Najvyššie 4 prémiové bezpečnostné doplnky WordPress a služby

Pokiaľ ide o bezpečnosť, nestačí to dosť dobré. Preto by ste vždy mali hľadať prémiový bezpečnostný doplnok / službu WordPress.


Nepopiera sa, že prémiové doplnky WordPress vo všeobecnosti ponúkajú omnoho väčšiu hodnotu ako tie bezplatné. Ale aj medzi prémiovými doplnkami existujú niektoré, ktoré sú na vrchole potravinového reťazca. Môžu byť drahé, ale majú jedinečný vplyv na vaše podnikanie a akékoľvek webové stránky WordPress, ktoré sa oplatia soľou, sa bez nich nemôžu zaobísť.

Tento príspevok obsahuje asi štyri také úžasné doplnky a služby. Najprv sa však trochu vráťte a porozprávajte sa o tomto temnom umení známom ako webová bezpečnosť.

Prečo by som sa mal zaujímať o zabezpečenie webu?

Hmmm, dobrá otázka.

Keď sa vaša firma rozrastá, je ťažké sa nadchnúť bezpečnosťou a váš web sa mesiac po mesiaci darí skvele. Teraz viete, že vaša firma je 100% digitálna – tých niekoľko súborov, ktoré niekde bývajú na verejnom počítači, robí z vašej firmy všetko, čo je.

A verte tomu alebo nie, je to veľmi plytký základ byť bankou celú svoju budúcnosť. Nové knižnice, softvér a funkcie sa tlačia každý týždeň, ale stav bezpečnosti je do značnej miery pred desiatimi rokmi (stále existuje niekoľko nepríjemných spôsobov, ako spustiť webovú aplikáciu).

Platí to najmä pre WordPress, ktorý nemá architektúru dôveryhodnú z hľadiska bezpečnosti.

Pre vás, majiteľa firmy, je riziko obrovské – strata všetkého, čo ste si v priebehu niekoľkých rokov vybudovali. Premýšľajte o tom – podnik sa zastaví, keď sa sťažuje (alebo mlčí), sťažnosti zákazníkov a hnev exponenciálne narastú a nebude sa robiť nič,.

Aj keď máte viacnásobné a časté zálohy všetkého a môžete stránku obnoviť, poškodenie vašej povesti bude nezvratné.

Inými slovami, prosíme, aby ste v záujme svojej firmy a jej reputácie konali skôr, ako bude neskoro. Použitím jedného alebo viacerých návrhov v tomto príspevku sa budete môcť postarať o 99% slabých článkov v obrannom reťazci (rovnako ako o zvyšných 1%). každý ich má). Postarajte sa o bezpečnosť svojho webu WordPress.

konaj teraz!

Dobre, dosť pobúrenej motivácie; poďme na návrhy. ��

Šučur

SUCURI je cloudový firewall, CDN, monitorovanie a ochrana DDoS; všetky zrolované do jedného.

Je to oddelená služba nezávislá od platformy, ktorá pracuje s akýmkoľvek redakčným systémom alebo webovým nastavením, najmä WordPress, Joomla, Drupal a Magento..

Prejdite na ich cenové plány a nájdete pekné ponuky. Čo ma zaujalo, bol plán 199,99 dolárov za rok, ktorý obsahuje všetko, o čo by ste sa mohli opýtať (skenovanie hackov, sledovanie čiernych listov, ochrana DDoS, CDN, SSL, firewall), spolu s dvanásťhodinovou dobou odozvy a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. ! : -O

drahý?

Pre web, ktorý zarába niekoľko tisíc dolárov mesačne (alebo rok) a môže ho kedykoľvek prísť k hlúpemu automatizovanému útoku? Vôbec nie!

Wordfence

Wordfence je v súčasnosti typom domácnosti a je jedným z najlepších doplnkov pre freemium. Aj po 2 a viac miliónoch aktívnych inštalácií si zachováva takmer dokonalé hodnotenie a je skúseným správcom WordPress číslo jedna na inštaláciu..

Skutočná radosť z tohto doplnku je v systéme Windows poistné verzia, kde získate veľmi užitočnú bránu firewall a vynikajúce funkcie (filtrovanie IP, blokovanie krajiny, skenovanie v zadných dverách)..

