13 najlepších platforiem elektronického obchodu pre malé a stredné firmy

V tejto digitálnej ére sa podniky presúvajú do inej dimenzie, kde je predaj alebo nákup iba jedným kliknutím.


Či už chcete predať pero alebo nehnuteľnosť, nepotrebujete nevyhnutne hmatateľný obchod s tehlami a maltou. Platformy elektronického obchodu vás dostali do pozornosti, pretože venujete pozornosť pridávaniu hodnoty vašim zacieleným zákazníkom. Celý proces je nákladovo efektívny, časovo nenáročný a užívateľsky prívetivý!

V dôsledku kombinovaných síl elektronického obchodu a internetu je začatie podnikania v týchto dňoch pomerne jednoduchšie. Virtuálnu „domácu základňu“ môžete ľahko vytvoriť pomocou dostupných platforiem elektronického obchodu. Odvetvie elektronického obchodu preto rýchlo rastie a otvára dvere podnikom.

Podľa štatistika, odvetvie elektronického obchodu dosiahlo v roku 2017 obrat vo výške 2,3 bilióna dolárov, ktorý sa do roku 2021 má zdvojnásobiť.

Vezmite si príklad Amazon, eBay, Alibaba a mnoho ďalších; môžete si prezrieť spôsob, akým ich podnikanie rastie v online priestore. Tieto veľké mená a ružové štatistiky však maskujú obrovský tlak, ktorému čelia spoločnosti elektronického obchodu. Rastúce požiadavky spotrebiteľov a tvrdá konkurencia vytvorili pevné marže, čo podnikom sťažuje prežitie v tomto virtuálnom priestore.

Aby si podniky elektronického obchodu udržali náskok pred konkurenciou a získali konkurenciu, potrebujú viac sietí, dohľad nad svojimi konkurentmi, využívanie najnovších technológií a modernizáciu služieb zákazníkom..

Napriek tvrdej konkurencii má však odvetvie elektronického obchodu stále obrovský potenciál v mnohých oblastiach, ako napríklad:

 • Ekologické detské toaletné potreby
 • Prírodné výrobky pre starostlivosť o pleť
 • Ručné hračky a iné výrobky pre majiteľov domácich miláčikov
 • Odevy na tlač
 • Fitness vybavenie
 • Bezlepkové a organické potraviny na požiadanie
 • Online kurz a ďalšie

Prečo je výber správnej platformy elektronického obchodu rozhodujúci pre vaše podnikanie?

Je to trochu podobné výberu fyzického obchodu s tehlami a maltou. Pri budovaní webovej stránky elektronického obchodu sa veľa týka, či už ide o náklady, povesť a riziká. A ak sa niečo pokazí, vaše celkové podnikanie trpí. Nakoniec ste nútení zmeniť platformu, ktorá si opäť vyžaduje dodatočné náklady a čas, nehovoriac o vzniknutých problémoch.

Ušetrite tým zbytočné problémy a od začiatku investujte do správnej platformy. Ale ako presne to dosiahnete? Zvážte nižšie uvedené body.

cena

Ak máte malý alebo stredný podnik, cena sa stáva rozhodujúcim aspektom, ktorý treba zvážiť. Vyberte platformu, ktorá môže ponúkať základné nástroje, funkcie a použiteľnosť, ktoré môžu byť za primeranú cenu.

Nástroje typu back-end

Uistite sa, že platforma, ktorú vyberiete, musí ponúkať základné nástroje na podporu svojho webu. Môže ponúkať funkcie, ako je prístup k doplnkom WP, systémy na správu aplikácií, podpora SKU a CSS a ďalšie. Musí zabezpečiť plynulý prístup od správy inventára k správe obsahu, všetko na pozadí.

škálovateľnosť

S rastom vašej spoločnosti by váš internetový obchod potreboval podporu pre viac produktov, viac platobných možností, atď. Preto by platforma, ktorú si vyberiete, mala byť schopná poskytovať ľahkú škálovateľnosť bez toho, aby obmedzovala vaše obchodné operácie..

