Ako zastaviť občasné hackovanie?

Dnes sa stal trendom.


Zobudenie sa na upozornenie na transakcie, ktoré ste nezačali, a zistíte, že vaše súkromné ​​údaje sú niekde online. Dokonca sme zistili, že niekto zmenil heslo k vášmu bitcoínovému účtu.

Ak by niekedy bolo potrebné naučiť sa bojové umenie zastavenia hackerov, teraz je ten správny čas.

Ako bezpečne ste online?

Neexistuje nič také nepríjemného a ničivého, pretože vaše súkromie a informácie sú na predaj, každý po 2 centoch, temný web. Toto je primeraný spôsob, ako opísať pocit hacknutia. Je to frustrujúce a nepríjemné, keď sa niekto z neba vie, kde sa dostane na váš účet. Hacker tiež ukradne vaše údaje, vaše údaje a ďalšie poverenia, len aby dokázal, že môžu. Preto je veľmi dôležité zastaviť hackerstvo a jeho páchateľov.

9 zaujímavých spôsobov, ako sledovať kybernetický útok v reálnom čase po celom svete

Problém

V nedávnej dobe sa kybernetická bezpečnosť stala celosvetovým problémom medzi organizáciami a bezpečnostnými agentúrami. Organizovaný zločin nadobudol nový tvar. To je to, čo každý poznal ako počítačové hackovanie. Zacielenie na veľké korporácie, spoločnosti, politikov, osobné bankové účty, webové stránky alebo váš účet Facebook.

Neexistuje koniec, čo môže hacker napadnúť.

Vaša otázka je teraz; Prečo ja? Z tohto dôvodu neexistuje priama odpoveď.

Ako viete, čo sa deje v zločineckej mysli? Pravda je, že akonáhle ste na ich radare, stále útočia, až kým neodoberú prvú krv. V závislosti na vašej obrannej štruktúre vás môžu krvácať, ak nie ste v strehu.

Boj proti počítačovým zločinom je taký, ktorý si vyžaduje vyleštenie brnenia a ostrenie mečov. Ak ste aj tak nadšencom 14. storočia. Ochrana pred hackermi a občasným hackerstvom je nevyhnutná pre vašu digitálnu existenciu.

Medzery vo vašej bezpečnosti

Hoci väčšina hackerov nemá vzor pre svoje útočné operácie. Je nevyhnutné pochopiť, že existujú určité nebezpečné praktiky, ktoré sa nevedome zúčastňujete online. Tieto ohrozujú a dostanú vás na zoznam priorít hackerov.

Väčšina ľudí je ako med, ktorý priťahuje včely, kvôli ich nekontrolovaným excesom online. Niektoré aktivity online jednoducho kričia: „tu som!“.

Nižšie sú uvedené niektoré veci, ktoré by ste mali absolútne NOT robiť, keď ste online.

Nedovoľte, aby vás zvedavosť zlepšila.

Hackeri najčastejšie získajú vstup do vášho vesmíru; nevyžiadané kontextové okná, spamové správy, podivne vyzerajúce odkazy alebo obrázky a niekedy aj falošné reklamy. Stačí kliknúť a to je všetko.

Nesťahujte žiadny softvér, o ktorom si nie ste istí

Vymaž túto myšlienku; „Len preto, že je lacný a, alebo, bezplatný, neznamená, že nie je dobrý.“ To spôsobilo, že veľa nič netušiacich ľudí stratilo svoje údaje hackerom. Je lepšie získať tie najlepšie produkty a softvér od známych a dôveryhodných vývojárov.

Nenechávajte svoje údaje na verejnom počítači

Ide o veľmi častú chybu, ktorú ľudia robia. Niekedy preto, že zabudnú. Inokedy nevidia iba relevantnosť. Neznáte myseľ ľudí, preto si uchovajte svoje údaje v bezpečí.

Nezabudnite sa odhlásiť z účtov

Toto je rovnako dôležité ako ostatné. Odhlásením sa z vašich účtov sú útočníci mimo dosahu. Najmä bankové účty a obchodné účty. Nechcete sa nechať na milosť hackerovi.

Nenechajte sa príliš dočkať, až svoje osobné informácie ponecháte v službe Cloud.

Ponechanie vašich osobných údajov online je pre hackerov podobné ako pustiť strúhanku. Je to nemúdre a nebezpečné. Väčšina ľudí sa z toho stala obeťou duplicitnej identity. To by ste nemali robiť.

Niekedy ste urobili všetko správne, ale stále ste boli hackovaní. Väčšina ľudí neprichádza vôbec online. Stále sú obeťami.

Riešenie

Ako teda skutočne zastavíte občasné hackovanie?

Prvým krokom je vedieť, že ste boli hacknutý. Hackeri vám väčšinou nepovedia, kedy hackujú alebo kradnú vaše údaje. Je len na vás, aby ste ich zastavili v ich stopách.

Najlepší hackeri skrývajú svoje digitálne stopy. Ale zanechávajú niektoré veci pozadu, takže viete, že tam boli.

