11 najlepších e-mailových klientov pre Windows a MacOS

E-maily sú obrovskou vecou v podnikaní aj všeobecne.


Pomáha nám to komunikovať a udržiavať veci v chode, či už ide o plán, ihrisko, dôležitú diskusiu, alebo len o čokoľvek. Všetko je zábavné a hry, až kým sa nezačne zvyšovať počet firemných e-mailov a nebude pre vás ťažké spravovať ich z viacerých miest..

Je celkom normálne mať viac e-mailových adries na rôzne účely, ale nevýhodou je to celkom jasné. Je to príliš prekážka a veci a veci sa sťažujú iba vám a vašej firme.

Našťastie existuje riešenie tohto problému a to pomocou softvéru e-mailového klienta. To, čo robí, prináša všetky vaše e-maily do jedného rozhrania, ale so správnou organizáciou. Ľahko môžete prijímať, písať a odosielať e-maily s nakonfigurovanými adresami.

Než začnem uvádzať najlepších e-mailových klientov, uvádzame niektoré dôležité výhody, ktoré stojí za zmienku.

Šetrí veľa času

Keďže všetky vaše e-maily prichádzajú do jedného rozhrania pracovnej plochy, môžete ušetriť veľa času tým, že sa neprihlásite do rôznych účtov. Všetko, čo urobíte, je len otvoriť softvér a tam máte pripravené všetky e-maily. Toto je obrovský záchranca pre ľudí, ktorí už nemajú veľa času v ich každodennej rutine.

Zvyšuje produktivitu

Skutočnosť, že všetky vaše e-maily budú usporiadané a umiestnené do správnych častí, stačí na spustenie prílivu úrovne produktivity. Už ich nemusíte označovať samostatne ani pre ne nastaviť kategórie. Softvér to všetko urobí za vás rozdelený rôznymi e-mailovými adresami.

Pracujte offline

Sú časy, keď jednoducho nemôžeme získať prístup na internet a otvoriť naše e-maily. V týchto prípadoch e-mailový klient získa výhodu, pretože všetky prijaté e-maily sa uložia na pevný disk vášho systému, čo uľahčuje prístup k nim kedykoľvek.

Udržuje zálohovanie po ruke

Väčšina e-mailových klientov zálohuje všetky údaje, takže ak sa poskytovateľ e-mailovej adresy pokazí, stále máte e-maily so sebou..

Zablokovanie alebo strata prístupu k e-mailovým účtom sa môže ukázať ako veľká strata, ale našťastie máme e-mailových klientov, ktorí tento problém nejako vyriešia..

S tým všetkým, čo bolo povedané, preskočíme do zoznamu.

Klient eM

Vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu, Klient eM poskytuje viac ako len správu e-mailov. Môžete využiť kalendár, úlohy, chat a dokonca aj kontakty. Okrem toho môžete:

 • Použite šifrovanie PGP
 • Povoliť automatické zálohovanie na pozadí.
 • Pre každý kontakt nastavte avatary
 • Vložte prispôsobiteľné tabuľky
 • Automatické prispôsobenie obrázkov pri ich vložení do e-mailov
 • Nastavte automatické odpovede, aby ste dali ľuďom vedieť, že na ne nebudete môcť odpovedať

Je toho oveľa viac, a preto jej dôverujú tisíce zákazníkov. Tento e-mailový klient si môžete stiahnuť a používať v systéme Windows a Mac.

Mailbird

V priebehu rokov získal niekoľko ocenení, Mailbird plní očakávania vďaka svojim veľkým súborom funkcií. Je k dispozícii pre Windows a robí úžasnú prácu tým, že synchronizuje všetky vaše e-maily a umožňuje vám integráciu s mnohými aplikáciami tretích strán..