Výkon a rýchlosť

Keď používateľ otvorí váš obchod, musí zaistiť slušný výkon a rýchlosť načítania stránky. Udržuje ho závislý na webe, aby vylepšil vaše podnikanie. Váš hostiteľ preto musí ponúkať vynikajúci výkon a rýchlosť, aj keď používate rôzne doplnky, doplnky a ďalšie..

Užívateľská skúsenosť

Vyberte technológiu, ktorú vaši koncoví používatelia nájdu ľahko použiteľnú na zvýšenie pohodlia používateľa. Webová stránka im nesmie dať problém, keď hľadajú produkt alebo službu. Podobne sa uistite, že platforma nie je tak zložitá na správu tímu. Namiesto toho musí ponúkať jednoduchú správu bez kompromisov v účinnosti.

zabezpečenia

Keď hovoríme, počítačové zločiny stúpajú. A viete, aká dôležitá je bezpečnosť vášho internetového obchodu. Predstavuje to nielen vážne ohrozenie vašej povesti a podnikania, ale tiež ohrozuje údaje vášho klienta.

Preto si vyberte platformu, ktorá vám môže ponúknuť najvyššiu úroveň zabezpečenia na dlhodobé zmiernenie narušenia bezpečnosti akéhokoľvek druhu.

Zákaznícky servis

Mnoho podnikov má tendenciu prehliadať tento aspekt. Ako firma viete, aký dôležitý je zákaznícky servis pre výhody vášho podnikania. Vždy musíte byť pripravení zúčastniť sa otázok vašich zákazníkov a pomôcť im.

Podobne nezabudnite vybrať ten, ktorý vám môže ponúknuť pohotový zákaznícky servis pre prípad, že budete potrebovať pomoc.

Ďalej nájdeme niektoré z najlepších riešení pre vaše podnikanie.

Magento

Otvorená platforma elektronického obchodu, Magento ponúka nespočetné množstvo užitočných a zaujímavých funkcií. Od malých spoločností až po podniky na úrovni podniku využíva množstvo spoločností Magento flexibilitu a silu pre svoje online obchody.

Buduje váš obchod efektívne, aby ste mohli dobre podnikať. Ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia, aby sa vaše podnikanie formovalo tak, ako ste snívali. Získate množstvo šablón, miniaplikácií, doplnkov a mnoho ďalších, ktoré sa neustále aktualizujú.

Aby ste zvýšili svoju viditeľnosť online, Magento dosahuje mimoriadne dobré výsledky v oblasti SEO. A vysokovýkonná platforma je tiež rýchla pri opravovaní chýb, ak existujú. Internetové obchody využívajúce túto platformu navyše bežia hladko na rôznych zariadeniach vrátane mobilných telefónov.

Platforma Magento Commerce navyše podporuje predajné kanály, ako je Amazon. Spoločnosť Magento je ideálna na to, aby vám okrem bezplatného stiahnutia softvéru priniesla aj dokonalý predaj. Ak hľadáte riešenie s otvoreným zdrojovým kódom, môžete sa nainštalovať a nastaviť sami alebo si zvoliť dôveryhodnú hostingovú platformu.

Weebly

Malé a stredné podniky, ktoré chcú vytvoriť webovú stránku, ktorá bude priaznivá pre rozpočet, Weebly je skvelá voľba.

Ak chcete začať s tým, nemusíte byť technicky dôvtipní, stačí iba základy. Ponúka tiež blogovanie na propagáciu a predaj vašich produktov pridaním relevantných článkov. Okrem toho získate veľa zaujímavých a profesionálnych tém.

Vytváranie, správa a úprava vašich webových stránok je jednoduchá aj z mobilného zariadenia. Ponúka úplné prispôsobenie a širokú škálu profesionálne navrhnutých šablón. Môžete si vytvoriť svoje galérie, vlastné pozadie a prezentácie vhodné pre vaše podnikanie. Poskytuje tiež integráciu tretích strán do vášho obchodu spolu s nástrojmi SEO, ktoré vám pomôžu spozorovať.

