13 Najlepšie krásne Screenshot Tool a API pre vaše podnikanie

Používanie snímok obrazovky je vynikajúci spôsob, ako ľahko vysvetliť konkrétnu tému, pretože vizuály sú stráviteľné lepšie ako text.


Ak ste však niekedy navštívili webové stránky, ktoré sa chystáte navštíviť, urobte snímku obrazovky a upravte ju tak, aby vyzerala príťažlivo, viete, že úloha nie je najjednoduchšia. Je to druh zápasu urobiť všetko ručne.

V týchto prípadoch je najlepším spôsobom použitie rozhraní API snímok obrazovky. Namiesto plytvania 5 minút prípravou jednej snímky obrazovky môžete v tom čase a ľahko vygenerovať veľa snímok obrazovky.

V tomto článku najskôr nájdete nástroje, z ktorých môžete snímať snímky obrazovky manuálne, a potom rozhrania API, ktoré automatizujú proces. Majte na pamäti, že nestačí iba „nasnímanie“ snímky obrazovky. Tieto nástroje a rozhrania API vám tiež pomôžu vybrať požadovanú veľkosť a skrášliť ju.

Dôležitosť „skrášľovania“ snímok obrazovky

Všetci vieme, že snímky obrazovky nevyžadujú retušovanie ani filtrovanie, ale väčšina zabudovaných nástrojov snímok obrazovky v našom systéme zachytáva celú obrazovku vrátane panela nástrojov a stavovej lišty, čo sa nevyžaduje.

Mali by ste ich odstrániť a krásne ich prezentovať, pretože príťažlivé snímky obrazovky môžu:

 • Vylepšite svoju značku
 • Pritiahnite viac pozornosti
 • Získajte dôveru zákazníkov

Ručné úpravy snímok obrazovky však zaberie veľa času, a preto je potrebné využiť riešenia uvedené v tomto článku..

Výhody použitia rozhrania API na vytvorenie nástroja na vytváranie snímok obrazovky

Ak hľadáte nástroj na vytváranie snímok obrazovky v snahe uľahčiť prácu, tu je niekoľko výhod používania rozhrania API:

Šetrí čas

Rozhrania API majú robiť všetko rýchlo a lepšie. Jeho použitie na zostavenie vašej aplikácie znamená dramatické skrátenie času na polovicu, čo by vyžadovalo toľko hodín, ak by ste stavali všetko od nuly. Väčšina rozhraní API sa môže uviesť do prevádzky do jedného týždňa.

Znižuje prácu

Integrácia API na zostavenie softvéru je ako plug-and-play. Väčšina práce sa už vykonala za vás. Všetko, čo robíte, je uviesť API do činnosti pomocou ich dokumentácie a výukových programov a ste pripravení začať ich používať. Už od začiatku žiadne ďalšie montáže.

Lacnejšie

Väčšina rozhraní API je veľmi priaznivá pre rozpočet a tiež prichádza s plánmi na uvoľnenie bremena, aby sa bremeno ešte viac uvoľnilo. Na druhú stranu, môže vám fúkaná aplikácia od nuly stáť ruku a nohu.

Nástroje snímok obrazovky na požiadanie

Screely

Skvelý nástroj na premenu nudných snímok obrazovky na maketu, Screely je 100% zadarmo na použitie. Používa ho vyše 145 000 ľudí vrátane zamestnancov spoločností Amazon, Shopify a Google. Môžete začať odovzdaním snímky obrazovky, po ktorej môžete:

 • Vyberte si z rôznych okien makety
 • Zmeňte a prispôsobte pozadie
 • Stiahnite si snímku obrazovky vo formáte PNG, SVG alebo JPG

Neustále zavádzajú nové a vzrušujúce funkcie, takže sa oplatí ich používať. Majú dokonca rozšírenia pre prehliadač Google Chrome a Sketch, vďaka ktorým sú veci ešte jednoduchšie.