Spravovaním viacerých e-mailových účtov z jedného miesta môžete ušetriť obrovské množstvo času. Okrem toho si môžete prispôsobiť vzhľad podľa svojich potrieb a vychutnať si pohotovú zákaznícku podporu.

buřňák

Úplne zadarmo a open-source, buřňák v sebe spája rýchlosť, súkromie a jednoduchosť ich funkcií. Je zabezpečená rôznymi funkciami, ako je sledovanie a vzdialené blokovanie obsahu, aby bola zaistená bezpečnosť a ochrana osobných údajov. Okrem toho môžete prispôsobiť vzhľad a pridať rôzne rozšírenia a motívy, aby ste ho ešte vylepšili.

Vyhľadávacie nástroje, panel s nástrojmi pre rýchly filter a e-mailové karty môžete používať rovnako ako v akomkoľvek prehliadači. To uľahčuje prístup k vašim e-mailom bez zbytočného plytvania. Má rôzne ďalšie funkcie na organizovanie a udržiavanie vecí zabezpečených.

Zimbra Desktop

K dispozícii pre Windows, Mac a Linux, Zimbra Desktop vám poskytuje online a offline prístup k vašim e-mailom z jedného panela. Môžete synchronizovať svoje e-maily, kontakty a údaje kalendára medzi poštovými schránkami v cloude a na pevnom disku.

Tu je niekoľko ďalších hlavných funkcií:

 • Podporuje Zimbru a poskytovateľov e-mailových účtov tretích strán
 • Drag and drop mini kalendár
 • Užitočný panel na čítanie na boku pre ľahší prístup k e-mailu
 • Zbierka nástrojov spolupráce tretích strán, ako sú úlohy a aktovky

K dispozícii je tiež filter rozšíreného vyhľadávania, ktorý vyťaží všetky malé informácie, ktoré hľadáte.

Kanárska pošta

Ďakujeme za web The Next Web, Kanárska pošta má dokonalú rovnováhu medzi pokročilými funkciami, pevnou bezpečnosťou a elegantným dizajnom. Môžete byť svedkami úplného šifrovania a môžete si byť istí, že vaše súkromie nebude nikdy na predaj.

Je rýchly, kompatibilný s GDPR a funguje dobre na viacerých zariadeniach. Odteraz môžete používať službu Canary Mail na počítačoch Mac, iPad, iPhone a Watch, očakáva sa však, že začne tiež podporovať zariadenia so systémom Android. Vyskúšajte ich zadarmo a vyskúšajte si množstvo skvelých funkcií.

Boxy Suite

Aplikácia určená pre používateľov Gmailu na počítači Mac, Boxy Suite vám dáva plnú kontrolu nad svojím e-mailovým účtom. Svoje e-maily a kalendár môžete bez problémov transformovať, aby bol prehľadnejší a aby boli veci, ktoré sú prioritné.

Môžete prepínať medzi rôznymi účtami, používať klávesové skratky Mac a Gmail a integrovať sa s množstvom aplikácií tretích strán. Nielen to, ale môžete tiež upozorniť na nadchádzajúce stretnutia v kalendári a okamžite vás upozorniť, keď nastane čas.

Tento e-mailový klient v podstate vytlačí maximálny potenciál z vašej e-mailovej a kalendárovej funkcie vo vašom účte Gmail.

tempo

tempo Pomáha vám odmietnuť vaše e-mailové účty tým, že ich zoradí podľa najdôležitejších a najmenej dôležitých, takže vždy pracujete na veciach, ktoré si vyžadujú okamžitú pozornosť. Denne vám tiež ušetrí obrovské množstvo času, pretože vám umožní odhlásiť sa z nedôležitých mailových zoznamov jediným kliknutím.

Okrem toho má vynikajúci „zaostrovací režim“, ktorý vytvára jednoduché rozhranie na celej obrazovke odstránením rušivých prvkov..