Štvorcová mocnosť Weeblyho transakcií; Preto môžete veriť platforme pre všetky svoje platby. Ľahko použiteľná platforma ponúka bezplatné služby pre základné použitie, môžete ju však upgradovať na verziu Pro s 12 USD mesačne a získať kredity na inzerciu od spoločnosti Google vo výške 100 USD spolu s bezplatnou doménou..

Opencart

Výberom získate plnú kontrolu nad dizajnom svojho internetového obchodu Opencart.

Je to platforma s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá vám pomôže vytvoriť, prevádzkovať a škálovať svoju firmu tak, ako ste si predstavovali. Ľahko spustiteľná a ľahko štartovateľná platforma vám pomôže začať s digitálnym obchodom bezbolestne. Vychutnajte si transparentnosť, bezplatné aktualizácie a sťahovanie, ktoré platforma ponúka, s nulovými mesačnými poplatkami.

Výkonná správa vám umožňuje starať sa o svoje produkty, objednávky, zákazníkov, kódy kupónov, daňové pravidlá a ďalšie spolu s integrovaným SEO. Rozšírte funkčnosť svojho obchodu výberom z viac ako 13 000 tém a modulov. Zákaznícka podpora Opencart je v prípade problémov vždy k dispozícii.

Opencart integroval najznámejšie platobné brány na svete, vrátane služieb PayPal, Amazon Payments, FedEx, Skrill a ďalších pre zabezpečené transakcie. Vyskúšajte spoľahlivý internetový obchod Opencart pre svoj online obchod.

WooCommerce

Láska WordPress?

použitie WooCommerce na pridanie nákupného košíka na váš existujúci web WordPress. Tento doplnok WP môžete použiť namiesto budovania inej platformy.

Ponúka konfigurovateľné možnosti prepravy vašich produktov a 140 bezpečných platobných možností špecifických pre región prostredníctvom služieb PayPal, Stripe, Google Pay, Apple Pay, atď. Plne prispôsobiteľná platforma vám umožňuje rozšíriť funkčnosť vášho obchodu pomocou oficiálnych rozšírení WooCommerce, vrátane marketingovej integrácie, obchodu vylepšenia, viackanálové, predajné miesta a ďalšie.

Vytvorená pomocou rozhrania REST API, platforma môže byť integrovaná prakticky do akejkoľvek služby a je škálovateľná s rastom vašej značky. Svoje produkty môžete jednoducho uviesť v službe Nákupy Google, propagovať obchod na sociálnych médiách, ako je Facebook, a poslať zákazníkom e-mail prostredníctvom MailChimp. Okrem toho môžete nahlásiť a sledovať marketingové úsilie prostredníctvom služby Google Analytics.

Stránka WoCommerce vyžaduje viac serverových zdrojov ako bežné blogy, preto si starostlivo vyberte hostiteľskú platformu.

BigCommerce

Vytvorte diferencovaný a robustný digitálny obchod bez ohrozenia škálovateľnosti, stability a zabezpečenia BigCommerce. Umožňuje vášmu podnikaniu vyšplhať sa nad zložitosť ponúkaním rozsiahlych a špecializovaných služieb zameraných na optimalizáciu vašej značky pre rast.

Zostavte prispôsobený dizajn výkladu pomocou vlastných motívov so zabudovaným HTML, Javascript a CSS. Dokonca si môžete prispôsobiť platobné prostredie pomocou súpravy SDK a API pre platby medzi servermi. Prispôsobte svoj obchod mobilnej reakcii, ukážku pred publikovaním a vybudujte obchod na WordPress. Obohaťte svoje stránky o vyššiu návštevnosť prostredníctvom adries URL a metadát vhodných pre SEO.