Kontrola geekflare Screenshot

Ak zacieľujete na viac alebo celosvetové publikum, je potrebné venovať pozornosť tomu, či sa váš web načíta správne na všetkých miestach. Môže sa vyskytnúť veľa prípadov, keď sa váš web načíta dobre v jednej krajine, ale má problémy v inej krajine, takže je rozumné uistiť sa, že je všetko v poriadku.

S použitím Kontrola geekflare Screenshot, môžete ľahko skontrolovať, či sa váš web zobrazuje správne v každom regióne. Jediné, čo urobíte, je prilepenie adresy URL a nechať nástroj vrátiť výsledky z rôznych regiónov.

Potom si môžete stiahnuť snímky obrazovky alebo dokonca zistiť, či v konkrétnej oblasti existuje nejaký problém s načítaním.

Thum.io

Vezmite snímky obrazovky za sekundu pomocou Thum.io. Je to super rýchly a spoľahlivý nástroj na snímanie obrazovky, ktorý dokáže spracovať snímky obrazovky jednoduchým a pokročilým spôsobom. Čo mám na mysli pod pojmom „pokročilé“ je, že vám umožňuje vybrať šírku a pixely podľa vášho výberu.

Môžete začať zadarmo.

Geo Screenshot

Vďaka možnosti testovať svoje webové stránky z viac ako 200 miest, Geo Screenshot je ďalšou vynikajúcou možnosťou, ktorá má niekoľko spokojných zákazníkov v mene spoločností Samsung, WebMD a Microsoft. Môžete sa doslova rozlúčiť s používaním proxy a VPN, pretože tento nástroj vám umožňuje byť odkiaľkoľvek odkiaľkoľvek.

Svoju adresu URL zadáte raz a BOOM, teraz viete, ako sa váš web zobrazuje na rôznych miestach.

Snímka obrazovky

s Snímka obrazovky, môžete okamžite generovať snímky obrazovky a dokonca zmeniť svoju webovú stránku na dokument PDF. Pred zadaním adresy URL máte možnosť vybrať si rôzne zariadenia, ako sú tablety, telefón alebo počítač, čo je vynikajúca funkcia, pretože každý má iné preferencie.

Okrem toho si môžete zvoliť aj vygenerovanie dlhého celoobrazovkového snímka obrazovky. Okrem toho môžete vygenerovať aj snímku svojej webovej stránky. Tento nástroj môžete použiť zadarmo na 100 snímok obrazovky za mesiac.

GeoPeeker

Ako už názov napovedá, GeoPeeker umožňuje „nahliadnuť“ do toho, ako sa váš web zobrazuje na rôznych miestach. Bezplatná verzia vám umožní nahliadnuť do 6 rôznych miest, zatiaľ čo prémiová verzia pridá 6.

S niektorými rozšírenými možnosťami môžete tiež:

 • Skontrolujte, či váš web nefunguje
 • Identifikujte časovanie pingu z rôznych miest
 • Prispôsobte oneskorenie vykreslenia, rozlíšenia a nastavenia agenta používateľa

Prémiové plány začínajú už od 9 dolárov mesačne.

Screenshot APIs

ScreenshotAPI

ScreenshotAPI.net vám umožňuje vytvárať snímky obrazovky perfektné pre pixel pomocou jednoduchého rozhrania API. Rozhranie API je spustené v službe Google Cloud, čo znamená, že zvládne veľkú návštevnosť. Rozhranie API sa ľahko nastavuje a upravuje. Môžete si urobiť snímky obrazovky výrezu, celej stránky alebo dokonca konkrétneho prvku na stránke.

S plánom zadarmo môžete vygenerovať až 100 snímok obrazovky za mesiac. Platené programy začínajú na 5 $ mesačne.

Restpack

Dôveryhodné spoločnosťami Samsung, AdColony a Autodesk, Restpack je úžasné rozhranie API, ktoré dokáže zachytiť snímky obrazovky pomocou jediného hovoru. Je založený na super jednoduchej a rýchlej URL adrese RestFUL HTTP a obsahuje ukážky kódov pre rôzne jazyky ako PHP, Java, Node.js a Python..