Telltale Signs

Znaky boli zhrnuté do týchto odrážok:

 • Časté presmerovanie vyhľadávaní online
 • Náhodné a časté vyskakovacie okná
 • Heslá nie sú funkčné
 • Upozornenie na transakcie, ktoré ste nevykonali
 • Antivírus je zakázaný
 • Nevyžiadané programy a softvér
 • Výkupné
 • Časté zlyhania systému
 • Zobrazia sa programy, ktoré ste nenainštalovali
 • Vaše účty sociálnych médií majú vlastnú myseľ. naozaj!
 • Peniaze z vašich účtov chýbajú

Ďalšie kroky

Po rozpoznaní týchto príznakov je ďalšou vecou bojovať. Boj proti hackerom vyžaduje vysokú úroveň inteligentných počítačov, pekné bojové plány a bezpečný softvér.

Vaše stratégie a plány by mohli byť integráciou viac ako jedného z týchto riešení. To je však vhodnejšie.

Tieto opatrenia sú preventívnejšie ako liečebné. Ak teda chcete zastaviť hackera, jednoducho postupujte podľa týchto pravidiel.

Buďte aktuálny

Aktualizácia softvéru a operačného systému udržiava vaše zariadenie optimálne funkčné. Pridáva tiež bezpečnostné záplaty pre známe zraniteľné miesta.

Používajte zložité heslá

Aj keď nie je ľahké používať rôzne heslá, odporúčame vám. Trik na ochranu heslom spočíva v použití dlhých, zložitých slov. Využite správcu hesiel, ako je LastPass alebo iné tu uvedené. Krása použitia správcu hesiel spočíva v tom, že si môžete svoje účty online zaistiť silným heslom, ale nemusíte si ich pamätať.

Zašifrujte všetko

Môžete šifrovať pevný disk pomocou šifrovacieho softvéru na vysokej úrovni. Ďalej používajte VPN ako Štít Hotspot alebo viac tu uvedených na šifrovanie vašich webových údajov a prenosu. Web môžete prehliadať bez detekcie. Vaše súbory sú v bezpečí a ste v bezpečí.

Len pár ďalších …

Používanie zabezpečených sietí

Zabezpečenie sietí, smerovačov a siete Wi-Fi je tiež nevyhnutné. Je to jednoduchá stratégia, ale rovnako účinná. Nastavenie bezpečných hesiel zabráni útočníkom dostať sa z vášho systému.

Aktualizujte bránu firewall

Konfigurácia brány firewall je ako stavať plot s betónovými blokmi. Zlý firewall pravdepodobne umožní útočníkom prístup do vášho systému. Nastavenie brány firewall vám poskytne výhodu pred akýmkoľvek hackerom. Najmä vtedy, keď sa to urobí správne, zablokujete akýkoľvek prienik.

Môžete zvážiť použitie Úplná ochrana spoločnosti McAfee ktorá obsahuje osobný firewall pre vaše zariadenia.

Zostaň so mnou…

Nudíte sa ešte, ešte vás ešte nemám čo povedať.

Bezpečnostné otázky

Pýtajú sa bezpečnostné otázky, väčšinou kvôli bezpečnosti. Hackeri však vymysleli spôsob, ako napadnúť vaše účty. Väčšina vašich odpovedí sa dá uhádnuť. Preto je bezpečnejšie aktualizovať svoje odpovede. Môžete skúsiť odpovedať pomocou nesúvisiaceho scenára. Napríklad: „Kde je vaše rodisko?“ Vaša odpoveď môže byť „moje narodeniny.“ Skúste niečo, o čom nikto nikdy nebude myslieť.

Používanie najlepšieho antivírusu / škodlivého softvéru

Antivírusový softvér, ktorý vyberiete, chráni váš systém pred škodlivým softvérom. Upozorňuje vás na hroziace útoky a chráni vás. Antivírusový softvér prichádza s rôznymi funkciami navrhnutými na ochranu pred online hrozbami.

Opäť môžete dôverovať Produkty McAfee alebo Thor domov Heimdal Security.

Použitie dvojfaktorového overenia

Naozaj nemôžete byť príliš opatrní. Pokiaľ ide o ochranu vašich údajov, kľúčom je skryté eso. Ďalšia vrstva ochrany je inteligentná a účinná. Je to tiež neočakávané. Preto je vhodné ho používať.

Zálohujte svoje údaje

Je dôležité, aby ste mali záložný súbor. Hacker sa nestará o to, či sú vaše údaje súkromné ​​alebo nie. Alebo ak to stojí za milióny. Vytvorenie záložného súboru vám poskytne plán B, možnosť návratu späť. Uistite sa, že váš záložný systém je veľmi bezpečný a nepreniknuteľný. Niektorí dôveryhodní vývojári vyrábajú veľmi dobrý zálohovací softvér a aplikácie.

Bojová línia

Ukázalo sa, že tieto riešenia fungujú dobre a efektívne. Je na vás, aby ste sa rozhodli bojovať v tejto bitke.

Možno si myslíte, že to nie je vojna, možno by ste si mali premyslieť dvakrát. Svet stratil miliardy, na počítačové útoky a hackerov. Nedávno muž stratil veľa bitcoínov, v hodnote miliónov.

Mohli by ste to byť vy, alebo niekto, koho poznáte.

Je to bitka

Poďme to napraviť, hackeri sú zločinci a je im to jedno. Chráňte sa je pomerne jednoduché, držte zlodejov von a budete v poriadku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map