BigCommerce poskytuje vašim webom rýchlu rýchlosť vďaka využitiu infraštruktúry Google Cloud, Akamai Image Manager a Google AMP. Prispôsobte svoje produkty pomocou funkcie presúvania myšou a vytvorte viac ako 70 natívnych propagačných akcií a zliav. Zahŕňa veľa digitálnych peňaženiek, ako sú Apple Pay, PayPal, Amazon Pay, atď.

Ďalšie vlastnosti:

 • Certifikácia ISO / IEC 27001: 2013
 • Certifikácia PCI DSS 3.1 úrovne 1
 • 99% dostupnosť
 • Podporuje viac ako 250 mien v 129+ krajinách

PrestaShop

Majúc na pamäti rôzne požiadavky rôznych podnikov, PrestaShop vám pomôže vytvoriť plne prispôsobený obchod snov! Ponúka funkcie, funkcie a výkon potrebný na vytvorenie a rozvoj vašej značky. Pridajte svoje výrobky rýchlo, nakonfigurujte ich funkcie a ľahko ich prispôsobte.

Môžete vytvárať cenové pravidlá, konfigurovať kupóny, vyberať režimy zliav a prispôsobovať prepravu. Prestashop tiež ponúka obchody priateľské k SEO, kde si môžete skontrolovať svoje skóre SEO a umožňuje vám prepojiť váš digitálny obchod so sieťami sociálnych médií pre lepšie zapojenie a prenos. Svoje marketingové úsilie môžete zmerať aj pomocou pravidelných správ a štatistík návštev.

Prestashop je v súčasnosti k dispozícii vo viac ako 75 jazykoch, ktoré vám pomôžu rozšíriť používateľskú základňu. Prevádzkujte viac digitálnych obchodov pomocou jednej back-office, aby ste znížili svoje náklady a zvýšili pohodlie. Pripojte sa k skupine viac ako 300 000 obchodníkov a predajte svoje výrobky za hranicami.

Shopify

Očakávali ste, že ste?

Hľadáte riešenie, kde nájdete všetky funkcie miesta predaja na spustenie, prevádzku a rast svojej značky pod jedným dáždnikom?

Shopify dostal ťa pokryť. Začnite s obchodnou cestou a predávajte svoje výrobky kdekoľvek, vrátane sociálnych médií, online trhovísk a ďalších.

Shopify ponúka vstavané nástroje, ktoré vám pomôžu s marketingovým úsilím pri vytváraní, vykonávaní a analýze kampaní v službách Google a Facebook. Spravujte všetky svoje objednávky, platby a prepravu pomocou rovnakého informačného panela. Prispôsobte si svoj web jednoduchým prístupom do CSS a HTML kódov.

Na svoje stránky môžete pridať pôsobivé funkcie a funkcie s viac ako 3 200 aplikáciami, ktoré sa dajú priamo integrovať do systému Shopify. Ponúka viac ako 70 odborných tém vytvorených renomovanými návrhmi, ako sú Pixel Union, Happy Cog, atď. Služba Shopify ponúka platformu blogov, na ktorej môžete publikovať vysoko kvalitné články a vzdelávať svoje publikum..

Služba Shopify vám poskytuje 256-bitový bezplatný certifikát SSL na ochranu všetkých informácií na vašom webe. Ponúka tiež bezpečné platobné brány a možnosť uskutočňovať platby kreditnými kartami od spoločností Visa, AmEx, Mastercard atď. Pripojte sa ku komunite spoločností 1M so sídlom vo 175 krajinách, ktoré už prostredníctvom služby Shopify dosiahli tržby vyše 155 miliárd dolárov..

Drupal

Vybudujte ambiciózny digitálny obchod Drupal integráciou dokonalých nástrojov pre marketing, plnenie a platby za prilákanie širšej zákazníckej základne. Svoj obsah môžete spravovať spolu s údajmi o produktoch vrátane stránok produktov a vyhľadávacích rozhraní.