Môžete si byť istí. Spoločnosť Tempo sa veľmi stará o bezpečnosť a súkromie tým, že vaše citlivé informácie uchováva iba pre vás. Odteraz môžete tento e-mailový klient sťahovať a používať iba v počítačoch Mac.

iskra

Môžete si užiť e-mailové prostredie bez rozptýlenia iskra. Pomáha vám vyčistiť a triediť e-maily podľa vašich potrieb. Pripája dôležité e-maily na začiatok a umožňuje vám archivovať tie, na ktorých vám nezáleží.

Môžete tiež spojiť svoj tím a nadviazať spoluprácu na úplne novej úrovni. Tu sú niektoré z hlavných čŕt programu Spark:

 • GDPR kompatibilný
 • Šifrovanie údajov a zabezpečenie pomocou cloudu Google
 • Odložiť e-maily
 • Dôkladné vyhľadávanie obsahuje dôležité informácie
 • Vstavaný kalendár
 • Nastavte pripomenutia
 • Nastavte rýchle odpovede, aby ste ušetrili čas
 • Vytvárajte profesionálne e-mailové podpisy
 • Integrujte sa s množstvom aplikácií

Je toho toho veľa, preto by som odporúčal vyskúšať tento. Je to zadarmo pre osobné použitie, ale má prémiové plány pre prípad, že by ste chceli spoluprácu. Spark môžete používať na počítačoch Mac, IOS a Android.

letecká pošta

E-mailový klient s rýchlosťou blesku, letecká pošta vám umožňuje prispôsobiť si e-mailové účty a vytvoriť akcie, ktoré zostanú v produktívnej schránke. Môžete sa tiež integrovať do obľúbených aplikácií a synchronizovať údaje na všetkých zariadeniach Apple.

Má niekoľko pôsobivých funkcií, napríklad možnosť viacerých účtov, režim ochrany osobných údajov, zdôrazňuje dôležité e-maily a odkladá e-maily, ktoré si budete môcť pozrieť neskôr. Okrem toho môžete povoliť tmavý režim, nastaviť vlastné akcie švihnutia a využívať e-mailové šablóny.

Letecká pošta podporuje viac ako 30 rôznych jazykov a rôzne klávesové skratky Siri.

Mailspring

S partiou rôznych rozložení a tém, ktoré zodpovedajú vašej nálade, Mailspring vám môžu pomôcť zvýšiť vašu produktivitu a dosiahnuť oveľa lepšiu správu e-mailov. Super čisté a ľahko použiteľné rozhranie úplne doplní vaše každodenné úlohy.

Za zmienku stojí aj to o týchto základných črtách:

 • Možnosť viacerých účtov
 • Zjednotená doručená pošta
 • Podpora dotykom a gestami
 • Pokročilé skratky
 • Hlboké vyhľadávanie
 • Schopnosť vrátiť odoslanie
 • Povolí čítanie potvrdení a sledovanie odkazov
 • Podpora deviatich rôznych jazykov

Mailspring má zadarmo a tiež platený program, ktorý určite stojí za vyskúšanie. Môžete si ho stiahnuť pre Mac, Linux a Windows.

Hiri

Vytvorené pre e-mailový ekosystém spoločnosti Microsoft, Hiri vám umožňuje spravovať vaše e-maily, úlohy, kalendár a kontakty. Môžete zostať na vrchole svojho dňa nastavením pripomienok, odmietnutím e-mailov, spravovaním zoznamu úloh a vylepšovaním riadkov predmetov

Tento e-mailový klient vám pomôže sústrediť sa na to, čo je dôležité, a vyťažiť maximum zo svojej obrazovky. Hiri je momentálne k dispozícii pre Windows a vy môžete začať používať ich 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

záver

Vyššie uvedení e-mailoví klienti môžu vašu firmu a celkový život omnoho ľahšie zjednodušiť. Ak chcete zostať organizovaní a produktívni, odporúčame vám dnes ísť s vhodným. ��

Tagy:

 • MacOS

 • windows

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map