Čerešničkou na torte je informačný panel prehľadov, ktorý je k dispozícii priamo z ponuky správcu WordPress.

Cena? 99 dolárov za web za rok. No tak, musíš si robiť srandu?!

iThemes Security

iThemes je známe meno v spravovanom hostovaní WordPress, ale má tiež úžasný prémiový bezpečnostný doplnok s názvom iThemes Security. Ide o ďalšiu ponuku batérií, ktorá obsahuje niektoré jedinečné a užitočné funkcie. Cítim nútené pauzu a rýchlo prediskutujem pár z nich.

Detekcia zmeny súboru: WordPress je (takmer) všetko o súboroch a o tom, čo obsahuje. Po pridaní doplnku pridá svoje súbory; po aktualizácii jadra sa nahradí niekoľko súborov; a tak ďalej. To znamená, že ak niekto získal prístup na vaše webové stránky a inštaluje škodlivý kód, zmeny súboru sú jednou z prvých vecí, ktoré treba vyhľadať.

Detekcia 404: Najväčšou hrozbou pre väčšinu webových stránok nie sú odhodlaní hackeri, ale roboti, ktorí pretrvávajú pri ich bezduchých, ale dôkladných útokoch. Napríklad bota WordPress navrhnutá na hackovanie by sa začala hľadaním kľúčových adries URL v nastavení, ktoré môže byť ohrozené.

Môže napríklad vyhľadávať adresáre / admin, / only-only, / private atď. V nádeji, že nájde stránku, ktorá po zlomení hesla poskytne prístup na web. Keďže však tento robot dokáže uhádnuť a prečítať jednotlivé možnosti, vygeneruje na serveri veľa 404 (nenájdených) požiadaviek..

Inými slovami, požaduje blokovanie, čo sa spoločnosti iThemes Security darí dobre.

Úprimne povedané, počet funkcií je príliš veľa na to, aby sa tu všetky prerokovali, preto vás odporúčam navštíviť web a pozrieť sa.

Ak ste nezávislý vývojár WordPress, môžete chrániť až 10 webových stránok za 127 dolárov ročne. To je 12,7 dolárov ročne na jedno miesto. Nemožno uveriť!

CloudFlare

O Cloudflare ste už nepočuli; pokiaľ ide o vysoko výkonné CDN, je to jedno z najlepších (alebo najlepších?) mien. Myslím tým, že ak ste si sami nezistili CDN, Cloudflare je pravdepodobne prvá vec, ktorá vám príde na myseľ, alebo krstné meno, ktoré niekto odporúča, pokiaľ ide o CDN..

Možno však neviete, že je plán je priemyselná ponuka zabezpečenia, ktorú používajú napríklad Discord, Crunchbase, Udacity, ZenDesk, Cisco. , , Dobre, zastavím sa skôr, ako môj mozog exploduje!

Cloudflare nie je viazaný iba na WordPress, ale pracuje so všetkými. Ide o mimoriadne serióznu, vysokovýkonnú ponuku pre podniky, ktoré majú veci v šialenom meradle a nemôžu si dovoliť akúkoľvek slabinu, bez ohľadu na to, do akej miery.

pro plány sú drahé, pričom základná cena je 20 dolárov mesačne, ale obsahuje pekné funkcie, ako je optimalizácia obrázkov a mobilná optimalizácia. Takže, ak ste v mierke, v ktorej sa už nedodržiavajú zákony (počítačovej) fyziky, a nič menej ako húfnica, Cloudflare je odpoveďou.

záver

Na záver chcem povedať, že nemôžete pokaziť žiadny z týchto doplnkov / služieb tu. Pre niektorých funguje kombinácia Wordfence a Cloudflare najlepšie, zatiaľ čo iní radi aktivujú SUCURI a nemusia sa obávať úplných útokov blokovaných za deň..

Moja rada?

Rovnakú nudnú vec, ktorú vždy hovorím: neponáhľajte sa a vždy preskúmajte štipku soli. Dokonca aj moje. �� Najskôr si vyhľadajte bezplatnú / najlacnejšiu verziu, vyskúšajte si ju na nejaký čas v rôznych prípadoch použitia a až potom vykonajte zmenu.

Môžete mať bezpečné a prosperujúce nasadenie WordPress! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map