Viac ako 1 milión vývojárov z celého sveta prispieva svojím úsilím k spoločnosti Drupal, čím sa stáva stabilnou a bezpečnou platformou. Zabezpečuje váš obchod prostredníctvom šifrovania databázy, riadenia prístupu, bezpečnostných správ, automatických aktualizácií a predchádzania škodlivým činnostiam a útokom DoS..

Drupal ponúka automatizáciu marketingu prostredníctvom sociálnych médií, e-mailov, CRM, optimalizácií a ďalších možností. Funguje tiež ako úložisko obsahu dostupné prostredníctvom rozhrania API a umožňuje vám personalizovať informácie, ako je geolokácia, typ zariadenia, história prehliadača, taxonómia správania atď., Aby návštevníkom poskytoval relevantný obsah. Táto platforma je viacjazyčná a ponúka viac ako 100 jazykov.

Od svojho otvoreného zdroja musíte spravovať inštaláciu a konfiguráciu. Namiesto toho môžete ísť na spravovaný hosting, aby ste sa mohli zamerať na svoje hlavné podnikanie.

Sylius

Využite platformu s otvoreným zdrojom a predstavte svoj obchod s jedinečným vzhľadom a dotykom Sylius. Je úplne založený na rámci PHP s názvom Symfony. Zahŕňa vysokú kvalitu kódu, solídne princípy a testovacie postupy, ktoré vývojárom uľahčia a sú pre používateľov ľahko prístupné.

Táto platforma ponúka vstavané rozhrania API, takže môžete bez problémov vytvárať mobilné aplikácie vrátane Android a iOS a progresívnych webových aplikácií. Preto môžete svoje výrobky predávať na akomkoľvek zariadení, ktoré používajú vaši zacielení zákazníci. Integrujte svoje stránky s rôznymi nástrojmi potrebnými na úspešné podnikanie, ako sú CRM, ERP, inventár, e-maily atď..

Sylius sa dá ľahko nasadiť na rôznych hostiteľských platformách vrátane Cloudways, Nexcess, atď.

Sellfy

Sellfy ponúka priamu, ale výkonnú platformu na vytvorenie internetového obchodu na predaj fyzického tovaru, predplatného alebo digitálnych produktov. Ak ste niekto, kto nenávidí zložitosť a stále chce efektívne výsledky, Sellfy je pre vás!

Svoje produkty môžete predávať na stránkach YouTube, Instagram alebo Soundcloud prostredníctvom svojich webových stránok zahrnutím tlačidla „Kúpiť“ alebo zdieľaním jednoduchého odkazu.

Svoje tržby môžete zvýšiť pomocou e-mailového marketingu, vynikajúcich funkcií a zľavových kódov bez ďalšej integrácie. Prispôsobte svoj obchod tak, ako chcete, pridaním loga, vytvorením rozloženia a zmenou farieb, ktoré doplnia vašu značku. Viacjazyčná platforma ponúka optimalizáciu pre mobilných používateľov, aby mali prístup k vášmu obchodu prostredníctvom mobilných a stolných počítačov.

Sellfy prijíma platby z viac ako 200 krajín a používa bezpečné platobné brány, ako sú PayPal a Stripe. Získajte podrobný prehľad prostredníctvom analýzy, pomocou ktorej môžete sledovať produkty s najlepším výkonom, prezerať dopravné kanály a najvýznamnejšie obchodné miesta.

Saleor

Nasadiť svoj internetový obchod ľahko pomocou Saleor a využívajte špičkový výkon a flexibilitu pri riadení a riadení vášho podnikania. Umožňuje plynulú integráciu vášho obchodu s rôznymi systémami, ako sú CRM, CMS, API na plnenie požiadaviek, atď. Prostredníctvom inovatívneho rozhrania GraphQL API.

Poskytuje vám úplnú slobodu front-end používania PWA výkladnej skrinky alebo JavaScript SDK spolu s možnosťami výberu novej platformy alebo jazyka podľa vášho výberu. Spravujte svoje zväzky produktov, skupiny a konfigurácie tak, ako chcete. Ponúka podporu pre rôzne meny, jazyky a preklady.