Vykresľovací stroj je dokončený na základe prehľadávača a je v súlade s GDPR. Cenové plány začínajú už od 9,95 dolárov mesačne a môžete si vziať aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

URLBox

Ich definícia SaaS je „Screenshot ako služba“, čo je dosť pôsobivé. URLBox môžu automatizovať celú úlohu vytvárania snímok obrazovky pomocou svojho jednoduchého a ľahko integrovateľného rozhrania API. Môžeš:

 • Vezmite snímky celej stránky
 • Citlivé snímky obrazovky, ktoré vyhovujú všetkým zariadeniam
 • Bezchybne generujte snímky obrazovky zo stránok, ktoré sú bohaté na médiá

Ich vykreslenie je super rýchle, čo vám umožní vygenerovať rôzne miniatúry v rôznych rozmeroch za pár sekúnd. Máte istotu, že získate rovnaké výsledky, aké vidíte vo svojom prehliadači, nič menej. Dokáže zvládnuť šialené množstvo HTML, bez ohľadu na to, ako zložité je.

Môžete začať s bezplatnou skúšobnou verziou a odtiaľ pokračovať ďalej.

API Flash

Na základe prehliadača Google Chrome a AWS Lambda, API Flash API snímok obrazovky webových stránok sľubuje stabilnú a škálovateľnú infraštruktúru. Koncovými bodmi sú HTTPS pre všetky plány, ktoré sú známe svojou bezpečnosťou a ochranou súkromia.

Rozhranie API je veľmi dobre zdokumentované a dokáže ľahko vygenerovať celú stránku, ako aj snímky obrazovky s odozvou pre mobilné zariadenia. Program zadarmo vám umožňuje vygenerovať až 100 snímok obrazovky, ale môžete si vybrať jeden z ich platených programov od 7 dolárov mesačne, aby ste získali viac.

Screenshot API

Screenshot API je založený na rozhraní REST API a je vysoko prispôsobiteľný do bodu, keď môžete dokonca vypnúť Javascript, aby ste zakázali automaticky otvárané okná. Môžete vygenerovať snímky obrazovky s celou stránkou a vlastné rozmery, ktoré majú požadované pixely.

Pôsobivou funkciou tohto rozhrania API je, že si môžete vybrať, či chcete prehliadač Google Chrome alebo prehliadač Firebox. Rozhranie API potom vygeneruje snímky obrazovky z vybratého prehľadávača. Môžete sa zaregistrovať a získať prvých 1 000 hovorov API zadarmo.

Browserless

Rozhranie API s veľmi silným napájaním, ktoré sa výrazne líši od ostatných uvedených v tomto zozname. Browserless je automatizácia prehliadača, ktorá je vytvorená pre vývojárov a firmy. Môžete ju zapnúť a automatizovať väčšinu úloh, ktoré v prehliadači robíte, jednou z nich sú snímky obrazovky.

Môžete okamžite vygenerovať snímky obrazovky webovej stránky a uložiť ich vo formáte PNG alebo JPG. Nemusíte sa dotýkať jediného riadku kódu, a to vďaka ich REST API, ktoré sú pre vaše pohodlie pripravené.

Môžete sa prihlásiť na spôsob platby „priebežne“ alebo si vybrať jeden zo svojich pevných plánov od 50 USD mesačne.

Screenshotlayer

s Screenshotlayer, môžete snímať vysoko prispôsobiteľné snímky obrazovky. Môžete nastaviť požadovanú miniatúru a výrez, pridať pomlčku CSS, nastaviť konkrétny čas oneskorenia a oveľa viac. Výsledok je vo formáte PNG, JPEG alebo GIF.

Screenshotlayer je zadarmo až pre 100 žiadostí, po ktorých si môžete vybrať platený program od 19,99 $ mesačne.

záver

Použitie kombinácie vyššie uvedených nástrojov snímok obrazovky a rozhraní API sa môže ukázať ako veľmi prospešné pre vaše obchodné a každodenné úlohy.

Tagy:

 • API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map