácie pre ďalšie aktualizácie neustáleho zlepšovania..

Ochrana DDoS

Útoky DDoS sú pre spoločnosti na celom svete obrovskou hrozbou. Bez ohľadu na to, koľko zraniteľností opravujete, každý je otvorený útokom DDoS.

AppTrana poskytuje nepretržité monitorovanie a odbornú podporu na zmiernenie sofistikovaných útokov DDOS, čím zaisťuje dostupnosť vašich stránok..

Vďaka pevne integrovaným modulom WAF a Scanner zabezpečuje nepretržité učenie, ktoré je zdieľané medzi oboma, čím sa zvyšuje účinnosť detekcie & ochrana pre všetky typy útokov.

Vždy môžete zablokovať konkrétny región alebo IP a okamžite zastaviť útoky.

Dúfam, že vyššie uvediem predstavu o ponuke služieb AppTrana.

Tu uvádzame niektoré základné vlastnosti, ktoré nie sú v balení.

 • Okamžitá ochrana v priebehu niekoľkých minút, kompletná s nulovými prestojmi počas celého prechodu
 • Infraštruktúra kompatibilná s PCI pre zabezpečenie ich webových aplikácií, ktorá je škálovateľná pre terabajty údajov bez problémov
 • Okamžitá bezpečnostná ochrana prostredníctvom virtuálnych záplat vytvorených odborníkmi a nepretržitá viditeľnosť rizika

Začíname s AppTrana aby ste videli, ako to funguje. Skúšku môžete začať bez poskytnutia kreditnej karty.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map