Sledujte svoj obchodný rast využitím údajov a analyzujte ich tak, aby z dlhodobého hľadiska ovplyvňovali vaše podnikanie. Vytvorte robustnú a bezpečnú predajňu s použitím moderných nástrojov a zabezpečte tak svoju budúcnosť. Ponúka tiež bezproblémovú migráciu Magento a používa čisté kódy na pridávanie nových a zaujímavých funkcií, z ktorých bude profitovať váš obchod.

3dcart

Využite robustnú a bezpečnú platformu elektronického obchodu spoločnosti Microsoft a získajte konkurenčnú výhodu 3dcart. Ponúka riešenie typu všetko v jednom na vytvorenie robustného obchodu s vhodnými nástrojmi na správu zásob, navrhovanie, sledovanie predaja a ďalšie. Prepojte svoj obchod s Amazon, eBay, Facebook atď., Aby ste maximalizovali svojich zákazníkov a využili výhody.

Rozšírte svoje podnikanie pomocou vstavaného e-mailového marketingu a merajte informácie o zákazníkoch pomocou spoľahlivých analytických nástrojov. Zaujímavé je, že ponúka nástroje na obnovenie opustenia vozíka, ktoré môžu automaticky osloviť vašich návštevníkov a povzbudiť ich, aby sa vrátili. Táto platforma tiež optimalizuje vaše stránky, aby SEO zvýšili návštevnosť a boli si všimnuté.

Spoločnosť 3dcart má certifikát PCI od spoločnosti Visa spolu s výkonnými bezpečnostnými atribútmi na zabezpečenie všetkých transakcií. Podporuje viac ako 200 poskytovateľov platieb vrátane služieb PayPal, Stripe atď. Môžete tiež bezproblémovo integrovať svoj obchod s FedEx, UPS, Royal Mail, USPS atď..

Obchody Wix

Vytvorte profesionálny a efektívny internetový obchod pomocou Wix predávať svoje výrobky na rôznych predajných kanáloch vrátane Instagramu a Facebooku. Vyberte si z viac ako 500 šablón a prispôsobte si dizajn obchodu pomocou účinných nástrojov, aby ste oslovili širokú zákaznícku základňu na mobilných aj stolných počítačoch. Ponúka 100+ dizajnových funkcií, efektov a fantastických galérií produktov, ktoré zvyšujú vašu online prítomnosť pre rast.

Nastavte si a spravujte svoj výklad na základe svojej firmy výberom zoznamu želaní, mini-košíka, rýchleho pridania do košíka a ďalších. Každú stránku na svojom webe si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovala potrebám vašej firmy. Využite platformu na zasielanie zásielok – Modulátor vám poskytne zdroje tisícov vysokokvalitných produktov s cieľom rozšíriť ponuku.

Môžete dokonca nastaviť prepravné pravidlá a vybrať globálnych dopravcov, ako sú FedEx, USPS atď., Aby ste zákazníkom pri pokladni ponúkli odhady prepravy v reálnom čase. Spoločnosť Wix sa stará o bezpečnosť platieb tým, že vám umožňuje vybrať si z popredných poskytovateľov platobných služieb, ako sú PayPal, Wix Payments, kreditné / debetné karty atď. A prijíma viac ako 40 mien. Katalóg produktov môžete tiež migrovať do formátu Wix pomocou súborov CSV.

záver

Ak ste pripravení surfovať za obchodom s tehlami a maltou, je najvyšší čas vybudovať škálovateľný digitálny obchod pomocou spoľahlivej a na funkcie bohatej platformy elektronického obchodu. Vyberte si správneho poskytovateľa služieb na základe vašich obchodných požiadaviek a rozpočtu, aby ste získali brownie body, ktoré vám môžu ušetriť z budúcich problémov a z dlhodobého hľadiska poskytovať ziskový podnik..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map