Štyri základné tipy na zabezpečenie inteligentných hodiniek

Keď adoptujete pokročilé technológie vo vašom živote musíme pochopiť aj nevyhnutnosť údržby a zabezpečenie zariadenia.


Na zabezpečenie internetu je potrebné urobiť niekoľko vecí najlepšia ochrana do vášho zariadenia, ale ak len rozumiete základným požiadavkám vášho inteligentného modulu gadget, nebude pre vás postup údržby a riadenia bezpečnosti príliš ťažký.

Smartwatches sú vynikajúcou voľbou modulov gadget pre tých, ktorí dúfajú v konsolidáciu nositeľnej príťažlivosti s funkčnosťou ďalšej úrovne zariadenia.

Sledujú vaše zdravie, pomôžu vám zapamätať si vaše stretnutia a – zvyčajne – oznámia čas. Avšak, rovnako ako v súčasnosti akýkoľvek iný modul gadget, existuje obavy o bezpečnosť o ktorých by ste mali vedieť.

Po nejakom výskume v oblasti bezpečnosti smartwatch, pedagóg na internete Stevensov technologický inštitút zistili, že je úplne možné, aby programátori a hackeri získali neoprávnený prístup a ukradnúť ATM PIN z smartwatches.

Všetko, čo museli urobiť, bolo vyčichanie informačných balíkov, ktoré sa vymieňajú medzi smartwatch a smartfónom.

zvuky strašidelný?

Niet pochýb o tom, že je potrebná bezpečnosť údajov. Preto uvádzame niekoľko dôležitých rád týkajúcich sa zabezpečenia inteligentných hodiniek, aby vás vaše inteligentné hodinky nenútili bezbranný proti hackerom.

Chráňte svoj chytrý telefón

Toto je skutočnosť, že zabezpečenie smartwatch začína zabezpečením smartfónu. Podľa výskumu a analýzy vychovávateľa na Stevensovom technologickom inštitúte zistili, že najväčší bod rizika v prípade Krádež PIN kódu ATM je spojenie komunikácie, ktoré veríme medzi smartfónom a smartwatch.

Okrem toho hackeri zvyčajne nepotrebujú preniknúť do oboch, aby mohli čuchať informácie – jednoducho k nim musia mať prístup.

Najjednoduchšia cesta, ako sa do smartfónu dostať iná osoba, je prostredníctvom falošných aplikácií. Toto je prevažujúce pre smartfóny so systémom Android, ale smartfóny so systémom iOS nie sú úplne bezpečné.

Všeobecným usmernením je držať sa aplikácií, ktoré sa predávajú v obchode Google Play alebo iOS App Store. preskúmať dôveryhodnosť a dôveryhodnosť aplikácií pred ich stiahnutím do zariadenia. Aj v prípade, že ste používateľom systému iOS, môže sa stať, že vám smartphone prepustí z väzenia – aj keď oslobodíte – aj tým, že vás nejakým spôsobom otvorím. bezpečnostné bolesti hlavy.

Pravidelne aktualizujte softvér SmartWatch

Vývojári zverejňujú najnovšie aktualizácie pre používateľov a je ich veľa dôvod za tým. Nielen, že to robia za účelom zvýšenia výkonu aplikácie alebo operačného systému, ale tiež zlepšujú svoju funkčnosť, aby sa mohli usadiť. nebezpečné bezpečnostné chyby.

Aj keď vás to môže obťažovať, že budete musieť počkať 30 sekúnd, kým sa vaše inteligentné hodinky alebo reštart systému spustí, môže vás to ušetriť od toho, aby ste strávili hodiny rokovaniami s podvodnými hackermi..

Dávajte pozor na svoje informácie o kondícii

Hackeri nie sú jedinými páchateľmi bezpečnosti smartwatch – sponzorské agentúry a poisťovacie agentúry to tiež môžu urobiť. Organizácie pravidelne nakupujú informácie o kupujúcich s konkrétnym cieľom informovať ich ceny a marketing.

Toto je veľmi únavné, keď sa jedná o otázku bezpečnosť údajov o zdravotnom stave a zdraví. Smartwatches môžu byť pre vás zdrojom informácií o vás.

Napríklad, ak je poisťovacia agentúra vidí, že máte ťažkosti so srdcom alebo že jete vysoké množstvo namočeného tuku, môžu sa pokúsiť zasiahnuť nežiaduce prémie alebo v horšej situácii môžu odmietnuť, aby vás vôbec ochránili.

Pred použitím akejkoľvek fitness aplikácie, musíte skontrolovať bezpečnostné nastavenia. Vyberte, čo sa bude zdieľať verejne. Podobne zvážte použitie aliasu ako používateľského mena, aby vám nemohol byť váš denný príjem sodíka pripísaný späť.

Povoľte nastavenia, ktoré chránia pred krádežou

Okrem digitálne nebezpečenstvá pre vaše zariadenie by ste si mali vždy pamätať na to, že niekto môže od vás priamo ukradnúť vaše inteligentné hodinky alebo inteligentné zariadenie a potom môže bez problémov získať prístup k vašim údajom.

Výrobné spoločnosti smartwatch si túto pravdepodobnosť veľmi dobre uvedomujú. To je dôvod, prečo mnoho firiem vykonalo nastavenia zabezpečenia, ktoré sú určené na ochranu pred krádežou.

Napríklad, Aktivačný zámok spoločnosti Apple v zariadení – chráni vás pred možnosťami krádeže a nedovolí nikomu spárovať vaše hodinky Apple Watch s akýmkoľvek zariadením, ktoré nebolo schválené vlastníkom.

Rôzne inteligentné hodinky majú na to svoje konkrétne vlastnosti, takže bez ohľadu na to, aký môže byť názov bezpečnostnej funkcie, musíte o tom vedieť všetko a ponechať ju zapnutú pre najlepšia bezpečnosť vašich smartwatch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map